• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جام جهانی 2022

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics

هـــدا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
با شروع افتضاح ویلموتس اصن فک نمیکردم صعود کنیم و خب اسکوچیچ هم کیفیتش به کیروش نمیرسه و فک نمیکنم اگه دوباره با تیمایی مثه پرتغال و اسپانیا رو در رو شیم بتونیم با یکی دوگل جمش کنیم ...

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
امیدوارم امسال دیگه ارژانتین قهرمان بشه

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
امیدوارم امسال دیگه ارژانتین قهرمان بشه
آرژانتین چیز خاصی برای ارائه نداره...
بهترین تیم قاره آمریکا امسال برزیل عه...
مورد دومم اینکه
قهرمان احتمالی امسال بنظرم آلمان ه
هرچند خودم کلا با تیمای آلمانی و لیگش حال نمیکنم ولی تیمی که فلیک ساخته بینظیره!

بنظر من یکی از تقابل های جذابی که میتونه بازی مصر و ایران باشه که همون تقابل اسکوچیچ و کیروش عه!

مورد بعدی اینکه پدیده مسابقات احتمالا دانمارک باشه که توی یورو هم بینظیر بود و اگه ناداوری نبود شاید دانمارک بجای انگلیس می رفت فینال!

شخصا تیم ملی ایتالیا رو خیلی دوست دارم و بخاطر رفتنش به پلی آف ناراحتم و از یه طرف هم دوست ندارم رونالدو آخرین جام جهانیشو از دست بده ولی بنظرم ایتالیا تیم شایسته تری از پرتغاله برا اینکه پلی آف رو ببره و بیاد جام جهانی...

و اما بنظرم باید منتظر درخشش تیم ملی قطر باشیم!

با شروع افتضاح ویلموتس اصن فک نمیکردم صعود کنیم و خب اسکوچیچ هم کیفیتش به کیروش نمیرسه و فک نمیکنم اگه دوباره با تیمایی مثه پرتغال و اسپانیا رو در رو شیم بتونیم با یکی دوگل جمش کنیم ...
کلا فک کنم تاحالا اسکوچیچ با یه تیم خوب بازی کرده که اونم کره جنوبی بود که همون بازی رو مساوی کرد اون مرو اشتباه خط دفاعی که مصرانه اسکوچیچ بهش اعتقاد داره و حاضر به تغییر خط دفاعش نیست:Zipper_Mouth_Face:
تیم ملی ایران تاکتیک خاصی نمیتونه جلو تیمای قدر پیاده سازی کنه و بنظرم وجود افرادی مثل قلی زاده و جهانبخش میتونه باعث موقعیت سازی جلوی تیمای قدر بشه!

درباره تیم ملی خودمون فعلا نتایج خوب بوده اما امیدوارم مغرور نشیم چون با تیمای خیلی بیخودی بازی کردیم تاحالا!
و در یسری پست ها نیاز به بازیکنای بهتری داریم...
الهیار صیادمنش ، مهدی مهدیپور ، محمد نادری ، محمد محبی،مجید حسینی و ... خیلی میتونن به تیم کمک کنن! و البته بنظرم الان نسل طلایی فوتبال ایرانه و این یکی از بهترین فرصت ها برای صعودمون از گروهه!
کل تیم لژیونر ان و واقعا حیفه که حذف شیم!

بالا