• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کشتی کچ

بهترین کشتی گیر حال حاضر کمپانیwwe کیست؟

• رومن رینز

رای‌ها: 4 57.1%
  • رندی اورتون

رای‌ها: 5 71.4%
  • درو مکینتایر

رای‌ها: 2 28.6%
  • سمی زین

رای‌ها: 0 0.0%
  • بابی لشین

• د فیند

• ساشا بنکس

• الکسا بلس

• اسکا

• ادام کول

• رای‌دهندگان
    7

اردلان

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیادن حال ندارم بگم
دانشگاه
عباسقلی خان
رشته دانشگاه
نرفتم ک هنوز
پاسخ : کشتی کج

پس اگه تئاتر و ایناست چرا کلاسای اموزشی داره؟
حتی تو ایرون خودمون :-?

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

راس میگه تو نیشابورم هست!

azita.joon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

ببینید بازیکنای کشتی کج مثل بدلکاران فیلم ها میمونن
دقت کنید جلوی هر تکنیک یک عکس العمل هم از خودشون نشون میدن

این سایت رو ببینید

http://www.catch-wrestling.ir

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

خداییش 90% حرکاتشون فیلمه
کافیه یه ذره دقت کنی
اصلا ضرباتی که به هم میزنن در حد اون ادا اطفار ها نیس

این یارو big show
یه مشت میخوره خودش رو مثله جنازه میندازه
یا مثلا میرن بالای طناف های رینگ با پشت زانو که تا میشه میان رو صورت طرف.
خیلی دروغکی کار میکنن

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

سلام من طرفدار پروپاقرص جان سینا هستم مسابقات رو هم هروز دنبال میکنم از کشتی گیرای faithکلا خوشم میاد ولی جان سینا یه دونس!(به خاطر احترام به همه)من تمام ستاره هارو تقریبا میشناسم اگه سوالی هست در خدمتم

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

البته مطلعین که face نیست faith هستش به معنای جوانمرد

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از farshad71 :
سلام من طرفدار پروپاقرص جان سینا هستم مسابقات رو هم هروز دنبال میکنم از کشتی گیرای FACEکلا خوشم میاد ولی جان سینا یه دونس!(به خاطر احترام به همه)من تمام ستاره هارو تقریبا میشناسم اگه سوالی هست در خدمتم
این جون سینا! فیلم هم زیاد بازی میکنه!
اون یارو ری میستریو رو توی تیکن داشتیم!سگا و ... یادش بخیر!(خودش بود دیگه!؟)

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

ممنون از راهنماییتون نمی دونستم!راستی بگم جان سینا فقط به خاطر اخلاقش محبوب نیست بلکه از لحاظ داشتن کمربندWWeرکوردار هست. خدایی اش هم اگه دخالتی انجام نشه خیلی سخت میبازه!تازه تا امروز هم با سابمیشن تسلیم نشده!اما با سابمیشن خودش بزرگان زیادی رو از پا انداخته!ولی نمیدونم چرا بعضیا تو سالن بهش فحش میدن آخه کشتی گیری با این خصوصیات پیدامشه؟حتی حاضر نشد چمدان Money in the bankرو ناجوانمردانه ازش استفاده کنه و اگه اون بیگشو ی غول بیابانی دخالت نمیکرد CMPUNKرو داغون میکرد.وقعا حرکتSTFاش معرکه است.به نظرم تا اینجا که نظیر نداشته!
-
به نقل از میکا :
فک کنم منظورت اون مسابقه ی معروف Undertaker و Shawn Michaels باشه... :-? عجب مسابقه ای بود... 8->
به نظرم اون مسابقه ای که گفتی مال CMPUNKوREY MySTERIOبود که آخرش موهای PUNKرو از ته تراشید.عجب مسابقه باحالی بود.اخه Punkچندتاهم نوچه با خودش آورده بود که مدام دخالت میکردن ولی خب آخرش PUNkکچل شد.آی کیف کردم!!!
-
قبول دارم 90درصد حرکات نمایشیه و دیالوگهاو برد وباخت از قبل برنامه ریزی شده است.ولی خب اشکالی هم نداره قرار نیست که واقعا همدیگه رو بکشن!بااینکه نمایشیه ولی بازم جذاب و باحاله به خصوص مسابقات جان سینا .مثلا تو همین مسابقه اخیرکه CMPUNKکمربند رو برد کاملا برنامه ریزی شده بود چون اگه جان سینا میخاست نذاره مییتونست!نمیدونم این مدیر برنامه هاشون چه علاقه ای به این پانک داره!آخه وقتی این همه کشتی گیر خوب هست چرا پانک تو بورسه!تازه این تصمیم آخرشون هم که چه مدیر خوبی واسهRAWانتخاب کردند خودش مسخره اس..راستی یه سوال آندر تیکر بازم قصد مسابقه دادن داره؟ عجب اسطوره ای بوده!واقعا باید بهش بگن نابغه!

Brock lesnarکشتی گیر قدرتمندیه حتی تریپل اچ رو هم بدجوری شکست داد ولی خب چهره منفوری داره و زیاد هوادار نداره ضمنا در مقابل جان سینا هرچی سابمیشن بلدبود انجام داد ولی خب نمی دونست که جان سینا تا حالا با سابمیشن تسلیم نشده!آخرش هم مسابقه رو به جان سینا واگذار کرد.گفتم قدرتمنده ولی اخلاق و جوانمردی نداره!لازم باشه حاضره به همه آسیب برسونه!من که اصلا ازش خوشم نمیاد ولی برا نظر شما هم احترام قائلم.

×پست متوالی ترکیب شد. دقت کنید که پست متوالی خلاف قوانین است.×

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

به نقل از farshad71 :
راستی یه سوال آندر تیکر بازم قصد مسابقه دادن داره؟
مشخص نیست هنوز
کسی چیزی دراین باره نگفته
احتمال میره هال آف فِیمِش قبل رسل منیا باشه
به نقل از farshad71 :
عجب اسطوره ای بوده!
و هست البته 8->
به نقل از farshad71 :
واقعا باید بهش بگن نابغه!
میگن میگیم میگی :D

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

به نقل از The Phenom :
مشخص نیست هنوز
کسی چیزی دراین باره نگفته
احتمال میره هال آف فِیمِش قبل رسل منیا باشهو هست البته 8->میگن میگیم میگی :D
ولی حیفه که آندر تیکر بازنشسته بشه!راستی الان چند سالشه؟یه سوال دیگه این امریکایی ها مثل اینکه از کشتی گیرای ناجوانمرد بیشتر خوششون میاد نه؟آخه موقع مسابقه تریپل اچ و براک لسنار کی میاد از براک لسنار طرفداری کنه؟ بازم میگم به افتخار جان سینا که تو مقاومت و اخلاق نظیر نداره !تعداد آرای اون باید 90 درصد باشه!نه 39

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

farshad5346

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپااااد
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
91

به نقل از mДhtДb :
من خودمم یه زمانی میدیدم!اصن ورزش نیست!فقط باید با هرچی میتونی از خودت دفاع کنی و با هرچی هم که میتونی طرفو تا حد مرگ بزنی
+یه مسابقه ای بود طرف اومد تو رینگ گیتارشم تو گردنش بود،یه میکروفونم داشت و عین خلا شروع کرد به خوندن و گیتار زدن،اون یارو حریفشم همینطور تعجب کرده بود وایساده بود فقط نگاه میکرد تا یه دفه گیتارو از تو گردنش دراود با تمام وجود کوبوند تو سر اون یارو بدبخت!رینگ پر خون شد ملت داشتن دس میزدن!

+یکی دیگه هم بود که یکیشون یه کیسه با خودش اورده بود رو رینگ که یه مار زنگی توش بود :Dاون حریفش تا میخواس به این حمله کنه این کیسهرو مینداخ طرفش!آخرش ماررو دراورد از تو کیسه که بندازه روش.اون بدبخت از رینگ پرید بیرون از بین تماشاگرا فرار کرد این هنوز دنبالش بود تا بیرون سالن!
آخه اینا آدمن؟ :|
البته این خون و خونریزی ها بیشتر در گذشته انجام میشد اگه الان نگاه کنید خیلی به ندرت پیش میاد که تا حد خونریزی همدیگه رو بزنن.یعنی چون تو سالن بچه ها هم هستند خیلی وحشیانه نیست وتقریبا مثل یه سریال جذاب میمونه!تازه فقط که مسابقه نیست . در گیری های لفظی و رجز خوانی هاشون هم جذابه!

به نقل از The Phenom :
متولد1962هستش که الان میشه50سالش
ولی من تو رسل منیا که با تریپل اچ مسابقه میدادند شنیدم که گفت با تریپل اچ هم سنه. چند روز پیش هم که اچ با براک لسنار مسابقه می داد میگفت تریپل اچ 43 سالشه!یه سوال دیگه این باتیستا قرار نیست بیاد؟از وقتی جان سینا داغونش کرد دیگه پیداش نیست بااینکه ازش خیلی خوشم نمیاد ولی خب اگه بیادحالاین براک لسنار رو بگیره عالی میشه؟یا اگه بشه تو رسل منیا لسنار با آندرتیکر مسابقه بده و ببازه روش خیلی زیاد شده!

پست متوالی شما ترکیب شد! پست متوالی خلاف قوانین است. لطفاً پست های متوالی در فاصله زمانی ِ دو روز ندهید! -برای بار nم!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ندا ثابتی اشرف ;D :
آقا من نمیفهمم یعنی چی WWE ......؟
world wrestling entertainment :D

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

به نقل از farshad71 :
ولی من تو رسل منیا که با تریپل اچ مسابقه میدادند شنیدم که گفت با تریپل اچ هم سنه. چند روز پیش هم که اچ با براک لسنار مسابقه می داد میگفت تریپل اچ 43 سالشه!
بله البته در اون مسابقه معروف استاد هایبرِت :-&(جوجه گزارشگره) فرمودند که هر2کشتی گیر سنشون از40گذشته که من موندم واقعا این چه حرفی بود که این ورداشت گفت؟!بچه هم میفهمید اینا40به بالان
تریپل متولد1969هست که الان میشه43سالش و7سال کوچکتر از آندر
آندر اگه تو7سالگی بچه دار میشد بچش الان هم سن تریپل بود:D

azita.joon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از farshad71 :
این باتیستا قرار نیست بیاد؟از وقتی جان سینا داغونش کرد دیگه پیداش نیست بااینکه ازش خیلی خوشم نمیاد ولی خب اگه بیادحالاین براک لسنار رو بگیره عالی میشه؟یا اگه بشه تو رسل منیا لسنار با آندرتیکر مسابقه بده و ببازه روش خیلی زیاد شده!

براک لسنر بهترینه
براک لسنر سال 2002 باتیستا رو برده
البته من قبل از براک لزنر طرفدار آندرتیکر هستم
ولی براک لسنر همه رو حریفه

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

شما مسابقات قدیمی براک لسنر. باآندرتیکر رو ببینی نظرت عوض میشه
تو یکی از همون مسابقه های قدیمی آندر براک رو با بیل میزنه و براک میشینه گوشه رینگ گریه کردن و...خوردن
برنخوره ولی همه میدونن که براک فقط باده

AliRezA.☺

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
اراک
مدال المپیاد
به ما نميخوري عزيزم...
دانشگاه
تا ببينيم چي ميشه...
رشته دانشگاه
پزشكي... 100 درصد

اقا این کشتی کج همش کشکه یواش همو میزنن که ما باور کنیم یه فیلمی دربارش ساخته بودن چند سال بیش که الان اسمشو یادم نمیاد نشون میداد که اینا کارشون چه جوره... ولی برای سرگرمی بدک نیست

ولی چون واقهی نیست حال نمیده میدونید که ما ها کلن از دعوا کردن دیگران لذت میبریم..

گلادیاتور ها چندین سال قبل و این هم الان

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

به به ! بحث تخصصی بنده! :D

دوست عزیز جناب علیرضا ، ببخشید ، فن هایی مثل AA که فینیشر جان سینا هستش وقتی شما یک نفر رو از بالای شونه های خودتون پرت می کنید پایین طرف به هیچ وجه دردش نمی گیره؟

قسمتی ـش هم درسته ، همین تومبستونی که کین چند وقت پیش به زک رایدر زد ، سر زک رایدر حداقل 5 سانت با زمین فاصله داشت و هیچ دردی نداشت ، در آر کی او های اخیری هم که رندی اورتون زده اول شونه ی طرف خورده زمین ، در پدیگری هایی هم که تریپل اچ به براک لسنر زد همین موضوع صدق می کنه

اما فن هایی مثل چوکسلم ، راف رایدر ، براگ کیک و................ مطمئنا حریف استاری که داره فن رو اجرا می کنه دردش می گیره........

AliRezA.☺

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
اراک
مدال المپیاد
به ما نميخوري عزيزم...
دانشگاه
تا ببينيم چي ميشه...
رشته دانشگاه
پزشكي... 100 درصد

درد داره اما اینا که کاشکی کاج کار هستند خیلی‌ بیشتر روی ضربه خوردنشون کار می‌کنن تا ضربه زدانشون به قول معروف کتک خرشون ملسه اصلا اگه به هریکتشون توجه کنی‌ خیلی‌ میخوابن روی زمین تا استراحت کنن خلاصه میگم این همون دعواِ که مثل گلادیاتور‌ها بیفتن به جون هم و برای زنده موندن بجنگن اینا با هم دوستان و قابل بعضی‌ کلی‌ با هم صحبت می‌کنن که چیکار کنن و این حریکتشون هم برای سرگرمی منو شما انجام میدن......

نام مرکز سمپاد
بستان
شهر
یک
سال فارغ التحصیلی
2002

دوست عزیز اگه به اون جور ورزش ها علاقه دارید UFC هست :D

بالاخره استار ها هم که جون خودشون رو دوست دارند :D

بالا