• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Westworld

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
به این مناسبت که 1. تیزر فصل 3 به تازگی منتشر شده و من هیچی ازش نفهمیدم
2. GOT تموم شد و از نظر خیلیا Westworld قراره پرچمدار HBO باشه از این به بعد
و 3. چه معنی داره که تاپیکی برای Westworld وجود نداشته باشه
سال دیگه که فصل 3 اومد بیاین راجع بهش حرف بزنیم - از الان هم میتونین فن تئوری‌های خودتونو ارائه کنین(;

sajjads3

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
کاشان
شهر
کاشان
سریال قشنگی هستش ولی متاسفانه فصل دومشو نرسیدم ببینم

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
من وسطای فصل اولم...بنظرم خیلی سریال جالب و قابل فکریه...
یکمم حس میکنم کش داده هر قسمتو

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
من وسطای فصل اولم...بنظرم خیلی سریال جالب و قابل فکریه...
یکمم حس میکنم کش داده هر قسمتو
واقعا کش داده؟؟؟؟ خب اگه از این هم خلاصه‌تر بود که دیگه خیلی تعداد مخاطباش کم میشد به جهت پیچیدگی خط داستانی. یعنی فهمیدنش خیییلی سخت میشد#:O

• لایک
امتیازات: :-|

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
من نیدمش راجبه چیه:/

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
https://as11.cdn.asset.aparat.com/a...2c5a4937f393a6672c74310084218-480p__68348.mp4
این لینک تریلر فصل اولشه.

دنیای غرب یا وست‌ورلد (به انگلیسی: Westworld) مجموعهٔ تلویزیونی وسترن مهیج در سبک علمی–تخیلی است که توسط جاناتان نولان و لیزا جوی برای شبکهٔ اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه براساس فیلمی با همین نام محصول ۱۹۷۳ است که نوشته و ساختهٔ مایکل کرایتون، رمان‌نویس آمریکایی است. نولان علاوه بر همراهی جی. جی. آبرامز، برایان بورک، جری وینتراب و لیزا جوی به عنوان مدیر تولید، کارگردان قسمت آزمایشی این کار هم بود.[۳] فصل نخست این مجموعهٔ تلویزیونی دارای ۱۰ قسمت است که نخستین قسمت آن در ۲ اکتبر ۲۰۱۶ میلادی پخش شد.[۴] در نوامبر ۲۰۱۶، شبکهٔ اچ‌بی‌او قرارداد ساخت فصل دوم این مجموعهٔ تلویزیونی را تمدید کرد که دارای ۱۰ قسمت است. دو فصل این سریال با استقبال زیاد هواداران در سراسر دنیا مواجه شد.[۵]
داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در یک شهر بازی وسترنخیالی در غرب آمریکا اتفاق می‌افتد که ساکنان آن را انسان‌های مصنوعی که «میزبان» نام دارند، تشکیل می‌دهند. از سوی دیگر، گروهی از انسان‌های واقعی که «تازه‌واردان» یا «مهمانان» نام دارند، با پرداخت مبالغی زیاد می‌توانند وارد محوطهٔ پارک وست‌ورلد شوند و هرکاری که مایل باشند را انجام دهند و قادر خواهند بود تا با میزبانان هرطور که می‌خواهند رفتار کنند، بدون آنکه ترسی از تلافی توسط میزبانان داشته‌باشند.

در آغاز داستان با دنیایی مواجه می‌شویم که درمورد آن هیچ اطلاعاتی نداریم و هرچه داستان به جلو می‌رود پاسخ برخی سوالات را در میابیم و سوالات اساسی‌تری برای ما ایجاد می‌شود.

این هم توضیح ویکی پدیا(برای این که یه وقت اسپویل نشه خودم ننوشتم)

در ضمن من خودم ارجینالشو ندیدم سانسور شده دیدم(که البته خوب سانسور شده بود و خیلی از سکانسا رو تونسته بود حفظ کنه) و خب همین که سکـ* و برهنگی و خشونتش خیلی بالاست.

آخرین ویرایش:

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
https://as11.cdn.asset.aparat.com/a...2c5a4937f393a6672c74310084218-480p__68348.mp4
این لینک تریلر فصل اولشه.

دنیای غرب یا وست‌ورلد (به انگلیسی: Westworld) مجموعهٔ تلویزیونی وسترن مهیج در سبک علمی–تخیلی است که توسط جاناتان نولان و لیزا جوی برای شبکهٔ اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه براساس فیلمی با همین نام محصول ۱۹۷۳ است که نوشته و ساختهٔ مایکل کرایتون، رمان‌نویس آمریکایی است. نولان علاوه بر همراهی جی. جی. آبرامز، برایان بورک، جری وینتراب و لیزا جوی به عنوان مدیر تولید، کارگردان قسمت آزمایشی این کار هم بود.[۳] فصل نخست این مجموعهٔ تلویزیونی دارای ۱۰ قسمت است که نخستین قسمت آن در ۲ اکتبر ۲۰۱۶ میلادی پخش شد.[۴] در نوامبر ۲۰۱۶، شبکهٔ اچ‌بی‌او قرارداد ساخت فصل دوم این مجموعهٔ تلویزیونی را تمدید کرد که دارای ۱۰ قسمت است. دو فصل این سریال با استقبال زیاد هواداران در سراسر دنیا مواجه شد.[۵]
داستان این مجموعهٔ تلویزیونی در یک شهر بازی وسترنخیالی در غرب آمریکا اتفاق می‌افتد که ساکنان آن را انسان‌های مصنوعی که «میزبان» نام دارند، تشکیل می‌دهند. از سوی دیگر، گروهی از انسان‌های واقعی که «تازه‌واردان» یا «مهمانان» نام دارند، با پرداخت مبالغی زیاد می‌توانند وارد محوطهٔ پارک وست‌ورلد شوند و هرکاری که مایل باشند را انجام دهند و قادر خواهند بود تا با میزبانان هرطور که می‌خواهند رفتار کنند، بدون آنکه ترسی از تلافی توسط میزبانان داشته‌باشند.

در آغاز داستان با دنیایی مواجه می‌شویم که درمورد آن هیچ اطلاعاتی نداریم و هرچه داستان به جلو می‌رود پاسخ برخی سوالات را در میابیم و سوالات اساسی‌تری برای ما ایجاد می‌شود.

این هم توضیح ویکی پدیا(برای این که یه وقت اسپویل نشه خودم ننوشتم)

در ضمن من خودم ارجینالشو ندیدم سانسور شده دیدم(که البته خوب سانسور شده بود و خیلی از سکانسا رو تونسته بود حفظ کنه) و خب همین که سکـ* و برهنگی و خشونتش خیلی بالاست.
کام آن بیبی://
من خودمم میتونستم از ویکی بخونم حقیقا ترجیح میدادم یکی که فیلمو دیده از زبون خودش تعریف کنه
ولی دمت گرم در کل

ali_mech

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب (1)
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
من نیدمش راجبه چیه:/
سریال فوق العاده اییه حتما ببین اگه بخوام تعریف کنم اسپویل میشه.
ولی ویکی خوب توضیح داده...
فقط چند قسمت اولش خیلی گیج میشی بعدش اوکی میشه و اینکه خشونت و صحنه و ... زیاد داره...

Detective SHERLOCK

Logophile
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
دردست احدااااث ؛) المپیاد دانشجویی میرویم ان شا الله
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
پزشکی
یکم کسایی ک مث من اهل وسترن نیستن رو اولش نمیگیره ولی تحمل کنین اوکی میشع

Hotaru

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست‌شناسیِ دریا
من ابدا طرفدار ژانر وسترن نیستم.
ولی وست ورلد بسیار بسیار سریال فوق‌العاده‌ایه. بارها و بارها هم اپیزودهای مختلفش رو ریواچ کردم.
ظرافت بازی‌ها و دیالوگ‌ها رو بهش توجه دوچندان بکنید.

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
کام آن بیبی://
من خودمم میتونستم از ویکی بخونم حقیقا ترجیح میدادم یکی که فیلمو دیده از زبون خودش تعریف کنه
ولی دمت گرم در کل
به خاطر پیچیدگی داستان اگه خودم توضیح میدادم احتمال اسپویل زیاد بود و چون خودم از اسپویل متنفرم، هنوز هم ترجیح میدم چیزی تعریف نکنم. به مظرم باید یهو رفت تو بحرش

Shahrzad99

شهرزاد
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1397
فصل دو رو دوست نداشتم

بالا