• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پایه دهم(همه‌ی رشته‌ها)

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
هیچ اعتماد به نفسی ندارم اینقدر بقیه بهم گفتن شانسی ک داره باورم میشه واقعا یه چیزی هست! مرسی :)
شانسی؟ من درک نمی کنم یعنی چی شانسی؟
هیچ کس شانسی وارد سمپاد نمیشه چه دهم چه ششم
اطرافیان ما بعضی وقتا برای توجیه ناتوانایی خودشون توانایی و موفقیت ما رو بد جلوه می دن که هم خودشون آروم بشن هم ما رو خورد کنن
ولی من بهت اطمینان می دم این چیزی نیست که با شانس به دست بیاد
هر وقت کسی بهت گفت شانسی یاد زحمات نهمت بیفت تو زحمت کشیدی که به اینجا رسیدی

در مورد اعتماد به نفس
منم اعتماد به نفس نداشتم و هنوزم ندارم
اعتماد به نفس من از درسم تقویت می شد
درس می خوندم آزمونو خوب می دادم نمره ی اول کلاس می شدم اعتماد به نفسم شارژ می شد
ولی توصیه می کنم یه کاری کنی که اعتماد به نفست بره بالا
تنها کاری که من کردم که لازم بود ولی کافی نبود دوست شدن با کسانی بود که اعتماد به نفس خوبی داشتن و توصیشم می کنم

ببین منم جات بودم بهم گفتن با سهمیه خانواده ی معلم که وجود خارجی نداره قبول شدی یا حتی اولاش پدرمم بهم تیکه مینداخت ولی من فقط لبخند زدم و گذشتم تو هم بگذر مردم واسه دلداری خودشون موفقیت من و تو رو کوچیک می کنن معنیش این نیست واقعا کوچیکه

موفق باشی:)
ببخشید دیگه روضه خونی شد رسما :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
شل بگیر بابا
یه سری از تازه واردای ما از خیلی از قدیمیامون بالاتر بودن

Ghazal.zm

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرودشت
سال فارغ التحصیلی
1403
شانسی؟ من درک نمی کنم یعنی چی شانسی؟
هیچ کس شانسی وارد سمپاد نمیشه چه دهم چه ششم
اطرافیان ما بعضی وقتا برای توجیه ناتوانایی خودشون توانایی و موفقیت ما رو بد جلوه می دن که هم خودشون آروم بشن هم ما رو خورد کنن
ولی من بهت اطمینان می دم این چیزی نیست که با شانس به دست بیاد
هر وقت کسی بهت گفت شانسی یاد زحمات نهمت بیفت تو زحمت کشیدی که به اینجا رسیدی

در مورد اعتماد به نفس
منم اعتماد به نفس نداشتم و هنوزم ندارم
اعتماد به نفس من از درسم تقویت می شد
درس می خوندم آزمونو خوب می دادم نمره ی اول کلاس می شدم اعتماد به نفسم شارژ می شد
ولی توصیه می کنم یه کاری کنی که اعتماد به نفست بره بالا
تنها کاری که من کردم که لازم بود ولی کافی نبود دوست شدن با کسانی بود که اعتماد به نفس خوبی داشتن و توصیشم می کنم

ببین منم جات بودم بهم گفتن با سهمیه خانواده ی معلم که وجود خارجی نداره قبول شدی یا حتی اولاش پدرمم بهم تیکه مینداخت ولی من فقط لبخند زدم و گذشتم تو هم بگذر مردم واسه دلداری خودشون موفقیت من و تو رو کوچیک می کنن معنیش این نیست واقعا کوچیکه

موفق باشی:)
ببخشید دیگه روضه خونی شد رسما :)
چه جالب به منم میگن مامان بابات معلمن قبول شدی ان شاءلله نمونه دولتی هم قبول بشم نشون بدم ...شانس برای کسیه ک درس خونده !:)

Ghazal.zm

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرودشت
سال فارغ التحصیلی
1403
من اولین کاری ک بعد قبولی کردم عضویت توی اینجا بود:) ادمین ممنون بابت ساخت این سایت

علی صفائی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام.
منم تازه پریروز تیزهوشان قبول شدم، و تا حدود زیادی درکت میکنم.
یه کسی یه جمله ای بهم گفته بود خیلی لذت بردم:چیزی که با شانس به دست بیاد و چیزی که با سعی و تلاش خودت به دست بیاد، ماهیتش زمین تا آسمون باهم فرق داره.
اگر وقتی قبول شدی از ته دل خوشحال شدی، پس بدون با سعی و تلاش خودت بوده.

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
اگه اطلاعات پروفت درست باشه ما یسری داخل مدرستون همایش دعوت بودیم، داخل همون همایش با یکی از بچه‌های مدرستون دوست شدم، کلا خاطرات خوبی از اون مدرسه و همایش برام موند:))
اینو گفتم که فکر نکنی داخل مدارس سمپاد چندتا آدم نشستن فقط سرشون داخل کتابه(تصور خودم قبل ورود این بود :-" )

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
چه شانسی اخه :/
تلاش کردی زحمت کشیدی قبول شدی هرچی بقیه میگن و حواله کن
از بقیم هیچ کمتر نیستی الکی اعتماد به نفس خودت و نیار بایین فقطططط درست و بخون به هیچ چیز دیگه ای فکر نککن(منظورم حرف مردم و اینکه کمتری از بقیه عه)
مبارکت باشه و موفق باشی

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام تبریک میگم بهتون
باید بگم که قبول شدن شانسی نیست نه ششم نه نهم
فقط تلاش آدمه که مهمه
شما نتیجه زحمتاتون رو گرفتین و این شانسی نیست
و اینکه این نگرانی ها طبیعیه من خودم که ورودی ششمم اوایل همین فکرا رو می کردم و بعدش فهمیدم که اصلا اینجوری نیست

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
هیچ ترسی نداره.
مدرسه‌ست دیگه، باید تلاشتو بیشتر کنی یکم اگه قبلا مدرسه عادی بودی(اگه نمونه بودی که زیاد فرقی نداره برا من اسون‌تر بود حتی! چون نمونه قوزبالاقوزن و الکی سخت می‌گیرن ولی سخت‌گیری سمپاد حساب شده بود یه‌جورایی، یعنی می‌خوندی می‌تونستی نمره بیاری)
و اینکه اخراج هم مگه چیییییی بشه که اخراج کنن، دختر خاله من ریاضیاشو ۱۲-۱۴ میشه هنوز تیزهوشانه! اصلا نترس.
اینکه حس می‌کنی بقیه ازت بالاترن همه‌ش تو ذهنته، همه‌ششششش... همه ما انسانیم همه‌مون. فقط اونا بیشتر درس خوندن و زودتر تیزهوشان قبول شدن(البته یه سریاشونم واقعا باهوشن و افرین)
درکت می‌کنم ترس داشته باشی، اجازه بده بترسی ولی نذار بمونه بهت. کم کم عادی میشه برات
و خوش اومدی^^

sombrero04

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام
من امسال ورودی نهم به دهم تجریبم ... نگرانم جلوی بقیه کم بیارم ...یا حتی اخراج بشم :/ حس میکنم بقیه از من بالا ترن ... خودمو باور ندارم!
شمایی که دهم وارد شدید میشه بگید روزای اول چطور بود؟
بالاترین نمرات کلاس ما رو یه به قول شما تازه وارد تصاحت میکنه

نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
FFI
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
مهندسی برق
سلام بهتون تبریک میگم.

سلام
من امسال ورودی نهم به دهم تجریبم ... نگرانم جلوی بقیه کم بیارم ...یا حتی اخراج بشم :/ حس میکنم بقیه از من بالا ترن ... خودمو باور ندارم!
ببین وقتی تو قبول شدی یعنی اینکه کشش داشتی که بیای و بمونی.
و این قبول شدنت نشون میده که تو چیزی از بقیه کم نداری و نخواهی داشت

هیچ اعتماد به نفسی ندارم اینقدر بقیه بهم گفتن شانسی ک داره باورم میشه واقعا یه چیزی هست! مرسی :)
شانسی؟!
یقین داشته باش این موفقیتت شانسی بوجود نیومده
همین پسرخالمم قبل از آزمون میگفت تو امید داری تیزهوشان قبول شی؟! و بعدشم میگفت تو شانسی قبول شدی!

بزن به حساب حسودیشون

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام
به حرف کسایی که بهت پالس منفی میدن اهمیت نده....تا میتونی تلاش کن.......اگه با این ترکیب که گفتم به جایی نرسیدی خودم رو حلق آویز می کنم.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
طبیعیه اولش یه همچین احساسی ولی هرچی زودتر دور بریزیش بهتره چون واقعا الکیه،
منم دهم وارد سمپاد شدم و فکر میکردم قراره برم بین یه عده نابغه بی‌بدیل که من در برابرشون هیچی نیستم
بعدها فهمیدم که با یکم تلاش میشه خیلی بهتر شد، جو دبیرستان جو کنکوره و در برابر کنکور اول کار تقریبا همتون باهم برابرید
وقتی تونستی سمپاد قبول شی حتما توانایی تحصیل تو جوش رو هم داری، فقط کارت رو جدی بگیر

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
وقتی داشتم برای آزمون سمپاد می خوندم، فکر می کردم رقیبام تعداد زیادی نابغه‌ن و من یه خوبِ معمولیم. وقتی قبول شدم و قیافه‌ی همکلاسیامو دیدم به نظرم انسان عادی و شبیه خودم اومدن. اولین معدلم که اومد دیدم میشه باهاشون رقابت کرد و وقتی تو آزمون پیشرفت تحصیلی اول کلاس شدم فهمیدم تو سمپادم خبری نیست. ما یه مشت دانش‌آموز شبیه هم بودیم که همه‌مون تواناییامون شبیه هم بود ولی نتیجه گرفتن واقعا سخت نبود. بگذریم که نمره‌ها معمولا بالا بود و معمولا کم‌تر معلمی نمره‌ی پایین می داد به کسی ولی یادمه حتی یه دانش‌آموز اول دبیرستان معدلش 13.81 شد (کم‌تر از کف 14 سمپاد) و تا کنکور باهامون هم‌مدرسه‌ای موند.
بیخیال بابا معدل بالا آوردن انقد معمولیه که اصن نمی دونم چرا دارم راجبش صحبت می کنم!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
سلام
منم ورودی دوره دوم بودم
نترس بابا همه عین همن :)
دیدم که میگم:))

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام
سلام من ورودیه دهم نیستم و فعلا تجربه ی زیادی از سمپاد ندارم اما خوده منم(یجورایی همه ی ما) دقیقا همین حس و داشتم ولی خب تو سمپاد نه کسی بیست چاری توی کتابه نه کسی اطلاعاتش فضایی یعنی هستن اما خب افراد خیلی محدود که علاقه دارن(مثه همه جا)
و اگر نه همه مثله همن و مطمئنم شما که انقد پشتکار داشتی تا آزمون و دادی و قبول شدی اطلاعاتت بیشتر نباشه کمتر نیست
کلا بهش فکر نکنh-:

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
کلا همه اولش اینجوری فکر میکنن ولی بعدش میفهمن که هیچکس توی سمپاد از بقیه بالا تر نیست همه مثل همن

ــهــ

Wallower
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
مگه بچه‌های معلم‌ها سهمیه دارن؟

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد