• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

با چگونه آزمونی وارد سمپاد شدید

5023010

MOHAMMAD THE AVENGER
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 3
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
دانشگاه
انشا الله مشهد
رشته دانشگاه
خدا کنه پزشکی
نه حاجی من هفتمم

زمستون

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
Alz
رشته دانشگاه
زیست
موقع ما آزمونش خیلی هم آسون نبود . من تابستون 95 آزمون دادم ( ورودی دوره اول ). سوالای ریاضیش بنظرم سخت و هوشی بودن . یادمه یه سوال علوم داشت که کلا یه صفحه توضیح بود ( راجع به میوه ها واینا ) بعد چند تا سوال هم ازش پرسیده بود که من حوصله نداشتم متن به اون طویلی رو بخونم .
ریاضی آخرین بخش بود . من وقت کم آوردم . وقتی گفتن برگه ها بالا ، دیدم 5 تا سوال آخر ریاضیم خالیه . دفترچه رو بستم و شانسی 5 تا سوال رو زدم.( مطلعم کارم اصلا منطقی و عقلانی نبود و هنوز تو کف اینم که من چجوری قبول شدم . ظاهرا خیلی خوش شانس بودم:D)

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
موقع ما آزمونش خیلی هم آسون نبود . من تابستون 95 آزمون دادم ( ورودی دوره اول ). سوالای ریاضیش بنظرم سخت و هوشی بودن . یادمه یه سوال علوم داشت که کلا یه صفحه توضیح بود ( راجع به میوه ها واینا ) بعد چند تا سوال هم ازش پرسیده بود که من حوصله نداشتم متن به اون طویلی رو بخونم .
ریاضی آخرین بخش بود . من وقت کم آوردم . وقتی گفتن برگه ها بالا ، دیدم 5 تا سوال آخر ریاضیم خالیه . دفترچه رو بستم و شانسی 5 تا سوال رو زدم.( مطلعم کارم اصلا منطقی و عقلانی نبود و هنوز تو کف اینم که من چجوری قبول شدم . ظاهرا خیلی خوش شانس بودم:D)
من اون سوال میوه ها رو شب قبلش تو خواب دیده بودم

Z.A.S

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ یا ۲
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1405
سال تحصیلی ۸۶-۸۷ بود
آزمون سوالاش اصلا حفظی و درسی طور نبود بیشتر هوش و استدلال و سوالات خلاقانه بود
یه سوال داشت راجع به دندون چند تا حیوان مختلف!!!
یه سوالش این بود که اگه مو های یه بچه میمون رو کنار هم بذاریم (از درازا) طولش چقدره؟ به اندازه تهران تا مشهد و ...
از این دست سوالات بود!!
خب جوابش چی بود

fati.h

پوچ؛
نام مرکز سمپاد
frz2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
آزمون سال 98 دوره اول / دومین سالی که آزمون هوش بود . 2 تا دفترچه داشت . یه دفترچه بود که 60 تا سوال داشت . 3 بخش هوش کلامی و هوش ریاضی و هوش غیر کلامی هر کدوم 20 تا سوال . هم سخت بود هم آسون . یه دفترچه دیگه سرعتی بود . حدودا فک کنم 40 تا سوال بود در 20 دقیقه . سوال های آسونی بود . فقط سرعت می خواست . مثلا یه متن داده بود گفته بود چند حرف الف در این متن وجود دارد؟؟ همه توی این قسمت وقت کم آوردن.سال 97 آزمونش آسون تر بود .

فاطمـه

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
سال 97-98 تست ریون بود.....
بشدت اسون...
اما کمی ناعادلانه...
چون بعد ازمون معلوم شد سوالا لو رفته...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
من ورودی متوسطه اول سال ۹۵ بودم
حقیقتا من هیچی نخونده بودم و همه ی اعضای خانواده ام معتقعد بودن چون هیچی نخوندم به احتمال زیاد قبول نمیشم
ولی خوشبختانه آزمونمون اصلا ربطی به کتاب درسیا نداشت 8->

من اصلا رو عمومیا تمرکز نکردم کلا چن تا زدم ولی ریاضی و علومش و کامل زدم یه دفترچه هوش تحلیلی ام داشت که اونم کامل زدم
یادمه تو ریاصیش یه سوالی داشت که یه صفحه راجب موقیعت سه تا شهر و داه های متصل بهش توضیح داده بود بعد سوالش با فرمول پاره خطا حل میشد
این سوال میوه هم خیلی جالب بود اصلا درسنامه اش به سوالاش ربط نداشت

آخرین ویرایش:

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
ورودی سال ۹۴_۹۵دوره ی اول متوسطه
آزمون یک مرحله ای بود و اولش یک آزمون دادیم که اگه اشتباه نکنم سی تا تست داشت و شامل سوالات استدلال تحلیلی می شد . بعدش هم که بلافاصله آزمون اصلی درس هامون شروع شد که تقریبا شامل همه ی درسا میشد یادمه حتی تفکر وپژوهش هم بود و خیلی هم سوالاتش سخت بود و تو علومش هم یک سوال بود که یک صفحه توضیح داده بود و درباره دریاچه ها گفته بود. و درنهایت چهل و هفت نفر رو برای سمپاد اون سوال پذیرفتند
دوره دوم هم آزمون ندادیم

آخرین ویرایش:

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
اقا ازمون ما بعدش فهمیدیم المپیاد هلند بوده؟!خیلی هم زیبا

Mkj

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ 1
شهر
BND
سال فارغ التحصیلی
1403
ورودی متوسطه اول،ولی بنده از دو سال قبلش یعنی در حد تیم ملی می‌خوندم که قبول بشم ولی فکر کنم دی ماه بود که آزمون سمپاد رو حذف کرد ینی بزرگ ترین درد زندگیم تو اون سال بود ولی خوب شد که قبول شدم،مربوط به ورودی سال 97_98 بود(همون آزمون ریون)ولی خداییش پذیرشش یکم بد بود کلا از هر سطح دانش آموزی تو کلاسمون هست.

صبایام:)

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
روان شناسی
راستش من اصلا هدفم تیزهوشان نبود :/
مامانم تهدید کرده بود که اگه نمونه قبول نشی نمیذارم بری مدرسه :-s موقع ثبت نام هم مدیرمون اصرار کرد که آزمون تیزهوشان هم بدم منم قبول کردم و الان در خدمتتونم h-:
نمیدونم کدوم سال بود :-" ولی ورودی متوسطه اول بودیم .

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
سال98-99 بود و ازمونمونم از دروس ریاضی و فارسی و علوم بود فکر کنم و استعداد تحلیلی ، ازمون ما تکمیل ظرفیت هشتم بود.

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
مال ما از سال پنجم و ششم با ضریب 3 درس ریاضی و ضریب 2 برا چند تا درس دیگه + یه تست هوش 15 تایی
یادش بخیر من وقت اضافه هم اوردم نشستم به چک کردن
سال97-1396

H.praspro

~Too Tired To Function~
نام مرکز سمپاد
شهیدان شالباف
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1403
ورودی هفتم اون سال که ریون بود، سوالا مسخره بود، لو رفته بود مال فلان هزار سال قبل بود..

قبول نشدم.
سال بعد تکمیل ظرفیت گذاشتن دو سه نفر میخواستن قبول شدم.
سال بعدم که یه بار دیگه احتمالا قراره آزمون بدیم برای ورودی دهم...

ویانگونه است که رکورد بیشترین تعداد تیزهوشان داده رو ثبت میکنیم. :/

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زمین شناسی
خیلی ساده....
قبول شدم ک کاش نمیشدم../خسته شدم از درس خوندن ب خدا

سال 95 آزمون دادم و هفتم قبول شدم
اصن درسمم خوب نبود اونقد...نمیدونم چی شد ک قبول شدم:////
تازه نمونه هم قبول نشدم:///

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
با ازمون خورشت خوری :D سال 97 با یه ازمون که اصلا معلوم نبود سر و تهش چیه:-w

• لایک
امتیازات: f.hn

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
ورودی 95-96
ما اولین سالی بودیم که دوتا دفترچه شدیم.استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی
سمپاد با دوره ی ما فک کنم مشکل شخصی داشت.در راستای بهبود سمپاد سالی که ما اومدیم ظرفیت مدرسه ها نصف کردن سال بعد دوبرابر کردن.:|
یادمه فقط ظرفیتارو دیدم خیلی حرص خوردم.هنوزم ما کمترین تعداد دانش اموزو داریم حتی با اینکه دوره دوم ورودی گرفتن.
جدا از اون سال ما خیلی طول کشید نتایجو دادن.یعنی نمونه هم بعد امتحان ما بود ولی اول نمونه رو دادن بعد مارو.
ازمون سخت بود واقعا.مخصوصا ادبیاتش.یه سوال علومش پرسیده بود بعد ناهار کدوم میوه بهتره برای خوردن؟همه بلااستثنا زده بودن خیار:))
ولی خب بعدا مشخص شد کیویه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
همین امسال آزمون ورودی دهم
راهنمایی نمونه میخوندم و قصدم برای دبیرستان هم نمونه بود بخاطر اینکه مشترک هستن آزمونها یجوری تو جفتشون شرکت کردم و تو جفتشون قبول شدم بعد گفتن نظرم درباره سمپاد اشتباهه و به شانسم پشت نکنم
آزمون هم دو بخش استعداد تحلیلی(تستهای هوش) و استعداد تحصیلی (دینی.فارسی.مطالعات.علوم تجربی.ریاضی )بود...

اصلا فک کنم با ما لج بودن؛ ظرفیت کم٬ گیرای الکی ٬ سوالای مزخرف مخصوصا دینی و علوم٬ نتایجو اعلام نکردن و...
کنکور که یه ماه بعد ما بود نتایجش دو هفته زودتر از ما اومد
دیگه همه نا امید رفتیم مدرسه عادی اسم نوشتیم حداقل یجا داشته باشیم تا اینکه مرحمت کردن هفته اول دوم شهریور اعلام کردن ...

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
ورودی 95-96
ما اولین سالی بودیم که دوتا دفترچه شدیم.استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی
سمپاد با دوره ی ما فک کنم مشکل شخصی داشت.در راستای بهبود سمپاد سالی که ما اومدیم ظرفیت مدرسه ها نصف کردن سال بعد دوبرابر کردن.:|
یادمه فقط ظرفیتارو دیدم خیلی حرص خوردم.هنوزم ما کمترین تعداد دانش اموزو داریم حتی با اینکه دوره دوم ورودی گرفتن.
جدا از اون سال ما خیلی طول کشید نتایجو دادن.یعنی نمونه هم بعد امتحان ما بود ولی اول نمونه رو دادن بعد مارو.
ازمون سخت بود واقعا.مخصوصا ادبیاتش.یه سوال علومش پرسیده بود بعد ناهار کدوم میوه بهتره برای خوردن؟همه بلااستثنا زده بودن خیار:))
ولی خب بعدا مشخص شد کیویه.
ها ها ها :)) :))
منم اون سوال رو یادمه . البته یعنی بجه ها بعدا یاد اوردی کردن . ولی خب من اون سال قبول نشدم چون اصلا نه برام مهم بود و نه خونده بودم :))(اطافیان هم بی تاثیر نبودن)
ولی دهم خودم به خودم اومدم دیدم که بالاخره دبیرستان باید یه جای خوب برم و نشستم از فروردین کم کم خوندم و اونسال ازمون تا ۳۰ خرداد عقب افتاد که خیلی خوب شد من تقریبا تو ۱۰ روز اخر (بین امتحانای خرداد و ازمون) حسااابی نمونه سوال سال های قبل و نمونه ها رو حل کردم و سرانجام با همون مطالعه کم سمپاد قبول شدم :D
در تعجب همگااان:D
البته معدلم ۲۰ بود کلا راهنمایی ولی خب نه ازمون مداومی شرکت میکردم و نه کلاس میرفتم

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
از هرچه بگذريم ازمون بچه هايى كه امسال اومدن مثل اينكه خيلى داغون بوده
من فقط شنيدم اما به يكى از اشنايان گفتن سامانه خراب شده بوده تعداد زيادى از غير قبولى ها وارد شدن و تعداد زيادى از قبولى ها رد!بعدم بهشون گفتن به خاطر كرونا ديگه نميتونيم دوباره ازمون رو برگزار كنيم و خلاصه هيچى ديگه...خيليا فنا شدن
نمى دونم چطور ولى مثل اينكه پسرا بيشتر از سامانه امسال ضربه خوردن.ما هميشه مظلوم واقع ميشيم! :))
البته بگم اينايى كه گفتم خودش بر طبق حرفاى يكى ديگس و نمى تونم صحتشو تاييد كنم.

آخرین ویرایش:
بالا