• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیکن vs مورتال کمبت

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
دو تا گیم خفن و معروف هست برای عاشقان فایت :D از جمله خودم ، سری مورتال کمبت و تیکن ، خیلی ها با این دو بازی کلی خاطره داشتن ، خب بنظرتون کدومشون بهتره و علت انتخابتون چیه ؟

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
مشخصاً مورتال. تیکن واقعاً کودکانه ساخته شده. نه که حالا مورتال کامبت خیلی بزرگونه و ... ست ولی خب بازم واقعی تره و تنوع حرکاتشون بیشتره.

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
مشخصاً مورتال. تیکن واقعاً کودکانه ساخته شده. نه که حالا مورتال کامبت خیلی بزرگونه و ... ست ولی خب بازم واقعی تره و تنوع حرکاتشون بیشتره.
ببین مورتال کمبت رو سلاح های مختلف تاکید داره ولی تیکن سنتی تره و اکثرش فنونه و به هر حال هر کی سلیقه ش متفاوته

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
تکن بازیه که از بچگی بازیش میکردم و حتی نیک نیمم براشون دارم... خاطرات زیاااااادی باهاش دارم
از یه طرف دیگه هم کمبت جدید و خفن بود واسه م دفعه اول...
واقعا نمیتونم مقایسه شون کنم.از یه طرف خاصیت اینکه میتونی از ویژگی های بتل فیلد توی نبرداستفاده کنی کمبتو بسی خفن کرده.مینی گیم هاشم باحالن.ولی با تکن خاطراه دارم:)نمی دونم سوال سختیه....سوال بعدی لطفا

NikanZedix

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 5 دوره اول
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
من قطعا مرتال رو انتخاب میکنم با این حال که اولین گیمم تیکن 3 بوده ولی به هر حال چون خیلی سریع تره فایتاش و تیکن یکم کنده و حالت اسلوموشن داره بعضی جاهاش شایدم من اینطوری فکر میکنم به هر جال بنظرم مرتال خیلی بهتره

من قطعا مرتال رو انتخاب میکنم با این حال که اولین گیمم تیکن 3 بوده ولی به هر حال چون خیلی سریع تره فایتاش و تیکن یکم کنده و حالت اسلوموشن داره بعضی جاهاش شایدم من اینطوری فکر میکنم به هر جال بنظرم مرتال خیلی بهتره
یه دلیل دیگش اینه که خیلی پیشرفته تره حالا چه تجهیزات کرکتر ها چه بک گراند های قشنگ تر پس من مرتالو انتخاب میکنم

f.h.f

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
Kntu
مورتال کمبت چون روونتره و تنوعش بیشتره

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
من تیکن چون داستان ش رو واقعا دوست داشتم از هیهاچی میشیما تا کاراکترایی مثل شیایو ، لیلی و...

Amir Mohi8

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
من خودم تیکن رو دوست دارم،
از بچگی باهاش خاطره دارم،:-b

بالا