• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روز اول مهر

• شروع کننده موضوع

کاربران حذف شده

لنگر انداخته
چه خوب و چه بد اول مهر ماه هم اومد، بعد از حدود 3 ماه و نیم تعطیلات دوباره فصل رفتن به مراکز رسید، عموما برای ما سمپادی ها که دوباره میتونیم به مراکز برگردیم و روی نیمکت ها بشینیم و دوباره با دوستامون گپ بزنیم این روز روز خوبی هست. البته از یک نظر روز خوبی نیست، اونم شروع دلهره ها و اضراب هایی عمومی هست.
تاپیک رو ایجاد کردم که در مورد این روز کلا بحث کنید، اتفاقاتی که توی این روز افتاد و کارایی که کردید، در مورد کلاس بندی های جدید و اینکه برنامه هایی که برای مدرسه چیدن به چه شکل هست و ...
امروز برای من روز خوبی بود چون دوباره تونستم تو کلاسی بیفتم که تمام دوستان صمیمیم توش هستند،یا روز خوبی بود از بعد اینکه دوباره میتونم برای پروژه هام برنامه ریزی کنم...
مرکز ما 6 روز هفته باز هست و تا ساعت 2:30 دقیقه کلاس ها برگزار میشند به جز پنجشنبه ها که ساعت 12:30 تعطیل میشیم، البته اصولا باید پنجشنبه تعطیل باشه ولی مثل اینکه نه ما و نه فرزانگانی ها تعطیل نیستند.

×راستی شما میتونید از روز اول که به دبستان وارد شدید هم بگید :D

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام
پاسخ : روز اول مهر،روز اول سمپاد

امسال متأسفانه من از دوستای صمیمیم جدا شدم ... البته یه سال رو میتونم تحمل کنم تا سال بعد که رشته مون یکی شد باهم باشیم ! :D
امروز خوب بود ... دوستای قدیمی رو دیدن هر چی باشه جالبه ! :D ولی یه مسئله ای که آزارمون میداد دوربین ها بودن ! تو مدرسه ی ما همه جا دوربین نصب کردن ! واقعاً دوربین ها رو اعصاب من بودن . آدم احساس میکنه تحت کنترل هستش ...

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مطالعه براي المپياد فيزيك ! (هنوزم دارم مطالعه مي كنم !!!)

من كه امروز نرفتم مدرسه ...

ولي ميدونم كلاس بندي ها چه طوريه و مي دونم كه توي كلاس خودمون تقريبا با هيچكي رابطه ندارم !!!

با دو سه نفرم فقط در حد سلام و احوال پرسي ..‌!!!

اصلا دلم نمي خواد برم مدرسه !

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

امروز واقعا خوش گذشت.
ما که دومیم هم کلاس بندیامون جدیده دیگه.من و اکثر دوستای نزدیکم تو یه کلاسیم. بچه های اون یه کلاس همشون ناراضی بودن. ( ما امسال کلا 2 تا کلاس ریاضی داریم)
همه ریخته بودن سر معاون که کلاسشونو عوض کنه. مدام میومدن تو کلاس ما می پرسیدن کسی نمی خواد بره اون کلاس؟؟
ما هم که هیچ کدوم حاضر نبودیم بریم :D :D
اتفاق جالب دیگه اینکه معلم هندسه همین روز اول به ردیف پشت من گفت برن بیرون!!
بعدم گفت من حتی می تونم بگم جلوییاشون (یعنی منو بغل دستیام!!) هم برن بیرون!
وضعیت ترسناکی بود. تازه معلم هم مرد بود!! اولین معلم مرد امروز و اولین معلم مردی که تو مدرسه به ما درس میداد (ما پارسال همه معلمامون زن بودن)
معلم فیزیک هم بعد از نیم ساعت تاریخ امتحان برامون مشخص کرد!
می شه گفت شروع جالبی بود... :D

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

ما قبلا تو تابستون کلاس بندی هامون رو تقریبا خودمون گفتیم چجوری باشن
و از 30 نفر کلاس حدودا 20 نفرشون از بهترین دوستام هستن :D
برنامه ی اول مهرمون هم این بود که اومدن رتبه های خوب کنکور و مدال های المپیاد و رتبه های خورازمی و مقام های شبیه سازی رو گفتن ما هم دست زدیم!!
بعدش حلقه زدیم !( اصولا نمی شه یه اتفاقی تو مدرسه بیافته و حلقه نزنیم !)
کلاس ها ما تا 2:15 است و پنجشنبه ها هم تعطیلیم اما تقریبا همه یا برای روبوکاپ یا المپیاد یا کارگاه علوم پنجشنبه میان مدرسه

soha h

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+یزد
شهر
یزد
دانشگاه
university of tehran
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

بعد از 12 سال روز بازگشایی مدارس تو خونه زیر باد کولر خوابیده بودم ولی دلم برا مدرسه مون یه ذره شده...

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از مُحسن عُلیائی :
خوب یعنی نمیتونی رابطه برقرار کنی یا دلت نمیخواد؟

تونستنو كه مسلما مي تونم ...

ولي يه تركيب مزخرفي تو كلاس ما جمع شدن كه نگو ....

تو اين 5 سال كه باهم بوديم تقريبا هيچ كودومشون نتونستن بجز يكي دو نفر با كس ديگه اي رابطه برقرار كنن (حتي در حد سلام و خدافظ !!)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

احتمالا به ما هم سر صف یه چیزایی در مرد رتبه های کنکور و دفاع مقدس گفتن ولی خوب هیچکس گوش نمی داد. :D
راستی ما سه روز در هفته تا 1 سه روز دیگه هم ( روزای زوج ) تا 3 مدرسه ایم.
ما رباتیکمون تو یه چیزی اول شده فکر کنم گفتن تو جهانی!! بین تیمای آمریکایی اروپایی و ...
12 تا رتبه 2 رقمی داشتیم و رتبه 8 تجربی ( اینا رو پارچه بود که ما دیدیم و همونطور که گفتم کسی به حرفایی که سر صف زدن گوش نمیداد)

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از آرمیتا ثابتی اشرف :
ما قبلا تو تابستون کلاس بندی هامون رو تقریبا خودمون گفتیم چجوری باشن
و از 30 نفر کلاس حدودا 20 نفرشون از بهترین دوستام هستن :D
برنامه ی اول مهرمون هم این بود که اومدن رتبه های خوب کنکور و مدال های المپیاد و رتبه های خورازمی و مقام های شبیه سازی رو گفتن ما هم دست زدیم!!
بعدش حلقه زدیم !( اصولا نمی شه یه اتفاقی تو مدرسه بیافته و حلقه نزنیم !)
کلاس ها ما تا 2:15 است و پنجشنبه ها هم تعطیلیم اما تقریبا همه یا برای روبوکاپ یا المپیاد یا کارگاه علوم پنجشنبه میان مدرسه

خوش به حالتون چون من به مشاو گفتم لطف كنه من و سه چهار نفر رو با هم بندازه چون معمولا با هم درس مي خونيم و پرو‍ه انجام ميديم و غيره ....

هر سه چهار تامون رو جدا انداخته و من رو به جرم اينكه اين پيشنهاد رو داده بودم با 20 نفري كه مي دونسته ازشون متنفرم تو 240 نفر پايه انداخته !!!

من مي خوام خودمو بكشم !!‌ حالا بچه ها فكر مي كنن كه خيلي با اين آقاي مشاور رفيقم و پارتي هم دارم !!!‌ عجبا !!!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

ما که تعطیل بودیم ، خیلی هم خوش گذشت !!!!! :D

amir poorya

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

به همه تون این روز رو تبریک می گم امیدوارم با انرژی مضاعفی سال رو آغاز کنید. P:>
به اول دبیرستانیها می گم سعی کنید هیچ لحظه ای رو توی این سال از دست ندین این سال بهترین سال درس خوندن توی سمپاده. از سال بعد المپیاد و کنکور و این چیزا شروع می شن در حالیکه امسال وقت دارین به راحتی توی المپیاد خودتون رو از بقیه جلو بندازین . حتما توی یه المپیاد هم که شده با تمام تلاش تون شرکت کنید حتی اگه مدالی هم نگیرید نتیجه اش رو توی پیش دانشگاهی خواهید دید بیشتر سوالات کنکور توی این سالها سبکش شبیه همون سوالات المپیاده و در هر صورتی المپیاد کمک زیادی می کنه تا رتبه زیر 100 بیارین. موفق باشین.
خوش به حالتون توی دوران ما عوض کردن کلاس ممنوع بود. البته همین هم باعث شد تا همه 96 نفرمون با هم آشنا و دوست و رفیق بشیم. این فرصتا رو قدر بدونید.
از این لحظات فقط خاطراتش می مونه. بهترین خاطرات رو واسه ی خودتون رقم بزنید. موید باشید. (;

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

چرا؟حتما دلیل خاصی داشته اول مهر تعطیل بودید اونم تو حلی!

احتمالا خیلی دوسمون دارن !!! :)) :)) :)) :))

نه ! ولی دلیلش اینه که مدرسه ما ، خودشو هیچ وقت سبک نمی کنه !! یعنی وقتی می دونه که بچه ها یه کاری رو انجام نمی دن ( یا می دن ) اون کار رو اجبار ( یا منع ) نمی کنه !!
چون می دونه که بچه ها به هر ترتیب کار خودشونو می کنند !!! :D :D :D
ما هم نمی خواستیم امروز و فردا رو بریم ، برای همین دیدن تعطیل کنند سنگین ترن از اینکه از 240 نفر ، 12 نفر حاضر بشن !! :)) :)) (<

farnaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندر عباس

ما که بچه های پایمون تو اون کلاسن البته 3تاشون سحررررر (witted) :(( :(( :((این جدیدا هم که کلا باحال نبودن زیاد خوشم نیومد ازشون خلاصه این معلم ها هم هی گفتن از امسال دیگه الافی تعطیله :D فردا هم تعطیلیم گفتن نیاین P:>

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه ی 1 کشوری المپیاد زبان انگلیسی دوره ی راهنمایی :دی

امروز مدرسه با دوستا خيلي خوش گذشت :D البته تا قبل از اينكه معلم رياضيه بياد و حالمونو بگيره............ :-w
كلاسامون دقيقا همون قبلياست >:D< اما محيط دبيرستان واقعا فرق داره! :-\
دبيرا از همين روز اول شروع كردن به درس دادن! :-w مخصوصا دبير رياضي.. :-w
ولي كلا خوب بود........ :)

saye

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مکانیک

ما هم اول کلی تو حیاط بیکار بودیم. بعدشم که رفتیم تو سالن یه عالمه حرف زدن و برگشتیم پایین دوباره. حلقه زدیم و کلاسا که معلوم شد رفتیم سر کلاسا. من از همه دوستام جدا شده بودم ولی می شد عوض کرد. ولی مشکل این بود که معلم کلاس خودمو دوست داشتم. بالاخره عوض کردم کلاسمو. معلم عربی جدید بود و نمی دونم چرا به من گیر داده بود. می خواست جامو عوض کنه!!!! اخه ته ته نشسته بودم. می گفت شیطونی!اخه من کجام شیطونه؟!!!!؟ تازه کلی چیزهای وسیعیم فهمیدیم!!!! اطلاعات تازه راجع به معلما... کلا همه دهانمون چسبید به کف زمین...
تازه فهمیدم دوتا از معلمایی که خیلی دوسشون دارم دیگه نمی ان....:((

Narcissus

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
رتبه ی 1 کشوری المپیاد زبان انگلیسی دوره ی راهنمایی :دی

بچه ها کیا پنجشنبه ها تعطیلند جز تهرانی ها؟(علامه حلی و فرزانگان)
ما پازسال 5شنبه ها تا ساعت 10:45 مدرسه بوديم!
ولي امسال نه!

fafa*****

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان....TEHRAN CITY!!!!!!!!!!!
شهر
تهران
مدال المپیاد
.تا دلت بخواد تو هرچي يه سركي كشيدم.......فيزيك.نجوم.رياضي
رشته دانشگاه
م کامپیوتر.software......

خوش به حالتون بازم ميريد مدرسه........واسه ما كه تموم شد..... :( :(( :((
ما كه ترتيب بچه هاي كلاسمون هيچ سالي عوض نميشه.من با كل دوستاي اول راهنماييم تا خود پيش دانشگاهي توي يه كلاس بوديم.....فقط سال اول دبيرستان يه عده بهمون اضافه ميشن.........
سال دومم كه انتخاب رشتست ولي اكثرا ميرن رياضي...زياد جا به جايي نميشه.من امروز مدرسه بودم...دلم خيلي تنگ ميشه واسش.... :((
مدرسه ي ما هم پنجشنبه ها تعطيله.........البته ما تهرانيم...پنجشنبه مال المپياده ديگه.چه حركتيه كلاس ميزارن؟؟؟؟؟؟

witted

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

ما تعطیلیم چون ورزش و فیزیک داریم معلم فیزیکمون هم مریضه واسه همین تعطیلمون کردند

witted

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از farnaz :
ما که بچه های پایمون تو اون کلاسن البته 3تاشون سحررررر (witted) :(( :(( :((این جدیدا هم که کلا باحال نبودن زیاد خوشم نیومد ازشون خلاصه این معلم ها هم هی گفتن از امسال دیگه الافی تعطیله :D فردا هم تعطیلیم گفتن نیاین P:>
منم واسم خیلی سخت بود از این فرناز خل و بقیه بچه ها جدا بشم اما سخت ترین چیزش همون حرفای معلما
اینکه امسال سال بسیار سختیه و شما جای دانش اموزای خوبو گرفتینو....
این حرف همیشه منو ازار میده میترسم واقعا لیاقت سمپادی بودنو نداشته باشم
بچه های جدید هم فکر کنم خیلی ترسیدن

nokhbeye sheiton

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
esfahan

سلام من عضو جدیده این جا هستم و زیاد وارد نیستم ولی خب
مدرسه ی ما روزه 5 شنبه تعطیل نیست هیچ تازه درساشم خیلی سخت میزارن :((

بالا