• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شیطنت ها

نظر شما راجع به گول زدن چیه؟

• انجام دادم.بد نیست.

رای‌ها: 52 73.2%
  • انجام ندادم.بد نیست.

رای‌ها: 4 5.6%
  • انجام دادم.بده.

رای‌ها: 9 12.7%
  • انجام ندادم.بده.

رای‌ها: 6 8.5%

• رای‌دهندگان
    71
  • Poll closed .
  • شروع کننده موضوع

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو
روش اول: موارد مورد نياز:ادامس هم رنگ با صندلی به اندازه ی کافی جويده وتفی شده يه روز ار خوابتون می زنيد زودتر از همه وارد کلاس ميشين و اونو به صندلی معلم عزيزتون می چسبونيد بعد سريع از کلاس خارج و در درو بعد با بقيه ی بچه ها وارد کلاس می شويد و مظلومانه سر جايتان می نشينيد سعی کنيد اون روز تا اخر کلاس قيافه ی خود را حفظ کنيد <البته در مراحل پيشرفته پونز وامثال ان جايگزين ادامس می شود>

روش دوم :موارد مورد نياز:يه عدد سوييچ با کليد های نوک تيز وقتی کوچه ای که ماشين معلمتون<ترجيحا رياضی>توش بود خلوت بود وارد عمل می شيد مسير و کج می کنيد سعی کنيد از همون مسير به خونه بريد تا کسی مشکوک نشه حالا حتی اگر راتون طولانی ميشه در حال عبور بارارامش هر چه تمام تر يه خط سراسری خوشگل روی ماشين می کشيد و به راهتون ادامه بديد حداقل تا اخر کوچه يا خيابون.

روش سوم.روز معلم برای معلم کچلتون سشوار کادويی بگيريد و مجبورش کنيد که اونو جلوی بقيه معلم ها باز کنه(البته برس هم روش بدی نيست ولی تاثير سشوار بيشتره)

روش چهارم.تو کلاس قبل از اومدن بچه ها جلوی ميز معلم روغن بريزيد ..

روش پنجم.قسمت پشتی ماشين معلم فيزيکتون بنويسيد کپن اب ازاد شد (با رنگ) طوری که وقتی سوار ماشين ميشه متوجه نشه ولی تو خيابان خيلی با حال خواهد شد

روش ششم.تو سماور معلم ها تو ابدار خونه مايع ظرفشويی بريزيد

روش هفتم.از معلم فيزيکتون همواره اخرين سوال های المپياد رو جلوی باقی بچه ها بپرسين يادتون باشه جوابشو داشته باشين تا بتونيد کاملا ضايع اش کنيد ولی اين کار کاملا محتاطانه و چاپلوسانه به نظر بياد

روش هشتم.سر کلاس معلم از اول تا اخر کلاس بهش خيره بشيد خيلی حواسش زود پرت ميشه

یه سری چیزایه دیگه هم هست که تجربیات خودمه
( امیدوارم معلمان شهید سلطانی تو این فروم عضو نباشن یا حداقل اینو نبینن )

×محدثه:موضوع ترکیب شده با شیطنت ها اینا واسه اذیت کردن معلماس الان.

• شروع کننده موضوع

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو
پاسخ : شیطنت ها

.در کلاس را نيم لا بگذاريد و بالای ان سطل پلاستيکی پر از اب قرار بديد به محض ورود معلم سطل اب روی سرش چپه خواهد شد

۲.صندلی معلم رو رنگ بزنيد (نمی دونين چقدر خوشحال ميشه وقتی سورپرايز بشه)

۳.وقتی پای تخته چيزی رو مينويسه از اول تا اخر شکايت کنيد که خط خوانا نيست ولی مواظب باشيد طبيعی جلوه کنه

۴.هميشه در قسمت های مهم درس سوالاتی بپرسيد که معلمتان مجبور شود درس را از اول توضيح دهد

۵.با پرسيدن سوالات پشت سر هم معلمتان را گيج کنيد

۶.خميازه پشت سر هم هيچ وقت يادتون نره

۷.تو ليوان چای معلمتان پودر گچ بريزيد

۸.اگر معلم تازه واردی داريد جلسه ی اول تا اقدام به حرف زدن می کنه دسته جمعی با هم حرف بزنيد و ورودشو خوش امد بگيد ..توجه داشته باشید که اشکالاتونو يادتون نره همون جلسه اول بپرسيد

۹.همواره ليست بزرگی از اشکالاتتون رو روی ورق يادداشت و در مواقع قبل از امتحان بپرسيد مخصوصا وقتی معلمتون برای گرفتن امتحان عجله داره(من هميشه ۲ ورق بزرگ از هر درسی اشکال همراه خودم دارم)

10- زمانی که معلم یک شوخی کوچیک با یکی میکنه و همه بچه ها که میخندند شما با صدای بلند و قهقهه خفن بزنید و تا 4-5 دقیقه خندتون رو قطع نکنید!

• شروع کننده موضوع

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو

اینا هم خوبه :

بعضی وقتا باید با بچه ها هماهنگ بود

مثلا همه سر کلاس بینیتونو بالا بکشید ...

یا هی پست سر هم صدای خودکارارو درآرید

پوست نارنگی هم به بچه ها پرتاب کنید

دبیر معارف که میاد تو صلوات بفرستید ( شعار های دیگه : مرگ بر آمریکا - انرژی هسته ای و ...)

شمام اگه چیزی دارید بنویسی

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

البته این کارها ملایم تره

1)هر معلمی یه تکه کلامی داره یا بعضی حرفارو خاص تلفظ میکنه اونو پیدا کنین همه از اون استفاده کنین حتمن امتحان کنین

هر هفته یه سوژه داشته باشین از معلم بپرسین آقا/خانم شنیدیم موبایل تازه خریدین یه موبایل مدل بالا بگید
بگید نمی خاین نشون بدین؟

شمارشو پیدا کنین با ایرانسل بهش زنگ بزنین

ازش برای کلاس خصوصی وقت بخاین ولی نرین

هر حرفی که میزنه برداشت منفی داشته باشین

معذرت میخوام اگه خیلی زاغارتن
خب من خیلی معلمارو اذیت نمی کنم
بچه مثبتم :D 8)

• شروع کننده موضوع

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو

آره
ما با معلم شیمی این کارارو میکنیم . معلممون تیکش اینه : شما درس جلسه قبلو بایه بله بایه باشی ( باید بلد باید باشی ) :D:D

همگی بچه ها با هم صدای ماشین در بیارید ( ممم اااا مممم :D )) معلم حرسش در میاد

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

این کارم من سال سوم می کردم آخرش لو رفت :D :D
البته الان هم سر کلاس آهنگ الهه ناز رو کار می کنم (;

odyssey

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

موارد مورد نياز:ادامس هم رنگ با صندلی به اندازه ی کافی جويده وتفی شده يه روز ار خوابتون می زنيد زودتر از همه وارد کلاس ميشين و اونو به صندلی معلم عزيزتون می چسبونيد بعد سريع از کلاس خارج و در درو بعد با بقيه ی بچه ها وارد کلاس می شويد و مظلومانه سر جايتان می نشينيد سعی کنيد اون روز تا اخر کلاس قيافه ی خود را حفظ کنيد <البته در مراحل پيشرفته پونز وامثال ان جايگزين ادامس می شود>

آقا این کار رو انجام ندید! بچه های اون کلاس انجام دادند، بدبخت شدند ...

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از hidden :
روش اول: موارد مورد نياز:ادامس هم رنگ با صندلی به اندازه ی کافی جويده وتفی شده يه روز ار خوابتون می زنيد زودتر از همه وارد کلاس ميشين و اونو به صندلی معلم عزيزتون می چسبونيد بعد سريع از کلاس خارج و در درو بعد با بقيه ی بچه ها وارد کلاس می شويد و مظلومانه سر جايتان می نشينيد سعی کنيد اون روز تا اخر کلاس قيافه ی خود را حفظ کنيد <البته در مراحل پيشرفته پونز وامثال ان جايگزين ادامس می شود>

روش دوم :موارد مورد نياز:يه عدد سوييچ با کليد های نوک تيز وقتی کوچه ای که ماشين معلمتون<ترجيحا رياضی>توش بود خلوت بود وارد عمل می شيد مسير و کج می کنيد سعی کنيد از همون مسير به خونه بريد تا کسی مشکوک نشه حالا حتی اگر راتون طولانی ميشه در حال عبور بارارامش هر چه تمام تر يه خط سراسری خوشگل روی ماشين می کشيد و به راهتون ادامه بديد حداقل تا اخر کوچه يا خيابون.

روش سوم.روز معلم برای معلم کچلتون سشوار کادويی بگيريد و مجبورش کنيد که اونو جلوی بقيه معلم ها باز کنه(البته برس هم روش بدی نيست ولی تاثير سشوار بيشتره)

روش چهارم.تو کلاس قبل از اومدن بچه ها جلوی ميز معلم روغن بريزيد ..

روش پنجم.قسمت پشتی ماشين معلم فيزيکتون بنويسيد کپن اب ازاد شد (با رنگ) طوری که وقتی سوار ماشين ميشه متوجه نشه ولی تو خيابان خيلی با حال خواهد شد

روش ششم.تو سماور معلم ها تو ابدار خونه مايع ظرفشويی بريزيد

روش هفتم.از معلم فيزيکتون همواره اخرين سوال های المپياد رو جلوی باقی بچه ها بپرسين يادتون باشه جوابشو داشته باشين تا بتونيد کاملا ضايع اش کنيد ولی اين کار کاملا محتاطانه و چاپلوسانه به نظر بياد

روش هشتم.سر کلاس معلم از اول تا اخر کلاس بهش خيره بشيد خيلی حواسش زود پرت ميشه

من که گفتم اینا خفنن ولی خیلی عملی نیستن عاقبت خوبی هم ندارن :'(

ukabet

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران

اگه ساعتها تنظيم باشن،
سر ساعت معين پاشين سرود بخونين!!
سوت بزنين!!
انقدر تاثير داره كه...!!

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

من که متوجه نشدم :D :D :D :D :D :D

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سر کلاس فیزیک2، ما یه برگه از اول کلاس شروع می کردیم به رد کردن! روش نوشته بود: "موافقین راس ساعت 9 قیام کنند." دست به دست می شد و می رفت تا آخر کلاس.
یه دفعه می دیدی ساعت 9 شد، همه بچه ها بلند شدن واستادن (به جز معدودی!) و دبیر داره پشت به بچه ها سوال حل می کنه! بعد که همه نشستن، چند نفر جایی دیگه حرف می زنن، ولی دبیر می گه: "حرف نزن بذرکار" هرکسی حرف می زد، به من می گفت حرف نزنم!

البته یه کار بی آزار جالب هم می کردیم! 5-6 نفر سمت راست، ته کلاس، شروع کرده بودیم به داستان نویسی. یه داستان های طنز جالبی می نوشتیم که تا یه هفته می خوندیم و می خندیدم:D یادش به خیر. ولی این دومی ربطی به اذیت کردن نداشت :D

SADRA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
سر کلاس فیزیک2، ما یه برگه از اول کلاس شروع می کردیم به رد کردن! روش نوشته بود: "موافقین راس ساعت 9 قیام کنند." دست به دست می شد و می رفت تا آخر کلاس.
یه دفعه می دیدی ساعت 9 شد، همه بچه ها بلند شدن واستادن (به جز معدودی!) و دبیر داره پشت به بچه ها سوال حل می کنه! بعد که همه نشستن، چند نفر جایی دیگه حرف می زنن، ولی دبیر می گه: "حرف نزن بذرکار" هرکسی حرف می زد، به من می گفت حرف نزنم!

البته یه کار بی آزار جالب هم می کردیم! 5-6 نفر سمت راست، ته کلاس، شروع کرده بودیم به داستان نویسی. یه داستان های طنز جالبی می نوشتیم که تا یه هفته می خوندیم و می خندیدم:D یادش به خیر. ولی این دومی ربطی به اذیت کردن نداشت :D

:D
فکر کنم معلمتون آقای عبدلی بوده
آره؟
اقای عبدلی سر کلاس ما که هم همیشه همین جوریه
به چند نفر گیر می ده تا اخرسال همش به اون ها تذکر و منفی می ده
هر کی هم حرف بزنه فقط به اونا گیر می ده
(ولی انصافا تنها معلم خوش پوش مدرسه همینه) (;

m.kavakebi

کاربر فعال

یادمه فصل نارنگی که میشد بچه هماهنگ شده نارنگی ها رو زیر بقیه بچه ها می ذاشتند بیچاره بدبخت نارگی زیرش می ترکید و جاش تا آخر پیدا بود! :D ^-^

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

روش های کاربردی( تضمینیه ؛خودمون امتحانش کردیم)
1-در آوردن صدای گاو به صورت بم(با دهان بسته)
2-اگه یه اتفاق بد افتاد همه با هم اظهار تاسف کنید ؛با گفتن عبارت"وای"(تا می توانید عبارت وای را بکشید)
3-اگه دبیر یه نکته تعجب انگیز گفت،همگان باهم بگویید "اه"(باز هم بکشید)
4-از اشعار حماسی و غیر حماسی در مواقع شیر تو شیر بازار استفاده کنید.
5-قرائت سرود"سلام علیکم،خسته نباشید،سلامت باشید،دسته گل محمدی به گاوداری خوش آمدید،صل علی محمد یه گاو دار گل آمد،آناناس گل یاس این گاوداری مال ماس" در هنگام ورود معلم به کلاس.
6-تا معلم حواسش پرت شد شروع کنید به کف زدن.
موفق باشید :D :D :D :D :D

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

محمد جان.
شما خجالت نمی کشی روش های مارو لو میدی؟
-قرائت سرود"سلام علیکم،خسته نباشید،سلامت باشید،دسته گل محمدی به گاوداری خوش آمدید،صل علی محمد یه گاو دار گل آمد،آناناس گل یاس این گاوداری مال ماس" در هنگام ورود معلم به کلاس.
ببیند.
جریان از این قراره.
توی کلاس ما گاو جیوان مقدسیه
برای همین صدای گاو رو همیشه در میاریم و معلم رو کلافه می کنیم .
چون صدای گاو تو دماغی هست هیچ معلمی نمی فهمه(دی)
اگر معلم یه جمله ی تاسف بار گفت همه باهم نچ نچ می کنیم (خیلی حال داره)
برای هر معلمی به یه چیزش گیر میدیم.
مثلا وقتی معلم زیستمون می گفت بچه ها نمک نخورید فوری بعدش می گفتیم :((آقا خودتون نمی خورین؟))
می گفت روزی دو لیوان شیر بخورین می گفتیم:((خودتون می خورین؟)) بعدش گفت آره می خوریم بعد من گفتم چقدر خر پولید شما
گفت بچه ها پفک نخورین گفتم آقا شما خودتون نمی خورین؟
گفت نه.
گفتم برای بچه تون هم نمی خرین؟
گفت نه
گفتم یه بار چی؟
گفت نه
گفتم اصلا؟
گفت آره
یا این که مثلا به معلم زبانمون گیر دادیم و هر وقت گیرش می آوربدیم می پرسیدیم معنی فامیلی شما چیه؟
یا اینکه وسط زنگ زبان داد می زنیم:سلطان غم مادر
معمولا هم بچه ها به یاد قدیم سر کلاس زبان چوب شور میارن و مثل بچه ها ادای سیگار کشیدن در میاریم
(اگه یه سوال دیگه می پرسیدم سرم رو سینه ام بود)
در ضمن
من تضمینی بودش رو تضمین می کنم.

• شروع کننده موضوع

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو

در ضمن یه سری وسایل کشتار هم داریم که باهاش گج و از این جور چیزا پرتاب میکنیم سر کلاس
عکساشو واستون میزارم

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

یه صلوات درست و درمون هم هست! نیم ساعت طول می کشه!
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و ... اعداهم اجمعین یا حسین! کربلا منتظر ماست بیا تا برویم! گاری و چرخ محیاست بیا تا برویم ...
(همه ی مراحل کشدار! بعد از عجل فرجهم رو هم نمی دونم چی بود!)
یه بار این کار رو سر کلاس شیمی با هماهنگی تمامی بچه ها و به زیبایی هرچه تمام وسط کلاس اجرا کردیم. دبیر شیمی3 قسم خورد 25 صدم از همه کم کنه :D ولی نکرد!

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

دیروز از یکی از دوستام یه روش دویدن تو راهرو یاد گرفتم که وقتی 3 نفر بدون انگار یه گله داره میدوه!!! :D وقتی بقیه ی کلاس ها درس دارن و این جوری بدوییم، چهره ی معلما خیلی دیدنی میشه!! یه مدل جالبی هم 3-4 نفری تو راهرو می چرخیم که اگه کسی بیاد جلو له میشه!! (اولین دفعه که این روش رو اجرا کردیم، با برخورد بدی از طرف معاون پایه مواجه شدیم! به طوری که پشت لباسمون رو گرفت و پرتمون کرد تو کلاس! جدا پرت کردا!! :D)
سر کلاس هم وقتی زیاد با صدای بلند می خندم، معلما بد جور عصبی می شن! :D (معلم ریاضیمون سر همین قضیه گفته مامانت رو بیار مدرسه میخوام بیشتر باهاش آشنا شم!!)

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني

دقیقا بگو سر زنگ کی این کار و کردی؟
حمداوی؟
کریمی؟
کی؟

odyssey

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

:D خیلی باحال بودن همشون!!! واقعا خیلی خندیدم!
ما هم سر کلاس صلوات های خفن می فرستیم دبیر شیمیه هم از اول که میاد تو کلاس هیس هیس می کنه....:D
بچه های ما هم که از رو نمی رن و...:D

بالا