• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ستاد روحیه دهی به دانش اموزان مجهول الآینده=)

++Tahmineh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
اگر برات مهم نیست که فکر کنن وضع مالیت بده بگو پول ندارم نت پرسرعت بخرم:)):)):)):))
حتی اگه بدونن که احتمالا میدونن چرت میگی هیچ کاری نمیتونن بکنن:)):)):)):))

مطمئنا میدونن چرت میگم چون الان هم با کلی بهونه پیچوندمشون :)):)):)):D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
چقدر همتون المپیاد المپیاد میکنید
من رفتم اونجا یه دور سوالارو خوندم کیک و ساندیسمو برداشتم و تا اخر زل زدم و زور زدم یه چیزایی بفهمم
نتیجه هم که هیچی:| :))

امین طور:
×محل گذاشتن دیسلایک :))
آقا نظرمه فرزندانم بیاید به نظر یکدیگر احترام بگذاریم :) با تشکر

آخرین ویرایش:

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
بچه ها کمک!
با توجه به مجهول بودن وضعیت تدریس دوازدهم طی سال آینده و کیفیت پایین آموزش مجازی همراه با عوارض جانبی مثل سردرد و چشم درد و.. بنظرتون چه بهانه ای میشه برای شرکت نکردن سر کلاسا جور کرد؟ اگه کسی تجربه یا نظری داره ممنون میشم اگه مطرح کنه
پ.ن:این نکته رو هم در نظر بگیرید که مدرسه ما خیلییییییی پیگیر و سمج هستش و از نظرشون اگه بچه ها با دبیرا همراه نباشن جزو گمراه شدگان اند و تا ابد در باتلاق سردرگمی دست و پا میزنند ( خلاصه خودتون تا تهش برین:)))
بزارین ببینم درست متوجه شدم یا نه :))
فقط میخواین بپیچونین ؟ :)) و خودتون جدای مدرسه قراره یاد بگیرید و کلاسای مدرسه رو فقط میخواید حاضری بزنید؟

++Tahmineh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
بزارین ببینم درست متوجه شدم یا نه :))
فقط میخواین بپیچونین ؟ :)) و خودتون جدای مدرسه قراره یاد بگیرید و کلاسای مدرسه رو فقط میخواید حاضری بزنید؟

بلی بلی :)):)):)):D
حتی حاضری هم نمی‌خوام بزنم ، میگم که دنبال یه بهونه درست حسابیم چون حتی همین الان هم خودم دارم دوازدهم رو با کتاب های مختلف پیش میبرم و دبیرای ما مثلا همه این فصل هایی که من تو یه هفته خوندم دارن ۶ هفته طولش میدن خلاصه که تا الان کلاساشون برای من مفید نبوده مخصوصا که من عینکی هم هستم و با زل زدن به صفحه لپتاب سردرد های شدیدی میگیرم
اگه پیشنهادی( بهونه :)):))) داری ممنون میشم مطرح کنی

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
حتی حاضری هم نمی‌خوام بزنم ، میگم که دنبال یه بهونه درست حسابیم چون حتی همین الان هم خودم دارم دوازدهم رو با کتاب های مختلف پیش میبرم و دبیرای ما مثلا همه این فصل هایی که من تو یه هفته خوندم دارن ۶ هفته طولش میدن خلاصه که تا الان کلاساشون برای من مفید نبوده مخصوصا که من عینکی هم هستم و با زل زدن به صفحه لپتاب سردرد های شدیدی میگیرم
بهونه نیست ولی میشه جمعش کرد
مثلا رفیقی داری که سر کلاسا باشه دیگه و با لپ تاپ / کامپیوتر بیاد دیگه ؟ میگی مثلا تو ادوب یه پنجره دیگه باز کنه با نام کاربری تو هم تو کلاس باشه بعد اگه سوالی پرسیدن که لازم به جواب دادن اون شد از طرف تو میتونه بنویسه کامپیوتره و نمیتونه صحبت کنه چون میکروفون نداره :))
تلگرام هم میتونی اکانتتو بدی و باز همین بهانه میکرفون و کامپیوتر رو بیاره
یا خودت هم میتونی همینکارو بکنی و مشغول درس خوندن خودت باشی در کنار

++Tahmineh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
بهونه نیست ولی میشه جمعش کرد
مثلا رفیقی داری که سر کلاسا باشه دیگه و با لپ تاپ / کامپیوتر بیاد دیگه ؟ میگی مثلا تو ادوب یه پنجره دیگه باز کنه با نام کاربری تو هم تو کلاس باشه بعد اگه سوالی پرسیدن که لازم به جواب دادن اون شد از طرف تو میتونه بنویسه کامپیوتره و نمیتونه صحبت کنه چون میکروفون نداره :))
تلگرام هم میتونی اکانتتو بدی و باز همین بهانه میکرفون و کامپیوتر رو بیاره
یا خودت هم میتونی همینکارو بکنی و مشغول درس خوندن خودت باشی در کنار

مرسی از پیشنهادت :-b
بنظرم باید با دوستم صحبت کنم
اتفاقا یه بار خواستم همزمان درکنار تدریس آنلاین دبیر خودم یه درس دیگه رو بخونم اصلا نتونستم ، چون دبیرا از بچه ها میخوان علاوه بر اینکه میکروفون رو روشن کنن وب کم رو هم واسه اسکای روم روشن کنن:|:| و اینکه صداشون خیلی رو مخه و من واقعا سردرد گرفتم واسه همین دیگه بیخیال شدم

آخرین ویرایش:

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
مغزم فلج شده ارادم فلج شده حسم فلج شده نمی تونم درس بخونم یکی بگه چ کنم من درمانده :-w ~X(

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
بحث روحیه دهیه؟ باشه!
بی شرف میمون اون چار صفحه کتاب بی صاحاب شده مگه چیه که داری این همه مزخرفات بچه ها رو به خاطرش بالا پایین می کنی ها؟

استاد یه خورده به فارسی سخت علاقه داشت:-"
این حیلی خوب بود :))))))

Amir Mohi8

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
انقدر منفی باف نباشید ،
از کنکور به عنوان یک فرصت استفاده کنید ، نه یک اجبار
خود ما تصمیم میگیریم چاره باشیم یا بی چاره(:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پارسه
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Used to Bio
رشته دانشگاه
CS
چطوری از سکون و رکود در بیایم؟

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
اون حس قشنگه برای درس خوندن رو از کجا بیاریم؟
من نمیدونم رو تو تاثیر میزاره یا نه البته
شما بزرگتری فقط دارم راه خودمو میگم
1 مشخص کردن هدف
وقتی هدفت مشخص شد انگیزه میگیری
2 فکر کردن به پیامد های کار
وقتی ببینی چقد نتیجه خوب و مثبتی داره درس خوندن راحت تر میشه برات
3
بعد اینکه انگیزه گرفتی توش غرق نشو برو بخون دیگه فقط بخون انگیزم خودش میاد
کلیپای پوریا مظفریانم عالیه خودم ب شخصه انگیزم صد برابر میشه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
اون حس قشنگه برای درس خوندن رو از کجا بیاریم؟
برا من شخصا
نه کلیپ انگیزشی موثره
نه فک کردن به پیامد ها و...

فقط باید اول مغرتو از وسوسه ی انجام هر گاری خالی کنی
بعد بشینی سر درست و به هیچی جز درس خوندن فک نکنی لزوما هیچی بعد میبینی که داری با لذت تمام درس می خونی

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
من اعتراضی ندارم ولی چرا شما کنکوریا و دانشجو ها یه جوری این کنکوری بودنو سخت بودن درساتونو میکوبید سر ما بدبختا مگه خودتون تو این مرحله نبودید انقد نگید درس شما راحته درس شما چیه باو هرکس در سطح خودشه درساش ازین مقایسه ها نکنید نزنید تو ذوق بقیه انقد خب معلومه کسی که کنکور داره باید روزی پونزده ساعت تست بزنه ولی این میزان درسو با یه دانش اموز مقایسه نکنید من نوعی یه دانش اموزم همیشم تو استان تک رقمیم فوقش روزی هفت ساعت میخونم الان من چرا خودمو با یه کنکوری که حجم درسش چندین برابر سنگین ترو سخت تره مقایسه کنم ؟
مقایسه نکنید

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پارسه
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Used to Bio
رشته دانشگاه
CS
من اعتراضی ندارم ولی چرا شما کنکوریا و دانشجو ها یه جوری این کنکوری بودنو سخت بودن درساتونو میکوبید سر ما بدبختا مگه خودتون تو این مرحله نبودید انقد نگید درس شما راحته درس شما چیه باو هرکس در سطح خودشه درساش ازین مقایسه ها نکنید نزنید تو ذوق بقیه انقد خب معلومه کسی که کنکور داره باید روزی پونزده ساعت تست بزنه ولی این میزان درسو با یه دانش اموز مقایسه نکنید من نوعی یه دانش اموزم همیشم تو استان تک رقمیم فوقش روزی هفت ساعت میخونم الان من چرا خودمو با یه کنکوری که حجم درسش چندین برابر سنگین ترو سخت تره مقایسه کنم ؟
مقایسه نکنید
کی گفته من/ما/شما، باید خودمونو با بقیه مقایسه کنیم؟
تاپیک درمورد مقایسه کردن‌ه؟؟؟
هدف این تاپیک از اسمش واضح و مبرهن‌ه!

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
کی گفته من/ما/شما، باید خودمونو با بقیه مقایسه کنیم؟
تاپیک درمورد مقایسه کردن‌ه؟؟؟
هدف این تاپیک از اسمش واضح و مبرهن‌ه!
نه داشتم میخوندمو بعضی عزیزان حرفای این شکلی تو تاپیک زدن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
مقایسه نکنید
قیاس و مقایسه یه چیز کاملا نسبیه و اشتباهه!بحث، بحثِ مقایسه نیست!!!من نسبت به یه نفر زیاد درس می‌خونم
نسبت به یه نفر دیگه کم
الان من زیاد می‌خونم یا کم؟؟؟
هیچکدوم!فقط دارم درس می‌خونم:)

من یه سری فایل و نوتیف ارور ساختم و روزایی که درسای مهمی نداریم اونا رو میفرستم.
یا نتمون قطع شده+برقامون رفته+فیوز پریده+گوشیم خراب شده+لپ تاپم دست فلانیه+(خدانکرده)کرونا دارم+و از این چیزا

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
یه چیزیم که تو این دوسال بهش پی بردم اینکه به جای اینکه انرژیتونو رو درس مدرسه خالی کنید رو المپیادای باارزش تمرکز کنید جزو بهترینا تو معدل باشید ولی بدونید معدل به هیچ دردی نمیخوره...

• لایک
امتیازات: f.hn

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
اگر به یکی از رشته های آکادمیک علاقه دارید و اون رو از نظر آینده ی شغلی هم مناسب میدونید، درس بخونید و کنکور رو جدی بگیرید.
خدااافظ :))

بالا