• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آیا سمپاد آینده ساز کشور است؟

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
احتمالا هممون به این موضوع برخوردیم که خیلی از کشور ها مدارس تیزهوشان ندارن . به نظر شما سمپاد خوبه ؟ آیا سمپاد میتونه آینده کشور رو بهتر کنه ؟

phoenix_

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علم و صنعت
من موافق سمپاد بودم ولی یه چیزایی تو این سایت خوندم که نظرم عوض شد.خیلیا با قبولی تو یه آزمون دید از بالا به پایین پیدا کردن.این خوب نیست اصلا

نکته بعد اینکه توی شهرای کوچیک مثه شهر ما تعداد دانش آموزای قوی هر سال حدود شصت هفتاد تان که 50 تاشون قبول میشن.و بین تمام مدارس دیگه خیلی کم درسخون پیدا میشه.فکر میکنم تو شهر اخرین باری که یه نفر از مدارس نمونه دولتی یا مدارس عادی رتبه خوبی تو کنکور اورد خیلی سال پیش بود.در صورتی که قبولی ها توی سمپاد تعداد بالایی دارن.این یعنی اگه تیزهوشان در نیومدی عملا کنکور رو بیخیال شو.

پ.ن:سمپاد برای من که خیلی مفید بود ولی شک دارم حد اقل توی شهرای کوچیک سود خاصی برای کشور داشته باشه.

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
CS
نَفْس سمپاد یه هدف پیشرو و منتهی به موفقیت دَرِش نهفته س /یا نهفته بوده.
الان موفقیت آمیز بودنش یا خوب و بد بودنش به نظر من به مدیر و اعضای این خانواده ی بزرگ از رئیس و بالا بالا ها گرفته تا دانش آموز؛ بستگی داره...
چون تو مدارس سمپاد مون هم تفاوت زیاده مثلا یه مدرسه کلا کنکور محوره یه مدرسه کنکور و المپیاد و خیلی چیزا و هدفش چند بعدی شدنِ دانش آموز و اینهاست ... یه مدرسه هم هست که اصن کلن مخالفه با هر داستانی!!!
در کل کاش یکم برابری بیشتر بود...
چون امکانات مدارس هم باهم قابل مقایسه نیست... :'/

بالا