• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

قتل بابک خرمدین

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
خوب اسم تاپسک که مشخصه
چقدر عجیبه
و خبر اینکه خواهرش و دامدشونم باباش کشته
+ اعتراف به اینکه اگر آزاد بشه اونیکی خواهر و بچه شو (یعنی نوه ی قاتل) میکشه
...
شما چی فکر میکنید

هـــدا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
روز اولی ک خبر اومد با میم داشتم راجع بهش صحبت میکردیم و گفت این مرد خیلی وحشتناکه جنون تو چشاش میگه ک بار اولش نیست

شاید سال ۹۰ ک دامادشون مرد و پدرش موضوع رو جمع کرده بود بشه باور کرد قضیه رو ولی اینکه سال ۹۷ در اوج ترند بودن شبکه های اجتماعی ایا میشه این قضیه رو قبول کرد ک خاهرت یهو بذاره بره و توهم به عنوان یه برادر تحصیل کرده و عاقل اصن پیگیر موضوع ک پروازش کی بوده و یا اصن تو لیست بوده نباشی؟! (اونم بعد ناپدید شدن دامادشون) و واقعن توی این سه سال به این دروغ ک خاهرش فقط با پدرش در ارتباطه هیچ شکی نکرده؟!
حداقل وظیفش در قبال نجات خودش و مرگ خواهرش این بود ک موضوع مفقودی رو با پلیس در میون بذاره

شاید این روزا باید چشمونو رو بعضی قداست های کلیشه ای ببندیم و بیشتر هوشیار باشیم :)

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
دقیقا
همه چیز بیش از حد فانتزی گونه و غیر واقعی به نظر میاد

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
از این جنایت فجیعانه بگذریم چقدر این زن و شوهر منو یاد فیلم انگل میندازن.... چه زیرکانه حرف میزنن منکه فکر میکنم این دو تا از قبل هماهنگ کرده بودن که اگه لو رفتن بیان از رگ خواب این جامعه و فرهنگ ایرانی سو استفاده کنن چیز هایی مثل اعتیاد ، زِنا ،کتک کاری با والدین.....
حتی من احتمال زیاد میگم این جنایت اخیر هم توسط بچه ای همسایه ای کسی دیده شد و لو رفتن وگرنه خیلی موذیانه بود داستان و شاید سال ها فک میکردیم بابک خرمدین گم شده.ولی جدی چطوری؟؟ هم داماد خلافکار؟هم دختر ولگرد و معتاد! هم پسر بی بند و بار؟ فقط اینا ادمای پاکی بودن؟باورش برا من یکی سخته

اِفنوزتری

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1400
شما چی فکر میکنید
حقیقتا حتی دلم نمیخواد بهش فکر کنم... وحشدناکه
در اینجور مواقع تنها جمله ای که مدام توی ذهنم تکرار میشه "پناه بر خدا" هست
اخه یه نفر قتل هم میکنه دادگاه درصورت رضایت خانواده مقتول ازش میگذره، بعد شما بچت رو بخاطر اشتباهاتی که اولین مقصرش خودت هستی بعد بقیه، میکشی؟
پناه بر خدا از جهالت...

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
ظهر که در موردش فهمیدم رفتم سرچ کردم و اخبارشو خوندم...
شت!
اصن حس میکنم دارم توی یه فیلم زندگی میکنم! همه چی خیلی فیلم گونه‌ست و یعنی همه ش انتظار داشتم تو مقاله بخونم کارآگاه شرلوک هلمز درحال کار بر روی این پرونده ست!
منم فکر میکنم برنامه ریزی شده بوده و اینجوری نبوده که یهو عاصی بشن و برن بزنن بچه‌شونو بکشن. مثلا اینجوری بوده که یه شب باباهه به مامانه گفته:" عجب نکبتایی تحویل جامعه دادیما!" مامانه هم گفته:" آره! اصن کاش میشد از بین ببریمشون"
و بعد تصمیم گرفتن از بین ببرنشون

یه فرضیه دیگه هم میگه اینا یا بچه های باباهه نبودن یا بچه های مامانه. وگرنه کدوم آدمی میاد بچه خونی خودشو بزنه ریز ریز کنه بندازه تو سطل آشغال؟ اونم نه یه بار، نه دو بار، بلکه سه بار! و تازه برای بار چهارم و پنجمش هم نقشه کشیده باشه؟

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
چیز جالب تر اینکه همین جامعه ای که بخاطرش مثلا زدن بچشون رو کشتن براش بهشون میگه متجدد و ملی گرا و ترقی خواه و ادمای مذهبی ای نبودن که بگیم با این سری بحثهای فرزندانشون مشکل داشتن.و در ضمن مقتول ام اس داشت و کمی هم به گفته اطرافیان لنگ میزد تو راه رفتن چجوری میشه که این آدم همش تو شهر ول باشه و بگرده و پارتی بگیره؟؟؟ اصلا همه اینا به کنار طبق گفته اینا بچه شون از بچگی تا ۴۷ سالگی درحال فسق و فجور بود و یکار مفید انجام نمیداد چطور پسرشون برا چند تا از فیلمهاش جایزه گرفت حتی جایزه بین المللی؟ حتما تو پارتی بازی میساخت فیلماش رو (= نمیدونم چه بگویم پر تناقضه داستان

هـــدا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
منم باهات موافقم ارمغان حرفاشون کاملا دروغ و برنامه ریزی شدس
یه خبر گزاری نوشته بود به نقل از قاتل که پسرم از ابتدا مارو اذیت میکرد و تو مدرسه وضعیت درسی خوبی نداشت و همه ازش شاکی بودن
خب اگ وضعیت درسی خوبی نداشت باید بکشیش؟اگه وضیعت درسیش خوب نبود رشته ای تو بهترین دانشگاه هنر قبول میشد ک فقط رتبه های تک رقمی میتونن بهش برسن؟!

خب این که تا ۴۷سالگی مجرد بوده اشکاره ک بخاد با کسی رابطه ای داشته باشه ولی شما اینو در نظر بگیر ادم نسبتا معروفی بوده حداقل تو محله خودشون ایا این چنین ادمی دخترا رو برمیداره میاره خونه که درو همسایه ببینن یا پرستیژ شخصیتیش به عنوان یه استاد دانشگاه زیر سوال بره؟! (حتی ممکنه اگ کسی به دانشگاه خبر بده بیرونش کنن) خب معلومه که نه شاید رابطه ای داشته باشه ولی شما مطمعن باش این چنین ک اینا میگن نبوده و درضمن اگر با کسی رابطه ای هم داشته اون شخص دختر بچه ۱۴،۱۵ ساله نبوده ک بخاد گول بخوره و این داستانا و هرکسی هم باهاش در ارتباط بوده به آگاهی کامل خودش بوده

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1397
اخه ادمی ک از فسق و فجور حرف میزنه خودش تجاوز میکرده ب دخترش :/
اینا مشکل روانی دارن و نرمال نیستن قطعا . راه حل تصحیح ادمی ک اینا توصیف میکنن هم مرگ نیست مگر بیماری روانی ای ک اینا دارن .

ثنا:/

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
wgaf?
سال فارغ التحصیلی
1400
اخه ادمی ک از فسق و فجور حرف میزنه خودش تجاوز میکرده ب دخترش :/
اینا مشکل روانی دارن و نرمال نیستن قطعا . راه حل تصحیح ادمی ک اینا توصیف میکنن هم مرگ نیست مگر بیماری روانی ای ک اینا دارن .
وات د ف..؟؟؟؟؟اینو تایید کردن؟؟؟؟

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
خانواده این همه فساد اخلاقی توش بوده بعد پدر مادر قدیسه شدن الان؟
یعنی حتی توجیحی که اوردنم از پایه مسخرس
نمیدونم چجوری سلامت عقلی اینا تایید شده و اگر تایید شده چرا بخاطر سه تا قتل اعدامشون نمیکنن؟
خب قبح کارشون تو جامعه میریزه حداقل واسه ترسوندن مردم باید اشد مجازات و درنظر بگیرن
پدر بزنه بچرو بکشه بگه مفسد بود؟
پ ن: همزمان که این خبرو خوندم داشتم جز از کل میخوندم ، با وحشت نشستم تو اتاقم که مامان بابام نکشنم :|

sombrero04

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1400
+Sherrrrrrrrrlock!
-The game is on!

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
لامصب اسمش یه طوریه آدم فکر میکنه تاپیک تاریخیه
بابک خرمدین رهبر ی شورش علیه خلافت عباسی بود ک بیشتر از بیس سالم طول میکشه ولی اخرش دستگیر و اعدام میشه.. ):

بالا