• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور چطور در تابستان جمع بندی کنیم؟؟؟

تو تابستون امسال چقدر درس خوندید؟

• خیلی زیاد

• زیاد

• متوسط

• کم

• نخوندم

نتایج فقط بعد از رای‌دادن قابل مشاهده هستند. لطفا الکی رای ندید!
  • شروع کننده موضوع

alikhezri

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
پارس آباد
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام
من یه کنکوریه 1400 هستم
می خواستم ببینم که شما چطوری برای تابستان برنامه ریزی کردید یا چه توصیه هایی دارید.
من چطوری در تابستان دهم و یازدهم رو بخونم.
تا الان که تمامی عمومی هارو خوندم و نمی دونم چطور اختصاصی ها رو بخونم.

++Tahmineh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
خب اگه بگردی خیلی مطالب مفیدی میتونی تو همین سایت پیدا کنی که تجربه کنکوری های گذشته است و بدردت میخوره
اما نکته مهمی که باید بنظرم بهش دقتی کنی اینه که واقعا تو تابستون یه سری مطالب پایه ای و مهم که همیشه توش ضعف داشتی رو کارکنی و اینکه خیلی هم ذهنت رو محدود به همین تابستون نکن مثلا اگه میبینی برنامه جمع بندی پایه ات تا اواسط مهر طول میکشه انجامش بده و فکر نکن اگه از ۳۰ شهریور گذشت تو دیگه عقب افتادی و برای همیشه پایه ات نصف و نیمه است خلاصه جوری کار کن که از خودت راضی باشی و به خودت ثابت کنی که عالی کارکردی همین
راستی یه نکته دیگه هم اینه که چون یه مقدار درسای دهم نسبت به یازدهم سخت تره اصولا بچه ها خیلی رو دهم تمرکز میکنن ولی حتما دقت کن که برنامه آزمون های آزمایشی مثل قلمچی چون دهم رو از مهر شروع میکنه و همراه دوازدهم پیش میبره واقعا به اندازه کافی برای بستن دهم وقت داری اما وقتی میخوای یازدهم رو جمع کنی میخوری به نیمسال دوم و دوران عید و... که تو این دوران اصولا بچه ها خیلی افت و خیز دارن و مثل شروع سال متمرکز نیستن درنتیجه اگه برنامه خوبی نداشته باشن یازدهم رو نصفه نیمه جمع میکنن
خلاصه که حتما به اندازه برای هردوسال پایه وقت بذار و هیچ سالی رو دست کم نگیر و همونطور که گفتم جوری کار کن که از خودت راضی باشی

بالا