• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کتابخونه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
@Orelia
کتاب شمس از اون ور سر کوچه اس از این ور ته کوچه اس!!!بهتر از این آدرس نمی تونم بدم
:D

آخرین ویرایش:
  • شروع کننده موضوع

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
@Special girl
نه کتاب شمس یه کافه کتابه که بهترین دوران عمر من توش سپری شد(باهاش زندگی کردم) فضاش به شدت عالیه

این کتابخونه هم که میگم فضای مطالعاتیش خیلی خوبه و من پیشنهاد می کنم بعدش هم این که خیلی ساکته!!! توی نمازخونه اش هم میشه خوابید!! مقررات هم داره بنابراین خیلی منظم هست!! وابسته به شهرداری هست!! دیگه چی بگم برات؟؟؟
اسم همین کتابخونه ای رو که میگی تو کوچه مدرسه س نگفتی
شرایط ثبت نامش چیه؟

• شروع کننده موضوع

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
من منظورم کتابخونه س نه کافه کتاب
@shnava
@Orelia

• شروع کننده موضوع

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
@Special girl
آره متوجه منظورت شدم به طور کلی گفتم رفتی کتابخونه یه سری به کافه کتاب هم بزنی!!!!
واقعیت اسم کتابخونه رو یادم نیست ولی موقعیتش اینجوریه:
2017_01_12.png

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
سلام
من احساس میکنم که توی خونه نمیتونم درس بخونم از طرفی فکر میکنم تا حالا شخص موفقی نبوده که توی کتابخونه درس خونده باشه ولی وقتی خودم میرم کتابخونه میتونم درس بخونم . به نظرتون تو خونه بمونم و خودمو مجبور به درس خوندن کنم یا برم کتابخونه جایی که تا حالا رتبه خاصی ازش برنخاسته؟

Blest Girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
هوش مصنوعی و رباتیک
به بقیه چکار داری شما؟ هرجا راحتی و عامل حواس پرتی برات کمتره همونجا درس بخون موفق میشی...

mhs.1d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی
نه اتفاقا خیلیا توی کتابخونه هم درس خوندن و موفق شدن

بستگی به خود شخص داره که کجا راحتتر باشه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
من تو کتابخونه سرعت مطالعه م میاد پایین.
مثلا یه فصل فیزیک رو من قبل عید با تمریناش چهار ساعته تموم می کردم، ولی تو عید دو روزِ دوازده ساعته طول کشید یه فصل و تمریناشو بخونم.
چی کار کنم سرعتم بره بالا؟ خیلی بده

Nima_sampadbabol

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بابل
آره خوب تو کتابخونه سرعت مطالعه خیلی میاد پایین و خیلی هم طول می‌کشه تا به محیطش عادت کنی و دلیل اینکه تو خونه سرعتت بیشتره اینه که به محیط خونه عادت داری و هر طوری بخوای میتونی رفتار کنی ولی خوب کتابخونه محدودیت ایجاد میکنه و از طرفی به نظر من تمرکزت رو ممکنه کم کنه....خلاصه به نظر من بهترین روش اینه که محیط خونه رو آروم کنی و تمام چیزایی که ممکنه باعث افزایش تمرکزت بشه رو فراهم کنی و چیزای مزاحم مثه موبایل یا وای فای رو حداقل موقع درس خوندن بیخیالش بشی, در ضمن درس خوندن توی خونه با دوستان و همکلاسی ها خیلی مفیده...موفق باشی(;

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96
سلام
من احساس میکنم که توی خونه نمیتونم درس بخونم از طرفی فکر میکنم تا حالا شخص موفقی نبوده که توی کتابخونه درس خونده باشه ولی وقتی خودم میرم کتابخونه میتونم درس بخونم . به نظرتون تو خونه بمونم و خودمو مجبور به درس خوندن کنم یا برم کتابخونه جایی که تا حالا رتبه خاصی ازش برنخاسته؟

سلام

منم یه مدت دقیقا همین مشکلو داشتم و رفتم کتاب خونه ! هفته ی اول خوب بود یعنی تا موقعی که با کسی حرف نزده بودم :D وقتی بقیه فهمیدند مدرسم فرزانگانه ! یه جور عجیب بهم نگاه میکردن انگار آدم فضایی هستم:| من خودم عادتم اینه که وقتی شروع به مطالعه می کنم اصلن حواسم به اطرافم نیست یعنی اگه بخام میتونم 7 ساعت بدون بلند شدن از جام درس بخونم !! اونا هم که تعجب کرده بودن منو خیلی شاخ فرض کرده بودن:D! خوبه خودم هم بهشون میگفتم فقط زیست و شیمیم خوبه ( شیمی المبیادی ناکام هستم :D)و ریاضی و فیزیکم متوسطه عمومیم هم داغونه !! خلاصه شده بودم مسئوول رفع اشکال بقیه تو شیمی !!:rolleyes: خودم هم جوگیر شده بودم:D مامانم که وضعو فهمید گفت بمونم خونه بهتره تا برم کتاب خونه !! بنظرم اگه کتاب خونه میرید با کسی حرف نزنید و با کسی دوست هم نشید !! :Dولی قطعا خونه راحت ترین مکانه !! ببخشید زیاد حرف زدم (:

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
کتابخونه یا خونه بستگی به خودتون داره،این که کجا راحتین،ولی این که گفتین آدم موفقی نبوده که کتابخونه بره این طوری نیستش...
یکی رو میشناختم رتبش 16 شد کتابخونه میرفت،ولی خب ب نظرم مهم درس خوندنه نه کتابخونه و خونه...
بعضی مشاورا بودن میگفتن بهتره هر چند وقت یه بارم شده کتابخونه برید،این طوری فضای رقابتی رو که میبینید و میبینید بقیه هم میخونن هم خسته نمیشید هم انگیزتون بهتر میشه... :)

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
تجربه شخصی من و رفیقام اینه با رفیق نرید کتاب خونه چون استراحتاتون معمولا طولانی میشه اما تنها باشید بعد ی مدت عادت میکنید فکرکنم

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
اگه می بینی توی کتابخونه بهتر از خونه درس میخونی
برو کتابخونه و اولین رتبه برتری باش که از اون کتابخونه برخاسته !!!!!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
من مشکلم حواست پرتی نیست. منتهی توی عید گفتم اگر خانواده بخوان برن مهمونی و اینا من وقتم گرفته میشه رفتم. ولی دو روز نرفتم بیشتر خوندم. فقط مشکلی که دارم اینه تو کتابخونه دیرتر خسته میشم ساعت مطالعه م بیشتره

• لایک
امتیازات: ami.r

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
ولی معمولن تو کتابخونه ها همیشه یه باند هستند!که با هم رفیقن،تایم ناهاراشون،زنگ تفریحاشون خوش گذرونیاشون زیادی طولانیه تا جای ممکن از این باندا دوری کنید،غریبه باشید تو کتابخونه بهتر واستون فوقش در حد رفع اشکال ارتباط داشته باشید دی:

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
ینی چون تا حالا کسایی که کتابخونه رفتن موفق نشدن نری؟
اینجوری که نمیشه گفت
اگه تو خونه نتونستی خودتو مجبور به درس خوندن بکنی حتما برو
اگه ادمی هسی که نیاز به هل دادن داره هر از یه مدت ، توی جمع ادمایی که دارن درس میخونن باشی بهتره
ولی خب صمیمی نشو با کسی و خیلی گرم نگیر
همین

Wulfric

Percival's daddy
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
اول اینکه اصلا درگیر چنین خرافاتی نشو. حتی اگه ب فرض محال تا حالا هیچ شخص موفقی نبوده، قرار نیست تو هم مثل بقیه باشی، چرا اولیش تو نباشی؟

کتاب خونه هم اگه میرید سعی کنید یه تعادلی بین درس و تفریحتون برقرار کنید، یعنی اگه اصلا اونجا رفیقی نداشته باشین این احتمال هست ک حوصله تون سر بره و بازدهی تون ناجور بیاد پایین.
اگه هم اونجا زیادی رفیق بازی کنین احتمالا ب سرنوشت اونایی دچار میشید ک میرن بیرون ده دقیقه استراحت کنن، ولی برمیگردن میبینن دو ساعت گذشته (من زخم خورده م از این)
سعی کنید یه چیز خوبی بین این دوتا حالت باشید

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
من نزدیک کنکور اصلا دیگه نمیتونستم خونه درس بخونم بشدت حوصلم سر میرفت .
رفتم یکی از کتابخونه های شهرمون که پاتوق تمام افراد ناموفقه ((: کتابخونه هم درس نزدیک یه دریاچه و شهربازی بود.
با دوستام رفتیم کتابخونه مثلا میگفتیم تا ساعت ۵ حرف نمیزنیم درس میخونیم ۵ میریم دریاچه.
ببینید کجا میتونید بیشتر درس بخونید و با تمرکز زیاد. درضمن یکم طول میکشه به فضای کتابخونه عادت کنید من الان جوری شدم جایی جز کتابخونه نمیتونم درس بخونم.
کتابخونه ولی اگه دوستاتون نباشن با کسی حرف نزنید خیلی خوبه

بالا