• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدیرگزینی _ تابستان ۹۹

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

Zahra_a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
99
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام

هر کدوم از شما می‌تونید برای هر کدوم از انجمن‌های زیر درخواست بدید.
فقط کافیه اسم انجمن مورد نظرتون رو اینجا بگید .
درخواست‌هاتون بررسی می‌شه و نتایج بعد از اتمام مدیرگزینی اعلام می‌شه.
هرکدوم از شما با هر درجه کاربری هم می‌تونید در خواست بدید.
محدودیتی تو درخواست انجمن‌ها هم وجود نداره.

انجمن‌های قابل درخواست :
رادیو سمپادیا
مدرسه سمپادیا
آلبوم هنری
قفسه کتاب‌
مباحث علمی
کتب و مجلات
کتاب‌خوانی گروهی
مقالات، پروژه و همکاری
مشاوره و پشتیبانی کنکور
مشاوره انتخاب رشته دانشگاهی
سمپاد
شناخت
خاطرات
مشاوره تحصیلی
همایش‌ها، سمینار‌ها و مسابقات
پاتوق فارغ التحصیلان
مباحث درسی عمومی
رشته‌های هنری
رشته‌های علوم پایه
رشته‌های مهندسی
رشته‌های علوم پزشکی
رشته‌های علوم انسانی
مباحث عمومی المپیادها
المپیاد نانو
المپیاد نجوم
المپیاد ادبی
المپیاد فیزیک
المپیاد زیست
المپیاد ریاضی
المپیاد شیمی
المپیاد كامپيوتر
المپیاد علوم زمین
ریاضی
فیزیک
شیمی
مباحث زیستی
تاریخ و تمدن
روانشناسی
جامعه‌شناسی
فلسفه و منطق
مسائل اعتقادی
جغرافیا و گردشگری
مدیریت، اقتصاد و تجارت
زبان پارسی
نثر پارسی
رونوشت های ادبی
شعر پارسی
دیوان
English
سایر زبان‌های خارجی
هنر
عکس
گرافیک
عکاسی
موسیقی
فیلم‌شناسی
سینما ، رادیو و تلوزیون
هوافضا
نجوم عمومی
اپل
نرم‌افزار
سخت‌افزار
برنامه نویسی
سیستم عامل
شبکه و اینترنت
بازی‌های كامپیوتری
موبایل٬ دوربین و پلیر
رباتیک
مکانیک
الکترونیک
ورزش
بازارچه
خلاقیت
نوروساینس
معما و هوش
محیط زیست
گفت و شنود اجتماعی
حرف‌بزن
تربیت کودک و خانواده
پزشکی، بهداشت و سلامت

یک سری توضیحات کلی هست که اگر زیاد ایده ای ندارید که وظایفتون چی هست، شاید از سردرگمی درتون بیاره و اگه دارید، شاید بیشتر کمکتون کنه

به صورت خلاصه، وظایف شما به عنوان یک مدیر انجمن، شامل وظایف ناظمی، مدیریتی و تولید محتوا میشه.
وظایف ناظمی
چیزهایی مثل قفل و حذف پست ها و تاپیک های خلاف قوانین کلی انجمن (که شما به عنوان مدیر باید خونده باشید و کاملا باهاش آشنا باشید) یا قوانین انجمن تحت مدیریتتون هست. تذکر به کاربرای خطاکاری که این اعمال رو چندین بار تکرار می کنند هم از وظایف مدیر به شمار میره.
سعی کنید یک سری قواعد و قوانین برای انجمنتون بزارید، یک تاپیک به صورت مهم شده و قفل شده که یک سری guideline واسه بحث توی انجمنتون ارائه میده، و بهش عمل کنید، چیزی مثل همین تاپیک، یک آشنایی کلی با انجمن

وظایف مدیریتی شما، مدیریت و هدایت تاپیک های ایجاد شده توسط سایر کاربران هست. این که چه سیاستی برای جلوگیری از منحرف شدن بحث ها و به حاشیه رفتن تاپیک اتخاذ کنید به خودتون بستگی داره، اما طبق تجربه شخصی خود من، موثر ترین روش برای هدایت یک تاپیک، ورود به بحث و سعی در جهت دادن به تاپیک با سوالات مناسب یا پاسخ به سوالات مطرح شده هست.
سمپادیا یک فروم تقریبا ۱۱ ساله هست (در این تاریخ) که چندصد هزار تاپیک داره. خیلی از این تاپیک ها با گذشت زمان پایین رفتن و فراموش شدن، یک نکته مهم در زمینه مدیریت، باید گشتن میون تاپیک های قدیمی انجمن تحت مدیریتتون و بالا آوردنش با پست دادن باشه.

و تولید محتوا هم یک کار خیلی مهم هست که نباید فراموش کنید. تولید محتوا با ایجاد تاپیک های بحث بر انگیز، ایجاد مسابقه ها یا برنامه های خاص برای جذاب شدن انجمن و رسیدگی منظم و جدی بهشون هست.

جمع بندی نکاتی که در مدیرگزینی پیشین مطرح شد:

و چندتا نکته:
۱.مدیر شدید نذارید عین علف هرز تاپیک بزنن :))
۲.تاپیک‌های خاک خورده رو احیا کنید!
۳.خلاق باشید، مسابقه و چالش بذارید!
۴.تاپیک‌های اضافی رو حذف کنید، و تاپیکا تکراری رو ادغام کنید!
یادتون باشه انجمنتون ۴_۵ تا تاپیک خوب داشته باشه هزار بار بهتره تا ۱۰_۲۰ تا تاپیک کوچیک و خاک‌خورده!

دوستان چون خیلی سوال شد بگم که
رزومه خیلی جدی نمی خواد
از برنامه هاتون برای انجمن مورد نظرتون برامون بگید کافیه
و تبلیغات خلاقانه هم می تونید بکنید ...

دوستان یک نکته ای که خوب شد یادم افتاد
برای یک انجمن ممکن است مدیری انتخاب نشود
برای انجمنی دیگر دو مدیر انتخاب شود ...
(بستگی به شرایط انجمن و شرایط داوطلبین دارد ...)
شما راحت درخواست بدهید (;

نکته دیگر
برای زیر انجمن ها به تنهایی میتوانید درخواست دهید اما ترجیحا کل انجمن را درخواست دهید ...

بچه ها یه چیزی بگم من.
حتما لازم نیست برای انجمنی که تو موضوعش علاقه، مهارت یا تجربه دارید درخواست بدید.
چون مدیر شدن فقط "بودن" نیست. مثلا من اون موقع به فیلم و تلوزیون علاقه داشتم یه کمم تجربه داشتم درخواست دادم. چرا؟ میخواستم اسمم به عنوان مدیر انجمن باشه. به عنوان کسی که مثلا خیلی فیلم دیده و اینا. یا مثلا کسی که از فیلم سر در میاره! این فکرارو داشتم من. (روراست باشم دیگه.)
بعد که مدیر شدم فعالیت خاصی به ذهنم نمی رسید خب. یعنی هدفم از اول فعالیت جدی و گردگیری از انجمن نبود.
یه کم کمکار بودم در نتیجه.
حواستون باشه.

مدیران سابق انجمن ها بگین که میخواین به همکاری باهامون ادامه بدید؟

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
من ترجیحم بر اینه که مدیر نباشم دوباره چون این دوره که مدیر بودم واقعا اون طور که باید مدیریت مناسب نداشتم و فکر نمی‌کنم اونقدری هم به مقدار فعالیتم اضافه شه در ماه‌های آینده و اون موقعی که مدیر نبودم به نظر خودم تولید محتوای بیشتر و مفیدتری برای سایت داشتم. و خیلی از تصوراتی که برای دوره مدیریتم داشتم الان که با تجربه‌ی بیشتر بهشون فکر میکنم میبینم که حتی بدون مدیریت هم میتونم انجامشون بدم و حتی این اسم مدیریت بیشتر جنبه‌ی ارزش این فعالیتمو برای خودم آورده پایین.

من از قدیم انجمنای جامعه‌شناسی و اعتقادی و کلا انجمنای انسانی برام متجلی* روح سایت بوده و وقتایی که فعال نیستن کل سمپادیا غیر سالم و بی‌رنگ دیده میشه. به نظرم یه کاربر پر انرژی فعال باید مدیرش بشه که خودش با فعالیت مداوم اینارو زنده نگه داره و به کاربرای جدید پیشنهاد میکنم اگه علاقه دارن نترسن و بیان اعلام آمادگی کنن براشون هم تجربه‌ی خوبیه هم واقعا اونقدرا ترسناک و سخت نیست.

با همه‌ی اینا در آخر باید بگم که اگه کس دیگه‌ای نخواد این دوتارو من مدیرشون میمونم چون حداقل به گزارشا و اسپما رسیدگی میکنم و هر از چند گاهی تاپیکا رو بالا میارم بهتر از اینه که هیچکس مستقیما حواسش بهشون نباشه.

+ من بعد از همه‌ی اینا تازه یادم افتاد من مدیر مباحث علمی هم هستم انصافا اینو از من بگیرین من حواسم بهش نیست پیش من مظلوم واقع شده.:)) همون موقع هم مدیرش شدم که کتابخوانی علمی گروهی راه بندازم که الان بدون مدیریت هم اگه بخوام میتونم راه بندازم واقعا ربط به مدیر بودن نداشت.:))

* مطمئن نیستم که درست استفاده شده واژش یا نه. نمی‌دونم چه اصراری دارم هی کلمات جدید بیارم تو حرفام.:))

+ دیدم یه ذره نامشخصه ویرایش کردم اطلاعات مهم واضح‌تر باشه: بولد شده‌ها انجمناییه که من مدیرشون هستم الان و قسمتایی که زیرشون خط کشیده شده خلاصه‌ی جواب سوال تایپکه.

آخرین ویرایش:

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
کجا مدیر شیم ب پ.خ و غیره دسترسی داریم؟؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
ینی عاشقتونم :قهقهه همه هم اهل دل

پ.ن: مدیریت اینا نه ولی تو فکرم بود تولید محتوا یک انجمن رو بگیرم دستم در هر دوره مدیرگزینی سو دت برم فکر کنم کدوم انجمن این شانس بزرگ نصیبش میشه : ))
پ.ن۲: یافتم! جمع بندی پلن کردم! تاپیک های بُلد رو درآوردم! حالا برم منبع بخونم!

آخرین ویرایش:

zeinab_s

مُفرَد مُونّث
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
من ترجیحم بر اینه که مدیر نباشم دوباره چون این دوره که مدیر بودم واقعا اون طور که باید مدیریت مناسب نداشتم و فکر نمی‌کنم اونقدری هم به مقدار فعالیتم اضافه شه در ماه‌های آینده و اون موقعی که مدیر نبودم به نظر خودم تولید محتوای بیشتر و مفیدتری برای سایت داشتم. و خیلی از تصوراتی که برای دوره مدیریتم داشتم الان که با تجربه‌ی بیشتر بهشون فکر میکنم میبینم که حتی بدون مدیریت هم میتونم انجامشون بدم و حتی این اسم مدیریت بیشتر جنبه‌ی ارزش این فعالیتمو برای خودم آورده پایین.

من از قدیم انجمنای جامعه‌شناسی و اعتقادی و کلا انجمنای انسانی برام متجلی* روح سایت بوده و وقتایی که فعال نیستن کل سمپادیا غیر سالم و بی‌رنگ دیده میشه. به نظرم یه کاربر پر انرژی فعال باید مدیرش بشه که خودش با فعالیت مداوم اینارو زنده نگه داره و به کاربرای جدید پیشنهاد میکنم اگه علاقه دارن نترسن و بیان اعلام آمادگی کنن براشون هم تجربه‌ی خوبیه هم واقعا اونقدرا ترسناک و سخت نیست.

با همه‌ی اینا در آخر باید بگم که اگه کس دیگه‌ای نخواد این دوتارو من مدیرشون میمونم چون حداقل به گزارشا و اسپما رسیدگی میکنم و هر از چند گاهی تاپیکا رو بالا میارم بهتر از اینه که هیچکس مستقیما حواسش بهشون نباشه.

+ من بعد از همه‌ی اینا تازه یادم افتاد من مدیر مباحث علمی هم هستم انصافا اینو از من بگیرین من حواسم بهش نیست پیش من مظلوم واقع شده.:)) همون موقع هم مدیرش شدم که کتابخوانی علمی گروهی راه بندازم که الان بدون مدیریت هم اگه بخوام میتونم راه بندازم واقعا ربط به مدیر بودن نداشت.:))

* مطمئن نیستم که درست استفاده شده واژش یا نه. نمی‌دونم چه اصراری دارم هی کلمات جدید بیارم تو حرفام.:))

+ دیدم یه ذره نامشخصه ویرایش کردم اطلاعات مهم واضح‌تر باشه: بولد شده‌ها انجمناییه که من مدیرشون هستم الان و قسمتایی که زیرشون خط کشیده شده خلاصه‌ی جواب سوال تایپکه.

من علاقه دارم برای قسمت مسائل اعتقادی
و فکر میکنم همین علاقه کمک میکنه که انجمن فعال تر باشه
با اینکه چون تجربه نداشتم یوخده میترسم مسئولیت به عهده بگیرم ولی خب دوس دارم تجربش کنم ^_^
میشه انجمن مسائل اعتقادی به من سپرده شه ؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام با اجازه بزرگ تر ها برای انجمن های
خاطرات. گردشگری. شعر پارسی. معما و هوش. گفت و شنود اجتماعی . دیوان.حرف بزن در خواست میدم.
تبلیغ و اینا هم بگم )
تلاش می کنیم تاپیک های مفیدیرو که دارن خاک می خورن بیاریم بیرون.
برای معما و هوش هر هفته چند تا سوال جذاب بزاریم.
برای گردشگری به معرفی نقاط بکر هر استان بپر داریم در غالب برنامه هر هفته یه شهر.و از ساکنان اون مناطق دعوت کنیم تا چیز های مربوط به اونجا رو بگن بهمون.
شعر های خوب بزاریم
به نظر هم احترام بزاریم
سعی کنیم به طور دوستانه از اسپم گذاشتن جلو گیری کنیم.
از بقیه هم راجع بع عملکرد تاپیک در یه مدت مشخص نظر خواهی کنیم..
یه مسابقه هوش احتمالا بزارم که خیلی پرطرفدار باشه(ممکنه هم کسی خوشش نیاد) جزییات بیشتر ش محرمانه اس متاسفانه.
خب دیگه موفق باشم:D
#مغز کوچک زنگ زده

آخرین ویرایش:

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
حالا بخوام جدی باشم، اگه فرد تواناتری از من بود که هیچ، اما اگه کسی درخواست نداده باشه

مباحث علمی
کتاب‌خوانی گروهی
رشته‌های علوم پزشکی
پزشکی و بهداشت
نوروساینس

می‌تونم از سر مسئولیت اجتماعی (:D) عهده‌دار بشم. :D

اگه خواستین مدیر کل هم باشم که هیچ، این افتخار نصیبتون می‌شه. :D

تجربه‌ی کاری هم.. تو سمپادسیتیِ مرحوم معاون محتوایی بودم دوره‌ای.. پیشنهاد ادمینی‌اش رو هم داشتم که خب، به خاطر درس و اینا نپذیرفتم اون زمان. :D

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
خاطرات
مشاوره تحصیلی
خلاقیت
معما و هوش
گفت و شنود اجتماعی
هر کدومو خاستید من هستم
بیشتر به گفت و شنود اجتماعی علاقه دارم :D :D :D :D :D :D

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
مشاوره انتخاب رشته دانشگاهی
رشته‌های مهندسی
المپیاد شیمی
شیمی
موسیقی
موبایل٬ دوربین و پلیر

در داخل این مباحث بپندارم بتوانم مساعدتی بنمایم ._.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
کنکور ۹۹ که تموم شد،چرا مدیر میخواد؟؟
برای مشاوره تحصیلی اعلام حضور می کنم
به نظرم خیلی می تونه تاپیک به درد بخوری باشه،ولی داره خاک میخوره،کلی از تاپیک‌هاشم تکرارین یا باید با هم ادغام بشن.

آخرین ویرایش:

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
ببخشید من پیام بازرگانی ام
یه گیک بیاد انجمن علمی رو به دست بگیره و احیاش کنه
کتاب خوانی گروهی هم نیز :-

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام با اجازه بزرگ تر ها برای انجمن های
خاطرات. گردشگری. شعر پارسی. معما و هوش. گفت و شنود اجتماعی . دیوان.حرف بزن در خواست میدم.
تبلیغ و اینا هم بگم )
تلاش می کنیم تاپیک های مفیدیرو که دارن خاک می خورن بیاریم بیرون.
برای معما و هوش هر هفته چند تا سوال جذاب بزاریم.
برای گردشگری به معرفی نقاط بکر هر استان بپر داریم در غالب برنامه هر هفته یه شهر.و از ساکنان اون مناطق دعوت کنیم تا چیز های مربوط به اونجا رو بگن بهمون.
شعر های خوب بزاریم
به نظر هم احترام بزاریم
سعی کنیم به طور دوستانه از اسپم گذاشتن جلو گیری کنیم.
از بقیه هم راجع بع عملکرد تاپیک در یه مدت مشخص نظر خواهی کنیم..
یه مسابقه هوش احتمالا بزارم که خیلی پرطرفدار باشه(ممکنه هم کسی خوشش نیاد) جزییات بیشتر ش محرمانه اس متاسفانه.
خب دیگه موفق باشم:D
#مغز کوچک زنگ زده
با توجه به این که از معلم بازی و از اینجور چیزها خوشم میاد
مدرسه سمپادیا هم به من بدین فک نکنم هفتم هشتم نهم های سایت ضرر کنن

آخرین ویرایش:

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
بنده همین که یه سال دیگه با رای مستقیم مردم، مدیر جمهوری خودمختار پسرونه((: شدم چند وقت پیش از سرمم زیاده اما اگه سر انجمن قفسه کتاب بی کلاه موند من کلاهش:-"

بالا