• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گردهمایی های قم

NEW_SAEED

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
DR.KHORRAMY
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1500
با سلام و عرض احترام
قمی های عزیز نظرتون در باره گردهمایی چیه

h.r

.......کاربر خسته........
نام مرکز سمپاد
ایت الله مشکینی(میری)
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403

صفر بتوان صفر

کاربر معمولی
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
فیزیک
قم بر می تابهع همچین اجتماعیو؟
داشتم رد می شدم چشمم به اینجا افتاد : )) . حالا نمی دونم سمپادیا اصلا چندتا قمی داره که بخواد میتینگ هم بذارن ولی این مسئله به کنار ، این جوری که از قم حرف می زنی واقعا به حقیقتش نزدیک نیست . این جا یه شهر کاملا چند لایه هستش که همه جور آدمی در اون وجود داره و این یه تصور نادرستی از قم هست که آدم فکر کنه که بر نمی تابه .
.
.
حالا گفتن نداره من با چشم خودم چیزایی دیدم تو قم که تو تهران هم کم دیدم . اینو هم نگفتم بدی یا خوبی از قم گفته باشم فقط خواستم بگم حالا این خبرا هم نیست. فقط صرفا خیلی جا تا جای شهر بستگی داره .

Samandoon :D

Hufflepuff
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک
داشتم رد می شدم چشمم به اینجا افتاد : )) . حالا نمی دونم سمپادیا اصلا چندتا قمی داره که بخواد میتینگ هم بذارن ولی این مسئله به کنار ، این جوری که از قم حرف می زنی واقعا به حقیقتش نزدیک نیست . این جا یه شهر کاملا چند لایه هستش که همه جور آدمی در اون وجود داره و این یه تصور نادرستی از قم هست که آدم فکر کنه که بر نمی تابه .
.
.
حالا گفتن نداره من با چشم خودم چیزایی دیدم تو قم که تو تهران هم کم دیدم . اینو هم نگفتم بدی یا خوبی از قم گفته باشم فقط خواستم بگم حالا این خبرا هم نیست. فقط صرفا خیلی جا تا جای شهر بستگی داره .
من از اون جایی که تنها جاهایی که رفتم کوروش اون ور خیابون و راه آهن و خانمان بوده نمی دونستم:D

Ss_Zahra

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
قم اونجور که فکر میکنید نیس
همه مثل هم نیستن
همه جور آدمیم توش پیدا میشه

بالا