• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

درس خواندن گروهی سمپادیا

soliloquize

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
شیمی ...
پاسخ : بچه ها یه کیس می خوام!

به نقل از Zahra AB :
حالا جدا از اینکه من چی خوندم :-" من تابستون گذشته این کار رو کردم با یکی از دوستام ولی خب اونجوری که باید جواب نداد.ما اینجوری بود که میرفتیم خونه هم اونجا چک میکردیم اما با اینترنت فک کنم زمان پرت بره بالا بعدش موقعی که داری میخونی همش ذهنت اینه که تمومش کنی شاید با دقت نخونی به این خاطر که محدودیت زمانی داری!
اما خب اگه میدونی میتونی کار خوبیه! ;;)

کاملا موافقم ، تو اون تایمی که داری درس میخونی همش فکرت به اینه که چقدر مونده تموم بشه درسه ، نکنه عقب بمونی ، چقدر زمان داری؟! دوستت الان کجاس؟! ای وای نکنه نرسی که درسو تموم کنی و ... از این بابت یه عالمه از کیفیت درس خوندن کم میشه . از یه لحاظ دیگه هم بخوایم بگیم سرعت مطالعه ها متفاوته شاید درسی رُ که تو توی 1 ساعت میخونی دوستت توی پنج ساعت بخونه . :-" خب چه کاریه هر کی درس خودشُ بخونه دیگه . :))
یه پیشنهاد : عوض اینکه به کیس پیدا کنی که باهاش درس بخونی ، یه نفرُ پیدا کن که درس خوندنتو چک کنه . مثلا بهش برنامه هفتگیتو بدی ، اونم آخر هر شب چکت کنه . :-" یه ارزیابیم آخر هر هفته داشته باشی . ;;)

• شروع کننده موضوع

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد
مرحله ی اول ادبی ب صورت شانسی !

به نقل از богиня :
کاملا موافقم ، تو اون تایمی که داری درس میخونی همش فکرت به اینه که چقدر مونده تموم بشه درسه ، نکنه عقب بمونی ، چقدر زمان داری؟! دوستت الان کجاس؟! ای وای نکنه نرسی که درسو تموم کنی و ... از این بابت یه عالمه از کیفیت درس خوندن کم میشه . از یه لحاظ دیگه هم بخوایم بگیم سرعت مطالعه ها متفاوته شاید درسی رُ که تو توی 1 ساعت میخونی دوستت توی پنج ساعت بخونه . :-" خب چه کاریه هر کی درس خودشُ بخونه دیگه . :))
یه پیشنهاد : عوض اینکه به کیس پیدا کنی که باهاش درس بخونی ، یه نفرُ پیدا کن که درس خوندنتو چک کنه . مثلا بهش برنامه هفتگیتو بدی ، اونم آخر هر شب چکت کنه . :-" یه ارزیابیم آخر هر هفته داشته باشی . ;;)
اینم پیشنهاد جالبیه...ولی خب کی حاضره واس آدم همچین کاری بکنه؟؟؟راغ داری بگو؟؟؟ :D

• شروع کننده موضوع

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد

ببینید دوستان این داستان شاید برای بعضیا مفید نباشه وا گاها مضر باشه :D مثلن برا کسی ک خودش خیلی درس خونه و داره نتیجه میگیره و اینا...اگه با یکی دیگه بخونه شاید مفید نباشه...ولی واسه ی نفر مث من بی برنامه با ساعت مطالعه ی پایین و بسیار بسیار تنبل(کلا داغون :D )میتونه خیلی مفید باشه مخصوصن اگه با یه نفر بخونم ک س مطالعش بالاس و ترازشم از من بالاتره ...من خودم بالاترین ترازم 6900 بودش امسال ک سومم :D حالا اگه کسی هس دستش بالا :D P:> در ضمن میتونیم واسه هماهنگی و اینا ب هم اس بدیم دیگه وقتمونم تلف نخواهد شد

• شروع کننده موضوع

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد

به نقل از Mahzad Mohammadi :
بله که میشه!
برنامه ریزی میکنیم (یا هفتگی یا روزانه) که بالاخره قراره امروز مثلا با هم فصل تابع+ درس 3 دینی+ فصل5 زیست + صوت رو بخونیم!
قرار میذاریم مثلا از 8 صبح درس رو شروع کنیم. و تا ساعت 13 بدرسیم و تابع و دینی رو تموم کنیم! ساعت 13 ان میشیم با هم چک میکنیم. رفع اشکال میکنیم. هرکی هم به برنامش عمل نکرد جریمه میشه :d بعد میریم سراغ بعدازظهر و قرار میذاریم مثلا از ساعت 15 تا 19 صوت رو تموم کنیم و از ساعت 19:30 تا 22 هم فصل 5 زیست! و اخر شب هم تست قرابت یا درک مطلب (همه رو دارم برا مثال میگمااااا) بعد مثلا ساعت 23 با هم انلاین میشیم و رفع اشکال و بررسی! اینجوری تنبلی نمیکنیم. چون جلو چشممون میبینیم رقیبمون داره میخونه اما وقتی خودمون به خودمون باشیم تنبلی میکنیم!
تازه اگر هر دو هم جنس هم باشن میشه اس هم داد!
آفرین کاملا با ایشون موافقم منظورم همینه...کاملا خوب توضیح دادین x:

mahzadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
مدال المپیاد
شیمییی
دانشگاه
ان شالله سال بعد دانشگاه ته
رشته دانشگاه
ان شالله سال بعد داروسازی

به نقل از bitabs :
آفرین کاملا با ایشون موافقم منظورم همینه...کاملا خوب توضیح دادین x:

خب من پارسالم همینکارو کردم و خیلی نتیجه گرفتم!
اما امسال بخاطر یه مسایلی روزی 11 ساعت مطالعه داشتم اما فقط 3 ساعتش مال کنکور بود و ترازم از پارسال حدود 1500 تا افت کرد!
خیلی دنبال کسی بودم که چکم کنه یا حداقل چون با هم برنامه داریم مجبور بشم بخونم اما خب نشد :(
اون دوستمم که پارسال اینکارو باهم میکردیم رشتش ریاضی بود! (من تا پارسال ریاضی بودم امسال تجربی ام)

soliloquize

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
شیمی ...

به نقل از bitabs :
اینم پیشنهاد جالبیه...ولی خب کی حاضره واس آدم همچین کاری بکنه؟؟؟راغ داری بگو؟؟؟ :D

من خودم واسه المپیادیای سال پایینیمون اینکارُ میکردم . مثلا با یه سال بالایی از مدرستون یا هرجای دیگه که سراغ داری هماهنگ کن . :D

• شروع کننده موضوع

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد

به نقل از богиня :
من خودم واسه المپیادیای سال پایینیمون اینکارُ میکردم . مثلا با یه سال بالایی از مدرستون یا هرجای دیگه که سراغ داری هماهنگ کن . :D
سراغ ندارم کسیو خب!!!با یکی از دوستای مدرسم هماهنگ کردم ک اصن فایده نداشت چون اونم از من بدتر بود درس نمیخوند

• شروع کننده موضوع

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد

به نقل از Mahzad Mohammadi :
خب من پارسالم همینکارو کردم و خیلی نتیجه گرفتم!
اما امسال بخاطر یه مسایلی روزی 11 ساعت مطالعه داشتم اما فقط 3 ساعتش مال کنکور بود و ترازم از پارسال حدود 1500 تا افت کرد!
خیلی دنبال کسی بودم که چکم کنه یا حداقل چون با هم برنامه داریم مجبور بشم بخونم اما خب نشد :(
اون دوستمم که پارسال اینکارو باهم میکردیم رشتش ریاضی بود! (من تا پارسال ریاضی بودم امسال تجربی ام)
وا پس بقیش مال چی بود؟؟؟حیف ک من امسال کنکور ندارم وگرنه ب شدت پایه بودم

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

سوم تجربی های سایت چقد فعالیتشون کم شده ... اصلا سوم تجربی داریم؟ :-? یا همه ترک نت کردن و دارن درس میخونن ؟ :-"

bita1377

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
F8
شهر
tehran
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی و کامپیوتر و ایشالا سال دیگ طلای شیمی
دانشگاه
beheshti
رشته دانشگاه
pezeshki

ایول هم وطن!!!!جمعیتیو با این تاپیکت شاد کردی!!!!
منم میخوام از هموناااااااا....یکیو میخوام که سال اولی باشه و درس خونم باشه ،اگ المپیادیم بود چه بهتر!!!کسی هس عایا؟؟؟؟

• شروع کننده موضوع

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد

بچه ها امتانا داره تموم میشه هنوز کیس پیدا نشد واسه مااااا :D

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

حالا که من این کِیس مناسب نیستم و نخواهم بود ولی توصیه میکنم این کار رو نکنی. من خودم چند بار خواستم با یه نفر دیگه درس بخونم سرعتمون نصف شده بود درس های جفتمون به شدت افت کرد. به نظر هماهنگی از راه دور بهتر این در کنار هم درس خوندنه. مثلا قرار بذارید که امروز یه فصل زیست بخونید و همه ی تست های خیلی سبزش رو بزنید. این مورد به شرطی که به بیراهه کشیده نشه میتونه جواب بده :D

• شروع کننده موضوع

bitabs

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
مدال المپیاد

به نقل از No-Enemy :
حالا که من این کِیس مناسب نیستم و نخواهم بود ولی توصیه میکنم این کار رو نکنی. من خودم چند بار خواستم با یه نفر دیگه درس بخونم سرعتمون نصف شده بود درس های جفتمون به شدت افت کرد. به نظر هماهنگی از راه دور بهتر این در کنار هم درس خوندنه. مثلا قرار بذارید که امروز یه فصل زیست بخونید و همه ی تست های خیلی سبزش رو بزنید. این مورد به شرطی که به بیراهه کشیده نشه میتونه جواب بده :D
منم منظورم همین بود دوست عزیز :)

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از bita1377 :
ایول هم وطن!!!!جمعیتیو با این تاپیکت شاد کردی!!!!
منم میخوام از هموناااااااا....یکیو میخوام که سال اولی باشه و درس خونم باشه ،اگ المپیادیم بود چه بهتر!!!کسی هس عایا؟؟؟؟
برای تابستون حاظرم! :D

bita1377

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
F8
شهر
tehran
مدال المپیاد
مرحله اول المپیاد شیمی و کامپیوتر و ایشالا سال دیگ طلای شیمی
دانشگاه
beheshti
رشته دانشگاه
pezeshki

به نقل از yasaman.k :
برای تابستون حاظرم! :D
منم هستم!!! (; :لایک
فقط یاسی جون از کجا شروع کنیم،چطوری برنامه ریزی کنیم،تو چی کارا میخوای تو تابستونت انجام بدی؟؟؟؟ :-/ :-/

usboy

کاربر حرفه‌ای

آقا منم اولش خوندم kiss :))
بعدش گفتم نه ربطی نداره
بعد گفتم :-? ......
1. کیس کامپیوتر
2.کیس برای دوستی...
3.کیس برای ازدواج...
4.بعد گفتم حتما منظورش یک بیماره(مثلا میگن کیس اول اومد با درد قفسه سینه و ....)

حالا میبینم نه بحث کلا فرق داره :))

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

اگه یه کیس سوم ریاضی هم پیدا شد به ما پ.خ بده...

ترجیحا زیاد نخونه، چون من حوصله ندارم :))

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

:-" :-" :-"در تکمیل حرف آرشام:یه سومی نی ک اصن نخونه?!!? :D

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از rozaa :
:-" :-" :-"در تکمیل حرف آرشام:یه سومی نی ک اصن نخونه?!!? :D
الان اين كيسو مي خواين چيكار كنين دقيقا؟

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

میخوام بم روحیه بده خیالم راحت باشه ک فقط م نیسم ک درس نمیخونم!!!!! :D

بالا