• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

افت کیفیت تو سمپاد

• شروع کننده موضوع

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
شایدم من توقعم از حلی یک بالاتر بوده شاید دوره اول (حلی 5 ) خیلی خوب بوده،
موارد زیادی هست که دانش آموزارو ازار میده و خداروشکر من تنها نیستم پس مشکل از من نمیتونه باشه به تنهایی.
اگر تجربه ای مشابه دارید بگید.ممنون

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
اینکه بچه های تهران از مدارسشون مینالن خیلی جالبه
البته خوب تغریبا هیچ جا تو ایران انتظارات آدمو برآورده نمیکنه
ولی به طور کلی
امکاناتی که مدارس تهران مخصوصا حلی ۱ فرزانگان ۱ به بچه ها میدن همش فرای تصورات دانش آموزای بقیه استان هاست

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
من خودم بشخصه تا الان نکته منفی ای ندیدم.
فقط یکی دو مورد بی نظمی بوده(مثلا یک شب فهمیدیم فردا کلاس کنسله یا روز قبل ازمون میفهمیم کنسل شده و...)
ولی این ها مقابل بقیه امکانات واقعا قابل چشم‌پوشیه

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
محمدرضا تو رده ب ای
اصلا مسئول های شما فرق دارن:)
خب اوکی ولی به هرحال تو سمپاده دیگه.
منم منظورم این بود که حداقل تو رده ب افتی انچنان حس نکرده م.و با توجه به چیزهایی که دیدم احساس میکنم جام خوبه و استاندارد ها(و حتی فراتر! متاسفانه امکانات تو شهرستان زمین تا اسمون با تهان فرق داره همونطور که اشاره شد) رو داره. البته اگه بخوایم دقیق تر بررسی کنیم باید به آمار و هزارتا چیز دیگه هم کار داشته باشیم. من فقط نظر شخصی مو گفتم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
_
شایدم من توقعم از حلی یک بالاتر بوده شاید دوره اول (حلی 5 ) خیلی خوب بوده،به هر حال حس میکنم اون دقت و برنامه ریزی درست حسابی و پشتیبانی و استاندارد های حداقلی که یه مدرسه ای که ادعای برترین مدرسه قاره ای که توش چین و ژاپن و کره هستن رو داره رو باید رعایت کنه که رعایت نمیکنه
موارد زیادی هست که دانش آموزارو ازار میده و خداروشکر من تنها نیستم پس مشکل از من نمیتونه باشه به تنهایی.
اگر تجربه ای مشابه دارید بگید.ممنون

من فعلا دوره دوم به سر میبرم هرچند شهرستان زندگی میکنم و اینو قبول دارم باید سطح توقعاتم پایین باشه
اما احساس میکنم شرایط نسبت به خوبی دوره اول نیست.
بعضی از دبیرا طبق برنامه سر کلاس شون نمیان
و خیلی راحت میشه کلاسا و مدرسه رو جیم زد
که واقعا درست نیست
بعضی دبیرا واقعا در سطح پایینی از درک و استدلال هستن که به راحتی میشه به قول معروف مخشونو زد که امتحانی در کار نباشه(بازم خوب نیست معلم لااقل یه خودی هم نشون نمیده،)
و از لحاظ مدیریت، تبعیض قائل میشن که خیلی ادمو اذیت میکنه‌. و برا درخواست دانش آموز تره هم خورد نمیکنن
به شخصه بخوام بگم، درس خوندن تو چنین مدرسه ای رو نمیخوام !

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
شیمی
من به طور کلی از مدرسه راضی بودم ولی چیزی که در دوران تحصیلم به چشم میدیدم این بود که هر سال که میگذشت نسبت به سال قبل مدرسه یکم افت داشت. مثلا از کلاس هفتم که وارد دوره اول شدم تا نهم که از اونجا برم خیلی از جشنواره ها و حتی کلاسای خوب کنسل شده بود یا جاشو به رویداد های کم کاربرد تر داده بود.

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
غیر بی نظمی و ریلکس بودن مسئولین مدرسه به صورتی که شب قبل امتحان میگن که امتحانه، افت خاصی تو کرونا ندیدیم:)

Amirhsz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندونی جالب تره 😈
واقعا جالبه اینجا(همدان) واقعا سمپاد از مدارس عادی تهرانم ضعیف تره انگار. توو استان همدان علامه یک واقعا بهترین مدرسه ولی باعث خجالته که توو یه استان بهترین مدرسه این باشه. کارد ضعیف و امکانات کم و طرح های خیلی کم. واقعا اینجا به دنبال اینن که معلما حداقل سر کلاس بیان کلاس های المپیاد و نمایشگاه و ابنا پیشکش. مدیر میاد میگه همه معلما ۷ و ۴۵ سر کلاسن بعد خود صبحگاه ۸ تموم میشه. واقعا ضعیفه مدرسه. درسته که ریاضی قبولی بالایی داره برای شریف و دانشگاه خوب ولس واقعا به نظرم این ملاک نیست. خیلی کارای دیگه باید بکنن که نمیکنن

هور

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
دانشکده معماری و شهرسازی تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
ولی به طور کلی
امکاناتی که مدارس تهران مخصوصا حلی ۱ فرزانگان ۱ به بچه ها میدن همش فرای تصورات دانش آموزای بقیه استان هاست
ولی شاید باورت نشه که دور و برای سالهای 91-92 دبیرستان شهید مدنی تبریز برای تدریس کتاب شیمی به سبک کنکور هفته ای از این استاد پروازیا از تهران که مدال طلای شیمی المپیاد بود میاورد تا با دانش اموزا کنکوری تست بزنه و کار کنه:)

تو تبریز هم اولیا هم دبیرا خیلی زیاد به کیفیت اموزشی دانش اموزاشون اهمیت میدن

اِئل آی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
ولی شاید باورت نشه که دور و برای سالهای 91-92 دبیرستان شهید مدنی تبریز برای تدریس کتاب شیمی به سبک کنکور هفته ای از این استاد پروازیا از تهران که مدال طلای شیمی المپیاد بود میاورد تا با دانش اموزا کنکوری تست بزنه و کار کنه:)

تو تبریز هم اولیا هم دبیرا خیلی زیاد به کیفیت اموزشی دانش اموزاشون اهمیت میدن
آره دقیقا سطح تیزهوشان تبریز خیلی بالاس یکی رو میشناسم کلاس هفتم تیز تبریز میخونه شیمی رو تا دهم براشون جمع کردن نه اینکه چرت و پرت گفته باشن اتفاقا خیلی هم اصولی کار کردن تازه دوره اول!

ولی به طور کلی
ولی اصلا سطح آموزش بالا نیست! و اگه کسی خودش کلاس اضافی نره و کار نکنه سطح درسیش با سطح درسی یه دانش آموز مدرسه دولتی(با فرض اینکه اونم در حد مدرسه بلد باشه) تقریبا برابری میکنه... البته این تجربه من از مدرسه خودم بود شاید برا تمام سمپادای تهران صدق نکنه

هور

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
دانشکده معماری و شهرسازی تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
آره دقیقا سطح تیزهوشان تبریز خیلی بالاس یکی رو میشناسم کلاس هفتم تیز تبریز میخونه شیمی رو تا کنکور براشون جمع کردن نه اینکه چرت و پرت گفته باشن اتفاقا خیلی هم اصولی کار کردن تازه دوره اول!
اینم خوب نیس!واقعا خوب نیست و بنظر خود من نه تنها خوب نیست بلکه مخربم هست برا اون سن
آخه کلاس هفتم و شیمی کنکور؟؟!!!!
اسمش افراطه و ادم رو از درس زده میکنه همه چی به موقع خودش خوبه بنظرم.

بالا