• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

میتینگ به مناسبت ورودی‌های ۹۷

کدام روز براتون مناسب تره؟

• رای‌دهندگان
    43

Zari78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
خب این احتمالا آخرین میتینگ سایت بود که من شرکت میکردم. خوشحال شدم از دیدن دوستان.
غافل‌گیر کننده بود که باز فرشید هم دیدم.
افرادی که بودیم: فرشید، پارمیدا، مطهری، خودم، آروین، کامران، ارسلان، آرش، نجمه، باران، نیلوفر، مهسا و سنا.
عکس نگرفتیم.
دور هم صحبت کردیم کانکت، Spy و پانتومیم بازی کردیم و خوش گذشت.
حتی یه پارت طناب بازی هم به لطف کیف جادویی فرشید داشتیم :))
جای دیگر دوستان هم خالی.
وقتی به اولین میتینگ نگاه میکنم. انگار دیروز بود پارک آب و آتش.
برای من که کم پیش میاد بخندم این دور همی‌ها باعث میشه اوقاتی به شادی گذرونده بشه. و اینطوریه که حتی افرادی که خصوصیات اخلاقی من رو دوست ندارند. این چند ساعت رو بدون در نظر گرفتن دیگر مسائل خوش‌میگذرونند. حداقل حس من از این خنده‌های دسته جمعی این بوده.
متشکر از محمد که دوراندیشی لازم رو داشت و روزنامه باطله به عنوان زیرانداز خریده بود.
متشکر از آروین بابت اینکه بازی‌ها رو توضیح می‌داد و جمع رو مدیریت می‌کرد.
دیگه یه عکس رو باید میگرفتید

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
خدایی جا داشت یه عکس میگرفتید:(
هر چند درک میکنم شاید بعضیا نخوان عکس بندازن...
آی نو دَت وان دِی آی ویل کام تو وان آو یور میتینگز:)
دیگه یه عکس رو باید میگرفتید
میتینگ ساعت 4 قرار بود شروع بشه و تا ساعت نصف جمعیت فقط اومده بودن و بعد از اون هم هوا تاریک بود و ما سر فکرش نبودیم.
سوال اساسی اینه که چرا رای میدید ولی نمیاید و خبر هم نمیدید؟
برای منم جای سوال داره چطوری هست وقتی 37 نفر رای دادند ولی از این 37 نفر فقط من مهسا (@mhs.1d) و محمد(@MTHR) حضور پیدا می‌کنیم و حالا دوستانی هم مثل @Samandoon :D @مار @A M I N @Zari78 و @MorteZ از قبل گفتند که نمی‌تونند حضور پیدا کنند ولی خب حدود 30 نفر دیگه باقی می‌مونند که با بی‌تفاوتی حتی اطلاع نمی‌دند که منصرف شدند.
به ما که خوش گذشت و کسایی که نیومدند ضرر کردند ولی خب برای آینده‌تون می‌گم که سعی کنید برای دیگران و وقتشون ارزش قائل بشید و مسئولیت‌پذیر باشید در قبال قرارهایی که می‌گذارید.

آخرین ویرایش:

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
منم گفتم نميام عاقا بهم برخورد اينطوري ميگين :))
من افرادی رو که اینجا دیدم گفتن نمیاین تگ کردم و خب پستی از شما ندیدم.
و اینکه موردی که صحبت نکردم خطاب به کل 30 نفر بودم.
طبیعتاً ما هم بهمون بر خورد وقتی نیم ساعت از زمان میتینگ گذشته بود و فقط 5 نفر بودیم که 2 نفرش هم اصلاً فکر نمی‌کردیم حضور پیدا کنند.
بار اول نیست که برای میتینگ‌ها اینطوری میشه، به عنوان مثال برای دورهمی باغ کتاب افرادی که اونجا حضور پیدا کردیم اکثراً به اونجا رای نداده بودیم و به احترام رای افرادی که به اونجا رای داده بودند رفتیم اونجا ولی از خودشون خبری نبود.
طبیعتاً هرکسی مسائل خودش رو داره و رای دادنش به منزله حضور حتمی نیست ولی خب انتظار میره اینجا هم اطلاع داده بشه.

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
طبیعتاً ما هم بهمون بر خورد وقتی نیم ساعت از زمان میتینگ گذشته بود و فقط 5 نفر بودیم که 2 نفرش هم اصلاً فکر نمی‌کردیم حضور پیدا کنند.
بار اول نیست که برای میتینگ‌ها اینطوری میشه، به عنوان مثال برای دورهمی باغ کتاب افرادی که اونجا حضور پیدا کردیم اکثراً به اونجا رای نداده بودیم و به احترام رای افرادی که به اونجا رای داده بودند رفتیم اونجا ولی از خودشون خبری نبود.
طبیعتاً هرکسی مسائل خودش رو داره و رای دادنش به منزله حضور حتمی نیست ولی خب انتظار میره اینجا هم اطلاع داده بشه.
حق با شماست كاملا.
من به خاطر مشغله ذهني و كاري كه داشتم ترجيح دادم خيلي سريع به يه نفر اطلاع بدم نيومدنمو و الان متوجه شدم خيلي خودخواهانه بود اين رفتار.
بنده مسئول رفتار خودمم و به خاطرش عذرخواهي ميكنم

Zari78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
میتینگ ساعت 4 قرار بود شروع بشه و تا ساعت نصف جمعیت فقط اومده بودن و بعد از اون هم هوا تاریک بود و ما سر فکرش نبودیم.

برای منم جای سوال داره چطوری هست وقتی 37 نفر رای دادند ولی از این 37 نفر فقط من مهسا (@mhs.1d) و محمد(@MTHR) حضور پیدا می‌کنیم و حالا دوستانی هم مثل @Samandoon :D @مار @A M I N و @MorteZ از قبل گفتند که نمی‌تونند حضور پیدا کنند ولی خب 30 نفر دیگه باقی می‌مونند که با بی‌تفاوتی حتی اطلاع نمی‌دند که منصرف شدند.
به ما که خوش گذشت و کسایی که نیومدند ضرر کردند ولی خب برای آینده‌تون می‌گم که سعی کنید برای دیگران و وقتشون ارزش قائل بشید و مسئولیت‌پذیر باشید در قبال قرارهایی که می‌گذارید.
منم گفتم ترم بهمنی ام و الآن تهران نیستم و نمیام

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

مثلا من قرار نبود بیام و اومدم :-"
طناب بازی هم کردم ملت :))))
خیلی هم خوش گذشت ای کسانی که نیومدید دلتون بسوزه هار هار :-لبخندشیطانی_میزند

Flying_girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
هیچ
دانشگاه
تربیت مدرس
رشته دانشگاه
پیشرانش

برای منم جای سوال داره چطوری هست وقتی 37 نفر رای دادند ولی از این 37 نفر فقط من مهسا (@mhs.1d) و محمد(@MTHR) حضور پیدا می‌کنیم و حالا دوستانی هم مثل @Samandoon :D @مار @A M I N @Zari78 و @MorteZ از قبل گفتند که نمی‌تونند حضور پیدا کنند ولی خب حدود 30 نفر دیگه باقی می‌مونند که با بی‌تفاوتی حتی اطلاع نمی‌دند که منصرف شدند.
زود جمع کردید برید
همیشه تا ۹ اینا طولش میدادید
ایندفعه ۷ جمع کردید

بالا