• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

AliSH-shams

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
سلام! :D
با استریت "عشش" همراهتون هستیم :-"

1

به نقل از AliSH-shams :
http://uupload.ir/files/2bme_img_20160726_192313.jpg
ببخشید، طول کشید عروسکامو جمع کنم :-[
آخیییی :-" چ معصوم :-" چ لطیف :-" تو رو خدا بش رحم کنید :-" نوه منه :-" [nb]خواستی فحش بدی بیا پخ :))[/nb]

2

سی دی میفروشه؛ از این خاک بر سریا :-" همینان ک در قالب دوست آدمو ب می و معشوق و منجلاب فساد و بدبختی و خاک برسری و بیشعوریو فلان می کشونن :-" [nb]یادم باشه با کسی خصومت شخصی داشتم دعوتش کنم استریت :))[/nb]
اونام عطر نیست فک نکنید خ آدم خفن مایه داریه ... من بیشتر از این شرح نمیدم ک پلیس زحمت کش فتا میاد حکم فیلترینگ میده :-"

3

این عکسه واس من زد سرور نات فوند :-s خدا خودش ب خیر کنه :-\ مسول این عکس زهراست :-" [nb]نشان مدیر خوب حقشه جدی :-" [/nb]

5

اوه اینجا همون جاست ک... :-ss
فقط بگم از آن نترس ک فلان از آن بترس ک میکی موس در کتابخانه دارد... [nb]خ یخ شد :| [/nb]

7

توجه شما رو به کتاب لقمه ویروس باکتری قارچ آغازی کوفت زهرمارِ مهر و ماه جلب میکنم :-" سلاح بیولوژیکی :-" آمانیتاموسکاریا یا ی چی تو همین مایه ها :-"
تو طبقه دوم نوشتی "بالا" جدی؟؟؟ B-) :O [-( :-"

9
مرده شور همهــشون :| ایششششش :-&

پ.ن: لازم ب ذکره یادمه جا یکی از عکسا باید چیز دیگه ای میذاشتم :-" [nb]عکس یک جا ی چی دیگ[/nb]

به نقل از AliSH-shams :
ببين ميگم اون عكس كمد اينامو نزار خيلي ريخت و پاشه بزار تميزش كردم يه عكس ديگه ميدم بهت

مظنون پاسدار تمیزیه :-"

با این حساب نشان "آفرین گل پسر" تعلق میگیره ب "علی شفیعی شمس" [nb]صدای دست و سوت و جیغ حضار :-"[/nb]

1.هیچ قانونی وجود نداره :D
2.ترجیحن اسپم ندید، دادینم نوش جونتون :-" ولی اگ باحال نبود حذف میشه :>
3.خلاق باشید و بترکونید :D

×تاپیک فعلن بازه :D

×شاد باشید >:D<

Reyhoon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بم
شهر
بم !
پاسخ : AliSH-shams

چقدر تمیز و مرتبی مظنون ^-^
به نظر من قبل از هرچی برو این اتاق عرفان رو مرتب کن براش! ثواب داره به خدا اونم جای داداشت :))
آنچه ک بیشتر از همه در عکس ها مشهود بود کتاب بود و این ک با کمال احترام البته ببخشیدا ولی نتیجه گیری شد مظنون خرخون است... :-"
و احساس میکنم از اون موجوداتیه ک شب ساعت 9 یه لیوان شیر میخوره بعد میره مسواک میزنه بعد یه بوس به مامانش میده بعد میره میخوابه :|
هیچ دلیلی برای اتهام ندارم...
صرفا حس دهمم این نظرو داره :-"

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نظر میاد پای کنکور که وسط باشه مظنون دست به حمله های انتحاری متعدد میزنه!
// عکس کمد و زمین
به این حالت که دستشو میذاره رو میز و همه چیزو پرت میکنه رو زمین!
یا مثلا در کمدو باز میکنه یه بمب جاگذاری میکنه طبقه ی بالا!
و بعد بر میگرده سر صحنه جرم و از کارش لذت میبره ولی گویا مظنون خیلی دقیق نیست و اثر انگشت و بقیه چیزارو به موقع پاک نمیکنه! فکر میکنم زمان بندی دقیقی نداره :-? و باعث میشه حول(هول) شه و عجله کنه تو کارش.
//عکس کتابخونه و میزکار
همونطور که گفتم مظنون خیلی دقیق نیست تو این عکس ها یه سری تضاد دیده میشه تو عملکرد مظنون و سعی میکنه خودش رو علاقه مند به کتاب و مرتب نشون بده و حتی با گذاشتن عروسک تو طبقه اول میخواد نشون بده که روحیه ی لطیفی داره تا از اتهام حملات انتحاری در امان بمونه
میبینیم که روی میزش یه تایمر داره که باز مارو به همون مشکل زمان بندی برمیگردونه (مظنون داره سعی میکنه دقیق تر باشه)
تقریبا همه جای اتاق یه سری برگه دیده میشه :-? حالا مظنون با این برگه ها میخواد چی رو نشون بده؟ اینکه کار اون نبوده این حملات و خودشو تبرعه کنه یا اینکه مشکل دقیق نبودن مظنونه!
متاسفانه چون برگه ها خوانا نیست نمیشه زیاد به این سرنخ اعتماد کرد و خب توجه کنیم که اتاق مورد حمله واقع شده و شاید از شدت انفجار این اتفاق افتاده
همین دیگه :-?

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

1\
میکی موس و عروسک و اینا همش پوششه!!از اونجایی که فراموشکاره (توضیح میدم چرا میگم فراموشکار :-" )،الت قتاله،اون خط کش فلزیه بزرگ،همونی ک یکی میزنن کف دست باید شصت دور دوره اتاق بدویی ک دردش ساکت شه رو یادش رفته برداره!و اون کِش ها!همونی ک با کمی هدف گیری،ب صورت بخوره،حتی قدرته اینو داره ک دماغو بکنه حتی!و اون توپ کوچیک....معلوم نیست محتویاتش چیه..همونقدر پلوتونیم،میتونه کل منطقه رو ببره هوا! رو بر میداشت !
وگرنه علوم ترسناک؟!
همین علومی ک ما میخونیم،اسمشم "ترسناک" نیست،پدرمونو دراورده،حالا این اسمش هم روشه "علوم ترسناک"!!!

+حالا ی دستیم ب سر طبقه اول میکشیدین بد نبود،حدااقل معلوم نمیشد ک چقد عروسک جمع کردین،از رو ردی ک رو گرد و خاک مونده :-" )

3/
معلوم نیست چرا اون کتابارو مث دژ گذاشته...ک کسی اومد مثلا بگه درس میخونه،چارتا پوست شکلات و کورنومتر گذاشته ک اره،درس! ولی...

9/
در فکر نقشه یک اتیش سوزیه بزرگ!
یا شاید هم در انتظاره چارشنبه سوری!اگر این احتمال باشه،ک بازهم فراموشکار(توضیح میدم چرا،واستین :-" ) فراموش کرده ک جنس فرش اشتعال پذیره!یکم اون علوم ترسناک رو بذارید کنار،علومه عادی اینو نوشته حدااقل! :D
ولی،احتماله اول امکانش بیشتره!ک میتونه پوششی هم باشه،ک چرا لای بعضی کتابا هنووووز باز نشده !مطمئنم میخاد این حقیقت تا ابد زیر خاکستر مدفون بمونه....
این اتیش سوزی از کجا استارت میخوره؟شماره 5!

5/
در ساعتی مشخص از یک روز معین در یسال،دو خط اشعه خورشید(ک واضحن ب صورته دو خط نوری روی سقف!) در یک قسمت معین،ک قطعا یک عدسی همگرا رو سقف کار گذاشته،همگرا بشن!و...

2/
ب خطوطه نقره ایه انتقاله گرما (شکله جا سی دیه،وگرنه،برمیاد ک اون میکی موسه شکل اول هم میکیموس نباشه...بلکه...) متمرکز بشه و ب مانیتور برسه و صفحه مانیتور منفجر شده و جرقه ها ب فرش و کاغذ ها ریخته و اتیش همه جا رو فرا بگیره....

(و در این لحظه،مضنون هندزفری ب گوش و با لبخندی ب پهنای صورت و اهنگ nut cracker (اهنگ دیگه ای مد نظرم بود،همونی ک تو انیمیشن up،پیرمرده بعد از فوت همسرش از خواب بیدار میشه و ... تا زمانی ک میرسه ب ایونِ خونش! ولی یادم نیست،همین nut cracker هم خوبه،گرچه شاید اسمه اهنگ این نباشه!)
اسلحه شکار نهنگ رو ب دوش میذاره و ب امیده خرابکاریه بیشتر در افق محو میشه! )

7/
الان دو مورد میگین ک "چی شد؟:/"
یکی فراموشکاری و یکیم اسلحه شکار نهنگ!
ب این عکس نگاه کنید....
مطمینم اون سلاحی ک ازش حرف میزنم،اسلحه شکار نهنگ،رو در طبقه بالای کمد گذاشته،و بعد با اینکه خیلی ضایست و از رو برو هم دیده میشه،طبقه پایینش نوسته "بالا" :/ ینی همونم ممکنه یادش بره!:/ :D
حالا چرا اسلحه شکاره نهنگ؟
چون خیلی کار میشه باهاش کرد!هم خوده کنت اُلاف،اگر این اسلحه رو با خودش تو "بچه های بدشانس" 4 بود(فک کنم!) نداشت،مسلما ویولت و بقیه ب همراهه اون دو قلو ها خوش و خرم فرار میکردن!و مجموعه هم به 13 جلد نمیرسید!(میتونم در صورته مشاهده بیشتر،مشخص کنم ک زیر خروار ها کتابی ک میخاد بسوزونه،این جلد از این مجموعه با ارزش هم هست،ک میخواد سوزونده بشه ک نگن این ایده اسلحه شکار نهنگ از کجا اومده!اقای فراموشکار،فقط شما یک جلد از این کتاب رو ندارین!هر جا برید هست! :D )
پس بیینید ک چقد این اسلحه مهمه!

The End.....?!

Ali.SH

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HIV
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
زنجان