• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

۲۲بهمن، راهپیمایی میرم چون/ نمیرم چون...

جشن چهل سالگی انقلاب...

• شرکت می کنم

• شرکت نمی کنم

نتایج فقط بعد از رای‌دادن قابل مشاهده هستند. لطفا الکی رای ندید!

Mohammad_r

محمد
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی و کامپیوتر

The end

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
المپياد رياضي
رهبرما دوست دارم
از نظام بدم مياد
به شهدا هم احترام ميذارم و خون شهيدان هم برام محترمه............اما.............................................مشقام خيلي زياد بود تازه جشنواره خوارزمي هم.....مگه نه ................شايد...يعني اگه خابم نمي برد ميرفتم

پ.ن :تخصير معلماس به من چع...

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
چقدر بانمکن اینا (((:

من نرفتم چون حال و انگیزه و عقیده و چتر نداشتم
دِینی هم به این افراد ندارم و از هیچکدومشون خوشم نمیاد
خوابمم میومد
همچین گلستونی هم بهم ندادن که برم برای زحماتشون تشکر کنم
اسیر این ویرانه هم هستم

+ داستان که تموم شده چرا هنوز اینجا پست میدن
++ با این وجود چرا من پست دادم؟
+++ چون همه حرفم جمله اولیه بود بقیه رو نوشتم که اسپم محسوب نشه (((:

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
خب حالا که تاپیک اومد بالا میگم
خواهم رفت چون:
حمایتم رو از این انقلاب نشون بدم و اینجور حرفا
همین که با بچه ها میریم بیرون حال میده

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
برای منم خیلی عجیب بود امسال!! کسایی رو دیدم که میدونستم تاحالا راهپیمایی نیومدن : ))
مثلا یکیش احسان بود که قبلا آتئیست بود و امسال اولین راهپیمایی عمرش بود !
بهروز که با اینکه کلل خانوادش تا به حال یه بار هم راهپمایی نیومده بودن،اولین راهپیمایی عمرش بود و تا به حال نیومده بود...
حتی کسری ای که تو دبیرستان یادمه همچین اعتقاداتی نداشت به هیچ عنوان، اومده بود و حضور داشت و برام عجیب بود. خود من که اصن جا خوردم دیدمش! : دی
خودِ منم فک کنم بعد 7 سال رفته بودم دوباره
و خب چیزی که معلوم بود این بود که (حداقل تو تهران) اکثر کسایی که اومده بودن و میدیدم آدمهای معمولی بودن که اومدن از اون چیزی که درسته دفاع کنند نه اون چیزی که رسانه ها جَو میدن. نه اون چیزی که یه عده(به نظر خودم از قصد و به خیانت) گند زدن تو مملکت تا احتمالا نارضایتی رو افزایش بدند و وقتی همون یه عده شروع به صحبت کردند همه ناراضی بودند ولی مردم اومده بودن بگن که تا تهش پای حقیقت و اونچه که درسته هستیم هر چند که این عده به ظاهر زیاد بخوان عوام فریبی کنند .
بهم حق بده با خوندن این پست پنج دقیقه ای بخندم.
خلاصه آره دیگه آتئیست ها هم برای حمایت از نظام میرن راهپیمایی و پشتیبان نظامند!از امسال لابد خود اپوزیسیون هم میان:))
خیلی مذبوحانست حرفای شماها.

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
بهم حق بده با خوندن این پست پنج دقیقه ای بخندم.
خلاصه آره دیگه آتئیست ها هم برای حمایت از نظام میرن راهپیمایی و پشتیبان نظامند!از امسال لابد خود اپوزیسیون هم میان:))
خیلی مذبوحانست حرفای شماها.
یک: من فقط نقل کردم چیزی که دیده بودم رو. دیگه دلیلش رو برو از خود جناب احسان یا هر کی که اون سال اومده بود بپرس.

دو: نوشتم "بود" نگفتم "هست".

سه: شما حق داری تا دلت میخواد بخندی عزیزدلم. هیچ اشکالیم نداره.:*

چهار: تلاشی صورت نگرفته که بخواد مذبوحانه باشه یا چیز دیگری:)) سخت نگیر. سخت بگیری پیر میشی.

پنج: خود اپوزوسیون هم تو جاده انقلابند قربونت برم. اینا همش جنگ رسانه ایه ماها رو اوسکل کردند.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
خود اپوزوسیون هم تو جاده انقلابند قربونت برم. اینا همش جنگ رسانه ایه ماها رو اوسکل کردند.
"جنگ رسانه ای" باز هم خنده داره.قضیه هیچ ربطی به جنگ رسانه ای نداره.
همه که تو جاده انقلابن پس.فقط ما راهو اشتباه رفتیم مثل اینکه:))دیدت نسبت به مخالفین خیلی جالبه.(البته از اونجایی که منم مخالف به حساب میام پس لابد منم تو جاده انقلابم نه؟خوبه دیگه)

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
"جنگ رسانه ای" باز هم خنده داره.قضیه هیچ ربطی به جنگ رسانه ای نداره.
همه که تو جاده انقلابن پس.فقط ما راهو اشتباه رفتیم مثل اینکه:))دیدت نسبت به مخالفین خیلی جالبه.(البته از اونجایی که منم مخالف به حساب میام پس لابد منم تو جاده انقلابم نه؟خوبه دیگه)
نه ما مردم ایران امریکا روسیه چین همه تو یه جاده ایم. اپوزوسیونی که تو میگی اگه درست متوجه شده باشم جیره خوار امریکاست. همونطور که خیلیا جیره خوار ایرانند و خائن به مردم. حکومتهای امریکا ایران چین روسیه همشون زیر یه پرچمند و خون مردمشون رو دارن تو شیشه میکنند تا خودشون قویتر بشند.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
نه ما مردم ایران امریکا روسیه چین همه تو یه جاده ایم. اپوزوسیونی که تو میگی اگه درست متوجه شده باشم جیره خوار امریکاست. همونطور که خیلیا جیره خوار ایرانند و خائن به مردم. حکومتهای امریکا ایران چین روسیه همشون زیر یه پرچمند و خون مردمشون رو دارن تو شیشه میکنند تا خودشون قویتر بشند.
فقط یه چیزی، به نظرم نرخ جیره منو متناسب با نرخ تورم بالا نمی برن چون متاسفانه درآمدم خیلی خوب نیست.مستکبرای پدرسوخته.

بالا