• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور شب‌نشینی اعلام نتایج

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
یک سری خاطرات دارکی داره از تهران یادم میاد که اصن هیچی... قشنگ حس می‌کنم بارها ممکن بوده بمیرم و نمردم. یه بار بالای پل هوایی وایساده بودم و داشتم یه جمعیتی رو نگاه می‌کردم. پلیس اومد گفت خانوم اینجا واینسا برو. گفتم: وایسادن روی پل هوایی جرمه؟ گفت: وقتی پرتت کردم از این بالا می‌فهمی جرمه یا نه. همینجوری بهت‌زده نگاهش کردم. اشاره کرد به خانم همکارش که بیاد جلو. خانومه اومد جلو گفت: بندازمت پایین یا میری؟ اگر فکر می‌کنی نمی‌ندازمت امتحانش مجانیه. رفتم. با سرعت هرچه تمام‌تر رفتم و دور شدم...
نافرمانی کردن و جلوشون واستادن می تونه دردسر درست کنه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
فکر کردم نتایج اومده این قدر حرف زدین :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
نافرمانی کردن و جلوشون واستادن می تونه دردسر درست کنه؟
تونستن که صددرصد میتونه. ولیکن خب چی کار کنیم؟ نمیشه که آدم خفه خون بگیره از ترس...

• ناراحت
امتیازات: ili

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی امیر کبیر
رشته دانشگاه
ریاضیات و کاربرد ها
اقا بحث غذا درست کردن و فرستادن برا دوس پسر/دختر شد یه بارم زید مو تو گرما تابستون وایساد برام کلی توت چید (یکی دو تا سبد ) ابشو گرفت بعد شکر ریخت توش داد به من الحقم خیلی چیز خوبی بود

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
تونستن که صددرصد میتونه. ولیکن خب چی کار کنیم؟ نمیشه که آدم خفه خون بگیره از ترس...
اون سال سگ هاشون بعد از مدت ها بوى خون به مشامشون خورده بود،انگار هار شده بودن.بعيد نبود به اين حساب كه داريد جمعيت رو تماشا مى كنيد خداى نكرده بلايى سرتون بيارن.دقيقا مثل سگ ها،وقتى كسى رو تنها گير ميارن جرئت پيدا مى كنن.

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
پسرا آشپزی یاد بگیریدا :)) ما نسل جدید مثل بقیه نیستیم انقدر فداکار باشیم براتون غذا بیاریم

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
پسرا آشپزی یاد بگیریدا :)) ما نسل جدید مثل بقیه نیستیم انقدر فداکار باشیم براتون غذا بیاریم
حالا انگار ديگه غذا چى درست مى كرديد.

يكى از پسراى فاميلامون تعريف مى كرد،با دختراى خوابگاه دخترونه قرار گذاشته بودن ازشون غذا مى گرفتن تا از غذاى سلف و اينا رو نخورن،چون شنيده بودن تو زنجان چند نفر دانشجو مسموم شده بودن.
اين دخترا براشون غذا آورده بودن،مى گفت طعمش كه هيچى،برامون علف پخته بودن،تازه بعدش همگى مسموم شدن و كارشون به سرم كشيد.

مى گفت الان همچين با اشتياق غذاى سلف رو ميخوريم.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
آقايون،اگه خواستيد از خانمهاى دانشگاه غذا بگيريد بد نيست،منتها دو چيز رو يادتون باشه.اول اينكه ببينيد دستپختشون چجوريه،اگه از غذاى سلف بهتر بود پس خوبه.قناعت كنيد.

در ضمن،هركسى همينجورى براتون غذا نمياره.يه وقت نمك گير ميشيد،اونوقت مشخص نيست چه انتظاراتى رو بايد برآورده كنيد.حواستون باشه.

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
فعلا که با همونم یه جماعتی خوشحال میشدن :))
يكى از پسراى فاميلامون تعريف مى كرد،با دختراى خوابگاه دخترونه قرار گذاشته بودن ازشون غذا مى گرفتن تا از غذاى سلف و اينا رو نخورن،چون شنيده بودن تو زنجان چند نفر دانشجو مسموم شده بودن.
اين دخترا براشون غذا آورده بودن،مى گفت طعمش كه هيچى،برامون علف پخته بودن،تازه بعدش همگى مسموم شدن و كارشون به سرم كشيد.

مى گفت الان همچين با اشتياق غذاى سلف رو ميخوريم
نه دیگه سعی میکنیم نکشیمتون (((:

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام
اقا بحث غذا درست کردن و فرستادن برا دوس پسر/دختر شد یه بارم زید مو تو گرما تابستون وایساد برام کلی توت چید (یکی دو تا سبد ) ابشو گرفت بعد شکر ریخت توش داد به من الحقم خیلی چیز خوبی بود
من اولین کشف حجابم وقتی بود که رفتیم درخت توت تکون دادیم شال رو چند نفر گرفتن زیرش و کلی توت جمع کردیم
البته این کجا و خاطره شما کجا :))

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
آقايون،اگه خواستيد از خانمهاى دانشگاه غذا بگيريد بد نيست،منتها دو چيز رو يادتون باشه.اول اينكه ببينيد دستپختشون چجوريه،اگه از غذاى سلف بهتر بود پس خوبه.قناعت كنيد.

در ضمن،هركسى همينجورى براتون غذا نمياره.يه وقت نمك گير ميشيد،اونوقت مشخص نيست چه انتظاراتى رو بايد برآورده كنيد.حواستون باشه.
داستان خله بدجور بیه

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400

مى گفت الان همچين با اشتياق غذاى سلف رو ميخوريم.
شایدم دخترای خوابگاه تو رودربایستی قبول کرده بودن و خودشون خواستن اینجوری شه :‌‌<

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
شایدم دخترای خوابگاه تو رودربایستی قبول کرده بودن و خودشون خواستن اینجوری شه :‌‌<
اين باز هم دليل نميشه سر بچه هاى مردم همچين بلايى آوردن :)) مزه اش رو كارى نداريم،ولى مسموميت؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا