• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یوتیوب گردی

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
اگر اهل پرودی موسیقیجات هستین https://www.youtube.com/channel/UCazMm3tOCkYrIGE_17j0mVg بارت بیکر بهترین پرودیارو داره ولی خب تمامی پرودیاش برای پاپ عه .
اهل چگونه نجات پیدا کنید هستید و می خواید ببینید تو هر شرایطی چجوری می شه نجات پیدا کرد https://www.youtube.com/c/HowtoSurviveShow
فلسفه و روانشناسی و ...:https://www.youtube.com/c/MarkMansonAuthor , https://www.youtube.com/channel/UCp1mRTkVlqDnxz_9S0YD9YQ
و اگر اهل پرودی از نوع پرنسسای دیزنی هستید :

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
یکی از کانالای مورد علاقم برای وقتایی که یه ذره نیاز به کم کردن سرعت مغزم و آروم شدن دارم، کانال Baumgartner Restoration هست. صاحب کانال جولین بامگارتنر (؟) مرمت‌کار آثار هنری هست که بعضی از کارها و پروژه‌هاشو حرفه‌ای فیلم‌برداری می‌کنه و با اجازه صاحب آثار در یوتیوب قرار می‌ده. با لحن آروم و توضیح مشخص و انجام احیای ماهر آهسته و پیوسته نظر آدمو جلب می‌کنن. برای من تماشای کسی که در کاری که می‌کنه چیره‌دسته به خودی خود جذابه ولی یه حس خاص در خود عمل مرمت و احیا هم وجود داره که به کانال جذابیت خاصی می‌ده. این طرز فکر یه مرمت‌کار که هدفش فقط باید رسوندن یه اثر به دید اولیه خالقش باشه فارق از نظرات خودش خیلی برای من دیدگاه آرامش‌بخشیه مخصوصا در حال حاضر جهان که همه فقط لجبازانه در نگاه خودشون محکمن بدون اینکه کوچیکترین ملایمتی برای بقیه نشون بدن. (مخصوصا خودم) حالا از این حرفای تحلیل فلسفی بگذریم:)) سه تا از ویدیوهای معروفش:

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
این ویدیو هم خوبه (:
هم چنین این
-----------
یادتونه چقدر آرزو داشتیم حداقل یک بارم که شده تو زندگیمون غذاهای توی کارتونا رو داشته باشیم ؟ این ویدیو رو ببینین و این یکی :D

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
نمی‌دونم با Vsauce آشنایی داشتید یا نه، اما من حدود ۹ سال دیر کشفش کردم. کانالش پر از سوالات جالبیه که حتی ممکنه به ذهنمون خطور نکنه اما وقتی مطرحشون می‌کنه می‌فهمیم چه بی‌توجه از کنارشون رد می‌شدیم. مثلاً «وزنِ سایه چقدره؟» یا «آینه چه رنگیه؟» یا یه سری سوالاتِ فلسفی مثل اینی که پایین لینکش رو قرار میدم. نحوه‌ی توضیح دادنش هم دوست دارم.
+ اینم یه ویدئو از تدتاکش: Why do we ask questions؟
++ حتی سوال احمقانه‌ای مثل Is Earth Actually Flat رو چقدر با لحنِ بی‌طرفانه - متمایل به حق‌دادنِ به فلت‌ارثرها - جواب میده طوری که یه زمین‌تخت‌گرا ناک‌اوت و خجل میشه کلاً.

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
The kiffness تنها شخصیه که توی یوتیوب مدام دنبالش میکنم و اگه ببینم ویدیوی جدید داده آن روز عید من است.

و خب این آخرین ویدیواش یه شاهکار هنری در زمینه نظریه تناسخ هست و بارها و بارها دیدمش. هر چند که تناسخ اصلا چیز اثبات شده‌ای (صرفا از روی چند آزمایش روی چن نفر که ضمیر ناخوداگاهشون رو فعال میکردن و به گذشته میبردن مطرح شد) نیست و قبولش ندارم به هیچ وجه، ولی این ویدیو خ حس جالب و غمناکی داره برام.

Mozart Cat

+ نمیدونم کیا انیمیشن Whisker Away رو دیدن. ولی به ذهنم رسید که موتزارت که حالا توی بدن گربه‌ایش گیر افتاده یه نقاب میوتارو بگیره و بره بده یه آدم و چن روزی به عنوان انسان زندگی کنه. شاید باز بتونیم اثرهای جدید و خفنِ خلق شده‌اش رو بشنویم : )

نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
برق
بذارید من دو تا کانال معرفی کنم :D
من یه مدته زیادیه که به باغبونی و اینا علاقمندم بعد این دو تا کانال یوتیوب رو پیدا کردم و حسم نسبت به این دوتا اینطوریه که بیشتر تایم یوتیوب گردیم رو تو چنل این دو نفر می گذرونم و منتظرم اینا ویدیو اپلود کنن و واقعا آه :')
https://youtube.com/c/Her86m2
https://youtube.com/c/EugeniaDiaz
بذارید ویدیو هایی که ازشون دیدم و بعد باعث شد که برم و بقیه ویدیو هاشون رو هم ببینم بذارم
اولیه:
دومیه:

+اگه خوشتون اومد این دختر چینیه هم هست ولی خب من به اندازه اون بالایی ها ویدیوهاشو دنبال نمی کنم، این مثلا از کانالشه :

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

این چند دقیقه از جورج کارلین عالیه! حتی میتونم بگم مانیفست نوینه :)) و فقط یه آمریکایی کصخل میتونه به این حرفا بخنده!

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
به‌به، یکی از بهترین ویدئوهای یوتیوب که البته من درش تخصص دارم.
توضیح میده که باید چه‌جوری باشید و چیکارا بکنید تا تک‌تک دوستانتون شما رو رها کنند.

+ کانالش از این دست ویدئوهای بیشتری هم داره، مثل How to be miserable for the rest of your life.

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000
آهنگ قدیمی ولی جذابی هست.

f@him

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فاتح
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT
گفت و گوی جذاب چند معتقد به ادیان ابراهیمی در مقابل چند شیطان گرا
باحاله

Religious Theists Against Satanists
این کانالش کلا خیلی جالبه : )
یک سری از ویدیوهاش کلا مثه همین اینجوریه که دو تا گروه که لاقل اسما در سایدهای متفاوتی نسبت به هم هستن رو میاره و یه سری جمله میگه که مخالفا و موافقانی داره و بعد ملت وارد بحث میشن.
(مثلا سکس وورکرا و ویرجینا، مسلمونایی با دید conservative ‌‌و liberal (که توی این مسلمون queer هم بود و بحثشون جالب بود)، همین شیطان گراها و پیروان ادیان اصلی، اتئیستا و مسیحیا و ...)
یه سری ویدیوی دیگم داره که دو تا گروه مقابل هم میان کامنتای حاوی نفرت سوشال مدیا رو برای هم میخونن (مثلا جامعه LGBT برای دین دارا میخوندن و برعکس)
یه سری ویدیو هم بود که مثلا ویرجینا یا پورن استارا یه سری سوال خصوصی راجع به خودشون رو جواب میدادن، یا از پدر و دختر یه سری سوال درباره سکس میپرسید جلوی هم که جالب بود
کلی چیز دیگم داره
و کلا هدفش بهتر کردن ارتباطات ادما و ایناس : )

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام
اگه اپل درمورد مک بوک هاش صادق بود😂

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
کاری که این مرد با حضّار در سالن انجام داده رو خیلی دوست داشتم.
قبل از اجرای آهنگ Space Oddity، برای جمعیت توضیح داد که چه‌طور می‌تونن با کمکِ هم‌دیگه تبدیل به یه گروه کُر بشن و با ارکستر هم‌کاری و هم‌نوایی کنن.
و کاری کرد که تمام نفرات، با هر سن و سال، فارغ از اینکه اصلاً استعداد/گوشِ موسیقایی داشته باشن یا نه، یه کار تمیز ارائه بدن و همه در اجرای آهنگ سهمی داشته باشن و لذتی دوچندان ببرن.
هنر و خلاقیتِ این رهبر ارکستر برام قابل تحسینه. کار ساده‌ای به نظر میاد، اما واقعاً این‌طور نیست.

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
رابطه موسیقی و شعر با محمد خدادادی

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1397
تلگرام

مصاحبه با جلیل یک معتاد و کارتن‌خواب در پارک دانشجو - interviw with Jalil a homeless and addict

بالا