• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تگ المپیادی

ایا موافقیت برای المپیادی ها هم تگ زده بشه؟(مثل کنکوری ها)

• اره خوبه

رای‌ها: 41 64.1%
  • نه نیازی نیست

رای‌ها: 8 12.5%
  • نمیدونم ولی احتمالا جالب بشه

رای‌ها: 15 23.4%

• رای‌دهندگان
    64
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام بچه ها ((:
خوبید؟؟
;;):*
موافقید @Admin2 برای المپیادی ها هم تگ بزنه؟؟
مثل کنکوری ها؟؟
رنگ تگ ها هم بچه های المپیادی اون رشته توی انجمن هاشون انتخاب کنن تا تگ ها جالب تر بشه و هر رشته یه تگ خاص مخصوص خودشو با رنگ ویژه داشته باشه (:

بعد یه چیز دیگ
موافقید گاه شمار المپیاد هم بزنه؟
مثلا فلان ثانیه و دقیقه و روزو اینا تا المپیاد؟؟

بیاید نظراتتون رو بگید (:

پ.ن
کلا هرچی پیشنهاد برای بهتر شدن المپیادی ها دارین بگید (;

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
سلام . من المپیادی نیستم ولی خب با اجازه (=
رنگ تگ ها هم بچه های المپیادی اون رشته توی انجمن هاشون انتخاب کنن تا تگ ها جالب تر بشه و هر رشته یه تگ خاص مخصوص خودشو با رنگ ویژه داشته باشه (:
این که رنگ ها مخصوص باشن خیلی خوبه
درضمن اگه تگ یه جوری باشه که بشه از روش به مرحله المپیادشون هم پی برد جالب میشه :-"
خب فرضا زمانی که ایکس داره برای مرحله یک سال بعدش میخونه ایگرگ مرحله یک رو قبول شده و درگیر 2 همین امساله
نمیدونم مثلا روی تگ سه تا ستاره ( البته ستاره برای عضویت هم هست . حالا هر شکل دیگه ای ) داشته باشه که هر کدوم نشونه مراحل باشن و مثلا کسی که مرحله 3‌‌ـه ، هر سه تا براش سفید باشن یا کسی که مرحله 2‌ـه ، نماد سومش تیره باشه که یعنی هنوز نرسیده :-??
اگه بنظرتون جالبه بگید چجوری باشه اینا صرفا ایده های خام لحظه ای هستن
:-? بنظرم نه
من مثلا تو یه سایت آموزشی رفتم گاه شمار کنکور داشت و خب استرس زایی‌ش زیاد بود ( حتی برای من که امسال کنکور ندارم )
( خواستم صرفا حسم رو تامیم بدم چون تجربه المپیاد ندارم در همین حد تجربی درک میشه برام )

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
من خودم گاه شمار دارم برا المپ قصد داشتم تاپیک بزنم روزانه بچه ها‌چک لیست بنویسن
ولی خوب یکم المپیادیا غیر فعالن در هر حاال اگه همکاری میخواد من آمار بچه های المپیادی رو دارم

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام . من المپیادی نیستم ولی خب با اجازه (=

این که رنگ ها مخصوص باشن خیلی خوبه
درضمن اگه تگ یه جوری باشه که بشه از روش به مرحله المپیادشون هم پی برد جالب میشه :-"
خب فرضا زمانی که ایکس داره برای مرحله یک سال بعدش میخونه ایگرگ مرحله یک رو قبول شده و درگیر 2 همین امساله
نمیدونم مثلا روی تگ سه تا ستاره ( البته ستاره برای عضویت هم هست . حالا هر شکل دیگه ای ) داشته باشه که هر کدوم نشونه مراحل باشن و مثلا کسی که مرحله 3‌‌ـه ، هر سه تا براش سفید باشن یا کسی که مرحله 2‌ـه ، نماد سومش تیره باشه که یعنی هنوز نرسیده :-??
اگه بنظرتون جالبه بگید چجوری باشه اینا صرفا ایده های خام لحظه ای هستن

:-? بنظرم نه
من مثلا تو یه سایت آموزشی رفتم گاه شمار کنکور داشت و خب استرس زایی‌ش زیاد بود ( حتی برای من که امسال کنکور ندارم )
( خواستم صرفا حسم رو تامیم بدم چون تجربه المپیاد ندارم در همین حد تجربی درک میشه برام )
اره منم موافقم استرس زایی اش یکم زیاد میشه برای گاه شمار و اینا ^^
ولی خب تگ و اینا رو خود مطهری هم فک کنم موافقت کنه فقط مشکل اینجاس از طرف همه ی المپیادی ها یا حداقل تعداد زیادی شون باید موافقت بشه چون یه چیز جمعیه (((:
:-"
ولی اگه مطهری یه ستاره ای یا عددی هم بزنه که کنار کادر و اینا برای نشون دادن مرحله خب خیلی خوب تر میشه (:
اسکی از ایده ات:)) نیازی نیست المپیادی باشی حتما ^^ مرسی نظر دادی :-"
گاه شمار استرس زا نیست؟؟:-":-?

رنگ تگ ها فرق کنه،خوبه!ایده جالبیه
اره به نظرم خیلی جذاب تر میشه ^^

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
همینطوری‌ش دسته‌بندی بچه‌ها تو مدرسه به "المپیادی" و "غیرالمپیادی"، بین اونا و بقیه سد می‌کشه. تگ المپیاد مثل اینه که از فردا بگن بچه‌هایی که المپیاد می‌خونن ستاره بزنن کنار یقه‌ یونیفرم‌شون، که تشخیص داده بشن. مسخره نیست؟
اگه اشتباه نکنم یه مدتی هم کسایی که مدال داشتن، لیبل رنگ مدالشون می‌خورد، و اونم خیلی چیز سیکی بود چه برسه به نشون دادنِ مرحله المپیاد. که چی مثلا؟ کسی که مرحله دو قبول نمی‌شه لزوما از کسی که مدال می‌گیره سواد کمتری داره؟
اگه هم این لیبل‌ها جنبه انگیزه‌دهی داره واسه خودتون، همون فیلد "سابقه المپیاد" کافیه به نظرم.
بحث جدا کردن و خاص کردن سد کشیدن نیست ((:
الان کسایی که لیبل کنوری دارن جدا شدن؟؟
یا مثلا کنار یونی فرم شون مارک زده شده؟؟
یه تگ ساده ی ابیه که میزنه کنکوری فلان سال!!
وچون برای افرادی که اون سال میخوان ازمون بدن میزنن همین! نه بحث جدا کردنه نه خاص کردن و نه چیز دیگ!
کسایی که مدال دارن هم خب بزنن چه اشکالی داره؟؟؟ تازه خیلی هم ایده ی خوبی بوده به نظرم ..خیلی راحت تر میشه باهاشون ارتباط برقرار کرد و شناسایی شون کرد!بالاخره هرجور حساب کنیم خب اونی که مدال داره قطعا جایی رفته که افراد دیگ نرفتن !شاید تجربیات اش مفید باشه!نمیشه به اینکه یه المپیادی واقعی رو شناسایی کردن هم تبعیض گفت...
مثل اینکه رتبه های برتر کنکور تو سایت صندلی داغ زدن و اینا این الان سد کشیدن برای افراد و تبعیض بود؟؟
و این صرفا جنبه ی جذاب تر کردن فضا و شناسایی افراد هم رشته رو داره!!وگرنه اون تگ نه میشه باهاش ماست خرید نه چیز دیگ!
و خب افزایش انگیزه هم داره قطعا و چه بسا تعداد المپیادی ها هم افزایش پیدا کنه...
هدف این کار تبعیض و چیز دیگه ام نیست((:

بحث غرور و این چیزا هم نیست اما خب بله قطعا سواد کمتری داره نسبت به بقیه
چطوری میشه بگیم یه کلاس اولی نسبت به یک کلاس سومی توی خوندن متون و نوشتن مهارت بیشتری داره؟؟
خب قطعا نمیشه!
کسی که چندین کتاب تخصصی خونده خب قطعا نسبت به افرادی که نخوندن اطلاعاتش بیشتره!
قطعا یه کلاس سومی نسبت به یه کلاس اولی سطح دانش بالاتری داره و همونجوری هم نسبت به یک کلاس پنجمی پایین تره!!
اما در کل فک نمیکنم هدف کسی پز دادن و فیس دادن با یه تگ باشه!
چون یه مرحله از زندگیه که میتونه برای همه پیش بیاد!
اما راجع به مدال عا تفاوت داره خب قطعااا
کسی که رتبه ی یک کنکور میشه غرور نداره؟؟چرا دارع
بایدم داشته باشه خب : /
خب حالا کسی که مدال میگیره هم داره اما این غرور صرفا برای پز دادن و دراوردن چشم دیگران نیست!بلکه به دلیل موفقیتیه که کسب کرده...

یکی از اهدافش این کار تکون دادن قوه المپیادی سایته : /
خیلی نسبت به قوه ی کنکوری ضعیف تره خیلیییی زیادددددد و خب این شاید به دلیل اینه محتوای مناسبی تولید نمیشه یا حداقل جذابیت خاصی نداره...
عمر من توی این فروم زیاد نیست اما خب واقعا معلومه جنبه ی درسی فروم اومده پایین و خب این کار میتونه به افزایش استقبال از سایت هم کمک کنه و حتی تولید محتوا...چجوری؟؟
با تاپیک هایی مثل صندلی داغ و این تگ که کنار تایپک ها میخوره مثل کنکوری ها و امثال هم خود به خود باعث استقبال بیشتر المپیادی ها از سایت میشه ....

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
همینطوری‌ش دسته‌بندی بچه‌ها تو مدرسه به "المپیادی" و "غیرالمپیادی"، بین اونا و بقیه سد می‌کشه. تگ المپیاد مثل اینه که از فردا بگن بچه‌هایی که المپیاد می‌خونن ستاره بزنن کنار یقه‌ یونیفرم‌شون، که تشخیص داده بشن. مسخره نیست؟
اگه اشتباه نکنم یه مدتی هم کسایی که مدال داشتن، لیبل رنگ مدالشون می‌خورد، و اونم خیلی چیز سیکی بود چه برسه به نشون دادنِ مرحله المپیاد. که چی مثلا؟ کسی که مرحله دو قبول نمی‌شه لزوما از کسی که مدال می‌گیره سواد کمتری داره؟
اگه هم این لیبل‌ها جنبه انگیزه‌دهی داره واسه خودتون، همون فیلد "سابقه المپیاد" کافیه به نظرم.

تگ مث تگ کنکوریه
برای کسایی که هر سال می خوان کنکور بدن
تگ سابقه المپیادی حالا با جزئیات و بی جزئیات هم خیلی مفیده مثلا من که اون اولا اومدم و تگ داشتیم راحت تر میتونستم از سابقه دارا کمک بگریم و برای بچه ها هم این خوبه
ثانیا درست متوجه نشدی وقتی بزنی مرحله ۲ المپ معنی اینو میده که تو امسال باید ۲ رو آزمون بدی
مثلا الان من و امیر حسین یک المپیم

Alireza.H

Pubglover
نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
تگ چیه؟

505

قاتل هندزفری
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1403

dorincii

ز هـمـه خـلـق رمـیـده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
به نظرم تگش می تونه باعث انگیزه خودشون و هم جذب اونایی که هنوز به المپیاد نرسیدن بشه
ولی گاه شمارش فقط استرس زاست به نظرم...
ولی با اینکه مرحله داشته باشه نه به نظرم، چون اینکه مثلا اونی که مرحله دو رو قبول نشده، یه جوریه براش...
به طور کلی ایده جالبیه :-"

|تا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
کی گفته المپیاد بار روانی نداره،
کسی مجبورت نکرده بخونی
ولی تقریبا مجبوری کنکور رو بدی.
-----
حالا لیبل بزنن که چی؟
مثلا کسی که مدال داره اعتماد بنفسش تقویت شه و شما هم بریزید سرش مثلا به اسم مشاوره و اینا؟

اگاه میخواید جو مفید و خوبی تو سایت باشه تاپیک های حل مسائله رو بیارید بالا به جای انقدر پرداختن به حاشیه.

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
اره موافقم به نظرم ایده جالبیه . حالا گاه شمارو خیلی حال نمیکنم البته که امطال هنوز تکلیفش مشخص نیست :))

من خودم شیمی ام و موافق..<o>

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
چی شد پس ؟ ما منتظر نظر از بالاییم ... :D

#کمپین_حمایت_از_المپیادی_های_خسته :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پارسه
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Used to Bio
رشته دانشگاه
CS
من با تگ موافقم [اما فقط برای المپیادهای حال] ، مثل کنکوریها که تگ دارن و بعدش بی‌تگ می‌شن.
برای المپیادیهای سابق، به نظرم همون فیلد سابقه‌المپیاد؛ کفايت می‌کنه...
+{اگه اشتباه نکنم، قبل‌ترها هم تگ المپیادی وجود داشته.}

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
چی شد پس ؟ ما منتظر نظر از بالاییم ... :D

#کمپین_حمایت_از_المپیادی_های_خسته :))
با توجه به رضایت و درصد های و امار نظر سنجی با مدیر کب صحبت میکنیم و اینا ببینم چی میشه نتیجه هم میگیم(:
من با تگ موافقم [اما فقط برای المپیادهای حال] ، مثل کنکوریها که تگ دارن و بعدش بی‌تگ می‌شن.
برای المپیادیهای سابق، به نظرم همون فیلد سابقه‌المپیاد؛ کفايت می‌کنه...
+{اگه اشتباه نکنم، قبل‌ترها هم تگ المپیادی وجود داشته.}
دقیقا منظور ماهم همینه((:
فعلا مطهری کمتر میاد بیاد بع اونم میگیم اگه باشم خودم میگم
@Admin2

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام بچه ها ((:
خوبید؟؟
;;):*
موافقید @Admin2 برای المپیادی ها هم تگ بزنه؟؟
مثل کنکوری ها؟؟

بعد یه چیز دیگ

بیاید نظراتتون رو بگید (:

پ.ن
کلا هرچی پیشنهاد برای بهتر شدن المپیادی ها دارین بگید (;
خیلی ایده قشنگیه
موافقم

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
بالاخره معلوم نشد تگ میزنید یا نه؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
یک فیلد سابقه المپیاد بود تو پروفایل. تبدیل به مدال المپیاد و هر کاربری میتونه پر کنه و زیر آواتارش نشون داده میشه.

بالا