• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

متنفرم از اینجور ادما... ولی :/

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
از آدما ی خود شیرین و کسایی که دوست دارن تو چشم دیگران باشم متنفرم:T34:T35

کلا کلافه میشم:T30

brOKen

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سلماس
شهر
سلماس
سال فارغ التحصیلی
1402
متنفففرم در حدد مرگ از آدمایی‌ که سعی میکنن ب هر طریقی با دوست صمیمیت بیشتر از خودت صمیمی شن....یعنی الان بخاطر همین اسکولا دیگه اعصاب نمونده برام.خدا لعنت کنه هر اشغالگرِ دوست صمیمی............کاش یکی بود منو درک کنه.....

Sahell

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1398
از اونایی که سعی میکنن خیلی مبادی آداب باشن در حالی که درونشون یه آدم دیگه هست
از اونایی که همیشه فکر میکنن تو همه کاری رئیسن چون یکی دو بار به خاطر احترام گذاشتن بهشون چیزی دستشون سپرده شده
از اونایی که تو جمع یه فیگور مغرور طور میگیرن که مثلا بگن ماهم آره
از اونایی که میدونم ازمن خوششون میاد ولی طوری وانمود میکنن که نه ...
از اونایی که تو جمع همش دارن بهت نگاه میکنن بعد که نگاهشون میکنی جوری می پیچونن انگار اصلا چشم نداشتن
از آدمای مغرور
از اکیپ های بی مزه ای که فکر میکنن خودشون ته مزه اند و همه رو به سخره میگیرن و کارای همه به نظرشون چیپ میاد در حالی که خودشون ...
خود شیرینا ...
و
.
.
.
.
(اینا به علاوه اونایی بود که بقیه گفتن
ولی نمیدونم چرا من عموما سعی میکنم آدمای دورم و دوست داشته باشم )

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
خب مسلما ی رفتار باعث نمیش آدم کلن عاشق ی نفر بشه یا ازش متنفر بشه،درواقع اون رفتارس ک اون لحظه ب آدم میچسبه یا حالشو بهم میزنه!
ولی اون لحظه‌ها ک بعضیا با ی جمله ساده انا واقعی مث چقد این شاله بهت میاد یا چقد خوشگل شدی کل روزتو میسازن عالیه!از اونا ک صداقت‌و محبت توشون موج میزنه:-"
و خب درست در مقابل این،اونایی ک اینجور مهربونیارو از اطرافیانشون دریغ میکنن ک غرورشون خدشه‌دار نشه یا همه حس کنن ک آره،من هیچی ب هیچجام نیس...یا وقتی باذوق یچیزی رو براشون تعریف میکنی ی "آها" تحویلت میدن،اونا خیلی بدن:|

Mkj

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ 1
شهر
BND
سال فارغ التحصیلی
1403
آدمایی که اسمشون یهویی سر زبون ها میفته نه به خاطر کار شاخی،الکی.چه اون کار بد بوده یا خوب.واقعا این جور آدما خیلی زیادن که چپ میری راست میای اطرافیانت میگن فلانی مخه،فلانی اله،فلانی بله.
آدمایی که مثل دوربین مداربسته میخوان تو زندگیت سرک بکشن
ادمایی که همش از زندگی گله و شکایت دارن و مشکلاتشون رو به همه میگن نگران نباش فکر نکن اونی که پولداره یا خانواده داره یا هزار تا چیز دیگه.مشکلاتش کمتره،شاید مشکلاتی که داره همون مشکلات نیست ولی از نوع دیگه ای هست و سختی های خودش رو داره:/

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1920
مدال المپیاد
نقره
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
از آدمایی که درباره همه چی نظر میدن، کسایی که وسط حرف بقیه می‌پرن، کسایی که تحت هر شرایطی می‌خوان کاراشونو توجیه کنن، کسایی که از خط زرد مترو و چراغ عابر پیاده قرمز رد میشن، کسایی که تو صف می‌زنن و کسایی که تو مترو قبل اینکه بقیه پیاده بشن سوار میشن.
+ افرادی که هرکاری می‌کنن و هرجایی میرن و هرچی می‌خورن استوری می‌کنن.

آخرین ویرایش:

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
ما آدما چیز هایی داریم ک داشتنشون با انتخاب خودمون نبوده؛چ خوب چ بد
اینکه آدمایی وجود دارن ک به اوضاع مالی خوبِ خونواده شون ک خودشون ذره ای تو وجودش نقشی نداشتن،قیافه ک انتخاب خودشون نبوده،محل زندگی ک انتخابش دست خودشون نبوده،نداشتن لهجه ک تقریبن دست خودشون نبوده،قد بلند شون ک انتخاب خودشون نبوده و کلا هر چیزی ک دارن و معتقدن خوبه و بهش مینازن اما خبر مرگشون انتخابش دست خودشون نبوده و باهاش مثل آدمی ک حقیقتا بی همه چیزه و هیچ چیز دیگه ای نداره پز میدن و مایه ی مباهات خودشون میدونن؛اونقدر متنفرم ک واقعا از گفتن هم خارجه و نمیتونم این حجم از تنفر رو نشون بدم
(با چیزی پز بدید و بهش افتخار کنید ک خودتون ب دستش آورده باشید)

Sami_n

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
.
شهر
لامرد
سال فارغ التحصیلی
1400
از آدما متنفر نمیشم ولی از رفتاراشون چرا حتی اگه خودم اون رفتارو انجام بدمب
ی دلیل نسبت به همه چی بدبین بودن و همیشه به زمان و زمان فحش دادن

توی اتفاقا بقیه رو مقصر دونستن و یه درصدم اتفاقاتو به گردن نگیری

درباره ی چیزایی اطلاع و تخصص نداشتن ولی بیش از حد نظر دادن!!!!

این که بعضی کارا مث خوردن حق بقیه رو اگه خودت یا اطرافیانت انجام بدی و اسمشو بزاری زرنگی ولی اگه بقیه انجام بدن...!

آن تایم نبودن

saba.hjm

Olmazsa alışırız(:
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
تنفر نگیم حالا متنفر نیستم اصولا بهتره بگم اهمیت نمیدم به این ادما و یه طوری ذهنیت منفوری بهشون ساخته میشه تو ذهنم و یه طورایی خوشم نمیاد دیگه باهاشون ارتباط بگیرم

بدون دلیل کاری رو انجام میدن و برای کاراشون دلیلش ندارن ، نمیتونن حتی دلیل غیر منطقی بیارن

کسایی که بدون اینکه تو موقعیت طرف مقابل باشن خیلی با قطعیت میگن فلانی باید باید فلان کارو میکرد اگر من بودم اینطوری میکردم

و افرادی که دنیا و زندگی رو به خودشون بدهکار میبینن و شدیدا بدبینن و همش از خودکشی و اینا حرف میزنن و هیچ چیزی نمیتونه بهشون امید بده
(قضاوتی نمیکنم کسیو ها خیلیا واقعا شرایطشون سخته اونایی که سخت نیست و الکی همه چیو بزرگ میکنن رو میگم )

و افرادی که سعی میکنن خودشونو پاک و مبرا از اشتباهی نشون بدن ( مخصوصا والدینی که سعی میکنه فرزندشو تماما پاک و بدون اشتباه نشون بده ، درسته هیچ خانواده ایی از بچه خودش بد نمیگه ولی خب حداقل وقتی میدونی همه میدونن بچت چیه الکی ازش تعریف نکن سکوت کن )

و کسی که بیاد خونه ادم و از خوبی های خودش میگه و هی میگه عهه فلانی تو چرا اینطوری میکنی مامانت راست میگه اونطوری کن

از مغروریت بیش از حد یه سری آدما که باعث جلوگیری از یکسری روابطی و بروز احساساتی که نیازه میشه هم بدم میاد

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
از کاراکتر عده‌ای ممکنه خوشم نیاد، اما تنفر خاصی نسبت به کسی پیدا نمی‌کنم. بیشتر تنفرم از کسانیه که دارن بهم آسیب می‌زنن یا حتی کلّی‌تر، دارن به همه آسیب می‌زنن. کسی که به من صدمه یا خسارتی نزنه ازش متنفر نیستم معمولاً (استثنا هست ولی کمه :‌)) )
+ البته فکر می‌کنم دوطرفه‌ست و اگر بفهمم یکی از من خوشش نمیاد ناخواسته منم همین حس رو نسبت بهش پیدا می‌کنم.

ElEnA_f7

⁦。◕‿◕。⁩
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
آدم های دروغ گو
دو رو
خیانت کار و آدم فروش
آب زیر کاه
اونایی که فکر میکنن خیلی زرنگن ولی در اصل توهمات ذهنیشونه
از آدم های توهم زا
اونایی که فکر میکنن دهن دنیا باز شده و فقط یه این افتاده زمین و به راحتی به خودشون اجازه میدم دیگران رو مسخره کنن و افراد عصبی
از اونایی که زود قضاوت میکنن
از انسان های خاله زنک که بیکارن و سرشون تو زندگی بقیس
انسان هایی که حتی توانایی نگه داشتن یه رازم ندارن و... :)

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
از آدمای بی احساس که احساسات مردم و مسخره میکنن
از اونایی که هیچی نیستن ولی فکر میکنن خیلی شاخن
از اونایی که همه جا هستن پیش همه و وجودشون هیچ سودی نداره

Mva

๔гєค๓єг
نام مرکز سمپاد
حلی1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
ادمایی که جلو معلم تظاهر به درس خوندن میکنن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
از چادری های متعصب متنفرم و در مقابل از چادری هایی که ساق دست و روسری و کیفشون رو ست میکنن و با لبخند با افراد بی حجاب رفتار میکنن خیلی خوشم میاد

_Hani_

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
از آدمایی که بدون اثبات حرفشون راحت قضاوت میکنن
از این آدما متنفرمم که در حالی که کاری نکردی تیکه میپرونن و با نگاهاشون آزارت میدن متنفرمم
از این آدما که شخصیت و غرور آدمو میشکنن تا خودشو بزرگ نشون بده و بقیه ازش بترسن متنفرمم
از آدمای پر ادعا که خودشونو میگیرن متنفرمم
از خیلی از آدما که اون روشونو نشون دادن متنفرمم
از آدمایی که در ظاهر مهربون و در باطن به خونت تشنست متنفرم

در حقیقت از خیلی از آدما متنفرم

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404