• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اهدای کتاب‌های قدیمی کنکور

• شروع کننده موضوع

YasinMahdizadeh

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
معماری
تلگرام
بعضی از کتاب‌های‌کنکورم که از کنکوری‌های سال قبل به دستم رسیده‌بودن، قدیمی‌ان ( مثلا شیمی مبتکران چاپ ۹۲، یا گسسته و تحلیلی گاج سال ۹۱ و ... ) . خیلی از ما چاپ های جدیدتر و بهتر رو داریم، ولی بعضی دانش‌آموزان کمبود کتاب دارن.
پیشنهادی برای این کتاب‌ها دارید؟ جایی رو می‌شناسید که بتونم کتاب‌ها رو بهشون اهدا بکنم؟

• لایک
امتیازات: fteh
  • شروع کننده موضوع

YasinMahdizadeh

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه هنر اصفهان
رشته دانشگاه
معماری
تلگرام
آخه این کتابا اصلا به دردشون میخورن؟
من میخواستم بدم کتابخونه قبول نکردن :-"

آره، کتاب‌ها قدیمین و به درد خیلیا نمی‌خورن. اما فکر می‌کنم به درد بچه های مناطق محروم بخورن :)
ایده اصلی این سوال از یه کتاب اومد، کتاب تخته های سفید. خاطرات یه گروه از داشجوهاست که میرن منطقه بشاگرد، به بچه های کنکوری تدریس بکنن. اون جا میگه که بچه های اون مدرسه تقریبا هیچ کتابی نداشتن و به شدت محتاج کتاب بودن، کلی کتاب با خودشون می برن و باز هم چند نفر چند نفر از یه کتاب تست می‌زدن.

• لایک

Mahdich

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 3
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
والا مدرسه ما که خودش هر سال میگفت بچه ها کتاب بیارن بعد با وانت میبردن مناطق محروم. به نظرم مناطق محروم هم حتما لازم نیستُ تو خود همین تهران و کرج و اصفهان و قم و ... هم کلی آدم با این شرایط پیدا میشن. شاید بتونید به مسجدی جایی ببرید اونا بدن به کسی. یا تو دیوار بذارید بنویسید قدیمیه احتمالا آدم نیازمند پیدا بشه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
من کتاب دارم، خوبم هستن، ینی خودمم استفاده میکنم ی جاهایی ولی بذای چهار پنج سال پیشن. اگر جایی هست من میدم حتما.

پهلوی

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1399
یا تو دیوار بذارید بنویسید قدیمیه احتمالا آدم نیازمند پیدا بشه.
اگه شخص به صورت رایگان هم بخواد برای کسی بفرسته باز ممکنه از اون طرف بیفته گیر یه دلال و بقیمت عمده بفروشه به کسی، اونطوری به دست مستحقش هم نمیرسه

monaliza

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
96
اگه با معلمی در ارتباط هستید میتونید از اون بخواید که یه نفر نیازمند رو بهتون معرفی کنه
من خودم اینجوری کتابام رو دادم به یه دانش آموز توی حاشیه شهر که درسش خوب بود اما نمیتونست کتاب بخره
+در ضمن چون سال بعد نظام آموزشی جدید میاد اگه مایل به اهدای کتابید هرچه زودتر کتاباتون رو بدید چون دیگه سال بعد به درد نمیخوره

• لایک
بالا