• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یازدهم تجربی

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
این تستی و تشریحی و اینا رو به ما هم میگفتن شما ها باور نکنین :‌)) !!
درس خوندن درس خوندنه ! ینی اصلِ درس اینه که بفهمیش ؛درسته تو یه سری ریز جزئیات فرق میکنه ولی اصلش یکیه یعنی مثلاً نمیشه شما نهایی رو ۲۰ بشی بعد کنکور بشی ۲۰ هزار! یا نهایی رو ده دوازده بشی کنکور بشی ۱ کشور(!)
درسته که تو یه سری چیزای ریز با هم متفاوتن ولی اصلشون یکیه ...چه سال سوم که ما نهایی داشتیم چه سال پیش‌دانشگاهی ندیدم کسی بگه من فقط مدل کنکور بلدم بخونم نمیتونم نهایی جواب بدم ! سوال تشریحی سطح خیلی خیلی ساده ترِ سوال تستیِ کنکوره و خب زمانش هم بیشتره وقتی به تست مسلط هستین یعنی میتونین سوال تشریحی رو حل کنین !
پ.ن : حالا من نمیدونم چقدر کتاباتون عوض شده چیا بهش اضافه شده ولی چون این یه موضوع کلی هست در مورد شما هم همینطوره قطعاً!
مثلاً درمورد کنکور ما دینی و ادبیات تیپ تست های کنکور و سوالای نهاییش خیلی متفاوت بود که اونم با برنامه میشد به جفت مدلش رسید ...

mahya.m

M H Y A☀-
نام مرکز سمپاد
Fatzanegan
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
Inam na:)
یه یازدهی جهت کمک در یکی از امور و رفع اشکال درباره بخشی از پایه دهم به کمک من بشتابد:////

• لایک
امتیازات: panah

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
کمک راجب چی؟

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
این تستی و تشریحی و اینا رو به ما هم میگفتن شما ها باور نکنین :‌)) !!
درس خوندن درس خوندنه ! ینی اصلِ درس اینه که بفهمیش ؛درسته تو یه سری ریز جزئیات فرق میکنه ولی اصلش یکیه یعنی مثلاً نمیشه شما نهایی رو ۲۰ بشی بعد کنکور بشی ۲۰ هزار! یا نهایی رو ده دوازده بشی کنکور بشی ۱ کشور(!)
درسته که تو یه سری چیزای ریز با هم متفاوتن ولی اصلشون یکیه ...چه سال سوم که ما نهایی داشتیم چه سال پیش‌دانشگاهی ندیدم کسی بگه من فقط مدل کنکور بلدم بخونم نمیتونم نهایی جواب بدم ! سوال تشریحی سطح خیلی خیلی ساده ترِ سوال تستیِ کنکوره و خب زمانش هم بیشتره وقتی به تست مسلط هستین یعنی میتونین سوال تشریحی رو حل کنین !
پ.ن : حالا من نمیدونم چقدر کتاباتون عوض شده چیا بهش اضافه شده ولی چون این یه موضوع کلی هست در مورد شما هم همینطوره قطعاً!
مثلاً درمورد کنکور ما دینی و ادبیات تیپ تست های کنکور و سوالای نهاییش خیلی متفاوت بود که اونم با برنامه میشد به جفت مدلش رسید ...
تکذیب می کنم. تشریحی خیلی بهتر از تستیه. البته نهایی قضیش یکم فرق داره.

• لایک
امتیازات: Mindy

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
تکذیب می کنم. تشریحی خیلی بهتر از تستیه. البته نهایی قضیش یکم فرق داره.
البته تکذیب میکنم رو موقعی استفاده میکنن که من حرفی رو به شما نسبت میدادم و میگفتم به نقل از شما این حرف رو زدم اون موقع باید میگفتی تکذیب میکنم این اولاً :‌))
ثانیاً ! تستی و تشریحی خوب و بد نداره دو تیپ سوال متفاوته جایی نگفتم این خوبه اون بده!
ثالثاً ! من از روی دلم(!) حرف نزدم تجربه ی نهایی و کنکور رو دارم فک میکنم اگه کنکورت رو داده بودی بهتر میتونستی نظر بدی !
رابعاً : تو اصل حرفی که زدم اشکالی وجود نداره :‌)) مگه این که بگی نه اصلِ درس خوندن فرق میکنه قضیه اش ...که خب نظر هر کسی متفاوته!

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل
درود.
واقعا چقد بد شانسیم ما....دبیر ادبیات ما یک حرف جالبی میزد...میگفتش که من الان به شاگردای قبلیم تضمین میدادم شما جزوه من رو دقیق بخون حتمی بالای 80میزنی و طی این چند سال یک نفر هم زیر 80نزد از درس خون ها....ولی الان به شما چی بگم؟از کجا تیپ سوالتون رو تشخیص بدم؟
در مورد نهایی شدن دوازدهم:سکوت میکنم و دعا میکنم کذب باشه.
دوستان تابستون چیا خوندین؟من به توصیه مسئولان مدرسه سمت یازدهم نرفتم و دارم دهم رو همراه با تست زنی میخونم...تا اخر تابستون به استثنای یکی دو درس فکر کنم بقیه رو فول باشم...اون 2تا رو هم دو هفته اول مهر به امید خدا تموم می کنم..هرچند اگر از تابستونم درست استفاده میکردم یک ماه هم برای مرورم اضافه میومد ولی خیلی وقت کشی کردم...خیلی.

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
اینکه12 نهایی باشه برا کنکورم تاثیرش میدن؟؟؟

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
البته تکذیب میکنم رو موقعی استفاده میکنن که من حرفی رو به شما نسبت میدادم و میگفتم به نقل از شما این حرف رو زدم اون موقع باید میگفتی تکذیب میکنم این اولاً :‌))
ثانیاً ! تستی و تشریحی خوب و بد نداره دو تیپ سوال متفاوته جایی نگفتم این خوبه اون بده!
ثالثاً ! من از روی دلم(!) حرف نزدم تجربه ی نهایی و کنکور رو دارم فک میکنم اگه کنکورت رو داده بودی بهتر میتونستی نظر بدی !
رابعاً : تو اصل حرفی که زدم اشکالی وجود نداره :‌)) مگه این که بگی نه اصلِ درس خوندن فرق میکنه قضیه اش ...که خب نظر هر کسی متفاوته!
تکذیب می کنم رو در این مورد هم میشه استفاده کردا.
کنکور ندادم نهایی هم ندادم ولی امتحان تستی و تشریحی هر جفتشو دادم. خوب و بد هم داره توی امتحان تشریحی ارزیابی بهتری انجام میشه.
من دارم به طور کلی حرف میزنم نه در مورد کنکور و نهایی که لعنت خدا بر ان ها باد.
توی امتحان تستی راه حل اصلا مهم نیست ولی آیا راه حل کلا مهم نیستش؟؟ راه حل از جواب هم مهم تره. ارزیابی تشریحی بیشتر به یادگیری کمک می کنه.
خوندنشون هم می تونه متفاوت باشه تو امتحان تستی چون راه حل مهم نیست و سرعت مهمه همه میرن نکته و ... می خونن ولی امتحان تشریحی اگر می خوای از یه نکته ای چیزی استفاده کنی باید بنویسی چرا درسته. میشه یه طوری خوند که برا جفتش آماده باشی ولی خوب وقت بیشتری می گیره.
چون باید مفهموم رو کامل بلد باشی و نکته ها رو هم همین طور. البته مفهوم رو کامل بلد بودن به یادگیری نکته ها کمک می کنه ولی بازم زمان بیشتری نیازه.

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
درود.
واقعا چقد بد شانسیم ما....دبیر ادبیات ما یک حرف جالبی میزد...میگفتش که من الان به شاگردای قبلیم تضمین میدادم شما جزوه من رو دقیق بخون حتمی بالای 80میزنی و طی این چند سال یک نفر هم زیر 80نزد از درس خون ها....ولی الان به شما چی بگم؟از کجا تیپ سوالتون رو تشخیص بدم؟
دوستان تابستون چیا خوندین؟من به توصیه مسئولان مدرسه سمت یازدهم نرفتم و دارم دهم رو همراه با تست زنی میخونم...تا اخر تابستون به استثنای یکی دو درس فکر کنم بقیه رو فول باشم...اون 2تا رو هم دو هفته اول مهر به امید خدا تموم می کنم..هرچند اگر از تابستونم درست استفاده میکردم یک ماه هم برای مرورم اضافه میومد ولی خیلی وقت کشی کردم...خیلی.
خیلی خرخونی...خیلی

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی
درود.
دوستان تابستون چیا خوندین؟من به توصیه مسئولان مدرسه سمت یازدهم نرفتم و دارم دهم رو همراه با تست زنی میخونم...تا اخر تابستون به استثنای یکی دو درس فکر کنم بقیه رو فول باشم...اون 2تا رو هم دو هفته اول مهر به امید خدا تموم می کنم..هرچند اگر از تابستونم درست استفاده میکردم یک ماه هم برای مرورم اضافه میومد ولی خیلی وقت کشی کردم...خیلی
منکه دارم المپیاد میخونم. اگه قبول نشدم تابستون اینده میشینم مدرسه هم میخونم. نهایی هم افتاد سال اخر. به هر حال داره سریع میگذره.

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل
درود دوستان.
طی گفتگوهایی که با مدیر و مشاور مدرسه داشتم،به من گفتند که سال یازدهم برای هر درس مهم باید 2کتاب تست بزنیم...
این رو با مرور سال دهم و تکالیف عادی مدرسه که جمع میزنیم....یه حجم عجیبی از درس پدید میاد...

خدا خودش کمک کنه:-ss

• لایک
امتیازات: panah

skyhacker79

سپهر
نام مرکز سمپاد
اردبیل ناحیه1
شهر
اردبیل
بله...
من با این که زیاد باهاش حال نمیکنم قلمچی!!!

panah

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نمیدانم آن کجا
سال فارغ التحصیلی
1397
قلم چی

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
درود دوستان.
طی گفتگوهایی که با مدیر و مشاور مدرسه داشتم،به من گفتند که سال یازدهم برای هر درس مهم باید 2کتاب تست بزنیم...
این رو با مرور سال دهم و تکالیف عادی مدرسه که جمع میزنیم....یه حجم عجیبی از درس پدید میاد...

خدا خودش کمک کنه:-ss
این خیلی ایده ال...با این حجمی که شما گفتی یه دانش اموز باید نصف روزشو درس بخونه که واقعا من یکی نمیتونم!از الان تا ۹۸روزی دوازده ساعت؟بعدشم نیاز نیست انقدر سختش کنیم...اینهمه فشارو استرس نه تنها سود نداره به ضرر ادم هم هست..

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خشن
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
زیستی ناکام
رشته دانشگاه
پزشکی
طوری باید درس خوند امسالو که واقعا لذت ببری. واقعا حداقل تو این یه مورد کیفیت خیلی خیلی مهم تر از کمیته

Cyspho

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
داروسازی
اینستاگرام
هی وای من عمومیا نهایی شن ما تحت فشار میریم S-:
---
دوستان میانگین چقدر درس میخونید هر روز؟ اگر قلمچی میرید میانگین ترازتون چقدره؟

بالا