• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روز مادر

روز مادر رو همراه با ولنتاین می گیرید؟

• رای‌دهندگان
    13
  • Poll closed .
  • شروع کننده موضوع

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
روز مادر امسال 26 بهمنه یعنی 1 روز بعد ولنتاین.
پیشنهاد شما برای خرید کادو چیه؟
و آیا همراه با ولنتاین یکی میخرید؟

خیلی گشتم تاپیک پیدا نکردم اگه بود بوبخشید دیگه :P

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
ازونجا ک پولام تموم شد تو این چند روز واسه روز مادر و ولنتاین اون یارو "نمیدونم چی مذگان" چندتا نقاشی میکشم

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
اولش یه چیزی رو بگم در مورد روز مادر!.....با یه جمله ی کلیشه ای اما قشنگ شروع کنم!...اول اینکه روز مادر و روز پدر همه ی روزای ساله!...این از این:).....اما دوم اینکه،نمیدونم چطور روز مادر و پدر ، هیچ ربطی به یکی از بزرگان ایران نداره!!:) ( دیگه بازش نکنم این موضوعو که انگ بی احترامی بهمون نخوره:-":D)

اما در مورد اینکه پیشنهام چیه میتونم نظر بدم:
به نظرم باید حتما سعی کرد که ،چیزی که میخریم هم معقول باشه برای اون شخص (مثلا کسی نره ریکا بخره برای مادر یا پشه کش بخره برای پدر!) و هم اینکه نیاز شخص باشه تا بیشتر به دلش بشینه و هم اینکه چیزی حتی المقدور باشه که ماندگار باشه نه شکستنی و میرا!....

حالا با توجه به این توصیفات باید گشت و پیدا کرد که چی خرید یا چی تهیه کرد!
مثلا من با توجه به پیشنهاد یکی از بانوان سایت که اسم نمیبرم اما خودش میدونه، برای روز تولد خواهرم به جنبه ماندگار بودنش بیشتر توجه کردم و نشستم پروانه و چند نمونه گل با کاغذ(اریگامی) یاد گرفتم و شخصا به خواهر شونزده سالم هدیه دادم با آموزش دادنش!....سی سال دیگه هم وقتی نوه یا بچه داشته باشه مطمئنا این قضیه به ذهنش خطور میکنه که یه روزی برادرم اینو به مناسبت تولدم بهم یاد داد ...(البته خب شاید شما نپسندی اینو اما خب خواهر کوچیکه پسندید و خوشحال هم شد!...به هر روی باید به نیاز شخص هم توجه کرد!)...

قیمت کادو هم اخلاقا نباید برای کسی مهم باشه!...(;

در مورد ولنتاین نظری ندارم ، کار خوبیه این روز رو کادو دادن!...تونستین کادو بدین!...غرب و شرق نداره کادو دادن!...اگه از هند هم یه فرهنگ جالب پیدا کردین که توش محبت و کادو و خوشی بود به نظرم بیاد توی فرهنگمون یه لول سطح زندگی هامون از نظر فرهنگی بالاتر میره !.

ممنون بابت تاپیک!

Soooofi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان منطقه ۱ تهران
شهر
کرج/تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
فیزیوتراپی
من که با ولنتاین گرفتم.از اونجا که کسی رو واسه ولن نداشتم،(سینگل میباشم)یه دونه برای بابام گرفتم (ساعت مچی)یه دونه برای مامانم(ادکلن و گل).

بالا