• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه ریزی های کتابی

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
برای مطالعمون برنامه ریزی کنیم ، چالش بذازیم و اگه دلمون خواست بقیه رو هم به چالشمون دعوت کنیم .
اما چطوری؟
چند تا مثال میزنم
  1. توی شهریور به خوندن کتاب هایی که قبلا خوندم می پردازم ( مشخص کردن کتاب ها درصورت تمایل)
  2. روزی پنجاه صفحه از کتاب x رو می خونم ( یا روزی سی صفحه از کتاب x و بیست صفحه از کتاب y می خونم .)
  3. یه زمان مشخص رو تعیین کنید و یه تعداد مشخص کتاب بخونید .
  4. به تفکیک موضوع کتاب برنامه ریزی کنید
مطمئنا به طرق خیلی زیادی میشه برنامه ریزی کرد . همینطور می تونید نتایج و روند عمل به برنامه رو اینجا بنویسید و یا دوستاتون رو دعوت کنید و با هم مسابقه بذارید .

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
☆برنامه‌ریزی‌های جذاب به صورت چالش در میان و براشون تاپیک جداگانه در نظر گرفته میشه!

sSinaa

SINA
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 4
شهر
اهواز- تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
آزاد تهران غرب
رشته دانشگاه
حقوق
اینستاگرام
راستش من برای کتاب خوندنم(غیر درسی) برنامه ریزی نمیکنم، بنظرم باید کشیده بشی سمتش

آخرین ویرایش:

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
من امسال، چون سال "حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی" بود سعی کردم بیشتر کتابایی ک از نمایشگاه گرفتم نویسندگانش ایرانی (خصوصا جوان‌ترها) باشن!
لذا در برنامه امسال من خوندم کتب معاصر ایرانی تو اولویته.
من امسال میخوام ۶۰ تا کتب بخونم ک تا الان ۲۶ تا (۴۳٪)ش رو خوندم :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
من حقیقتن تا الان چندان کتاب خون نبودم شاید کل کتابایی که تا الان خوندم به30 تا نرسه (بدون محاسبه ی کتابای بچه گونه :-") ولی این تابستون خاستم که بیش تر بخونم این تابستون تا الان 8 تا کتاب و خب تمام تعطیلاتم تقریبن هر روز کتاب خوندم و این برای شما خوره های کتاب عجیبه قطعن که این اتفاق به نظرم یه پیشرفت خوبه
به هر حال من قصد دارم هفته ای حدودن یه کتاب رو تموم کنم و این کتاب می تونه فیزیکی باشه فلسفی باشه روانشناسی اقتصاد رمان و... باشه و احتمالن کتاب های مرتبط با درسم رو که نه به خاطر نمره بلکه به خاطر فیزیک می خونم هم جزوشون باشن
البته در مورد کتاب های شعر بگم که به هیچ وجه جزو دسته ی بالا نیستن چون من حتا یه کتاب شعرو چن سال بار ها و بار ها می خونمش ولی چون جنسش خیلی فرق داره با باقی کتابا جزو برنامه ریزیم نیست

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
من تصمیم گرفته بودم تو شهریور کتابای نوجوونانه بخونم و از طرفی اون چالشه که تو یه تاپیک دیگه بود رو هم در طول تابستون انجام بدم . از اون چالشه فقط کتاب انگلیسی مونده که امم.. نمیدونم کی برم سر وقتش ولی تو فرصت باقی مونده یه کتاب نوجوون قراره بخونم به علاوه ی عزاداران بیل .
بعد از شروع سال تحصیلی قصد دارم به طور موازی رمان سرگذشت ندیمه و کتاب نظریه های شخصیت رو بخونم و بعد از اون باز هم پروژه ی موازی کتاب علمیِ علوم انسانی و رمان رو ادامه خواهم داد .
کتاب علمیِ بعد از نظریه های شخصیت ، روان شناسی زنان خواهد بود و رمان بعد از سرگذشت ندیمه یکی از کتاب های یالوم .

Kda1998

كيميا ام ديگه :-؟
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
من تصمیم گرفته بودم تو شهریور کتابای نوجوونانه بخونم و از طرفی اون چالشه که تو یه تاپیک دیگه بود رو هم در طول تابستون انجام بدم . از اون چالشه فقط کتاب انگلیسی مونده که امم.. نمیدونم کی برم سر وقتش ولی تو فرصت باقی مونده یه کتاب نوجوون قراره بخونم به علاوه ی عزاداران بیل .
بعد از شروع سال تحصیلی قصد دارم به طور موازی رمان سرگذشت ندیمه و کتاب نظریه های شخصیت رو بخونم و بعد از اون باز هم پروژه ی موازی کتاب علمیِ علوم انسانی و رمان رو ادامه خواهم داد .
کتاب علمیِ بعد از نظریه های شخصیت ، روان شناسی زنان خواهد بود و رمان بعد از سرگذشت ندیمه یکی از کتاب های یالوم .
نميدونم اينجا ميشه ريپلاي كرد يا نه...از كتاب هاي يالوم،"دروغ گويي روي مبل" رو بخون به طور موازي كتاب روانشناسي و رمان رو پوشش ميده و خب تمومش كردم خيلي مفصل تو تاپيكِ مربوطه ازش ميگم

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
نميدونم اينجا ميشه ريپلاي كرد يا نه...از كتاب هاي يالوم،"دروغ گويي روي مبل" رو بخون به طور موازي كتاب روانشناسي و رمان رو پوشش ميده و خب تمومش كردم خيلي مفصل تو تاپيكِ مربوطه ازش ميگم
داشتم به همین کتاب فکر میکردم وقتی نوشتم ^_^ ایول . مفید بود برات ؟ اگزیستنس محور بود یا درونمایه ی دیگه ای داشت؟
مشتاقم بخونم نوشتتو ازش

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
کتاب درمان شوپنهاور
اگه مثه نیچش باشه احتمالا یه هفته ای تمومش کنم

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
من نحوه ی هدفگزاریم رو کتاب رو تغییر دادم؛ینی امسال میخوام نویسنده محور پیش برم
خیلی از نویسنده ها هستن ک دوسشون دارم و کتابای اونا رو تو اولویت گذاشتم
مثلا اول از همه تصمیم گرفتم کتابای رضا امیر خانی رو بخونم
و...

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
من باید تا آخر شهریور دنیای سوفی و پله پله تا ملاقات خدا و جنس ضعیف را تموم کنم
دقیقا به این دلیل ک از کتابخانه دانشگاه گرفتم و نمیخوام پول بدم برای دیرکرد:-"

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
تو سایت goodreads ابتدای هر سال میلادی باید یه تعداد کتاب به عنوان هدف مشخص کنی بخونی که من ۴۵ تا انتخاب کرده بودم، ولی ۳۴ تا کتاب بیشتر نخوندم و سال داره تموم میشه :(( از بس فیلم دیدم :|
سال ۲۰۱۹ میخوام ۲۰ تا کتاب بخونم :-"

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

mohad_z