• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور سطح کنکور1401

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
موندم چجوری میخوان این گندو جمعش کنن!

桜の花

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
خمینی شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
زیست و شیمی برا منی ک خودمو آماده کرده بودم بشدت سخت زیست ترکیبی همش دو ب شکم میکرد منی ک زیست 1400 رو 75 درصد زیست 98 رو 86 درصد زدم
واااییی منمممم من زیست 1400 60 زدم زیست 98 75 زدم الان همش گییر میکردم پنج دیقه ریاضی دادم به زیست بازم نرسیدم همشو بخونم!!! واایییی اگه تقلب شده باشه نابود میشم از غصه

桜の花

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
خمینی شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
امروز یکی رو سر جلسه بخاطر تقلب بیرون انداختن خیلی گریه میکرد گوشی برده بود سر جلسه من مامانم بیرون منتظر من بود گفت این دختره رو سر جلسه کشیدن بیرون به خاطر داشتن گوشی منم دیدم یهو مراقبت پچ دو کردن و رفتن ته سالن چون مقنعمو کشیده بودم جلو زیاد توجه نکردم دختره وقتی می‌ره داخل میگردنش بعد دوباره برمیگرده یواشکی گوشی و از خواهرش میگیره و میگه منو گشتین قبلا مراقبام دیگ نمیگردنش .
خلاصه ک سه سال محروم شد الکی میگفت هواسش نبود.

یه چن نفرم سوالا زیست و شیمی و دیدن از استرس می چی میلرزیدن اورژانس اومد یکم آمپول زدشون😂😂😂
اص ی وعضی
وای دو نفر جلو چشام غش کردن! یه نفر حالش خیلی بد شد و بدبختی این که اتاقی که اینا رو میبردن که خوب شن بغل گوش من بوووود:///

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
زیست و شیمیش :\\\\ پدسگااا
واقعا ....
الان استرس گرفتم مث چی که برم چک کنم جوابا رو یا نه:)) بچه ها شما میرین چک کنید ؟!
به نظرتون زیر ۲۰۰۰ زیست چند میخواد ؟!:)) ( آستانه اهدافمم تغییر کرده) ریاشی فیزیکو خوب زدم و شیمی رو ایده ای ندارم :-″

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
واقعا ....
الان استرس گرفتم مث چی که برم چک کنم جوابا رو یا نه:)) بچه ها شما میرین چک کنید ؟!
به نظرتون زیر ۲۰۰۰ زیست چند میخواد ؟!:)) ( آستانه اهدافمم تغییر کرده) ریاشی فیزیکو خوب زدم و شیمی رو ایده ای ندارم :-″
منم نمیرم چک کنم چون درصدا رو میبینم و استرس میگیرم و کلش بستگی به این داره که بقیه چیکار کردن ولی درصدخالی بهم استرس میده پس نمیبینم:))

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
پزشکی
منم نمیرم چک کنم چون درصدا رو میبینم و استرس میگیرم و کلش بستگی به این داره که بقیه چیکار کردن ولی درصدخالی بهم استرس میده پس نمیبینم:))
:)) منممم
عاقا داداش من ۹۵ با ۴۲ درصد زیست ۱۳۰۰ شد ((: تازه سخت نبوده ، یعنی ما الان با اینقد سختی ۴۰ هم نمیزنیم ؟!:))

Lonely

.
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
واقعا ....
آخه الان چک کنی بد زده باشی یه ماه آیندت خراب میشه
و بعیدم میدونم کسی درصد بگیره به این نتیجه برسه خوب زده :)

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
پزشکی
آخه الان چک کنی بد زده باشی یه ماه آیندت خراب میشه
و بعیدم میدونم کسی درصد بگیره به این نتیجه برسه خوب زده :)
اره حداقل بخوام چکم کنم صبر میکنم این دو هفته با ارامش زندگی کنم:))

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
بچه‌ها اینجا فقط از سطح سوالا و مقایسه‌هاتون بگید
اسپم ندین
مرسی.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
خب من سوالای ریاضی رشته‌ی ریاضی رو به طور کامل مرور کردم، اگر بخوام موردی بررسیشون کنم و به هر سوال یه درجه سختی از A تا D بدم، به این صورت می‌تونم تحلیل کنم:

۱۰۱- C
به عنوان اولین سوال دفترچه شاید یکم چون چهره‌ش جدید بود باعث میشد دانش‌آموز هول کنه ولی چندان دشوار نبود.
۱۰۲- A
خیلی آسون.
۱۰۳- B
فقط محاسبه داشت، چیز خاصی نداشت.
۱۰۴- A
داخل [ ] رو چشمی میشد فهمید B عه و بقیه‌ش هم حتی نیاز به کاغذم نداشت.
۱۰۵- ‌B
کمی دقت لازم داشت.
۱۰۶- C
اولین سوالِ جون‌دار. ایده‌ش این بود ضرایب ۳ و ۲ رو با کمک ۲.۵ و ۰.۵ و جمع و تفریق مجذورات ریشه‌ها از بین برد.
۱۰۷- B
محاسبه و اینکه بدونی مخرج رو مزدوج بزنی.
۱۰۸- B
ممکنه گول بزنه دانش‌آموزو. جواب بین گزینه‌ی ۲ و ۴ عه اما دامنه‌ی وارون بازه‌ی صفر تا مثبت بی‌نهایت میشه.
۱۰۹- A
هیچ قلقی نمی‌خواست. سوال straightforward عه.
۱۱۰- A
ای بابا :‌))
۱۱۱- C
همم. یکم تمرکز می‌طلبید برای حل. سوالش قشنگ بود.
۱۱۲- B
عددگذاری می‌کردی حتی A می‌تونست باشه :‌)) ولی حل معمولیش C بود واقعاً
۱۱۳- C
نمودارای مجهول اصولاً سوالای ساده‌ای نیستن.
۱۱۴- B
داد میزد که تقسیم بر ۲ نیاز داره :‌))
۱۱۵- A
هوپیتال، تامام تامام.
۱۱۶- C
یه ناپیوستگی که تو صفر داره، از ۱ به بعد و از -۱ به قبل هم مدام تو نقاط مثبت منفی رادیکال n ناپیوستگی داره. البته اگه n عدد مربع کامل باشه پیوسته میشه چون براکت دومی هم متأثر از همسایگی مقدارش تغییر می‌کنه و در نهایت حد چپ و راست یکی میشن.
۱۱۷- B
چیز پیچیده‌ای نداشت، فقط محاسبه داشت.
۱۱۸- B
گاددمیت. چند سالیه که طراحا پیله کردن به این قالب، همه‌ش هم تقصیر کنکور خارج از کشور ۹۴ یا ۹۵ عه که این نوعو باب کرد :‌)) البته این سوال کافی بود تعداد اعضای هر دسته رو کنار هم می‌نوشتی متوجه می‌شدی دنباله هندسیه و عدد شروع هر دسته، تعداد اون دسته علاوه یکه.
۱۱۹- B
حواسمون هست حین حد بی‌نهایت گرفتن a رو تو قدرمطلق نگه داریم. البته تهش هم تأثیری نداشت.
۱۲۰- B
واضح و استریت‌فوروارد.
۱۲۱- B
اف پریم ۴ همون اف پریم -۱ عه. نکته‌ش همین بود. چون تابع متناوب مشتقش هم دوره تناوبو حفظ می‌کنه.
۱۲۲- C
مسیر حلشو آدم بلده و حتی با هوپیتال هم میشه حلش کرد، ولی طولانیه.
۱۲۳- B
قدرمطلقو برداری بقیه‌ش راحته.
۱۲۴- B
مجانب عمودی هموگرافیکه طول اکسترمم چندجمله‌ای بود و مجانب افقیش عرض اون.
۱۲۵- A
ترکیبیات به این خوبی کی دیده هان کی دیده.
۱۲۶- B
تلفیق دنباله و قانون احتمال کل.
۱۲۷- B
به اندازه جمع اعداد ۱ تا ۱۵ حالت وجود داره که شماره گوی دومی از اولی کمتر باشه و ۱۵ حالتش مال وقتیه که اولی ۱۶ باشه.
۱۲۸- A
فرمول + جایگذاری.
۱۲۹- C
سوال جالبی بود. اینکه قدرمطلق a و b چی هستن که کار راحتیه، مشخصه یکیش ۱ و دیگری ۲ عه که جمع مجذورشون شده ۵ چون هر دو integer ان. ولی تعیین علامتشون مهمه.
۱۳۰- B
AN = BN نکته‌شه.
۱۳۱- A
Seriously ؟
۱۳۲- B
ارتفاع مثلثه رو پیدا می‌کردی حل میشد، ولی یافتن ایده‌ی حلش کمی زمان می‌برد.
۱۳۳- C
شکلش که یکم بد هست بماند ولی سوالش زمانی سخت میشه که می‌بینی کمان‌های مجهول اعشاری درمیان.
۱۳۴- B
فرمولش رو ممکن بود هرکسی ندونه.
۱۳۵- A
همه اطلاعاتشو سوال به ما داده فقط میگه اتحاد بزن.
۱۳۶- C
وقت‌گیر بود و تهشم اگه مثل من کسری حل می‌کردی ممکن بود جوابتو بین گزینه‌ها نیابی و مأیوس شی درحالی که معادل اعشاریش هست.
۱۳۷- B
وقتی زاویه میدن یعنی یا قضیه سینوس‌هاست یا کسینوس‌ها.
۱۳۸- C
زمان‌بر!
۱۳۹- B
دام‌دار! اگه -۱۵ رو بزنی عجله کردی، کوچک‌ترین درایه روی قطر اصلی رو خواست!
۱۴۰- A
دو عدد به m میدیم تموم.
۱۴۱- C
متوسط ولی زمان‌بر
۱۴۲- D
هم زمان‌بر بود هم مفهومش سخت بود.
۱۴۳- C
وقت‌گیر
۱۴۴- A
بعد از سوالای آزاردهنده‌ی بردار، بالأخره یه سوال آسون از نظریه اعداد به آدم می‌چسبه.
۱۴۵- B
کافی بود به جای a عدد ۱ بذاری، یکانشون صفر میشد!
۱۴۶- B
کمی زمان‌بر ولی ساده.
۱۴۷- B
از شما خواست معادله‌ای بر حسب P رو حل کنی.
۱۴۸- C
دونستنِ دو نکته که: ۱- مجموع درجات 2q عه و ۲- گراف همبند رأس درجه صفر نداره ما رو به جواب می‌رسوند. مجموعه‌ای ۳ عددی طبیعی که جمعشون ۸ بشه.
۱۴۹- C
نسبتاً مشکل ولی قشنگ بود.
۱۵۰- B
اینکه بدونی هر زیرمجموعه از یک مجموعه، قطعاً یک متممی داره که با اون اگر جمع بشه به خودِ مجموعه‌ی اصلی می‌رسه نکته‌ش بود.

۱۱ سوال A
۲۴ سوال B
۱۴ سوال C
۱ سوال D

در مجموع همون‌طور که بچه‌های این‌جا گفتن سطح آزمون متوسط رو به بالا بود.

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
برای اظهار نظر کردن این اصلا کافی نیست که شما از توی خونه پشت گوشی و کلر و هوای خنگ یه لیوای چایی اظهار نظر کنید
پشت جلسه و اون همه استرس و اضطراب که ۲۰ تا سوال باقی مونده ی ریاضی رو با چه روشی جواب بدم که بی دقتی نشه /اتلاف وقت نشه/ به جواب برسه و فلان.
اگر همون سوالارو به من و دوستامم بدین تو خونه مام می گیم همه سوالا اسونه

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
برای اظهار نظر کردن این اصلا کافی نیست که شما از توی خونه پشت گوشی و کلر و هوای خنگ یه لیوای چایی اظهار نظر کنید
پشت جلسه و اون همه استرس و اضطراب که ۲۰ تا سوال باقی مونده ی ریاضی رو با چه روشی جواب بدم که بی دقتی نشه /اتلاف وقت نشه/ به جواب برسه و فلان.
اگر همون سوالارو به من و دوستامم بدین تو خونه مام می گیم همه سوالا اسونه
خوبه که من قبلش اشاره کردم ببینم توی خونه چطوری جواب میدم. واضحه که سر جلسه آسون‌ترین سوالا رو هم ممکنه اشتباه جواب داد. خودِ من برای درصدِ 100 ریاضی رفتم سر جلسه 79% زدم. با اینکه وقتی برگشتم خونه دیدم شاید منطقاً فقط 2 سوالشو نمی‌بایست قادر می‌بودم که جواب بدم و بقیه رو باید حل می‌کردم.

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
خودِ من برای درصدِ 100 ریاضی رفتم سر جلسه 79% زدم. با اینکه وقتی برگشتم خونه دیدم شاید منطقاً فقط 2 سوالشو نمی‌بایست قادر می‌بودم که جواب بدم و بقیه رو باید حل می‌کردم
بعد از بلند از سر جلسه فهمیدم که این یه ازمونه فقط
دلیل بر این نیست که چون من فقط ۳۰ تا سوال از ۵۰ تا سوال ریاضی رو جواب دادم احمقم و از ریاضی باید دوری کنم
من عاشق گسسته مخصوصا بخش شمول و عدم و شمول و اصل لانه کبوتری بودم ولی نتونستم سر جلسه حلش کنم
مباحث زیادن وقت کمه

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
بعد از بلند از سر جلسه فهمیدم که این یه ازمونه فقط
دلیل بر این نیست که چون من فقط ۳۰ تا سوال از ۵۰ تا سوال ریاضی رو جواب دادم احمقم و از ریاضی باید دوری کنم
من عاشق گسسته مخصوصا بخش شمول و عدم و شمول و اصل لانه کبوتری بودم ولی نتونستم سر جلسه حلش کنم
مباحث زیادن وقت کمه
اگه واقعاً 30 تا سوال رو جواب دادی پس باید بزنیم کف قشنگه رو برات.

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
اگه واقعاً 30 تا سوال رو جواب دادی پس باید بزنیم کف قشنگه رو برات
مرسی:]]]
ولی حقیقتا قصدم این نبود که خودنمایی کنم
دوستام ۶۰ به بالا می زنن
قصدم بر این بود که هیچ وقت نمی شه خودمومو جای دیگری بزاریم
سطح شناسی سوالا از فرد به فرد متغیره
و توانایی هاش با بقیه فرق می کنه
بقیه و کسانی که می بینن که فلانی می گه سوالا اسون بودن یا سخت بودن جدی نگیرن :‌)‌)
شما نسخه خاص خودتون هستین
حتی اگر ضعیف هم باشید قدر خودتونو بدونین
به قول برایان هیو وارنر؛
The weak ones are there to justify strong ones

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
ریاضی تجربی چه در داخل منزل و چه در شرایط آزمون و چه در کوه و بیابون، بسیار ساده بود.

101- C
فقط همین سوالِ اولش نیاز به کمی خلاقیت داشت.
102- B
اعداد کسری کمی دست انداز بودن.
103- A
یه ریشه وقتی صفره اون یکی باید مثبت باشه، ضریب توان دو هم که باید مثبت باشه.
104- A
در همون ابتدا میشد حدس زد داره بین -1 و 6 رو می‌پرسه.
105- B
ثابت یعنی بدون ایکس، بقیه‌ش بازی با متغیرهاست.
106- A
ایکس تبدیل به ایکس علاوه 2 میشه.
107- A
فرمول جمع و ضرب ریشه‌ها رو می‌نویسیم حل میشه.
108- C
این سوال هم کمی دام‌دار بود. دامنه خیلی مهمه این‌جا و ایکس باید حتماً بزرگ‌تر یا مساوی 10 باشه. سوالیه که احتمالاً خیلی قربانی بگیره و همه بزنن دو جواب داره.
109- A
عددگذاری.
110- B
تغییر متغیر که بدی تهش واضحه که مینیممش 11 ست.
111- A
بمیرم. حتی نیومدن یه تابع سخت‌تر بگذارن که مشتق‌گیریش اذیت کنه یکم. ضمن اینکه حتی نیازی هم به مشتق نداشت و درجه 3ای ها فقط کافیه ضریب درجه سه شون منفی باشه.
112- B
تانژانت بین صفر تا پی دوم مقدارش همیشه مثبته.
113- A
🤡
114- A
کسی هست بین بچه‌ها که نتونسته باشه به این سوال جواب بده؟
115- A
یک علاوۀ تانژانت دو، از ابتدایی‌ترین فرمولای مثلثاته.
116- B
بالاخره یه ذره محاسبات!
117- A
ودف.
118- A
آها.
119- A
is this a fucking joke؟
120- A
براکت میشه 8 و دو اتحاد و تمام.
121- B
اینم یکم خلاقیت می‌خواست.
122- A
داره دقیقاً بهت میگه ایکسو خط بزن صفر بذار و باقی ماجرا.
123- C
محاسبات وقت‌گیر.
124- B
محاسباتش وقت‌گیره اینم.
125- C
سوال باکیفیت و البته کمی وقت‌گیر.
126- C
این سوال رو هرکی یه جوری جواب داده. می‌پرسه اگه ریاضی انتخاب شود زیست نیز انتخاب شود، اگر فیزیک انتخاب شود زیست انتخاب نشود. خب اگه ریاضی و فیزیک با هم انتخاب شن چی؟ :‌)) اگر چنین حالتی رو حذف کنیم، من به نظرم جوابش 15 میشه. اگه ریاضی رو انتخاب کنیم حق نداریم فیزیک رو هم انتخاب کنیم، و باید زیست رو برداریم و از 4 کتاب باقی‌مونده 2 تا رو انتخاب کنیم که میشه 6 حالت. اگر ریاضی رو انتخاب نکنیم، فیزیک رو مختاریم انتخاب کنیم یا نکنیم. اگه فیزیک برداریم زیست رو نباید برداریم و از 4 کتاب باقی‌مونده 3 تا رو انتخاب می‌کنیم که 4 حالت داره. اگرم فیزیکو برنداریم دیگه مهم نیست با زیست چیکار می‌کنیم از 5 کتاب 4 تا برداریم 5 حالته و در کل 6+4+5 = 15
127- A
گاهی به میزان سادگی سوالاش باید شک کرد.
128- B
نه به سوالای هندسه مختصاتی پارسال نه به امسال.
129- B
ممکنه سرجلسه به ذهن آدم نرسه که ارتفاع این دو مثلث یکسانه و کافیه نسبت اضلاع نظیرشونو پیدا کنیم.
130- A
این مدل سوالا بیشتر به عنوان سوالات مقدماتی مبحث بیضی شناخته میشن. سوالی که تازه بخوان به طرف یاد بدن قطر بزرگ چیه c چیه فرمول خروج از مرکز چیه.

16 سوال A
9 سوال B
5 سوال C
0 سوال D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
آ بزارید من اول بگم
لغت و املا ادبیاتش یکم سخت تر از تجربی بود. دینی و عربی همسطح بود و زبان کمی اسون تر بود. زبان عمومیش حس کردم سخت تره.
و تابحال مدل و شکل کنکور زبانو ندیده بودم(((: چقدررر نسبت به عمومیش سخت تر بود. و ریدینگ اولش چه پشم ریزون بود
اونایی که از کنکور زبان چیزی سرشون میشه بگن اختصاصی هاش اسون تر از سالای قبل بود یا سخت تر؟

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
از همین تریبون می‌تونم تنها تجربه‌ی نزدیک به کنکورم رو در اختیارتون بذارم که اصلا رو آزمون آزمایشی هیچ حسابی نکنید جز اینکه قراره آماده‌تون کنه، وگرنه واسه من درصداش به قاپ سگ نی‌ارزید و هر چی اونجا نقطه قوتم بود اینجا خراب کردم.
بعدشم که عربی امسال چرا کلا انقدر وحشیانه و وقت‌گیر بود؟ (هنر و زبان رو عرض می‌کنم‌.)
سالای قبل هم اینطور بوده؟

بالا