• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

استریت SS_Zahra

وضعیت
موضوع بسته شده است.

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
من کی گفتم تو گفتی اخه:))
@LaRosalia گفته بود تسبیحه:-"

تو خودتم مشکوکی ها
عه -_-
خیلی سوسکی پستش را پاک میکند :))
صداشو در نیارین دیگه :-" :))
خو پ بیا دفاع کن :-"
نمیای بگو ک همون اعدامو ببریم برات بری پی کارت :))

Mαiα

Trα lα lα-
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرز 2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
00
اهم اهم تصویر اول: متهم با ماشین حساب تعداد قتل هایی که انجام داده رو حساب می‌کنه هوم وگرنه چه دلیلی داره روی کتاب زیست ماشین حساب باشه؟:-? اون عروسکی هم که لبخند زده تاکسیدرمی شده ی یکی از مقتول هاشه اگه دقت کنید نوع ایستادنش طبیعی نیست شاید بگین خب عروسک که نمیتونه وایسه آما هیچ چیز در این دنیا بعید نیست :-″
هاها متهم کلی برگه و دفترچه یادداشت داره پس قتل هاش رو برنامه ریزی و سازماندهی می‌کنه اون دفترچه قهوه ای رنگ رو می‌بینید؟؟ روش عکس سلیبه [خیلی ناشی عمل کردی] اسم مقتول هاش رو می‌نویسه و شواهد نشون میده فلامینگو ها رو برای جاسوسی تربیت می‌کنه. آممم متهم یه روانیه که از حیوان ها متنفره.
تصویر دوم: به یک انتشارات قانع و پایبند نیست ارهههه شاید از گاج نشر الگو و خیلی سبز پول گرفته برای تبلیغ کتاب هاشون تا اعضای بی‌گناه اینجا رو فریب بده، وسط کتاب های درسی کتاب شعر چیکاره اس؟:-? انقدر هم که نشون میده مرتب نیست به قفسه پایینش دقت کنید.
تصویر سوم: از گوگل maps برای شناسایی مکان قربانی هاش استفاده می‌کنه، به اسامی فولدر هاش بی توجه و هر آپی رو هر جا دلش میخواد میندازه، آره متهم اصلا منظم نیست شاید قربانی هاش رو هم یه جا ول می‌کنه کسی چه می‌دونه؟ :-"
تصویر بعدی:
img_۲۰۲۱۰۷۱۰_۱۲۴۱۵۰_43j.png

الهییی اسم یکی از قربانی هاش حسنک وزیر بوده :( متهم میخواد از گناهش کم کنه و موقع بر دار کردن قربانی هاش ذکر میگه :( شواهد این قتل کاملا واضحه چه توضیحی برای این داری قاتللل؟؟؟
تصویر آخر: متهم @Ss_Zahra ارادت خاصی به برنامه شاد داره اگه دقت کنید تو تصویر سوم هم می‌بینید بله بله از برنامه شاد استفاده می‌کنه تا همدست هاش رو خبر کنه و کسی هم بهش شک نکنه شاید هم پلن ترور برنامه نویس های شاد رو چیده [در این صورت خودم ازش حمایت می‌کنم:))]
این قاتل سریالی به تازگی عاشق شده شاید قربانی هاش رقیب های عشقیش بودن!!!! نت سبز رنگ رو ببینید متهم با شارژر لپتاپ یکی از رقیب هاش رو خفه کرده [فکر نکن نمی‌دونیم:-"] فیلم ششم رو تامام کرده، فیلم ششم؟؟ چی می‌تونه باشه؟؟ محتوای این فیلم یه علامت سوال بزرگه. :-?
بسه دیگه سلول های خاکستری مغزم ته کشید :)):-"

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
عه -_-
خیلی سوسکی پستش را پاک میکند :))
صداشو در نیارین دیگه :-" :))
خو پ بیا دفاع کن :-"
نمیای بگو ک همون اعدامو ببریم برات بری پی کارت :))
چه دفاعی وقتی همه میدونن من چقدر آدم خوب و مهربونی ام :)) :)) :))

----------------------------
اون قفسه پایینی برای عضو دیگه خونه است به من چه نامرتبه :")
اون رگال ها هم برای اونه من لباسام تو کمده:-"
اون آواتارها هم برای اعضای خونواده است من فقط یکیشونم

بیایید اعدامم کنید راحت شم:))

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه