• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ممنوع بودن تدریس آقایان در مدارس دخترانه

Mkj

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ 1
شهر
BND
سال فارغ التحصیلی
1403
اینکه منو ریپلای کردین، به خودم بگیرم یا زوده؟ =))

ولی واقعا این رو درک نمیکنم
وقتی توی موسسه ها و فوق برنامه میشه چرا توی تایم اصلی مدرسه نشه؟
بزار واضح بگم اشتباه ریپلای شد،ولی خب موسسه ها ربط خاصی به آموزش و پرورش نداره همانطور که هیچ فرم لباس خاصی نداره

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
بزار واضح بگم اشتباه ریپلای شد،ولی خب موسسه ها ربط خاصی به آموزش و پرورش نداره همانطور که هیچ فرم لباس خاصی نداره
منظور من اون موسسه هایی که فعالیتشون توی مدرسه است :-"
حالا اون به کنار
فوق برنامه هایی که خود مدرسه میزاره چی؟

اینجا اسلام به خطر نمیفته :-"

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
اینکه منو ریپلای کردین، به خودم بگیرم یا زوده؟ =))

ولی واقعا این رو درک نمیکنم
وقتی توی موسسه ها و فوق برنامه میشه چرا توی تایم اصلی مدرسه نشه؟
منظور من اشاره ب پیام خواهر زینب بود:P:-w

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
والا ما ها تو مدرسمون معلم مرد هم داریم و خب از نظر علمی معلمان خوبین و شاید معلمای خانم به خوبی اونها برای اون درسها تو استان نبوده @Jomana , @Mkj @moonshine@melishanka

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
والا ما ها تو مدرسمون معلم مرد هم داریم و خب از نظر علمی معلمان خوبین و شاید معلمای خانم به خوبی اونها برای اون درسها تو استان نبوده @Jomana , @Mkj @moonshine@melishanka
دقیقا و بالعکس
چرا باید دخترا/ پسرا بخاطر جنسیت از دبیرهای خوب آقا/خانم محروم شن ؟
این میشه تبعیض جنسیتی
دختر و پسر هم نداره

Mkj

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ 1
شهر
BND
سال فارغ التحصیلی
1403
منظور من اون موسسه هایی که فعالیتشون توی مدرسه است :-"
حالا اون به کنار
فوق برنامه هایی که خود مدرسه میزاره چی؟

اینجا اسلام به خطر نمیفته :-"
تو ساعت مدرسه احتمالا اسلام به خطر میفته ولی تو زمان فوق برنامه،اسلام به خطر نمیفته

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
تو ساعت مدرسه احتمالا اسلام به خطر میفته ولی تو زمان فوق برنامه،اسلام به خطر نمیفته
این منو یاد اون داستان " اینجا بود بود، اونجا بود نبود؟" میندازه :-"

fati.h

پوچ؛
نام مرکز سمپاد
frz2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
خب چرا انقدر باید به جنسیت اهمیت داده بشه؟
خیلی از معلما هستن که سوادشون کمه و خوب تدریس نمیکنن ولی خب خانوم هستن و خیلیا سوادشون بیشتره و خیلی خوب تدریس میکنن ولی آقا هستن و برعکس.
خیلی ملاک های مهم تر از جنسیت وجود داره که باید در نظر گرفته بشن :/
این تبعیض جنسیتیه در واقع ...

میدنین موقع مامان من دبیرا مرد بودن دیگه

مامانم میگفت دبیرای مرد به دخترایی که لوندی یکردن و نخ میدادن نمره میدادن
آها ، خب همین طرز تفکر باعث شده این قوانین رو بذارن :/ برای نمره؟ خیلی مسخرست واقعا!

• شروع کننده موضوع

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
والا من یادمه سال ۹۲ این قانون واسه ما وضع شد و واسه ما خارج از تایم مدرسه یه معلم فیزیک مرد میومد. بعد برای اینکه کسی روش کراش نزنه الکی گفته بود ازدواج کرده و حلقه دست میکرد. با اینحال اینجاب شخصا به همرام دوست صمیمی تیکه کلاماشو خیلی مسخره میکردیم :)) اگه اشتباه نکنم تیکه کلامش {پوشش دادن} بود. مثلا برگه ها رو میداد ردیف جلویی میگفت پشتی ها رو هم پوشش بدین. شایدم یه چیز دیگه تو همین مایه ها بود.
یا آقای ص..ی :)) ته مسخره بازی هامون اون بود :)) حیف که تیکه کلاماشو یادم نمیاد.
نمیدونم این قانون درسته یا نه ولی خب ما خودمون اونقدر درمورد دبیر مرد حرف میزدیم و یه سریام کراش میزدن و اینا. حتی یکی از معلمای خوب بود که با شاگردش ازدواج کرده بود. چند تا خبر دوستی و اینام شنیدم.
بعدم وقتی اینقدر بحث تجاوز تو مدارس هست و حتی به هم جنس خودشون رحم نمیکنن که جدیدا گندش در اومده خب شاید بد نباشه یه سری پیش گیری های اینطوری انجام بشه.
شکی نبود که معلم مرد بهتر درس رو تفهیم میکرد ولی خب یه سری ادا اطوار زیادی هم داشتن.
من خودم اون موقع که یهو این قانون وضع شد خیلی ناراحت بودم. ولی خب نمیتونم بگم این قانون خوب یا بد/ درست یا غلطه. یه سری جنبه مثبت داره و سری جنبه منفی.
میدنین موقع مامان من دبیرا مرد بودن دیگه

مامانم میگفت دبیرای مرد به دخترایی که لوندی یکردن و نخ میدادن نمره میدادن
اینا دو تا پیامن که تقریبا مضمون دوتاشون یکیه .
ولی جالبه که هیچکس به پیام موازی واکنش نداد و فقط به پیام زینب واکنش دادن عده ی زیادی . اونم اور واکنش !
خب با همین نگاه جنسیتی عام باعث شده ک همچین ممنوعیتی گذاشته بشه
قرار نیست همه برخورد های دو جنس به نخ دادن و لوندی کردن ختم شه
الان یعنی ما به دبیرای مردی که برای فوق برنامه میان، نخ نمیدیم
فقط دبیرایی که در تایم مدرسه میان تدریس میکنن، شامل میشن؟ =))
اصن توهین ب دختراس این
یعنی واسه نمره؟
استغفرالله
ببینید چی از دهنتون در میاد بعد بگید
آها ، خب همین طرز تفکر باعث شده این قوانین رو بذارن :/ برای نمره؟ خیلی مسخرست واقعا

و دیگر هیچ!
یبار آرش یه حرف خیلی خوبی زد...گفت کاش میشد وقتی پیاما رو میخونید اول دستتونو بذارید رو اسم طرف و اول پیامشو بخونید .(واقعا حرفشو یادم نمیاد ولی کلیت حرفش همین بود فک کنم)
و اینکه دوستان...هدف ما از تاپیک زدن این نبوده که بیایم همه حرفای درست بزنیم و مدام هندونه زیر بغل هم بذاریم . هدف به چالش کشیدن عقاید بود
و خب البته متوجهید که شیوه ی حرف زدن ما چقدر میتونه روی طرف مقابل تاثیر بذاره؟؟!!!
(مشخصه که امروز اعصاب ندارم؟؟؟)

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
ولی جالبه که هیچکس به پیام موازی واکنش نداد و فقط به پیام زینب واکنش دادن عده ی زیادی . اونم اور واکنش !

و دیگر هیچ!
یبار آرش یه حرف خیلی خوبی زد...گفت کاش میشد وقتی پیاما رو میخونید اول دستتونو بذارید رو اسم طرف و اول پیامشو بخونید .(واقعا حرفشو یادم نمیاد ولی کلیت حرفش همین بود فک کنم)
و اینکه دوستان...هدف ما از تاپیک زدن این نبوده که بیایم همه حرفای درست بزنیم و مدام هندونه زیر بغل هم بذاریم . هدف به چالش کشیدن عقاید بود
و خب البته متوجهید که شیوه ی حرف زدن ما چقدر میتونه روی طرف مقابل تاثیر بذاره؟؟!!!
حرفتو تا یه حدی قبول دارم ولی چیزی ک موازی گفنه خیلی فرق داره با اونیکه زینب گفته
خب مسغره کردن و حتی اسیب جنسی از معلم قابل قبوله ولی نخ دادن دانش اموز به معلم :-?

fati.h

پوچ؛
نام مرکز سمپاد
frz2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404

و دیگر هیچ!
حرفت درسته ولی مضمونشون خیلی شبیه نبود به نظرم
به نظرم اینکه بخاطر نمره نخ میدادن به معلم تفاوت داره با بحث مسخره کردن و اینا
نمی دونم...

• شروع کننده موضوع

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
حرفتو تا یه حدی قبول دارم ولی چیزی ک موازی گفنه خیلی فرق داره با اونیکه زینب گفته
خب مسغره کردن و حتی اسیب جنسی از معلم قابل قبوله ولی نخ دادن دانش اموز به معلم :-?
انصافا خیلی هم فرق نداره . موازی هم گفته بود کسایی بودن که کراش زدن و با هم دوست شدن
و خب آنا جان خودتم میدونی که همه دخترا مریم مقدس نیستن . واقعا یه جاهایی دیدم که دخترا چطوری رفتار می کنن . برای نمره حتی و یا هر چیز دیگه ای . و خب من دیدم که بعضی وقتا دبیرا خیلی بیشتر از پسرا به دخترا توجه می کنن و دخترا هم راضین از این موضوع . درسته تا حدودی تفاوت های رفتاری در مقابل دخترا و پسرا لازمه و منطقیه ؛ اما اینکه به یک گروه بیشتر توجه شه بی عدالتیه و چیزی جز تبعیض جنسیتی نیست . ما مدام داریم از تبعیض جنسیتی که باعث شده یه جاهایی محدود بشه می نالیم ، ولی معمولا از تبعیض جنسیتی که باعث شده یه جاهایی خیلی بهمون بیشتر توجه کنن اعتراضی نمی کنیم!
فک کنم بحث خیلی منحرف و بی ربط شد ولی خب اینهمه تایپ کردم دیگه(-#
ولی خب منظور اصلیم این بود که شاید ما دخترا هم یه جاهایی بی جنبه بازی درمیاریم

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
انصافا خیلی هم فرق نداره . موازی هم گفته بود کسایی بودن که کراش زدن و با هم دوست شدن
و خب آنا جان خودتم میدونی که همه دخترا مریم مقدس نیستن . واقعا یه جاهایی دیدم که دخترا چطوری رفتار می کنن . برای نمره حتی و یا هر چیز دیگه ای . و خب من دیدم که بعضی وقتا دبیرا خیلی بیشتر از پسرا به دخترا توجه می کنن و دخترا هم راضین از این موضوع . درسته تا حدودی تفاوت های رفتاری در مقابل دخترا و پسرا لازمه و منطقیه ؛ اما اینکه به یک گروه بیشتر توجه شه بی عدالتیه و چیزی جز تبعیض جنسیتی نیست . ما مدام داریم از تبعیض جنسیتی که باعث شده یه جاهایی محدود بشه می نالیم ، ولی معمولا از تبعیض جنسیتی که باعث شده یه جاهایی خیلی بهمون بیشتر توجه کنن اعتراضی نمی کنیم!
فک کنم بحث خیلی منحرف و بی ربط شد ولی خب اینهمه تایپ کردم دیگه(-#
ولی خب منظور اصلیم این بود که شاید ما دخترا هم یه جاهایی بی جنبه بازی درمیاریم
منم واسه اینکه به قول تو بحث منحرف نشه ادامه نمیدم ولی تا یه جاهاییشو موافقم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
من نمی دونستم همچین چیزی هست!
مدرسه ما واسه بچه های ریاضی و انسانی دبیر آقا داره.
یعنی کارش غیرقانونیه؟

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
عفتی که با تدریس معلم مرد یا زن برای دختر یا پسر خدشه دار بشه اینو همنیجور کاری بهش نداشته باشنم خدشه دار میشه.

بالا