• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پادکست نوشابه زرد

از این فاز داستانی بیایم بیرون و اپیزودا صرفن مختص سایت و پیرامونش باشه؟یا ب همین ترتیب ادامه بدیم؟

• بیاید بیرون

• ادامه بدید

نتایج فقط بعد از رای‌دادن قابل مشاهده هستند. لطفا الکی رای ندید!

هـــدا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پس من چرا اینقدر اهنگاشو دوس داشتم :|
حتی اخریش ادمو به قر میاورد

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
سلام بچه ها خیلی خسته نباشید*_*

یکم نقد کنیم و نظر شخصی‌مون رو بگیم؟ اول پادکست رو با یه ریتم آهنگ ملایم شروع میکردین و بعدش ارمغان با ذوق میگفت سلام، به نظرم جذابتر بود
مورد دوم، موافقم با اون عزیزی که میگفت از صدای مایا استفاده بیشتری داشته باشین. و به نظرم در کنارش بقیه ی اعضا هم تمرین بیشتری داشته باشین، مثلا من از صدای اصغر با توجه به نقشش خیلی حسی رو دریافت نمیکردم، حس میکردم صرفا داره از روی یه متن میخونه(به جز اون تیکه ای که غیرتی میشد سر پرنیان) .. از صدای اوس بقال حس دریافت میشد، و از صدای رعنا نیز هم
بعد یه چیزی؟ یهویی امین از کجا شروع به حرف زدن کرد؟ نبود تو مغازه که، بود؟:))
و یه چیز دیگه.. صدای محمدرضا و محراب شباهت زیادی داشت واقعا، فقد لحن صحبتشون تفاوت داشت.. این دونفر گفتگوی پشت سر هم نداشته باشن بهتره. و اینکه یکی‌شون سعی کنه یکم صداش رو تغییر بده موقع حرف زدن:))
انتخاب آهنگ ها خوب بود، اما آهنگ آخر همش یکم زیاد نبود؟ من به شخصه از آهنگ آخر لذت بردم، اما حس کردم اینکه همه ی آهنگ وجود داشت، یکم حوصله سر بر میشد، به خصوص برای کسایی که این مدل آهنگ ها رو اصلا گوش نمیدن در حالت عادی (بدین صورت که آدم گوشی رو روشن میکرد ببینه چقد دیگه تموم میشه) .. به نظرم تیکه ی اوجش رو میذاشتین کافی بود
و اینکه.. عملکردتون خیلی بهتر شده، اما به نظرم اگه موضوع ساخت پادکست هاتون، مث پادکست اولی باشه، میشه شوخی های بیشتری رو انجام داد و بیانشون کرد.. اما این داستان اوس بقال رو هم تا پایان پیش ببرین:) آها ضمنا! اگه امکانش رو دارین، شخصیت های بیشتری از بچه های سایت رو وارد داستانتون کنین

ولی ولی، خیلی خوبه که دارین تلاش میکنین برای بهتر شدن. و واقعا خیلی دمتون گرم ❤️ شنوای اپیزود های بعدی‌تون هستیم:)

فاطیما

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
99
و اینکه اگه کسی خوشش نیمده و نتونسته تا ته داستانو گوش کنه مشکل از خودشه نه شما (انتظار دارم درک کنین چون اینا رفیقامن و دارم ازشون حمایت میکنم قصده توهینم ندارم )
دوست عزیز کسی اینجا قصد توهین نداره، صرفا همگی میخوایم این گروه، تو کارشون بیشتر پیشرفت کنن و ما با کیف بیشتری به پادکست هاشون گوش بدیم:)
اینکه آدم بگه مشکل از بقیه ست و کار من عالیه، باعث خود برتر بینی میشه که لطمه ی جدی ای میزنه به کارشون ها:)
به نظرم اگه دوست واقعی‌ ی این اکیپ هستی، اینجوری نگو..

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
سلام بچه ها خیلی خسته نباشید*_*

یکم نقد کنیم و نظر شخصی‌مون رو بگیم؟ اول پادکست رو با یه ریتم آهنگ ملایم شروع میکردین و بعدش ارمغان با ذوق میگفت سلام، به نظرم جذابتر بود
مورد دوم، موافقم با اون عزیزی که میگفت از صدای مایا استفاده بیشتری داشته باشین. و به نظرم در کنارش بقیه ی اعضا هم تمرین بیشتری داشته باشین، مثلا من از صدای اصغر با توجه به نقشش خیلی حسی رو دریافت نمیکردم، حس میکردم صرفا داره از روی یه متن میخونه(به جز اون تیکه ای که غیرتی میشد سر پرنیان) .. از صدای اوس بقال حس دریافت میشد، و از صدای رعنا نیز هم
بعد یه چیزی؟ یهویی امین از کجا شروع به حرف زدن کرد؟ نبود تو مغازه که، بود؟:))
و یه چیز دیگه.. صدای محمدرضا و محراب شباهت زیادی داشت واقعا، فقد لحن صحبتشون تفاوت داشت.. این دونفر گفتگوی پشت سر هم نداشته باشن بهتره. و اینکه یکی‌شون سعی کنه یکم صداش رو تغییر بده موقع حرف زدن:))
انتخاب آهنگ ها خوب بود، اما آهنگ آخر همش یکم زیاد نبود؟ من به شخصه از آهنگ آخر لذت بردم، اما حس کردم اینکه همه ی آهنگ وجود داشت، یکم حوصله سر بر میشد، به خصوص برای کسایی که این مدل آهنگ ها رو اصلا گوش نمیدن در حالت عادی (بدین صورت که آدم گوشی رو روشن میکرد ببینه چقد دیگه تموم میشه) .. به نظرم تیکه ی اوجش رو میذاشتین کافی بود
و اینکه.. عملکردتون خیلی بهتر شده، اما به نظرم اگه موضوع ساخت پادکست هاتون، مث پادکست اولی باشه، میشه شوخی های بیشتری رو انجام داد و بیانشون کرد.. اما این داستان اوس بقال رو هم تا پایان پیش ببرین:) آها ضمنا! اگه امکانش رو دارین، شخصیت های بیشتری از بچه های سایت رو وارد داستانتون کنین

ولی ولی، خیلی خوبه که دارین تلاش میکنین برای بهتر شدن. و واقعا خیلی دمتون گرم ❤️ شنوای اپیزود های بعدی‌تون هستیم:)
مرسی از نظرت فاطیما جان^^ بله ما از یسری اشتباهات اینجا درس میگیریم و از هم کمک میگیریم تا همو کامل کنیم.مسلما کسی که اشتباهاتمونو جلومون میگه و پیشنهاد برای حلش میده صلاحمون رو میخواد ممنون*.*

• شروع کننده موضوع

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
سلام رفقا :)
چطوریاییین؟
پادکست نوشابه زرد ی گروه جدید تاسیس کرده ک ممد @phoenix_s9 مسئولیتش رو ب عهده گرفته..
این گروه مسئولیت پادکست های نیم نوشابه زرد رو ب عهده گرفته :)
قراره محوریت پادکست های نیم نوشابه ی زرد روی سایت، اتفاقاتش و بچه ها باشه "-:
picsart_07-13-12.12.42_bzc.jpg

* ...The first episode is coming soon *

تو پرانتز بگم داستان اوسا بقال و اصغر ادامه پیدا میکنه اما دیگه ربطی ب سایت نخواهد داشت و داستان با روند خودش جلو میره :)
مسئولیت این گروه ک تحت عنوان پادکست های یک نوشابه زرد معرفی میشن رو مایا ب عهده گرفته :) @Maia
و ممنون از @armaghannn ک مسئولیت مدیریت جفت گروهارو داره و به بچه ها کمک میکنه :)
و همچنین از حنا بابت کاوراش :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
چطوریاییین؟
پادکست نوشابه زرد ی گروه جدید تاسیس کرده ک ممد @phoenix_s9 مسئولیتش رو ب عهده گرفته..

* ...The first episode will come *

تو پرانتز بگم داستان اوسا بقال و اصغر ادامه پیدا میکنه اما دیگه ربطی ب سایت نخواهد داشت و داستان با روند خودش جلو میره :)
مسئولیت این گروه ک تحت عنوان پادکست های یک نوشابه زرد معرفی میشن رو مایا ب عهده گرفته :) @Maia
و ممنون از @armaghannn ک مسئولیت مدیریت جفت گروهارو داره و به بچه ها کمک میکنه :)
تشکر از شما که نقش دولت در سایه رو برامون داشتی و بی هیچ چشم داشتی زحمت کشیدی

• شروع کننده موضوع

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

amirvictor

➖⃟•●━━─ ── ⇆
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۲ دوره دوم
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
چطوریاییین؟

* ...The first episode will come *

مارو دور ننداز،ما اونقدام ب درد نخور نیسیم :-"

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
خیلی زیبا بود^-^
آهنگای وسطش که هیچی دیگه:))x:

اقا یه سوال اگر منم بخوام یه سهم ریزی تو این همه صدای قشنگ داشته باشم چه کنم؟^-^
میتونم شرکت کنم؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
خیلی زیبا بود^-^
آهنگای وسطش که هیچی دیگه:))x:

اقا یه سوال اگر منم بخوام یه سهم ریزی تو این همه صدای قشنگ داشته باشم چه کنم؟^-^
میتونم شرکت کنم؟
بهم پ خ بده دلبندم

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
چطوریاییین؟

* ...The first episode is coming soon *

خب خب خب بالاخره این انتظار طولانی تموم شد؛ پادکست یک و نیم نیز تولید و داخل همین پست منتشر میشه...
پادکست شماره یک و نیم
با تشکر از @حَنا(: و @Soßhan بابت کاور زیبا و ادیت فوق‌العادمون.
اینبار در کنار انتشار پادکست یه مسابقه جذابم داریم به این صورت که شما گوینده‌های این قسمت رو حدس بزنید، برای برنده شدن بایستی تمام گوینده‌هارو حدس بزنید ولی اگه کسی نتونست در پایان خودمون گوینده‌هارو معرفی می‌کنیم...
یادتون نره در کنار حدساتون نظرات قشنگتون رو برامون کامنت کنید:-b

دوستان بنده به دلایل شخصی از این گروه کناره گیری می‌کنم و از این به بعد فعالیتی داخل پادکست ندارم خوبی بدی بود حلال کنید.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
کسایی که قصد همکاری دارن و میخوان در نبود بعضی از اعضا تو زمینه های نویسندگی ، ادیت ، گویندگی و نقد و بررسی کمکمون کنن بهم پ خ بدن یا به ایدی @plum1382 در تلگرام پیام بدن
موفق باشین

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه