• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

افزایش تمرکز در آزمون

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
سلام.
یه مشکلی ک از ابتدای عمرم باهاش مواجه بودم نداشتن تمرکز وفکر جمع برای یه موضوعی هست..(مثلا موقع خوابیدن بعد چند ساعت خوابم میبره از بس به چیزای الکی فکر میکنم..یا مشکلات دیگه)
این قضیه سر جلسه کنکور وازمونها خیلی بهم ضربه خیلی شدیدتری میزنه...وچند ساله دارم سعی میکنم درستش کنم...ولی نمیشه..
سر ازمونها یکی پاشو تکون میده یا میاد رد میشه یا شکلات میخوره یا مدادش میفته یا....من حواسم پرت میشه...
صداگیر گذاشتم چند ازمون خیلی بهتر شد اوضاع..اما سر جلسه کنکور فکر کنم نذارن ببرم.
چه کنم؟ :(

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
مقنعتو بکش جلو ک نبینی کسی پاشو تکون میده یا راه میره .
بعدم مغز ادم جوریع ک میتونی تو محیطی ک هستی ب خیلی چیزایی ک بهت میرسن بی توجهی کنی مثلن گوش نکنی ب صدای اطراف . مثلن شده تو اتاقی باشی اما ب این فک نکنی ک کولر روشنه در حالیکه روشنه و صداشو میشنوی ! مثلن نور اتاقت روشنه اما بهش فک نمیکنی ک روشنه در حالیکه همه اینها بهت میرسن اما بهشون فک نمیکنی . همونجوری ک دبیرستان ک بودیم قبل امتحان اونقدر استرس داشتیم تو حیاط مدرسه یا سر کلاس با اون همه سر و صدا باز هم کتابو باز میکردیمو میخوندیم . بهانه دست خودت نده . رو هر چی حساس بشی بهش توجه میکنی در حالیکه خیلیا با شرایط تو دارن اون ازمونو تو اون کلاس میدنو موفق هم میشن .
موفق باشی

بالا