• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
اين يه وبسايته مختص سمپادى ها و ميخوايم دور هم جمع شيم . ايا طرفداران پرسپوليس هيچ وقت طرفداران استقلال رو تو گروهاشون راه ميدن؟!
حق بدين اگر نخوايم ديگران رو به يك محيط كه سمپادى ها باهم هستن راه بديم
(توصيه من به همه افراد غير سمپادى داخل سايت اينه كه به ما و اين دور همي احترام بزارن و هر چه سريعتر اين فروم رو ترك كنن.در ضمن نوشته من حمل بر توهين به غير سمپادى ها نشه،قصدم فقط بهتر كردن اين محيط و البته حفظ جو اون بود،افرادي كه اين وبسايت رو ساختن هدفشون يه دورهمى براي سمپادى ها بوده نه اينكه به غير سمپادي ها توهيني بشه)

پ.ن :هر گروهى اين حق رو داره كه اعضا و افرادى كه هدف اون گروه هستن داخلش باشن و نه بقيه و هدف اصلا توهين به بقيه يا مثلا غير سمپادى ها نيست.

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام
شکیبا هستم:)
بله همینطوره من منظورم این بود که شاید سیستم خاصی برای تشخیص وجود داشته باشه
خب یعنی چی؟مگه من چیز دیگه ای گفتم دوست عزیز؟ حتی قبل تر از اینکه من و شما بخوایم به این جهان بیایم این سایت وجود داشته و سمپادیا برای صحبت درمورد وضعیت درسی روحی و جسمیشون همونجوری که گفتید ازش استفاده کردن...نه چیز دیگه
من بارها پیامم رو خوندم هیچ اشاره ای به کاربرد سایت نکردم
بله درسته،مگه من گفتم هرکس بیرون ازین سیستم هست عقب موندست؟اصلا یه آزمون چقدر مگه میتونه دقیق باشه؟!!
من فکر میکنم لازمه که یکبار دیگه پست من رو بخونید برداشتتون از بعضی از حرف هام دقیقا برعکس چیزی بود که من گفتم
سلام،من فقط نمیخواستم که نظر شما رو نقل قول کنم،خواستم نظر خودم رو به صورت خیلی کم در قالب همون نقل قول بگم تا اسپم بلاک نشه،من تلاش کردم تا جایی که میشه نظراتتون رو درست بررسی کنم،اما اگر خب چیز دیگه ای گفتم عذر میخوام،یه چیزی که میخوام اضافه کنم اینه که بله این آزمون در این حد هم دقیق نیست،خود آزمون تیزهوشان که براش سرودست میشکونن امسال خیلی سوال اشتباه داشت که حذف شد،چیز دیگه هم اینه که درباره معلمان سمپادی حرف زدید،معلمان سمپاد خودشون از دانش آموزان سمپاد باید باشن و خب این میتونه اشتباه باشه،شاید خیلی از معلم های دیگه هستند که واقعا شاید بهتر از معلمان کنونی سمپاد باشن،اما خب سمپاد اینارو قبول نمیکنه..

ShAkIbA08

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام،من فقط نمیخواستم که نظر شما رو نقل قول کنم،خواستم نظر خودم رو به صورت خیلی کم در قالب همون نقل قول بگم تا اسپم بلاک نشه،من تلاش کردم تا جایی که میشه نظراتتون رو درست بررسی کنم،اما اگر خب چیز دیگه ای گفتم عذر میخوام،یه چیزی که میخوام اضافه کنم اینه که بله این آزمون در این حد هم دقیق نیست،خود آزمون تیزهوشان که براش سرودست میشکونن امسال خیلی سوال اشتباه داشت که حذف شد،چیز دیگه هم اینه که درباره معلمان سمپادی حرف زدید،معلمان سمپاد خودشون از دانش آموزان سمپاد باید باشن و خب این میتونه اشتباه باشه،شاید خیلی از معلم های دیگه هستند که واقعا شاید بهتر از معلمان کنونی سمپاد باشن،اما خب سمپاد اینارو قبول نمیکنه..
بله امسال آزمون سوال حذفی داشت و چند سوال دو جواب داشت که بنظر من غیر منطقی بود من چک کردم همه ی دو گزینه ای ها درصد درستیشون 60/40 یا حتی 30/70 که باید گزینه درست تر رو در نظر میگرفتن و واقعا باعث شد قبولی بعضی افراد یکم عجیب غریب باشه
اما در مورد معلم ها گفتید باید سمپادی باشن همچین قانونی تو مدرسه ی ما وجود نداره هستن معلمایی ک سمپادی بودن اما بهترین معلم هامون غیر سمپادی و با سابقه هستن
اها...بله دوست منم تو مدارس حلی تهران معلماشون سمپادی بودن فکر کنم اینقانون تو مدارس شما وجود داره که خب یسری معایب داره و کلی مزایا
در کل موفق باشید:)

بالا