• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاور پیگیر

• شروع کننده موضوع

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام وقت همگی بخیر-ببخشید میخواستم بپرسم مشاور خوب و پیگیر سراغ دارین که کمکم کنن از این تنبلی و ساعت کم مطالعه خارج شم--چندین ماه رو هدر دادم بخاطر یکسری مسائل ولی میخوام این 60 روز تمام توان رو بزارم و امسال به هدفم برسم-ممنونم از توجهتون

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
ببین اگه مشاوری تا حد انتظار تو پیگیر برای یکی از بچه های اینجا وجود داشت ما شاهد این همه کنکوری مدام آنلاین نبودیم:)

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
سلام وقت همگی بخیر-ببخشید میخواستم بپرسم مشاور خوب و پیگیر سراغ دارین که کمکم کنن از این تنبلی و ساعت کم مطالعه خارج شم--چندین ماه رو هدر دادم بخاطر یکسری مسائل ولی میخوام این 60 روز تمام توان رو بزارم و امسال به هدفم برسم-ممنونم از توجهتون
ببین مشاور خیلی خیلی پیگیر میخوای باید از خودت مایه بذاری چون مشاور ها نمیتونن خیلی فورس بذارن برات پولشون میگیرن میدن کار بدیم نیست ها . حکایت کَس نخارد پشت منه دیگه ؛ هیشکی نمیتونه به اندازه خودت نگران وضعیتت بشه . خودت باید یه برنامه برا خودت بریزی واقعا و بجنبی مشاور هم ۲۰ درصد کار رو کمک کنه

علی.

لنگر انداخته ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
اگه خودت مشاور پیگیر خودت بودی چی؟
گذشته ای وجود نداره. تنها چیزی که وجود داره الان و آینده است.
شروع کن

پیگیر خودت بودن سخته، و نتیجه میده.
از این سختیه که نتیجه می گیری.

• شروع کننده موضوع

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
خیلی ممنونم بابت نظر همگی -پس بهتره چند روز تمام فورسم رو بزارم انشالله که نتیجه بگیرم و خودم ادامه بدم

• شروع کننده موضوع

Abolfazlmir810

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
m
شهر
m
سال فارغ التحصیلی
1400
ولی اینکه کسی پیگیرت باشه خیلی میتونه مفید باشه -مطالعه گروهی چطوره بنظرتون"؟

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی

..Mehrab..

استــاد بـــزرگ
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
داداش برنامه مطالعتو خودت جور کن پیگیریتو کردن بامن ..
شمارتو بده خودم روزی ی ساعت زنگ میزنم سین جیمت میکنم :-"
ماهی 500 ام بیشتر نمیخوام :-"

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
دکتر محمود شهامت، ولی توصیه میکنم نری چون ده ها برابر گیرتر از چیزی هست که میخوای :-" درضمن اگه حضوری دیدیش، جذبش به قدری زیاده که از ترسش مث *** میخونی :))

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
نظر منه هاا ولی بنظرم حالا که کرونا و این داستاناست شما هرچی از حاشیه ها دور بشی و خودت بخونی بهتره
ببین اولا که درگیر مجازی میشی اینطوری دوما شاید ساعت مطالعه اون کسیکه باهات درس میخونه کمتر باشه یا بیشتر که کلا اثر خوبی نداره
مشاورای الانم که اکثرا دنبال بولن و حتی خودشون کنکور قبول نشدن یا رتبه خیلی بدی دارن الکی میان تز میدن
نمیدونم شاید اگه مادر بدر به هرحال یکی از اعضای خانوادتون چک کنن و بهشون گزارش بدی بهتر باشه
به هرحال موفق باشین

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام ( :
مامانت و بابات
من به مامانم گفتم مامان اگر بیدار نشدم اب بریز رو سرم به مشاورم بگو که خوابم زنگ بزن به مشاورم بگو که درس نمیخونم
تو هم مامان بابات و مسئول کن رو کارات (:
جریمه هم خودت تعیین کن(:
و اینکه الان به نظر من مشاوره گرفتن خیلی جالب نیست اخه مشاور به درد کسی میخوره که الان تابستونه و نمیدونه چیکار کنه (: الان دیگه اکثرا میدونن چیکار کنن میدونن چه مبحثی مونده چه مبحثی کم کار شده مشاور الان چه میدونه که تو کدوم مباحث رو خوب بستی یا چمیدونه که الان کجا مشکل داری؟ مشاور الان حتی شناختی ازت نداره که بدونه کند خوانی یا نه که بهت بر حسب اون برنامه بده نمیدونه تو چه درسی قوی هستی و ضعیف(:من شاید خیلیییی فرد درستی نباشم چون خودم کنکوریم ولی با توجه به این یک سالی که مشاور داشتم به نظرم خیلی راه خوبی نیست مشاور گرفتن الان (: مثلا من اگر الان بعد از حدودا 1 سال برم پیش مشاورم قشنگگگگ مشاور من میدونه که من چه شخصیتی دارم مثلا خودم رو زود میبازم یا نه میدونه که من اگر خودم و باختم دیگه درس نمیخونم و میرم یه گوشه میشینم و به هیچکی حرف نمیزنم این و میدونه و هر روز داره بهم پیام میده و چکم میکنه و... که خودم و نبازم:-"البته مثل شمر میمونه(((: :)) واقعا ترسناکه
بعدشم بری پول خدا تومن بدی برای پیگیری که مشاورت زنگ بزنه بگه اون کار و کردی یا نه ؟
به قول دوستمون که اون بالا گفت همون 500 بده هر ساعتم بهت زنگ میزنه دیگه :))

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
از نرم افزار study bunny استفاده کن اونوقت زندگی یه موجود بی گناه به عمل کردن تو به برنامه هات وابسته میشه:)

m.r.jazini

محمدرضا جزینی زاده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان دوره دوم علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
یبار شیمی
دانشگاه
kmu ( علوم پزشکی کرمان )
رشته دانشگاه
دندون
تلگرام
اینستاگرام
سلام . نگا کنین مشاور تا مشاور فرق داره . مشاور خیلی پیگیر راستش نداریم . چون یا مشاورا دانشجو اند یا اگه نباشند خیلیییی دانش آموز دارند . من خودم نهایت کاری که میکنم اینه هر شب گزارش کاراشونو چک میکنم . ببینم کم کاری میکنند میرم یکم داد و بیداد میکنم و موقعیت رو دوباره شفاف میکنم که چه بازه ای هستند و ... اگر خودتون خیلی پرت باشین خب مشاور هرچی بگه شما کار خودتون رو میکنید
مشاور کارش اینه برنامه بده سردرگم نشی . خواستی اشتباه بری جلوتو بگیره که وقتت و انرژی هدر نره و البته پیگیری کنه کارتو تا زمانی که خودت بخواه و حرفاشو گوش بدی .
راستی یک کانال کنکوری داریم از بچه های دو رقمی و سه رقمی تجربی که اونجا تا حد زیادی به بچه ها میگیم چطوری درس بخونند و هر بازه چکار کنند .
عضو بشید خیلی بدردتون میخوره
https://t.me/joinchat/V5NWWE6rOjDYnNPE

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
سلام . نگا کنین مشاور تا مشاور فرق داره . مشاور خیلی پیگیر راستش نداریم . چون یا مشاورا دانشجو اند یا اگه نباشند خیلیییی دانش آموز دارند . من خودم نهایت کاری که میکنم اینه هر شب گزارش کاراشونو چک میکنم . ببینم کم کاری میکنند میرم یکم داد و بیداد میکنم و موقعیت رو دوباره شفاف میکنم که چه بازه ای هستند و ... اگر خودتون خیلی پرت باشین خب مشاور هرچی بگه شما کار خودتون رو میکنید
مشاور کارش اینه برنامه بده سردرگم نشی . خواستی اشتباه بری جلوتو بگیره که وقتت و انرژی هدر نره و البته پیگیری کنه کارتو تا زمانی که خودت بخواه و حرفاشو گوش بدی .
راستی یک کانال کنکوری داریم از بچه های دو رقمی و سه رقمی تجربی که اونجا تا حد زیادی به بچه ها میگیم چطوری درس بخونند و هر بازه چکار کنند .
عضو بشید خیلی بدردتون میخوره
https://t.me/joinchat/V5NWWE6rOjDYnNPE
والا بنظرم 99 درصدا مشاورای کنکور که دانشجو هستن
نه میذارن اشتباه نکنی
نه هیچی
اصلا اهمیت نمیدن
فقط پول میگیرن
اون 1 درصد والا ما ندیدیمشون تو کنکور :rolleyes:

m.r.jazini

محمدرضا جزینی زاده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان دوره دوم علامه حلی
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
یبار شیمی
دانشگاه
kmu ( علوم پزشکی کرمان )
رشته دانشگاه
دندون
تلگرام
اینستاگرام
والا بنظرم 99 درصدا مشاورای کنکور که دانشجو هستن
نه میذارن اشتباه نکنی
نه هیچی
اصلا اهمیت نمیدن
فقط پول میگیرن
اون 1 درصد والا ما ندیدیمشون تو کنکوخیل
نه دیگه واقعا ... من که خودم تو این کار هستم و خودمم مشاور داشتم . میبینم که واقعا بعضیاشون وجدان دارن . البته شاید من با اینا بیشتر سروکله داشتم ... ولی حرفتون حدود زیادی درسته . 70 درصدشون فقط براشون پول مهمه . یادمه با یکی از بچه های پزشکیمون صحبت میکردم میگفتم بچه ها اینجورن اونجور خیلی داغونن خیلیاشون . گفت ، دیوونه شدی ؟؟؟؟ تو پولتو بگیر . پیگیر نباشه تازه به نفع تو هم هست :rolleyes: . راستش من بخاطرهمین حرف گوش نکردنشون دیگه دانش آموز نگرفتم

بالا