• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

mahzoun99 - 23617 - Books

• شروع کننده موضوع

mahzoun99

Little Moving Creature
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
N/A
دانشگاه
AUT
رشته دانشگاه
Math -> CS
کتاب‌های خوانده‌شده
1- عقاید یک دلقک ، هاینریش بل (یادم نیست مترجمش کی بود)
2-
انجمن شاعران مرده ، N.H. Kleinbaum , ترجمه حمید خادمی
3- قلعه حیوانات ، جُرج اُروِل، ترجمه حمید بلوچ
4- شازده کوچولو ، آنتوان دوسنت اگزوپری، ترجمه حمیدرضا بلوچ
5- بیگانه ، آلبر کامو، ترجمه خشایار دیهیمی
6- چشمهایش ، بزرگ علوی
7- بادبادک باز ، خالد حسینی
8- هزار خورشید تابان ، خالد حسینی ، ترجمه پریسا سلیمان زاده - زیبا گنجی
9- مدیر مدرسه ، جلال آل احمد
10-
سلام بر ابراهیم ، زندگی نامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی
11- جاناتان مرغ دریایی ، ریچارد باخ ، ترجمه فاطمه محمدنژاد و یکی دیگه (۲تا ترجمه خوندم)
12-
بیشعوری ، خاویر کرمنت ، ترجمه محمود فرجامی
13- کیمیاگر ، پائولو کوئلیو ، آرش حجازی

مجموعه های خوانده‌شده
1- حماسه دارن شان (به انگلیسی: The Saga of Darren Shan)، مجموعه داستانی ۱۲ جلدی،از دارن شان:
1.1- سیرک عجایب
1.2- دستیار یک شبح
1.3- دخمه خونین
1.4- کوهستان شبح
1.5- آزمون‌های مرگ
1.6- شاهزاده اشباح
1.7- شکارچیان غروب
1.8- همدستان شب
1.9- قاتلان سحر (تموم نشد)
1.10- دریاچه ارواح (نخوندم)
1.11- ارباب سایه‌ها (نخوندم)
1.12- پسران سرنوشت (نخوندم)

کتاب‌های در حال خواندن
1-
دنیای سوفی (به نروژی: Sofies verden)، اثر یوستین گردر ، ترجمه حسن کامشاد

کتاب‌های آینده
سمفونی مردگان
مردی به نام اوه
و کوهها طنین انداز شدند

پ.ن: هرچی یادم بیاد اضافه خواهد شد...

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

mahzoun99

Little Moving Creature
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
N/A
دانشگاه
AUT
رشته دانشگاه
Math -> CS
حماسه دارن شان (به انگلیسی: The Saga of Darren Shan)
همون مجموعه «سرزمین اشباح» عه!
من تقریبا 5-4 سال پیش شروع به خوندن این مجموعه کردم...( دوم یا شاید اول راهنمایی) و اون موقع اصلن انسان کتاب خونی نبودم!(الانم نمتونم بگم هستم:D) توی داستان دارن و استادش واسه من شخصیت خوبا تعریف شده بودن... واسه شروعش خب علایق به اینجور کتاب ها داشتم ولی کافی نبود واسه من.. و خب یادم نمیاد چرا شروع کردم به خوندنش... اما وقتی شروع شد اونقدر جذاب بود واسه من که هر لحظه به فکر قسمت های بعدیش بودم که قراره چی بشه و اینا...! :-/ جلد 5 به بعد بود فکر کنم مجبور شدم بقیه اش رو pdf بخونم -_- و از اونجایی که گفته شده دیگه نخوندم.. pdf هاش باز نمیشد و جای دیگه ای هم یافت نشد!!!:rolleyes: نویسنده اش واسه من تو اون سن انسان خلاقی به نظرم میومد ، و متن کتاب واسم سخت نبود که بخوام غر بزنم راجبش:D! کلن خوب بود دیگه ، مطمئن نیستم که بخوام پیشنهاد بدمش بخونین... ولی خب این مجموعه یجورایی شروع کتاب داستان خوندن من بوده!
درباره داستان: دارن که خودش شخصیت داستان هست ، 3تا دوست داره که با یکیشون به اسم استیو صمیمی تره... که میرن یک سیرک ممنوعه و .... ( جداً نمیخوام خلاصه داستان رو تایپ کنم!هر کدوم لینک شده و میتونین بخونین8-> فکر کنم خلاصه ای نوشته شده باشه تو ویکی پدیا) خلاصه که دارن شبح میشه و واسه پذیرفته شدن در جمع اشباح مجبور میشه آزمون هایی بده که اگه پذیرفته نمیشد بدبخت میشد(:/ به جز شبح ها ، یه سری شبح واره تو داستان هست که واسه من شخصیت بد ها تعریف شده بودن (اونطور که یادمه) و خب آشنایی زیادی باهاشون نداشتم... وقتی با استیو میخواستن برن به سیرک ، میخواستن یک کار هیجان انگیز بکنن به نظرم! سیرک واسه من جای ترسناکیه تو تصوراتم :D یعنی دوست دارم ترسناک تصور کنمش! که شروع هیجان انگیزی بود! و یا اونجایی که واسه نجات دوستش مجبور میشه همه چی رو ترک کنه واسم جالب بود... یا آزمون های ترسناکی که باید میداد و رفتار بعضی از شبح ها باهاش و... حالا اینکه خفن شده بود که تو بیشتر داستانا هست دیگه :P خلاصه که اون موقع کتاب مورد علاقه من بود تا یک مدتی! کلن اتفاقای جالب زیادی قراره بیوفته تو این داستان :D اگه وقت و علاقه دارین بخونین :)

آخرین ویرایش:
بالا