• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

لذت بخش ترین دوره زندگیتون

sabili

ویالونسل
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
یکی از بهترین دوران زندگیم سال 5 ام ابتداییم بود : همه چی اوکی بود از درس بگیر تا تفریحاتم ولی اصلی ترین چیزی که بهترین دورانش کرده این بود کنار کسایی که عاشقشونم اروم بودم و همه کنار هم بودیم و خانواده صمیمیته خیلی زیادی داشت :rolleyes::rolleyes:و همون یک سال بود و تمام

دوره ی بعدش از عیده شروع شده تا الان نمیدونم تا عید میمونه یا نه اگه بمونه اینم میشه یه دوره ی یه ساله ی قشنگ که البته اصلا به خوشی و خرمی نبود اتفاقا ناگوار ترین اتفاقا مشکلات پیش اومد ولی خوشحالم که خودمو ساختم بهترین دورانه چون فهمیدم واقعا کی هستم و دیدم به زندگی فرق کرد تازه شناختم دنیا رو جایی که 17 ساله توش دارم زندگی میکنم و هیچی ازش نمیدونستم
فهمیدم باید به زندگی فکر کنم ولی نباید براش هر لحظه غصه بخورم
فهمیدم دیدن حقیقت هستش و درست دیدن فضیلت و نباید از روی احساسات دلیم چشامو ببندم رو خیلی چیزا
فهمیدم ادب خرجی نداره و با ادب بودن بی خرجه ولی با ادب میشه خیلی چیزا رو ردیف کرد

bio2

عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
زیست شناسی
عید امسال هشت روز شمال بودم.عالی بود با کسایی که واقعا دوسم دارن و واقعا دوسشون دارم.انشاالله امسال هم برم.دعا کنید.

>____<

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan1
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
1396
دوم راهنمایی بهترین سال تحصیلم با اختلاف

بازه های کوتاه خیلی خوب هم داشتم:)
اوایل ترم ۲ و ۳ یونی:)
اوایل و اواسط سوم دبیرستان:)
اواخر اول دبیرستان و پنجم ابتدایی:)
اوایل و اواسط سوم راهنمایی:)

کلا هرزمانی که با انگیزه برای اهدافم تلاش میکردم رو دوست دارم:):RedHeart

azr@

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Ard
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
SBMU
۵ تا ۹ سالگی:RedHeart
تازه اومده بودیم اردبیل.بچه های همسایه حدودا هم سن ام بودن.تقریبا ۱۰ ،۱۲ تا دختر و ۴، ۵ تا پسر.تفریح مشترکمون دوچرخه سواری بود.افتخارم این بود که بلد بودم سریع تر از همشون زنجیر دوچرخه رو درست کنم:)
یادش بخیر اصرار داشتم که جومونگ باشم.یه آرشیو کامل از عکساشو داشتم و با بقیه تبادل میکردم:D
.کلی خاله بازی و کندن چمن ها و فروختن اونا به عنوان سبزی و له کردن گلبرگ های رز های قرمز و تهیه گلاب
.تولد های تموم نشدنی و ساده و صمیمی.:RedHeart
لی لی با قوانین سخت.
فوتبال بازی کردن با پسرا و پاره شدن کتونی
.بستن چشما و ول کردن فرمون دوچرخه تو سرپایینی به خاطر کل کل های بچه گونه.:))
چیدن انگور های درخت جلوی مهمانسرا و دعوا کردن با مسئول اونجا.پیرمرد بیچاره وقتی بازنشست شد حتما خیلی خوشحال بود:D
.دعواهایی که باعث میشد محوطه رو بین دخترا و پسرا تقسیم کنیم:-"
.خدایی خیلی خوش میگذشت.کاش بازم برمیگشتم اون دوره.
از اکثر بچه های اون موقع بی خبرم.یکی شون هم فوت کرد خدا رحمتش کنه.:GreenHeart
یادش بخیر:RedHeart

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
13 سالگی چون بیشتر از همه اوقات زندگیم به خاطرات خوش زندگیم فکر کردم

ثنا:/

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
wgaf?
سال فارغ التحصیلی
1400
تو مهدکودک موهاشو دو گوشی می بست, دامن پف دار می پوشید, سر پسر مردمو می کوبید تو صندلی!! خوب حقش بود:)بهش گفته بود که ظرف قرمزرو بهش نمی ده چون دختر لوسیه^-^
(البته به خاله مهدشون گفت خاله علی حرفای خیلی بدی به من زد؛)
کلاس اول که شد، رفت موهای یه دختر بدجنس رو کشید چون مسخرش می کرد؛)
کلاس دوم که شد ،زنگ تفریح حوصلش سر رفته بود؛ اومد بیرون از کلاس. کنجکاو بود ببینه می تونه از پنجره های محافظ دار کلاس:/ بیاد داخل؟
به هر بدبختی که بود پاشو گذاشت رو آجرا و و دستشو رسوند به میله ها ...
اینقد سرشو فشار داد تا سرش از میله ها رد شد...
همون موقع یه صدایی از پشت سرش شنید...
خانم تشریف بیارید اینم دختر شما^^
کلاس سوم که شد؛ تو کشتی به بچه های زیادی پاستوریزه بلوند که احتمالا دو سه سال ازش بزرگتر بودن یاد داد که بابا اگه یه کم هوش داشته باشین ،می فهمین اگه پاتونو بزارین رو چهارپایه دستتون به این جعبه برچسبا( که برای گم نشدن بچه ها اسمشونو روشون می نویسن و میچسبونن به لباساشون ) می رسه و میتونین کلی بردارین برای عروسکاتون(؛) که هیچ وقت گم نشن!
البته هیچ کس نفهمید چرا تو راه رو ها 10/20 متری یه بار برچسب به دیوارا چسبیده...
ازینا زیاد هست راجع بهت دختر کوچولو...
احتمالا چون انا انت انت هو هی و... جاشون تنگ بوده خیلیاشون رو یادم رفته و تعداد انگشت شماریشون یادم مونده...
مهم تر از همه....
حالا اینقدر پشت میز می شینه که وقتی میخواد بلند شه معمولا یکی از پاهاش خواب رفته و لنگ لنگان میره چایی دم کنه بخوره که خوابش نگیره و بتونه تاا روح در بدن داره
تاریخ اعراب و
اسلوب حصر و
دنباله
و ....بخونه.

.
.
.
.ولی یه سوال...
من کی گمت کردم؟ کجا جا گذاشتمت ؟
اصلا خودم از دستت دادم یا ازم گرفتنت؟؟؟ من کجام ...تو کییی ...اینجا کجاست؟؟؟

پ.ن:پست کردنش شجاعت می خواست ...حس می کردم شاید خیلیا دختر کوچولوشون رو ول کردن و رفتن...
پ.ت.ن: تا دیر نشده بگردین، پیداش کنین، بدینش بغل مامانش تا گریش در نیومده...

آخرین ویرایش:

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
درکل سعی میکنم از هرشرایطی تو زندگیم لذت ببرم
ولی بهترینش پارسال بود
وقتم و با کسایی که دوست داشتم میگذروندم ی عالمه خاطره خوبم دارم که یادم میفته واقعا دلم میگیره
خیلیم شرایط گل و بلبل نبودا بعضی وقتا واقعا سخت میگذشت، ولی دوست داشتم اون دورانو
الان فهمیدم لذت بخش ترین لحظات زندگی وقتایی نیستن که راحتی و هیچ مشکلی نداری وقتیکه بهش فکر میکنی حداقل ی لبخند بیاد رو لبت
حتی ادامشم که قرنطینه شد و دوست داشتم کارایی که هیچوقت نکرده بودم تو زندگیم و پارسال انجام دادم تقریبا :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
دومادمون رفته بود آموزشی، خواهرم تازه عروس بود، منم رفته بودم خونه‌شون بمونم که تنها نباشه. خونه‌شون قشنگ و نو بود و دوست داشتنی بعلاوه ساکت و خلوت. خوراکیای خوشمزه‌ای هم داشت. ^-^
بطور کلی تو خونه خودمون بد میگذره هر وقت بیرون بودم خوش گذشته :)) الانم که خونه نشینم خیلی بد میگذره :))
پ.ن: اون مدت خونواده‌م فکر میکردن چقدر دوری ازونا سختمه ولی حقیقتش یه ذره هم دلم براشون تنگ نمیشد :))

f.h.f

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
Kntu
تا کلاس هفتم که بعدش یواش یواش همه چیز به هم ریخت:(

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
عجیب بود که تو قرنطینه خوش بگذره ولی تابستان و مهر 99 خوب بود + ترم یک دانشگاه + دوران دبیرستان هم یه دوره طولانی از حال خوب و انرژی مثبت رو تجربه کردم

شعار : تا زمانی که زنده ام لذت میبرم ، حتی که اگه سختی باشه ، چون بعد از هرسختی ای آسانی و... لاب لاب

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
قبول شدن تیزهوشان :D (;

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
لعنتی فرساد سال ۹ام
فوق العاده بود
داغون بودیما ولی خوب بودیم

• لایک
امتیازات: Apar

Sarin84

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بوشهر
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1402
قبل از اینکه تبدیل به جنین بشم بهـترین دوران زندگیـم بود
هععی!... یادش بخیر ‍♀️

Chillax

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 3
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
تا قبل از شش سالگی
یه محله کوچیک، کلی خونه رنگی رنگی، با مادربزرگ ترک زبانم زندگی میکردم!
دغدغه ای نبود، به جز روزهایی که مادربزرگم برام بال مرغ میخرید و با پیاز و زعفرون حسابی کبابی میکرد، وای به حال دوتامون اگه مادرمون میفهمید:))
دغدغه قبول شدن یا نشدن، توی فلان درس چند شدن رو نداشتم! هر روز میرفتم خونه یکی از دوستام و با بقیه دوستامون میرفتیم یه دل سیر بازی میکردیم...
بهترین مزه ای که یادمه مزه شربت آلبالو هایی بود که همسایمون درست میکرد! یه پسر داشت، سینا. خیلی دست و پا چلفتی ولی مهربون:)
روزهای مخصوصی که پدرم از سرکار میومد و میگفت:"پسرم بیا ببین چه کردم!"
پدرم یدونه ماشین اسباب بازی پلیسی خریده بود، دیوونش بودم! بعضی روزا که مرخصی میگرفت، میومد و برام برنج ته دیگ دار با تخم مرغ میپخت، و از روزای بچگی و جوونی خودش برام میگفت، روزی که توی محلشون سیل اومده بود، پدرم هم خیلی آروم توی طبقه بالای خونشون خواب بوده:))
مادربزرگم برام هرروز چای مخصوص با گل محمدی درست میکرد، طعم زنجبیل رو اصلا دوست نداشتم و ازش متنفر بودم، مادربزرگم هم با من موافق بود:))
فامیلامون میومدن و یک دل سیر باهاشون میخندیدیم، حیف که دیگه تو اون محله نیستیم...
شربت آلبالوی همسایمون دیگه نیست
خونه فامیلامون که اونور خیابون بود دیگه نیست
اونقدر خوشحالی خالص دیگه نیست...

بالا