• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

موزیک بد و بی‌محتوا

سبک موسیقی که ازش بدتون میاد

• رای‌دهندگان
    51
  • Poll closed .

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
مشخصه که شما گوش موسیقی خوبی نداری و موزیک خوب و بد رو از هم تشخیص نمیدی. به جای گوش دادن به موسیقی خوب ( موسیقی خوب از هر ژانری، پاپ، کلاسیک، مقامی، راک و...) و تقویت گوش موسیقیایی خودتون و یا تحقیق در مورد خوانندگان اینطوری نظر میدی که معلوم میشه چه کسی خودخواهه و تعصب کورکورانه داره!

شادمهر که ده‌ها آهنگاش کپی هست، خواننده خوبی هم نیست! فالش میخونه، دتونه میشه. ابی هم اجرای آخرش که نه، ده‌ها اجرای زنده داره که مشخصه در چند سال گذشته همیشه فالش میخونده و به کمک استودیو و نرم افزار‌های صدا آهنگاش رو کوک در می‌اورده. موسیقی پاپ در ایران خواننده‌های بسیار خوبی در گذشته داشته، هایده، حمیرا، مهستی، گوگوش، عارف و... که من نمیشناسم و قطعن شادمهر و ابی جز اون‌ها نیست:))

اوصیکم بالموسیقی الخوب تا گوش موسیقیایی شما بهتر بشه
گوش موسیقایی بنده فالشه؟
اندازه تمام سال هایی که خواب بودید تمرین موسیقی داشتمو خوانندگی کردم و الآنم هنرستان موسیقیم
شما که چهار تا لغت موسیقایی یاد گرفتید داری پاتو از گلیمت دراز تر میکنی عزیز من
توهم دیگه ای زدی اینه شادمهر ده ها آهنگش کپیه که کاملا بی اساسه حرفت چون اگه صرفا شباهت رو معیار کپی قرار بدیم تمام خوانندگان پاپ جهان از مایکل جکسون تقلید می‌کنند
خود مهستی ای که شما بهش میگی خواننده خوب یک آلبوم کاملش رو شادمهر عقیلی آهنگسازی کرده دوست عزیز
بهتره در رشته ای توش تخصص داری نظر بدی تا اینطور تحقیر نشی

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
گوش موسیقایی بنده فالشه؟
اندازه تمام سال هایی که خواب بودید تمرین موسیقی داشتمو خوانندگی کردم و الآنم هنرستان موسیقیم
شما که چهار تا لغت موسیقایی یاد گرفتید داری پاتو از گلیمت دراز تر میکنی عزیز من
توهم دیگه ای زدی اینه شادمهر ده ها آهنگش کپیه که کاملا بی اساسه حرفت چون اگه صرفا شباهت رو معیار کپی قرار بدیم تمام خوانندگان پاپ جهان از مایکل جکسون تقلید می‌کنند
خود مهستی ای که شما بهش میگی خواننده خوب یک آلبوم کاملش رو شادمهر عقیلی آهنگسازی کرده دوست عزیز
بهتره در رشته ای توش تخصص داری نظر بدی تا اینطور تحقیر نشی
باشه

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
دیگه شادمهر هرچی که باشه آهنگ‌ساز خوبیه.
خوانندگیش تو آلبومای اولش هم واقعاً قابل قبوله.
این که همه رو به یه چوب برونیم صحیح نیست.

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
متال و این داستانا هم که وحشی بازیه :/
مثل این می مونه بگی موسیقی سنتی تکرار عبث وارانه ی گفته های شاعران قرن های پیش هست.
+موسیقی به خلاقیت وابسته است بنظرم هر هنری اساسش خلاقیت عه.
موسیقی امبینت بلک متال وارگ جوریه که میکس و مسترش به شدت افتضاحه ولی یه فلسفه کلی پشتشه و خودشم تو سایتش گفته بود که این کارش الهامی بوده از بندای دث متال زمان خودش.

wisteria.

violet lands
نام مرکز سمپاد
farzanegan 1
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
طلای کامپیوتر بعدی !
حقیقتا خیلی از آهنگای ایرانی اینجورین که رپ و کلا به مسخره گرفتن. اینجوری که از هر یه لاین لیریکس اهنگ، سه کلمه حداقل فحش و بد و بیراست.
مثلاً زد بازی یه گروه آهنگ ایرانی قدیمیه، (که همین چند روز پیش آهنگ جدیدشونو دادن بیرون T-T) ولی شما نهایتش تو یه آهنگشون یه بار یه چیز داغون بشنوید. شایدم تو بعضیاش بیشتر، ولی هیچوقت به اندازه آهنگای جدید نبوده.
ازون طرف، دقیقا خیلی وقتا اینجوریه که تا به خواننده مورد علاقه یکی انتقاد میکنی، میشی نفهم و بی سلیقه. مثلاً شخصا با کی‌پاپ مشکل ندارم و خودمم کی‌پاپرم، ولی هربار میبینم تا یکی به یه آهنگ انتقاد می‌کنه یا میگه «فلان گروه سبک من نیست» ؛ کل فندوم میریزن سرش.چرا؟ چون به نظر خودشون اسم کارشون دفاعه. و این موضوع، واقعا تو ایران یچیز عادی شده انگار. یجوریه که انگار مردم طاقت دیدن و شنیدن نظرات یا سلیقه های متفاوت خودشونو ندارن.
حقیقتا من از تنها آهنگایی که بدم میاد آهنگای مهستی و هایده و ایناست، که اونم بخاطر کیفیت صداشون تو سال ۱۴۰۱ عه، وگرنه همونا تو زمان خودشون کلی اسم و رسم داشتن-

• لایک
امتیازات: MiaM

wisteria.

violet lands
نام مرکز سمپاد
farzanegan 1
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
طلای کامپیوتر بعدی !
(اینا صرفا نظر و سلیقه شخصی بنده هستش) خب من از اکثر سبک ها به جز کلاسیک غربی و سنتی ایرانی خوشم نمیاد، قبلا خیلی گوش می دادم ولی بنظرم بیشترشون مسخره‌ان، خیلی از رپر ها صدای گوش خراشی دارن،موسیقی درست حسابی ندارن و در ضمن متن شون هم چرت و پرته و فکر نمی کنم یه آدم عاقل بخواد که اوقات فراغتش رو اینجوری پُر کنه... از پاپ هم خوشم نمیاد چون خیلی اشباع شده و بیشتر هم با گیتار هستش که با سلیقه‌ی من سازگار نیست. البته موارد معدودی رپر خارجی داشتیم که آهنگ های مفیدی داشتن و ضد ظلم و ... بودن، من اکثریت رو گفتم.
متال و این داستانا هم که وحشی بازیه :/

اگه دفاعی دارید خوشحال میشم بشنوم (در واقع بخونم) :-"
مطمئنم هر سبک آهنگی حداقل چهار تا آهنگ باب میل همه داره. متالم همینطوره، شاید هنوز کشفش نکردی.

بالا