• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاوره خرید هدست و هدفون

• شروع کننده موضوع

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
خب .

کسی هست؟ :د

تا 300 تومن یه هدست چی میشه خرید؟

MSA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
تلگرام
در مورد هدست تخصص ندارم ولی یه چندتایی هدفون تو رنج قیمتی 60-70 تومن از بین بردم و میتونم بگم این با اختلاف فاحشی از همه شون بهتر بوده.

Mahdich

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
برو سایت ایران هدفون. اونجا مدلای خوبی داره. اگه فروشگاهش تو چارسو هم بتونی بری که خیلی خوبه. اونجا همه نوع رو میتونی با پلیرت تست کنی. برندهایی که داره بهترین ها در سطح جهان ان.
اکثر مردم فکر میکنن مثلا beats برند یک دنیاست. در صورتی که فکر میکنم نیویورک تایمز بود رده بندی کرده بود برند ها رو، بیتز 14 15 ام بود. برند هایی که احتمالا کمتر شنیدید ازشون مثل shur, AKG, beyerdynamic, JBL و اودیو تکنیکا و سنهایزر و اینا حرف اول رو میزنن. جادوی تبلیغات:)
هدفون هم من خودم دو سه سال پیش بیرداینامیک DTX350 رو گرفتم که صدای شفافی داره. باید ببینید برا چه سبک کاری میخواید و دستگاهتون چه هدفونی با چه امپدانسی رو پشتیبانی میکنه. کلا کار ساده ای نیست انتخاب هدفون. تو بخش پشتیبانی ایران هدفون هم جواب میدن معمولا به این دسته از سوالات...

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
بستگی داره بخوای چه سبکی از آهنگ رو گوش بدی و دیگر مواردی که مهدی گفتش.
ولی در حد اینکه تجربه خودمون از هدفون رو بخوای من خودم چند ساله سنهایزر HD215 دارم و راضیم اگه یه مدل پایین‌تر بخوای HD205 از سنهایزر هم خوبه این هدفون‌ها بیشتر به درد آهنگ‌های flat می‌خورند و بیسشون مثل بیتس نیست.
در مورد AKG هم من بیشتر هندزفری‌هاشو می‌پسندم تا هدفون.

rezahaghi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1393
سلام دوست عزیز...
یه سری هدفون های زیر 300 تومن هدفون بیتس توی این صفحه لیست شده
پیشنهاد میکنم مطالعه کنین تا به نتیجه ی مطلوب خودتون برسین.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
هدفونمو میزنم شارژ بعد ۲،۳دیقه اتصالش قطع میشه(لامپ قرمزه خاموش میشه!) بعد ک درمیارم شارژرو دوباره میزنم دوباره بعد ی مدت قطع میشه،تاجایی ک بعد چند‌بار کلا وصل نمیشه دیگ://
کسی ایده‌ای نداره؟قابل تعمیره ب نظرتون؟؟

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
هدفونمو میزنم شارژ بعد ۲،۳دیقه اتصالش قطع میشه(لامپ قرمزه خاموش میشه!) بعد ک درمیارم شارژرو دوباره میزنم دوباره بعد ی مدت قطع میشه،تاجایی ک بعد چند‌بار کلا وصل نمیشه دیگ://
کسی ایده‌ای نداره؟قابل تعمیره ب نظرتون؟؟
وضع باتریش چطوره؟
چقد دووم میاره؟
تازه اینطوری شده،یا از اول اینطور بوده؟

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
خب .

کسی هست؟ :د

تا 300 تومن یه هدست چی میشه خرید؟
اگه ی چیز ارزون میخوای نیا خوبه... قیمتش نسبت ب بقیه خیلی خیلی خیلی خیلی کمتره ولی نسبت ب هدفون های ارزون خیلی بهتره... بلوتوثش هم ک حرف نداره
باتریش هم عالیه
صدا هم خوب بیرون میده
پیشنهاد میکنم

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
وضع باتریش چطوره؟
چقد دووم میاره؟
تازه اینطوری شده،یا از اول اینطور بوده؟
والا اون اوایل ک مث بچه‌آدم شارژ میشد خوب بود باتریش،زود خالی نمیکرد.الان ک انقد بازی درمیاره نمیتونم نظری راجع ب کیفیت باتریش بدم چون هیچوقت نیم‌ساعت درست درمون شارژ نمیشه،هی باید بزنمو درارمش بلکه ده دیقه شارژ شه:|
ن از اول اینطوری نبود،تقریبن دوساله دارمش،با این حال خیلی ازش استفاده نکردم.شاید۴،۵ماهه اینجوری شده
مطمئنی اون چیز فلزی‌ش شل نشده؟:-"
اگ منظورت اونجاعه ک شارژر میره،ن شل نیست!

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
والا اون اوایل ک مث بچه‌آدم شارژ میشد خوب بود باتریش،زود خالی نمیکرد.الان ک انقد بازی درمیاره نمیتونم نظری راجع ب کیفیت باتریش بدم چون هیچوقت نیم‌ساعت درست درمون شارژ نمیشه،هی باید بزنمو درارمش بلکه ده دیقه شارژ شه:|
ن از اول اینطوری نبود،تقریبن دوساله دارمش،با این حال خیلی ازش استفاده نکردم.شاید۴،۵ماهه اینجوری شده
بطور کلی یه باتری داره و یه مدار ک تشخیص میده کی شارژ شده و جریان رو قط کنه
ازین هدفون ها هرچی دیدم مشکل از سمت باتریشون بوده ،ولی رو این مورد دلیل محکمی ندارم واقعا:-?
خرم آباد بودی دیگه؟
تکنیکالی ازین چیزا تعمیر نمیکنیم ولی اگه خیلی دوسش داری ،داستان کرونا ک تموم شد یه سر ببرش تعمیرگاه پدرم =P~

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
بطور کلی یه باتری داره و یه مدار ک تشخیص میده کی شارژ شده و جریان رو قط کنه
ازین هدفون ها هرچی دیدم مشکل از سمت باتریشون بوده ،ولی رو این مورد دلیل محکمی ندارم واقعا:-?
خرم آباد بودی دیگه؟
تکنیکالی ازین چیزا تعمیر نمیکنیم ولی اگه خیلی دوسش داری ،داستان کرونا ک تموم شد یه سر ببرش تعمیرگاه پدرم =P~
حتی خراب شدن وسایلمم هیچوقت آدمیزادی نبود!
دوسش ک دارم،ولی چون دیگه نمیخرن واسم و بودجه خودمم صرف چیزای دیگ میش مجبورم تعمیرش کنم:))
ممنون اگه زنده موندم حتما :)

بالا