• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

عصر جدید

عصر جدید ؟

• موفق

رای‌ها: 100 60.6%
  • نا موفق

رای‌ها: 65 39.4%

• رای‌دهندگان
    165

DeadEnd

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
:>
ببینید برنامه ی عصر جدید کلیتش ایراد داره و یک کپی ضعیفه . ولی شاید بعضیا بگن خب فقط ما کپی نکردیم که ! آلمان و اتریش و دانمارکم گات تلنتاتون از روی آمریکاست . ولی اشتباه نکنید . ا.ن کشورا حق کپی خریدن و بخشی از گات تلنت اصلی اند . اونا جزیی از همون آمریکاز گات تلنت اند ولی تو یه کشور دیگه . اما عصرجدید یه جور دزدیه . دزدی از آمریکازگات تلنته . چون ایران حق کپی نخریده و با نام اون برنامه کار نمیکنه . بلکه فقط یه کار غیرقانونی انجام شده این وسط.
حالا بگذریم . اگر عصر جدید رو نگاه کنید انقدر آقای علیخانی ، داورا و شرکت کننده ها وقت رو با حرف زدن های بیهوده پر میکنند که آدم زده میشه از برنامه . گات تلنت آمریکا 18 اجرا رو توی 1 ساعت و نیم نشون میده و عصر جدید 4 اجرا رو توی 2 ساعت و نیم . خیلی حرفه ها . این آمار وحشتناکه . یعنی حجم ابلای برنامه عصر جدیدی درحال حرف زدن داورا و شرکت کننده ها سپری میشه نه صرف خود اجرا ها .
من با این برنامه به شددددت مخالفم :(

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
ببینید برنامه ی عصر جدید کلیتش ایراد داره و یک کپی ضعیفه . ولی شاید بعضیا بگن خب فقط ما کپی نکردیم که ! آلمان و اتریش و دانمارکم گات تلنتاتون از روی آمریکاست . ولی اشتباه نکنید . ا.ن کشورا حق کپی خریدن و بخشی از گات تلنت اصلی اند . اونا جزیی از همون آمریکاز گات تلنت اند ولی تو یه کشور دیگه . اما عصرجدید یه جور دزدیه . دزدی از آمریکازگات تلنته . چون ایران حق کپی نخریده و با نام اون برنامه کار نمیکنه . بلکه فقط یه کار غیرقانونی انجام شده این وسط.
حالا بگذریم . اگر عصر جدید رو نگاه کنید انقدر آقای علیخانی ، داورا و شرکت کننده ها وقت رو با حرف زدن های بیهوده پر میکنند که آدم زده میشه از برنامه . گات تلنت آمریکا 18 اجرا رو توی 1 ساعت و نیم نشون میده و عصر جدید 4 اجرا رو توی 2 ساعت و نیم . خیلی حرفه ها . این آمار وحشتناکه . یعنی حجم ابلای برنامه عصر جدیدی درحال حرف زدن داورا و شرکت کننده ها سپری میشه نه صرف خود اجرا ها .
من با این برنامه به شددددت مخالفم :(
باور کن پول خندوانه رو خرج این کنن بعد سه چهار فصل یه چیز نابی ازش در می‌آد
البته این همه حرف‌زدن به خاطر کم‌بودن تعداد شرکت کننده‌هاست که از یه طرف باید زمان کافی برای تمرین و آمادگی داشته باشن و برنامه تا چند ماه کش میاد از یه طرف تعدادشون کم‌بود و علیخانی به این نتیجه رسیده که شرکت کننده‌ها رو ۴تا ۴تا بیاره که اگه برنامه رو یه بار در هفته می‌کرد و ۸تا ۸تا می‌آورد و به جای حرافی‌های علیخانی و سیدبشیر یه بیوگرافی در قالب یه فیلم ۵ دقیقه‌ای از شرکت کننده‌ها می‌داد قشنگ وقت یه برنامه رو خود شرکت کننده‌ها پر می‌کردن
ولی خب صدا و سیما هم نیاز به برنامه‌ی پربازدیدی داشت که ساعت پرکنه و از اون ورم به خاطر زمان زیادش تبلیغاتشم زیادتر بشه

DeadEnd

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
:>
باور کن پول خندوانه رو خرج این کنن بعد سه چهار فصل یه چیز نابی ازش در می‌آد
البته این همه حرف‌زدن به خاطر کم‌بودن تعداد شرکت کننده‌هاست که از یه طرف باید زمان کافی برای تمرین و آمادگی داشته باشن و برنامه تا چند ماه کش میاد از یه طرف تعدادشون کم‌بود و علیخانی به این نتیجه رسیده که شرکت کننده‌ها رو ۴تا ۴تا بیاره که اگه برنامه رو یه بار در هفته می‌کرد و ۸تا ۸تا می‌آورد و به جای حرافی‌های علیخانی و سیدبشیر یه بیوگرافی در قالب یه فیلم ۵ دقیقه‌ای از شرکت کننده‌ها می‌داد قشنگ وقت یه برنامه رو خود شرکت کننده‌ها پر می‌کردن
ولی خب صدا و سیما هم نیاز به برنامه‌ی پربازدیدی داشت که ساعت پرکنه و از اون ورم به خاطر زمان زیادش تبلیغاتشم زیادتر بشه
ببین عزیزم هیچکدوم از این حرفا دلیلی بر دزدی و کپی کردن بدون اجازه صدا وسیما نمیشه .
اینکار کاملا دزدیه . دزدی از هزاران کارگرادن و نویسنده و ایده پرداز.
اگه با آمریکا خوب نیستن پس ازش کپی نکنن لااقل
و درباره صدا و سیما : مگه ما مسخره ی صدا و سیماییم که برلمون برنامه وقت پر کن میسازن.
والا قبل عصر جدید یه چیزی جاش بوده دیگه . الانم همونو پخش کنن و عصر جدید و کوتاهش کنن
کم حرف بزنن , مهمون نیارن , علیخانی انقدر تز نده , داورا انقدر نظر طولانی ندن و همدیگه رو توجبح نکنن
باور کن اینجوری برنامه میشه کل کلش 1 ساعت و نیم

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
ببین عزیزم هیچکدوم از این حرفا دلیلی بر دزدی و کپی کردن بدون اجازه صدا وسیما نمیشه .
اینکار کاملا دزدیه . دزدی از هزاران کارگرادن و نویسنده و ایده پرداز.
اگه با آمریکا خوب نیستن پس ازش کپی نکنن لااقل
و درباره صدا و سیما : مگه ما مسخره ی صدا و سیماییم که برلمون برنامه وقت پر کن میسازن.
والا قبل عصر جدید یه چیزی جاش بوده دیگه . الانم همونو پخش کنن و عصر جدید و کوتاهش کنن
کم حرف بزنن , مهمون نیارن , علیخانی انقدر تز نده , داورا انقدر نظر طولانی ندن و همدیگه رو توجبح نکنن
باور کن اینجوری برنامه میشه کل کلش 1 ساعت و نیم
در تایید حرفتون باید بگم که:
علیخانی اگه خیلی دلش میخواست استعدادای گوشه گوشه کشور عزیزشو کشف و شکوفا کنه، یه برنامه می‌ساخت؛ یه استیج و سه چهارتا متخصص که چمیدونم کمک کنن به شرکت کننده‌ها و راه‌گشا باشن و اینا
این که عمدا یه استیجه و چهارتا ضربدر بالاشه و چهار تا دکمه رو میز داورا و زاویه دوربینا عین برنامه اصلیه‌س و روال برنامه هم عین همونه
نشون میده ایشون دلش نمیخواسته استعداد کشف کنه، دلش میخواسته یه برنامه‌ای بسازه که پربیننده باشه
چیزی به ذهن خودش نرسیده، گفته آهان فهمیدم، میرم عین یه برنامه پربیننده آمریکایی رو کپی میکنم، هم مردم دعام میکنن که ایول چه حرکت خوبی چه استعدادایی دیده شدن
هم برنامه‌م پربیننده میشه پول به جیب میزنم
هم محبوبیتم دوچندان میشه
و اگه دقت کنید کاملا به هدفش رسید. چون واقعیت اینه که بین برنامه‌های کسل کننده صداوسیما این برنامه باز یخورده جذاب تره، و مخاطب با خودش نمیگه که این برنامه کپی‌شده‌س پس من نگاش نمیکنم، میبینه جذابه میشینه نگاش میکنه
و اینطوریه که تو این مملکت کپی و تقلید و اینا راه به خیلی جاها میبره و جیب خیلیا رو پر میکنه.

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000
امروز یادداشتی خوندم از میلاد دخانچی درباره عصرجدید که جالب بود:
در این یادداشت میلاد دخانچی به تبارشناسی عصرجدید حیات اصولگرایان میپردازد و استدلال میکند که برنامه "عصر جدید" را باید قسمتی از دکترین جریان نواصولگرایی (دکتر سردار خلبان قالیباف) قلمداد کرد.

لینک دانلود

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
فقط شهر سوخته بیش از 5000 سال قدمت داره ، چی داری میگی؟

تا 10000 سالش هم کتاب داریم
تا انجایی که کتاب تاریخ قبل اسلام پیرنیا نوشته کل تمدن ایران 3700 ساله است ، تمدن

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
کتاب تاریخ ده هزارساله عبدالعظیم رضایی را هم داریم

ایشون از اریایی ها شروع کردند بعد رسیدند سومری ها و.... من گفتم تمدن واصولا تمدن ایران از جیرفت شروع شدهه
یعنی قانون مند شدن و ایجاد قانون وروابط اجتماعی چون دین ، سلسله طبقات و....

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000
ایشون از اریایی ها شروع کردند بعد رسیدند سومری ها و.... من گفتم تمدن واصولا تمدن ایران از جیرفت شروع شدهه
یعنی قانون مند شدن و ایجاد قانون وروابط اجتماعی چون دین ، سلسله طبقات و....
این را من به عنوان نمونه گفتم ولی الن تپه سیلک کاشان هفت هزار سال قدمت داره یا شهر سوخته پنج هزار سال که نشان از قدمت ایران داره

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
یه سوال آقای سید بشیر حسینی چه نقشی توی داورا داره؟ خب دوتا بازیگر دارن و یه آهنگساز که با هنرای دیگه هم آشنا هستن ولی ممنون میشم یه جواب عاقلانه درباره ی سید بشیر حسینی بدین

Mr.s5

عضو انجمن شاعران مرده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دوبار
اقا یه سوال
یک نفر خواننده میاد عصرجدید خب الان امین حیایی چه میفهمه از اهنگ
یا اون زنه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
برای دوستای المپیادیم دعا میکردم D:

JASima

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
خب فهمیدم علیخانی علاقه خاصی ب دکمه داره کلن:/این همه چیز چیه سر میزش:/
با اینک زنگ طلایی رو میز داورا نیست خیلی مشکل دارم...کل هیجانش ب یهویی بودنشه بعد اینجا یا باید ی سناریو بچینن ک چجوریو ب چ بهانه‌ای تا اونجا برم یا هیجانی بشنو تا اونجا بدوئن

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
خب فصل جدیدش خیلی بهتره
گزینه رای ممتنع و تماس مربی و زنگ طلایی و... نشانه رشد برنامس و میشه گفت تقریبا دیگه از حالت تقلید و کپی برنامه های دیگه خارج شده
داوران هم بهتر رای میدن و تجربه سال قبل خیلی روشون تاثیر گذاشته
و انتخاب داور ها خوبه به نظرم در واقع کارگردان افرادی رو انتخاب کرده که تقریبا قادر به داوری همه ی استعداد ها هستند
و اینکه الان ما چنین صحنه ای توی کشورمون داریم و استعداد ها شناخته میشن و از همه مهمتر حمایت میشن برای من خوشاینده و مشکلی باهاش ندارم:rolleyes:
یه چیز بگم
این دکمه ی طلایی یه کپی پیسته از برنامه های خارجی و این یعنی از پارسال یه تقلید دیگه هم به برنامشون اضافه شده چطور میگین دیگه زیاد تقلید نداره توش؟

H.Omani

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسي
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1399
یه سوال آقای سید بشیر حسینی چه نقشی توی داورا داره؟ خب دوتا بازیگر دارن و یه آهنگساز که با هنرای دیگه هم آشنا هستن ولی ممنون میشم یه جواب عاقلانه درباره ی سید بشیر حسینی بدین
من بخاطر اين حرف شما دستم رو بالا نگه ميدارم اصلاً زنگ به زنگ شدم
به اين تو دانشگاه ميگن قانون ٧ام نيتون...
روانين اصلاً بازيگران استعداد ندارن
از علم و استعداد و روانشناسي حاليشون نيست

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
یه چیز بگم
این دکمه ی طلایی یه کپی پیسته از برنامه های خارجی و این یعنی از پارسال یه تقلید دیگه هم به برنامشون اضافه شده چطور میگین دیگه زیاد تقلید نداره توش؟
خب تقلید چه اشکالی داره
همین برنامه پرشین گات تلنت خب بنظرم خیلی کیفیتش از عصر جدید پایین تره و راه به راه زنگ طلایی میزنن
داوراشم که فقط ابی خوبه بینشون و درست حسابی نظر میده

هرچند با تقلید خیلی مخالفم ولی در نظرم این تقلید بسی جذابه
و اونایی ساختنش جسور بودن که تمام انتقادات رو تصور کردن بعد اون کارت طلایی تبدیل به زنگ طلایی شده
نمیدونم
اینم نظر منه

بالا