• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1402

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
  • لایک
امتیازات: banaz
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پارسه
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Used to Bio
رشته دانشگاه
CS
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
مبتکران خیلی حجیمه و کلا با شیوه بیانش اوکی نشدم.
بین این دو تا که گفتم پیشنهادتون کدومه؟
درسنامش فوق‌العادست
جامع بگیری بهتره چون بیشتر تمرکز روی کنکور داره نسبت به پایه به پایه

-Pegah-

"استثنایی از قلب یک خاندان "
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
فکر می‌کنم با این وجود، استفاده از منبعی مثل آی‌کیو واست مناسب‌تر باشه. (میکرو هم یکم باز سطحش نسبت به آی‌کیو پایین‌تره [ولی منبع پیشرفته‌ای محسوب میشه] ولی تنوع تستش بالا و مناسبه)
ممنونم از کمکت زیبارو 🫀؛)

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
کلا بچه ها کتابای پایه به پایه خیلی به درد سال کنکور نمیخورن.(مگر در انتشاراتی مثل نشر الگو که کلا سیستمش اینه که پایه به پایه چاپ میکنه)

Lonely

.
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
برای شیمی پایه‌به‌پایه خیای‌سبز بهتره یا جامع خیلی سبز؟
اگه میخوای پایه به پایه بگیری ، به نظرم آزمونای موسسات (اگه قلم و ماز میدی گاج و گزینه دو کار‌کن مثلا) و کتاب مسائل الگو رو کار کن که از نظر سوالات ترکیبی تکمیل باشی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
نکته
شیمی مبتکرانو قیل از اینکه بخرید یه فصلشو دانلود کنید ببینید باهاش کنار میاین یا نه

Cloudy

:)
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرند
سال فارغ التحصیلی
1400
بچه ها کتاب مسائل شیمی نشرالگو و خیلی سبز برای روتین هر شب شیمی خیلی خوبه. پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید.

Mehdi_Wl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
1402
بچه ها برای حسابان سطح خوب کدوم رو پیشنهاد میدین؟ میخوام دوتا از بین الگو و IQ و نردبام انتخاب کنم برای منبع اول و دوم 🤔

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics

Lonely

.
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
بچه ها برای حسابان سطح خوب کدوم رو پیشنهاد میدین؟ میخوام دوتا از بین الگو و IQ و نردبام انتخاب کنم برای منبع اول و دوم 🤔
این کتابا قوین هر سه تاشون.هرچقدم حسابانت خوب باشه بدرد منبع اول نمیخوره( پارسال یه مدت زیادی منبع اولم نردبام بود.واسه درسای پایه مشکلی نبود چون تسلطم خوب بود ولی واسه مطالب دوازدهم پایم خوب نشد)
IQ به نظرم تست با ایده ی چرت زیاد داره.یه چیزاییش واقعا تو حاشیس.
من بودم نردبام و الگو رو میزدم
البته اینم بگم واسه ریاضی و فیزیک هرچی تنوع تست بیشتر بهتر.اگه می رسی هر سه تاشو بزن.

Mehdi_Wl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
1402
این کتابا قوین هر سه تاشون.هرچقدم حسابانت خوب باشه بدرد منبع اول نمیخوره( پارسال یه مدت زیادی منبع اولم نردبام بود.واسه درسای پایه مشکلی نبود چون تسلطم خوب بود ولی واسه مطالب دوازدهم پایم خوب نشد)
IQ به نظرم تست با ایده ی چرت زیاد داره.یه چیزاییش واقعا تو حاشیس.
من بودم نردبام و الگو رو میزدم
البته اینم بگم واسه ریاضی و فیزیک هرچی تنوع تست بیشتر بهتر.اگه می رسی هر سه تاشو بزن.
من پارسال برای یازدهم الگو داشتم تقریبا راضی بودم. برای حسابان کلاسی ک میرم دبیر خودش یه سری تست گلچین شده میده سطحش از این کتابا یکم پایین تره. اول اونارو میزنم دستم گرم شه بعد میام یکی از اینا. این شکلی اوکیه ؟🤔

IQ هم گفتن یکم سطحش از الگو پایین تره برای منبع اول خوبه. کلاسم با رفعتیه تاملند. نویسنده IQه برا همین پیشنهادش داد🤔

Lonely

.
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
من پارسال برای یازدهم الگو داشتم تقریبا راضی بودم. برای حسابان کلاسی ک میرم دبیر خودش یه سری تست گلچین شده میده سطحش از این کتابا یکم پایین تره. اول اونارو میزنم دستم گرم شه بعد میام یکی از اینا. این شکلی اوکیه ؟🤔

IQ هم گفتن یکم سطحش از الگو پایین تره برای منبع اول خوبه. کلاسم با رفعتیه تاملند. نویسنده IQه برا همین پیشنهادش داد🤔
معلم پارسال مدرسه من مولف نردبام بود.توی جزوش اکثر سوالای کنکور بود و همونارم سر کلاس کار می کرد.منبع ما برای همین نردبام بود اصن.با این حال فصل ۳ به بعد که مطالب اکثرا جدید بود من دیدم واقعا نمی تونم یه راست نردبام بزنم سوال آسون‌ تر کار نکنم.بعد دیگه مهرو ماه و الگو اون موقع گرفتم .اونارو اول کامل‌می زدم بعد می رفتم سراغ نردبام.(۱مهروماه ۲ الگو ۳ نردبام)
کلا بگم این مسئله خیلی به آدمش بستگی داره.بچه ها الان میگن IQ.من اصلا با IQ اوکی نبودم.از فصل مشتق به بعدش که دیگه نزدم. خوشخوان رو گرفتم.
به نظرم از این پی دی افایی که توی تلگرام هستن یه مدتی کار کن.آزمونم که احتمالا میدی .درصدات نگاه کن.ببین خودتم با کتابت اوکی یا نه.بعد تصمیم بگیر(واسه هر سه تاش).الان تابستونه وقتم داری .

lll

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
---------
شهر
---------
سال فارغ التحصیلی
0000
بچه ها برای زیست دوازدهم چه کتابی پیشنهاد می کنید؟پینوکیو جامع خوبه؟

Mehdi_Wl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
1402
معلم پارسال مدرسه من مولف نردبام بود.توی جزوش اکثر سوالای کنکور بود و همونارم سر کلاس کار می کرد.منبع ما برای همین نردبام بود اصن.با این حال فصل ۳ به بعد که مطالب اکثرا جدید بود من دیدم واقعا نمی تونم یه راست نردبام بزنم سوال آسون‌ تر کار نکنم.بعد دیگه مهرو ماه و الگو اون موقع گرفتم .اونارو اول کامل‌می زدم بعد می رفتم سراغ نردبام.(۱مهروماه ۲ الگو ۳ نردبام)
کلا بگم این مسئله خیلی به آدمش بستگی داره.بچه ها الان میگن IQ.من اصلا با IQ اوکی نبودم.از فصل مشتق به بعدش که دیگه نزدم. خوشخوان رو گرفتم.
به نظرم از این پی دی افایی که توی تلگرام هستن یه مدتی کار کن.آزمونم که احتمالا میدی .درصدات نگاه کن.ببین خودتم با کتابت اوکی یا نه.بعد تصمیم بگیر(واسه هر سه تاش).الان تابستونه وقتم داری .
دمت گرم
بعد یه چیزی
الگو یدونه کتاب داره جامع حسابان + موج ازمون
همون رو باید بگیریم دیگ؟ یا تک پایه هاشو استفاده کنم؟

Lonely

.
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دمت گرم
بعد یه چیزی
الگو یدونه کتاب داره جامع حسابان + موج ازمون
همون رو باید بگیریم دیگ؟ یا تک پایه هاشو استفاده کنم؟
جامع رو بگير.
اگه هم ديدي دوازدهم رو مشكل داري تك پايه دوازدهمشم بخر.
آزموناي ماز پارسال هم سوالاي حسابان خيلي خوبي داشت.اونم اگه رسيدي منبع تكميلي بزن.

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام دوستان نظرتون در مورد فیزیک دوازدهم الگو و ریاضیات پایه الگو چیه؟کتابای خوبین؟

Lonely

.
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام دوستان نظرتون در مورد فیزیک دوازدهم الگو و ریاضیات پایه الگو چیه؟کتابای خوبین؟
فیزیک دوازده الگو پاسخنامه ی خوبی نداره.
خیلی سبز + سه سطحی (برای منبع دوم)
واسه جمع بندیم موج آزمون.

Mehdi_Wl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شیخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
1402
فیزیک دوازده الگو پاسخنامه ی خوبی نداره.
خیلی سبز + سه سطحی (برای منبع دوم)
واسه جمع بندیم موج آزمون.
فیزیک میکروطلایی یه جلد بانک تست داره اون چطوره؟

بالا