• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دهقان خلافکار

نظرتون راجع ب مظنون؟

• :|

رای‌ها: 37 56.9%
  • منفی

رای‌ها: 24 36.9%
  • همه موارد

رای‌ها: 22 33.8%

• رای‌دهندگان
    65
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : دهقان خلافکار

محدثه جان٬ نذار شات‌هام رو رو کنم. مال همون دوران قبل پدر دار شدنت :-"

دست تو پست :لایک داخلی میبری؟ :-w

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

اقا اینا توطئس :)))) زیر سر امریکائه :)))) اصن هم با ما هماهنگ نکرده :))))) هر گونه حرفشو تو پست اولش تکذیب میکنم :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

اینجا برای چی اتومات سیو نمی کنه؟ X-(
من شات گرفتم،آپلود کردم
+قبل از اینکه جلسه ی رسمی دادگاه شروع بشه
خداییش اینا کتابا و سی دیای من نیستن؟ :-<
@محدثه: انجمنت که سیو اتومات نداره به درد نمی خوره :rolleyes:

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

آقا قبول نیست من حجمم تموم شد.شارژمم دارع تموم میشه.کلا نتم پوکید :rolleyes:
ولی عرف تو اون عکس قفسه کتابات رو جلد دفترچه ی آزمونت عکس توئه؟!چه ضایع!! ;))

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

خب درمورد دهقان ما...
عرفان،ادمیه که زرت و پرت زیاد میکنه ها..ولی خیلی دلش نازکه ..کاری نمیکنه..فقط هارت و پورته ..با تشکر
# شوخی البته :-" #

×مدثه: ویژگی نگید اتهام بزنید :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از دهقان خلافکار :
واسم عجیبه که اینجا اسپم آزاده و کسی چیزی نمیگه ... من خودم دو روز یه بار تو تاپیکایی که اسپم ممنوعه اسپم میدم ... :))
خااااانوم هستی خانوم ( با لحن گزارشگر خندوانه ) ... برگ برنده رو رو کنید ...
معروفی زیاد مهم نیست ... تا الان معروف نبودیم چی شد مگه ؟ بعد اینم نباشیم چیزی نمیشه ... ولی خب کی از معروفی بدش میاد ؟
من با آقای خلافکار صُبتی ندارم جز در محضر دادگاه :D
تا الان معروف نشدیم اتفاق خاصی نیفتاد :-? خب حالا لازم بود بگین معروف نیستیم؟ :| آدم یه جوریش میشه :|
از این تریبون استفاده می کنم که اگه میگم فلان کار رو نکنید تو ح.ب برای اینه که مدیرم،فوضول نیستم :))
به کنکوری ها هم بدون اطلاع قبلی تخفیف میدیم.
بیاید
(سود جویی :D ،اسپم در جهت منافع شخصی ) :D
همه شهرت رو دوست دارن،ولی خب ممکنه یکی معروف باشه به ویرانگر بانگ مردم بودن مثلن :-"
+ضربه ی نهایی رو من قراره بزنم :D

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

سلام
ایا با چیدن کتاب جزوه و دسته بندی کردنشون اعتقادی داری ؟
اون سوسکه چپه چی شد؟
پسر همسایه؟
وسط این اسپم یک کشفی کردم اون چت اخر یک سری مدالی بدبخت اخرین پیام نوشته دهنتو....
بقیش چی بوده :|
سپاس :|

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

فک کنم یکی از متفاوت ترین استریت ها رو داریم تجربه میکنیم ...

m0rvarid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مرکز طهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
تا مهر نود و دو که اومدم تجربی، المپیاد ریاضی بودم

اون کتاب زیست چی بود اون وسط؟ :| ~X(

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به جای این میتینگ و اینا می خواین بیایم داوطلبانه کتاباتونو مرتب کنیمٔ؟ :D

mRNA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
mshd
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
علوم تغذیه

فکر میکنم جوراباتون رو با بلوزهاتون ست میکنین بلوز چهارخونه جوراب چهارخونه... :-"

Reyhoon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بم
شهر
بم !

سومین عکس از آخر !!
(داخل عکس) از بالا ردیف اول ستون وسط
mehrnoosh کیه ک پوشه داره؟؟ :D
و من الله توفیق

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

چی استتار کردی وسط جورابات؟!؟ :-? :))

_.khakestari

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
بيوتك

2.PNG

مظنون برش دار این افتخارتو ببینم چه گلی کاشتی با نمره ها
3.PNG

مظنون چرا زیست می خونه؟
4.PNG

مظنون فیلم های مورد دار می بینه
5.PNG

مظنون با موش رابطه هم زیستی داره
6.PNG

مظنون جان ، حاضرم شرط ببندم نیمی از این خودکار ها به درد نمی خورند
7.PNG

مظنون گوشیش از 1200 من چندین مدل بالاتره و این نشون می ده که خیلی های کلاسه.
8.PNG

مظنون جان اینو جمش کن بزار کنار ، زمستون رفته الکی فقط مانع کامل باز شدن در میشی.
Capture.PNG

مظنونو ورزش در خانه؟مگه داریم؟
9.PNG

مظنون یا خیلی مهربونه یا تلاش می کنه مهربون باشه ، پوکر کو؟

fafa.ft

فافا
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
استان همدان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید چمران اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

خب با اینکه اول تاپیکتون شبیه استریت نبود ولی من کار خودمو میکنم
1.
راجع به این عکس واقعا نمیدونم چی میشه گفت :| شاید بهترین چیزی که بشه گفت اینه که مضنون شلخته ست!
علایق مطالعاتی خاصی نداره یعنی همه جور کتابی تو قفسش پیدا میشه.مضنون این شات رو خیلی بسته گرفته یعنی عمدا خواسته فقط همینا رو ببینید و گستردگی دید نداده که لو بره
2.
مضنون خیلی خیلی شلخته ست :D نیاز به توضیح نداره
علاقه ویژه ای به مباحث رایانه داره. از سی دی های آموزشی متعددش معلومه. احتمالا جرمش خیلی به کامپیوتر مربوطه
3.
مضنون خیلی به سر و وضعش اهمیت میده. چندین برس و شونه. حتی برس گرد داره.به چه دردت میخوره؟ احتمالا تغییر چهره میده کلاه گیس میذاره :))
کرم و کلی ادکلن داره
مضنون خیلی با تلفن حرف میزنه. بدتر از دخترا حتی :-" تلفن کنار آینه آخه؟ احتمالا هماهنگی جرم هاش رو با تلفن انجام میده. خطر داره ها امکان ردیابی داره
مضنون نمره هاشو از ما قایم کرده که این نشون میده آنچنان نمره هاش خفن نیس فقط قیافه خفن هارو میگیره! احتمالا همش سرش تو کامپیوتره و جرو و اینا زیاد درس نمیخونه بعضی نمره هاش فاجعه ست :D
مضنون پول خورداشو ریخته رو دراور دوتا حالت داره یا کیف پول نداره یا خیلی شلخته ست. احتمالا هردوش اصا :D
مضنون یه بار یه لوح برده خیلی با خودش حال میکنه. البته چون مضنونه اصلا شاید تقلبی باشه والا :O لوح گذاشتن جلو آینه یعنی مضنون خیلی به خودش می نازه و به هر کی میره جلو آینه داره این پیغامو میده « خودتو نبین من از تو شاخ ترم » خود شاخ پنداری داره 8-> دلیل دیگشم کارتی که ازش برای پوشوندن کارنامه استفاده کرده.داره میکنش تو چشتون که بگه من خیلی خفنم :P وگرنه اون کاغذ سمت راستی هم کارنامشو میپوشوند
بازم میگم مضنون خیلی خیلی خیلی شلخته ست
مضنون سی دی زیست داره.اینو نگه دارید همینجا
4.
مضنون خیلی خیلی خیلی خیلی شلخته ست
مضنون کتاب زیست دو داره. احتمالا قصد تغییر رشته داره مضنون. میخواد رد خودشو گم کنه پبداش نکنه کسی :))
مضنون موس داره پس از موس پد استفاده نمیکنه احتمالا چون خون آشامه و بدنش سرده نمیتونه از موس پد استفاده کنه ( ته استدلال بودمااااا =)) )
مضنون در کمال شلختگی جا مدادی داره :O خیلی عجیبه. احتمالا توش مداد خودکار نمیذاره یه چیز دیگه میذاره واس رد گم کنی توش آخه خیلی شلخته ست ازش بعیده جا مدادی
5.
مضنون خیلی شلخته ست. از چوب رختی استفاده نمیکنه و تمام لباساشو میندازه پشت در پس باندی که باهاش کار میکنه باند خلافکارای سطح پایینه و همونطور که گفتم مضنون فقط گاهی به ظاهرش اهمیت میده که رد گم کنه. حدس میزنم بیشتر اوقات لباس اتو نکشیده و یه وری تنشه و آخرین باری که رفته حموم دو هفته پیشه :))
6.
زرده کفش فوتباله؟ چ میدونم. چون نایلونم زیرشه شاید باشه. به نظرم مضنون گاهی در قالب یه بازیکن فوتبال استتار میکنه.
7.
مضنون از نسخه تلگرام کامپیوتر استفاده نمیکنه و از پیج پرایویت موزیلا استفاده میکنه یعنی خیلی از پیام های رمزیش هم از طریق تلگرام. اونم خیلی محتاطانه. احتمالا میخواد کسی ندونه اصلا تلگرام داره ^-^
این کانال شعری که زده رد گم کنیه. اصل گروه های «گروه» ، «یه سری مدالی بدبخت» و «اتلیمیز» هستن یه چیزی این تو میگذره. اون دهنتو هم که احتمالا رمزه :-wیعنی امیدوارم
8.
پوشه مهرنوش عجیبه.کی هس؟ احتمالا به جرم های مضنون مربوطه.همدستشه. مصطفوی هم یه همکار دیگه ست؟ چه تشکیلاتیه. راجع به MOFTTEH 87 نمیدونم چی بگم :)) چیه که مفته؟
پوشه تحلیل مصاحبه احتمالا برای مصاحبه کسیه که میخواد وارد تشکیلاتشون بشه ازش مصاحبه گرفتن.وحید هم یکی دیگه ست آزمون داده واردش کنن :)
مضنون در اسکرین شات گرفتن بسیار مبادرت می ورزه :))
9.
این عکس هم فضای بسته داره. احتمالا پشت یه چیزیه. مضنون ازش برای قایم کردن چیز مهمی بین رخت چکاش یا برای جای لباساش استفاده میکنه. چون اشاره کردم دیگه مضنون خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی شلخته ست.
البته فکر کنم همشون جورابه در این صورت شاید مضنون قاچاقچیه جورابه و جوراب به کشور وارد میکنه. اینارم اینجوری قایم کرده عین خیالش نیس.
ولی احتمال زیاد حال نداره بشورشون میندازه پشت که مجبور نباشه جواب پس بده چرا نمیشوری.مضنون تنبلم هس
10.
بازم تاکید می کنم مضنون خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی شلخته ست :|
مضنون خیلی کتاب درسی داره خیلی. احتمالا واسه رد گمکنیه باز بگه من بچه درس خونم و خفنم و جرماش پوشیده بمونه.
مضنون جوهر و دوات داره احتمالا خطاطی انجام میده

می دونم خیلی چرتوپرت گفتم ولی خداییش عکساتم زیاد چرتو پرت بود اصلا درهم بود هیچی معلوم نبود:|
حالا این پست جنبه طنز داشت صرفا و خیلی چیزا رو ننوشتم اما به خیلی چیزا راجع به صاحبشون پی بردم که خیلی برام جالب بود. چقدر این استریت رو دوس دارم :*

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

اتهام؟ (:| من که کتاب زیست بین وسایلای مرحله دوئیِ المپیاد ریاضی دیدم کلن ناامید شدم ناراحتم شدم! بدمم اومد!بسه؟ :-"
شروع بخش اتهامات...
در عکسی که از صفحه ی تلگرام متهم!گذاشته شده شعری نوشته شده به این صورت : قامتم خم شد دو چشمم کور موهایم سپید /بدترین بیماری تاریخ تنها بودن است.
از این شعر برداشت میشه متهم پس از انجام جنایات بسیار قصد خودکشی دارد زیرا قسمت دوم بیت ب این صورت درست است بدترین بیماری تاریخ تنها , (ویرگول :-") بودن است...
متهم قصد نبودن کرده است ببین عذای وجدان چ کرده باهاش :-"

2-بین کتابای متهم کتابی هست به نام تولد یک قاتل! ب نظرم دستورالعملی چیزی باشه که مظنون از بدو تولد طبق اون دستورات پیش میره!مطالعه این کتاب میتونه سر نخای خوبی ب ما بده
3- متهم از بازی فوتبال pes2010 استفاده میکنه در حالی که الان 2016 ست این نشون میده متهم در حال انجام یک پروژه طولانی مدت هستش که حتی وقت خرید نسخه های جدید pes رو هم نداره
4-یه قاب عکس چپه!توکمد کتابای متهم هست که احتمالن تصویری سوژه ی جدید متهمه و برای لو نرفتن پروژه از نمایش تصویر خود داری شده
5-شاید متهم شلخست!شاید متهم واسه رد گم کنی و عدم پیدا کردن سر نخ توسط سایر افراد وسایلشو پراکنده کرده شایدم اینقدر درگیر عملیاته وقت نکرده مرتب کنه هر چی هست!شلوغه! :|
6- متهم از سه تا مرورگر استفاده میکنه این نشون میده حجم تبدل اطلاعات به قدریه که یک مرورگر پاشخگو نیست
7-متهم از کفش کتونی آبی مشکی استفاده میکنه!پش استقلالیه :>
8-در تصاویر دو تا جعبه ی موز دیده میشه!!! که خلاصه ای از پروژه های متهم تا ب امروزه
فعلن چیز بیشتری ب ذهنم نمیرسه...

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

خب من اومدممم ^^
1. مظنونِ المپیادی و اینقدررر کتاب کنکور؟ -_- تو قفسه کتاباش دو تا کتاب فیزیک سال سوم دیده میشه که نشون میده مظنون،مقتول رو به بهانه ی درس خوندن کشونده خونه،کارشو تموم کرده و خیلی ناشیانه کتاب فیزیکش رو گذاشته کنار کتاب خودش.
اون کاغذ جویده شده :| نشون میده مظنون درونگراست و در صورت عصبانی شدن داد نمیزنه و کاغذ میخوره :|.و یا حتی امکانش هست که اون کاغذ نقشه ی فوق سری بوده که باید سریع از بین میرفته و مظنون تا نصفه خورده دیگه سیر شده ادامه نداده :|
اون تن زیبم که عالیه :)) مظنون خ به تیپش اهمیت میده.که همیشه خوشتیپ باشه و اینا ... ;;)
2. وی [nb]همیشه دوس داشتم یه بار بگم وی که به مکانش و زمانش و بحث بخوره.شد دیگه اینجا.دهقان متشکریم :-اشک شوق[/nb]به کارای کامپیوتری علاقه داره و ممکنه نصف داستان جنایت :| تو کامپیوترش باشه. [nb]خ رفتم تو حس :))[/nb] اون بند مندا چیه وسط کتابات دهقان؟ :| آلت قتاله؟ :| اون قرمزه چیه؟ آلت قتاله بازم ؟ :| جانی !!
3. عکس آقا چی میگه مظنون؟ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم؟ (:| مظنون خ مشکوکانه تو اتاقش تلفن داره.خجالتم نمیکششه.دختر -_- چقدم برس و شونه و اینا داره ... -_- تغییر چهره میده پس.اوووه!!کرم داره!!خ دختر -_- ولی مظنون کرم آرکو بهتره :-" [nb]آرکوِ خیار باز بهترتره :))[/nb]برا خودت میگم :-" به من چه اصن؟ :-" مظنون یه سست عنصره!!تکرار میکنم مظنون سست عنصره!!المپیاد ریاضیو چه به سی دی زیست؟؟ ~X( نیای تجربیی X-( مظنون با سیاسته!!نمره ها رو مستتر کرده. >:p یه فیضی میبردیم خب !! چه کاری بود حالا؟؟ما نامحرمیم ینی؟ :-"
دوس داری یکم از این خودکارای خرابتو بندازی بیرون عرف.؟؟ یا آلت قتاله ان؟؟ :-s
3. به کتاب زیست یک همه اشاره کردن.ولی کتاب زیست خ سبز سال سوم چی میگه اون منتهی الیه سمت چپ عکس؟؟ ~X( تکرار میکنم مظنون ناموسا نیا تجربی X-( سر جدت نیا X-(
یعد نون و پنیر و شلغم ای سوزتون تو حلقم :-"!!تف به ریا :-" ولی ما ای سوز داریم ;;)
4. عههه!اون پیراهن عکس پروف اینستات!! :-"
مظنون ببین منو!!اون پیراهن صورتی فسفریه چی میگه؟؟تا الآن ندیدم پسر این رنگی بپوشه ولی دخترا یکی یه دونه صورتی این مدلی دارن که جلوشم یه دختر موفرفری عینک داره. :-"
ماهیت صاحب پیراهنو مشخص کن. :-w جز بانده؟یا مقتوله؟؟
5. بعد مظنون فوتبالیه :) مث مرد هزار چهره که هر روز در یک سبک و سیاق وارد میشد مظنون یه روز مهندسه.یه روز دکتره یه روزم فوتبالیست :|
6. مظنون مظنون!!کانال تک بیتای نابم شعرای قشنگی داره :-" اون کیه برات نوشته بیا پی وی؟ :-w همدستته؟؟ تو گروه یه سری المپیادی بدخت اون محمد حسینه چه بی ادبه نوشته دهنتو -_- نچ نچ نچ
بعدشم چه شکسته نفسی ای !!بدبخت!!المپیادی بدبخت :))
7.چقد لوسی -_- دسکتاپ اینقد تمیییز!!
این ینی ی جای کار میلنگه که یکی تو اون فولدره مهرنوشه یکیم تو اون فیلم مورد دار پایینیه!!
حالا اگه اینا رو خوندی من بت شام میدم دهقان ;;)

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران