• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پشت کنکور بمونم؟

Sahell

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1398
بچه ها من یه سوال دارم
چرا آزاد انتخاب رشته نمی کنین (و مرخصی بگیرین) که اگه سال دیگه خدایی نکرده رتبه تون اون چیزی که خواستید نشد، رتبه امسال تون هم از دست نرفته باشه؟
از ترم یک مگه میشه مرخصی گرفت تو دانشگاه آزاد ؟

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
از ترم یک مگه میشه مرخصی گرفت تو دانشگاه آزاد ؟

تا جایی که من شنیدم میشه فقط باید شهریه ثابت رو بدی
البته این اطلاعات من مال ۴،۵ سال پیشه اگه کسی چیز موثق تری میدونه بگه لطفا

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
تا جایی که من شنیدم میشه فقط باید شهریه ثابت رو بدی
البته این اطلاعات من مال ۴،۵ سال پیشه اگه کسی چیز موثق تری میدونه بگه لطفا
این قضیه ی ثبت نام کردن و نرفتن رو من هم توی بچه هایی ک پردیس ثبت نام کردن دیدم و این اتفاق میوفته
مثال:طرف پزشکی پردیس آورد خونواده اش ثبت نامش کردن(نیمسال دوم) که بشینه تا دی و بهمن بخونه برا کنکور؛اگر خسته شد و دید نمیتونه؛بره همونجا که خب اتفاقا این کار رو نکرد و امسال خوندش.
ولی سوال منم اینه اینا دقیقا چطوری این کار رو میکنن و محروم نمیشن؟با دادن شهریه اش؟

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
تلگرام
اینستاگرام
سلام دوستان من کنکور تجربی دادم و با رتبم احتمالا رادیولوژی اصفهان رو بیارم من ی برادر دارم ک با سهمیه هئت علمی از دام پزشکی رقت پزشکی خب الان این سهمیه برداشته شده و من قبول نمیشم در این که حقم نبوده کاملا درست میگین
من الان سرزنش های والدینم حالم رو خیلی بد کرده اینکه ب من میگن تو تا الان به هیچی نرسیدی
من میخوام به تغییری توی زندگیم ایجاد کنم ولی نمیتونم تا اخر عمر سرکوفت های مادر و پدرم رو درباره ی پزشکی تحمل کنم من خودم ریاضی خیلی دوست داشتم الان هم فقط به خاطر درصد پایین زیست خراب کردم میخوام کنکور ریاضی بدم چون تجربی نیاز به ساعت مطالعه های زیاد داره برای دانشگاه خوب و من بیماری دارم نمیتونم در حد روزی ۸ ساعت میتونم بخونم
احساس میکنم هیچ اینده ای روزنه نوری نمیبینم به نظرتون برم ریاضی میتونم رتبه خوبی بیارم
اول بگو چه رشته ی ریاضی رو دوست داری...اگر نمیدونی به یه سری رشته ای که همین الان هم میتونی انتخاب کنی فکرکن که به مباحث زیستی و زیرگروه یک و دارو ربط نداره

من کمتر کسیو دیدم م بعد موندن پشت کنکور رتبه ش بهتر شدا باشه^^

اما من تو دانشگاه کم ندیدم....حتی یکی اول رفته سربازی
همون اول پزشکی علاقه ام نبود و بخاطرش ناراحت نیستم اما رتبه ام بنظرم میتونست خیلی بهتر باشه و از اینکه نارحتم.رتبه ام شده 4200.تراز کانونم میانگین 6900 بود.اگه پزشکی رو فاکتور بگیریم برای باقی رشته ها خیلی شرایط فرق میکنه اگه پشت کنکور بمونم و بهتر بشم؟به نظر سبزتان نیازمندیم
اول ببین واقعا جز اون پزشکی که فاکتور گرفتی به چه رشته هایی تمایل داری و چیزی رو واقعا میل داری بری رو بزن شاید قبول شدی خوب
میخوای امسال یا سال دیگه رتبه ات برات تصمیم بگیره یا خودت واقعا یه تصمیمی رو چیزی که میخوای داری؟؟

بالا