• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور رفع اشکال درسی کنکوری‌های 1402

-Pegah-

"استثنایی از قلب یک خاندان "
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
گایز فیزیک غنی یا رحمانی ؟

-Pegah-

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
رحمانی رو پیشنهاد دادن
ممنونم 🫀
بعد اینکه میدونی راهبرد کلاس شیمی هادیان فرد تو تابستون چطوره؟ من برنامش و دیدم منتها کامل متوجه نشدم چون من میخواستم دوازدهم هم پیش خوانی کنم برای همین مشاورم گفت که دبیر خصوصی بگیرم که کیفیت تدریسش از هادیان فر پایین تره نمیدونم چیکار کنم🤦‍♀️

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
کتاب مختص درسنامه ریاضی واسه سطح ضعیف ک مفهومی و پایه ب پایه ریاضی رو بفهمه چی خوبه؟

الست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنو
سال فارغ التحصیلی
1402

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
سوالات گاج شبیه تره ب کنکور یا قلم چی؟ و اینکه ميگن آزمون ساز.. آزمونهای کانونن؟

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
CS
ممنونم 🫀
بعد اینکه میدونی راهبرد کلاس شیمی هادیان فر تو تابستون چطوره؟ من برنامش و دیدم منتها کامل متوجه نشدم چون من میخواستم دوازدهم هم پیش خوانی کنم برای همین مشاورم گفت که دبیر خصوصی بگیرم که کیفیت تدریسش از هادیان فر پایین تره نمیدونم چیکار کنم🤦‍♀️
طرح درس اساتید روی سایت آپلود شده؟
بعد اینکه ظرفیت کلاسها محدوده یا برای انتخاب هرکدومشون فرصت داریم فعلا؟

-Pegah-

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
طرح درس اساتید روی سایت آپلود شده؟
بعد اینکه ظرفیت کلاسها محدوده یا برای انتخاب هرکدومشون فرصت داریم فعلا؟
من سایت و چک نکردم تو چنل آقای هادیان فر دیدم
نمیدونم راستش :)

Strawberry

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1402
ممنونم 🫀
بعد اینکه میدونی راهبرد کلاس شیمی هادیان فر تو تابستون چطوره؟ من برنامش و دیدم منتها کامل متوجه نشدم چون من میخواستم دوازدهم هم پیش خوانی کنم برای همین مشاورم گفت که دبیر خصوصی بگیرم که کیفیت تدریسش از هادیان فر پایین تره نمیدونم چیکار کنم🤦‍♀️
من برنامه راهبردی هیچ کدوم شون رو ندیدم کلا خبری ندارم از این موضوع
و اینکه کلاس ها از این شنبه شروع میشه؟

-Pegah-

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
من برنامه راهبردی هیچ کدوم شون رو ندیدم کلا خبری ندارم از این موضوع
و اینکه کلاس ها از این شنبه شروع میشه؟
اکیه مرسی؛)
گفتن بلافاصله بعد کنکور برگزار میشه ولی نگفتن از این شنبه تا جایی که شنیدم میگن یک هفته یا دو هفته بعد کنکور

-Pegah-

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
_
ببخشید نمیدونم تاپیک رو درست اومدم یا نه،
من یه سوال تشریحی دیدم که گفته بود غده هایی که باعث اختلال در انتقال پیام عصبی میشن را بگید...
من منظور سوال رو نفهمیدم...
کسی هست بدونه،

-Pegah-

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
دوستان آزمون بعدی کانون جمع بندی دهم هستش و من کمی سردرگمم که چطور میتونم بهتر جمع بندی بکنم میشه لطفا تجاربتون و در اختیارم بذارید ممنونم .

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
دوستان آزمون بعدی کانون جمع بندی دهم هستش و من کمی سردرگمم که چطور میتونم بهتر جمع بندی بکنم میشه لطفا تجاربتون و در اختیارم بذارید ممنونم .
بستگی به سطح خودت داره ولی من اگه مثلا حدود ۸۰ درصد مطالبو قبلا خونده بودم، میومدم اول به صورت فصل فصل از این کتابای ازمونی یا اگرم اونارو نداری از سوالای ازمونای دیگه ازمون میزدم، بعد میرفتم رفع اشکال میکردم. اینجوری که مثلا برای ریاضی و فیزیک و شیمی اول از هر فصل ۴،۵تا ازمون میزدم بعد اشکالا که دستم اومد، اونا رو رفع میکردم که مثلا نیازه اینجای متن شیمی رو بخونم یا مثلا فلان تیپ سوال فیزیکو مشکل دارم همینجوری الی اخر. بعد که کلا تموم شد، دیگه از سوالای ازمونای دیگه یا همون قلمچی سالای قبل ازمون جامع میزدم تااا روز ازمون.برای زیستم ترجیحم این بود که از همون اول ازمون جامع میزدم دیگه فصل فصل نمیزدم چون ترکیبی میخواستم کار کنم. مثلا میتونی روزی دو تا بزنی.بستگی به وقت و سرعتت داره.بعد در کنارش فصلای زیستو تقسیم میکردم و روزی مثلا یکی یا دوتا فصلا از روی کتاب و نکاتی که نوشته بودم میخوندم. یه کاریم که میکردم و خیلی خوب بود این بود که ازمون جامعای زیستو که میزدم، واسه هر سوالی که صحیح میکردم، اگه جاییشو مشکل داشتم میرفتم همون موقع متن کتابو میخوندم اینجوری انگار با همون ازمون زدنام داری متنو مرور میکنی.یه کار دیگه ام که خیلی مفیده ولی اوایل وقتگیره، اینه که تو سوالای ترکیبی من میشستم فکر میکردم علاوه بر این نکات سوال مثلا این مبحث با کجای سه تا کتاب زیست دیگه میتونه ترکیب شه.اخرا انقدر حرفه ای شده بودم که به ایده هایی میرسیدم که اصلا تو هیچ کتابی ندیده بود و یهو مثلا تو سوال سختای قلمچی میومد و خیلی باحال بود دیگه ;))

-Pegah-

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
مرحله 1 ادبیات و شیمی
دانشگاه
ساری
رشته دانشگاه
پزشکی
بستگی به سطح خودت داره ولی من اگه مثلا حدود ۸۰ درصد مطالبو قبلا خونده بودم، میومدم اول به صورت فصل فصل از این کتابای ازمونی یا اگرم اونارو نداری از سوالای ازمونای دیگه ازمون میزدم، بعد میرفتم رفع اشکال میکردم. اینجوری که مثلا برای ریاضی و فیزیک و شیمی اول از هر فصل ۴،۵تا ازمون میزدم بعد اشکالا که دستم اومد، اونا رو رفع میکردم که مثلا نیازه اینجای متن شیمی رو بخونم یا مثلا فلان تیپ سوال فیزیکو مشکل دارم همینجوری الی اخر. بعد که کلا تموم شد، دیگه از سوالای ازمونای دیگه یا همون قلمچی سالای قبل ازمون جامع میزدم تااا روز ازمون.برای زیستم ترجیحم این بود که از همون اول ازمون جامع میزدم دیگه فصل فصل نمیزدم چون ترکیبی میخواستم کار کنم. مثلا میتونی روزی دو تا بزنی.بستگی به وقت و سرعتت داره.بعد در کنارش فصلای زیستو تقسیم میکردم و روزی مثلا یکی یا دوتا فصلا از روی کتاب و نکاتی که نوشته بودم میخوندم. یه کاریم که میکردم و خیلی خوب بود این بود که ازمون جامعای زیستو که میزدم، واسه هر سوالی که صحیح میکردم، اگه جاییشو مشکل داشتم میرفتم همون موقع متن کتابو میخوندم اینجوری انگار با همون ازمون زدنام داری متنو مرور میکنی.یه کار دیگه ام که خیلی مفیده ولی اوایل وقتگیره، اینه که تو سوالای ترکیبی من میشستم فکر میکردم علاوه بر این نکات سوال مثلا این مبحث با کجای سه تا کتاب زیست دیگه میتونه ترکیب شه.اخرا انقدر حرفه ای شده بودم که به ایده هایی میرسیدم که اصلا تو هیچ کتابی ندیده بود و یهو مثلا تو سوال سختای قلمچی میومد و خیلی باحال بود دیگه ;))
مرسی مرسی خیلی لطف کردی زیبااا🫀🫀🤍

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
سلاامم
تو این دوران چه طوری انگیزه داشته باشیمم؟:)

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)