• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همراهی در پروسه ی طویل کنکور 99

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94
به به . چشم و دلم روشن ک نمیخونین .:-w
بگم مطهری همتونو بن کنه ؟ :-l:D
یادتون نره کنکور امسال برد با اوناییه ک این دو سه ماه رو نبرن و درس بخونن ! ی جور مسابقست بین تحمل و قدرت درس خوندن و نبریدن.. میخوایین بازنده باشین و جای دو ماه ی سال دیگم درس بخونین ؟ همینجور ادامه بدین و کم بخونین ! :D
مهرناز منم یه دعوا بکن :)

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94
با قلمچی مقایسه نکنید
کنکور یک ازمون استاندارده نه یک ازمون مافیایی
کنکور پارسال بیخود ترین کنکور سالهای اخیر بود و مشکلات کمی هم ایجاد نکرد . سطح سوالات قطعا نسبت به سال بعد بالاتر خواهد بود .

• شروع کننده موضوع

Hastea

هستی ^_^
نام مرکز سمپاد
فرزانگان عضدی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1398
کنکور پارسال بیخود ترین کنکور سالهای اخیر بود و مشکلات کمی هم ایجاد نکرد . سطح سوالات قطعا نسبت به سال بعد بالاتر خواهد بود .
صد درصد سوالات ۹۸ بیخود ترین بود،
ولی امسالم از پارسال اسون تر نباشه سخت تر هم نیست مطمعن باش عزیزم، بخاطر این مسائلی هم که پیش امده قطعا رعایت میکنن
بعدم همونطور که گفتم کنکور ازمون استانداردیه
نگران نباش واقعا :))))))❤️❤️

• شروع کننده موضوع

Hastea

هستی ^_^
نام مرکز سمپاد
فرزانگان عضدی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1398
منم کنکوریم .
کوه که نکندین درس خوندین دیگه بماند که به خاطر خودتون درس میخونین ولی حتی اگه وظیفه تون هم باشه شما که به خاطر دوماه تعویق افتادن اینقدر خسته میشین اونایی که یک سال دوسال یا n ساله که پشت کنکورین چی میکشن؟
پس این دوماه رو خوب بخونین که دیگه مجبور نشین از این خسته تر بشین .
چرا انقد عصبانی هستی شما ؟ :)))))
من خودمم پشت کنکوری هستم ینی اولین سالمه برای همین خسته شدم و از طولانی شدن این پروسه خسته شدم نه درس خوندن

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
دوستان بفرمایید گزارش بدید.
از خودم شروع میکنم تا شما هم ادامه بدید:
233 تست در مجموع + واژه نامه دهم یازدهم. در واقع خوندنش زمان زیادی ازم برد.
پ.ن:واقعاً در تایید دوستان بگم که پشت کنکور موندن اصلا کار ساده ای نیست. خستگی برای همه وجود داره ، مهم اینه روزهاتون رو از دست ندید تا جایی که میتونین بخونید.
اولش سخته پشت میز نشستن و تحمل کردن دوباره ولی بعد دو سه روز خوندن عادت میکنید (:

• شروع کننده موضوع

Hastea

هستی ^_^
نام مرکز سمپاد
فرزانگان عضدی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1398
منم کنکوریم .
کوه که نکندین درس خوندین دیگه بماند که به خاطر خودتون درس میخونین ولی حتی اگه وظیفه تون هم باشه شما که به خاطر دوماه تعویق افتادن اینقدر خسته میشین اونایی که یک سال دوسال یا n ساله که پشت کنکورین چی میکشن؟
پس این دوماه رو خوب بخونین که دیگه مجبور نشین از این خسته تر بشین .
چرا انقد عصبانی هستی شما ؟ :)))))
من خودمم پشت کنکوری هستم ینی اولین سالمه برای همین خسته شدم و از طولانی شدن این پروسه خسته شدم نه درس خوندن

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
مهرناز منم یه دعوا بکن :)
:)
اخه حیف نیست این همه سال زحمت کشیدی امسال نتیجه نگیری و پروندشو نبندی ؟ خیلی سخته پشت کنکور موندن . شخصن بیشتر ی سال نتونستم و نکشیدم و پردیس زدم . بدون ک خیلی قوی بودی ک نشستی چند سال . قدر خودتو بدون جدن نفیسه . و کاری نکن ک نتیجه این زحماتتو نبینی . مینا (هاکان) رو یادته ؟ اونم خیلی محکم بود همیشه بهش حسودیم میشه ک چند سال تونست بشینه بخونه . چون محکم و قویه . ارادش قویه . هر کسی نمیتونه پشت بشینه خیلیا ی چیزی میزنن میرن ولی کسایی ک ارادشون قویه هدفشون مشخصه و محکمن میمونن . هدف داری و ب هدفت برس . نذار ی عمر تو دلت بمونه . حیفه.. پروندشو ببند امسال.. تمومش کن.. تمام قدرتی ک نفیسه داره رو جمع کن و بجنگ..

• شروع کننده موضوع

Hastea

هستی ^_^
نام مرکز سمپاد
فرزانگان عضدی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1398
پ.ن:واقعاً در تایید دوستان بگم که پشت کنکور موندن اصلا کار ساده ای نیست. خستگی برای همه وجود داره ، مهم اینه روزهاتون رو از دست ندید تا جایی که میتونین بخونید.
اولش سخته پشت میز نشستن و تحمل کردن دوباره ولی بعد دو سه روز خوندن عادت میکنید (:
خسته نباشی دوست عزیزم، باریکلااااااا
من دو تا ازمون جمع بندی زبان در مجموع ۵۰ سوالی زبان زدم،
یه فصل زیستم جمع بندی کردم + ۴۰تا تست ازش حل کردم،
کم بود ولی فردا جبران میکنم
^____^

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
میخورم میخوابم

• شروع کننده موضوع

Hastea

هستی ^_^
نام مرکز سمپاد
فرزانگان عضدی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1398
بچه ها بخاطر اینکه به همدیگه انگیزه بدیم و از تایم‌مون نهایت استفاده رو بکنیم اینجا گزارش کار مطالعه تون رو ازسال کنید که تاپیک از هدفش دور نشه
و برای چت کردن از بانگ میتونیم استفاده کنیم

آخرین ویرایش:

Keoxxer

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام
سرتون درد نیارم من از هفتم اومدم سمپاد شهرم ثبت نام کردم. خیلی اون زمان دبستان درسم خوب بود تو امتحانات تشریحی حد اقل و بعد اینکه وارد راهنمایی شدم درسم فاجعه بار ضعیف شد و از اون موقع تا همین چند ماه پیش دیوانه ی این بودم که درسم خوب باشه و هر روز مشاوره بگیر فایل صوتی افشار گوش کن
شروع صفر تعیین کن و برنامه بریز فلان دریغ از یک ذره اجرا.
از اوایل اسفند با مشاوری که داشتم رابطه مون قطع شد و من از سر لج(خیلی آگاهانه لجبازی میکنم) تا دو هفته هیچی نخوندم.
قبلش از اواسط امتحان دی شروع کردم باهاش و کمی خوب خوندم.
ولی از اون به بعد تا حالا که فردا صبح امتحان دین و زندگی نهایی رو داریم هیچی نخوندم و خودمو با چیزای دیگه سر گرم کردم
من خیلی کارای دیگه با گوشی و کامپیوترم با علاقه انجام میدم و اصلا از کمردرد و سر درد ناشی ازشون خسته نمیشم
ولی از کتاب های پوچ و مضخرف آموزش پرورش بدم میاد و هیچ انگیزه ای برای خوندنشون ندارم
یادم میاد قبل امتحانات ترم دی یه رمان نهصد صفحه ای رو تو یه هفته با عشق خوندم و لذت بردم
الان هم بزور میشینم پای کتاب و همش مامانم میگه چیکار می‌کنی به دروغ میگم درس میخونم تا دست از سرم بر داره
میخواستم اوایل فروردین رشته موسیقی نوازندگی برم چون از موسیقی خوشم میاد ولی وقتی فهمیدم امتحان عملی داره و من هیچ سازی بلد نیستم فراموشش کردم
همیشه ایده عالیست هستم و پرفکشنیست و خودمو کمتر پزشکی ندیدم تا حالا ولی یه ذره هم براش تلاش نمیکنم. یعنی دوست دارم براش تلاش کنم و موفق بشم ولی از مسیر درس خوندنش برای « کنکور » بدم میاد
اگه پول داشت خوانواده م صد درصد میرفتم خارج پزشکی میخوندم
حالا چیکار کنم تو دوره امتحانات نهایی
یه سه چهار ماهی هست هیچی نخوندم و دل و زدم به بیخیالی
برای سال دیگه کنکور ۱۴۰۰ چطوری خودمو مجبور کنم پای کتاب
من طاقت شو ندارم که بشینم تست بزنم به خدا

سیف الدین

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام دوست عزیز!
آفرین!!!<D=
من جمعه همش دینی داشتم می خوندم و تست برای هر سه سال زدم. دقیقا جمع نزدم...!
ولی چشم منم از امروز گزارش می دهم! :D ان شاء الله از فرصت باقی مانده استفاده می کنیم در کنار هم...!;;)

سیف الدین

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
بچه ها بخاطر اینکه به همدیگه انگیزه بدیم و از تایم‌مون نهایت استفاده رو بکنیم اینجا گزارش کار مطالعه تون رو ازسال کنید که تاپیک از هدفش دور نشه
و برای چت کردن از بانگ میتونیم استفاده کنیم
باشه خیلی فکر خوبیه...! :)
من آخر شب میام و گزارش ام رو میدم! :)

• شروع کننده موضوع

Hastea

هستی ^_^
نام مرکز سمپاد
فرزانگان عضدی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1398
سلام
سرتون درد نیارم من از هفتم اومدم سمپاد شهرم ثبت نام کردم. خیلی اون زمان دبستان درسم خوب بود تو امتحانات تشریحی حد اقل و بعد اینکه وارد راهنمایی شدم درسم فاجعه بار ضعیف شد و از اون موقع تا همین چند ماه پیش دیوانه ی این بودم که درسم خوب باشه و هر روز مشاوره بگیر فایل صوتی افشار گوش کن
شروع صفر تعیین کن و برنامه بریز فلان دریغ از یک ذره اجرا.
از اوایل اسفند با مشاوری که داشتم رابطه مون قطع شد و من از سر لج(خیلی آگاهانه لجبازی میکنم) تا دو هفته هیچی نخوندم.
قبلش از اواسط امتحان دی شروع کردم باهاش و کمی خوب خوندم.
ولی از اون به بعد تا حالا که فردا صبح امتحان دین و زندگی نهایی رو داریم هیچی نخوندم و خودمو با چیزای دیگه سر گرم کردم
من خیلی کارای دیگه با گوشی و کامپیوترم با علاقه انجام میدم و اصلا از کمردرد و سر درد ناشی ازشون خسته نمیشم
ولی از کتاب های پوچ و مضخرف آموزش پرورش بدم میاد و هیچ انگیزه ای برای خوندنشون ندارم
یادم میاد قبل امتحانات ترم دی یه رمان نهصد صفحه ای رو تو یه هفته با عشق خوندم و لذت بردم
الان هم بزور میشینم پای کتاب و همش مامانم میگه چیکار می‌کنی به دروغ میگم درس میخونم تا دست از سرم بر داره
میخواستم اوایل فروردین رشته موسیقی نوازندگی برم چون از موسیقی خوشم میاد ولی وقتی فهمیدم امتحان عملی داره و من هیچ سازی بلد نیستم فراموشش کردم
همیشه ایده عالیست هستم و پرفکشنیست و خودمو کمتر پزشکی ندیدم تا حالا ولی یه ذره هم براش تلاش نمیکنم. یعنی دوست دارم براش تلاش کنم و موفق بشم ولی از مسیر درس خوندنش برای « کنکور » بدم میاد
اگه پول داشت خوانواده م صد درصد میرفتم خارج پزشکی میخوندم
حالا چیکار کنم تو دوره امتحانات نهایی
یه سه چهار ماهی هست هیچی نخوندم و دل و زدم به بیخیالی
برای سال دیگه کنکور ۱۴۰۰ چطوری خودمو مجبور کنم پای کتاب
من طاقت شو ندارم که بشینم تست بزنم به خدا
سلام.به نظر من اول‌ ازهمه تمام حواشی و اینکه بگید من از درس خوشم نمیاد و اینارو بذارید کنار، چون غیر ازینکه فقط وقت شمارو بگیره و به تباهی بکشونه چیزی نصیب نمیکنه، بعدم اینکه شما الان وظیفه ای جز درس خوندن ندارید و در حال حاضر شرایطی هم که وجود داره باعث شده که راهی جر درس خوندن برای کسی نباشه،درضمن چون تا حالا درس نخوندید انتظار نداشته باشید یکهو راه صدساله رو یه شبه بخوایید برید ، سعی کنید تکه تکه شروع کنید و اگر خیلی سختتون هست از تکنیک پدومو استفاده کنید، خلاصه که هیچکس جز خودتون نجات دهنده نیست،
یادتون نره که این دوماه باقی مونده حداقل ۵۰ درصد میتونه رشد شمارو تضمین کنه پس ازش غافل نشید و کم کم به امید خدا شروع کنید،

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام