• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پایه دهم(همه‌ی رشته‌ها)

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
اول مرسی که جواب دادی
سطحم خوبه آزمونم میدم کلا درصد فیزیکم بین ۸۰ تا ۹۰ هست دو تا کتاب واسه فیزیک (سبز و میکرو) میزنم ولی احساس میکنم به تست سخت تر نیاز دارم
ریاضیمم رو ۷۰ هست به نظرم واسه ریاضی همین تک منبعو بزنم درصدم که اومد بالا سخت تر بزنم نظر شما چیه؟
خب تا سخت تر حل نکنی که درصد ات نمیاد بالا:-"
نردبام که اصن درسنامه ادمانه نداره سوالالشم خیلی ساده اس
به نظرم بتونی دور دنیا بگیری سوالای دهمشو بزنی به نفع ات باشه:-"

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
اول مرسی که جواب دادی
سطحم خوبه آزمونم میدم کلا درصد فیزیکم بین ۸۰ تا ۹۰ هست دو تا کتاب واسه فیزیک (سبز و میکرو) میزنم ولی احساس میکنم به تست سخت تر نیاز دارم
ریاضیمم رو ۷۰ هست به نظرم واسه ریاضی همین تک منبعو بزنم درصدم که اومد بالا سخت تر بزنم نظر شما چیه؟
درصدات ک خیلی خوبن
اگه بعد تحلیل ازمون متوجه شدی ک کلا ایده ای برا تست نداشتی ک بخوای حلش کنی منبع جدید بهتر بگیری
بنظرم نشرالگو کارکن
و ریاضی نمیدونم چ کتابی میزنی ولی خب مشخص نتیجه خوبی میگیری منبع دوم آی کیو بزن یا منبع سبک تری خواستی سه سطحی

00000000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1234
سلام دوستان
برای ریاضی و فیزیک (دهم) بین نشرالگو و نردبام نظرتون رو کدومه؟
یه کتابی میخوام که سطح تستاش بالا و خلاقانه باشه
آها خوب شد یادم اومد... سه سطحی در مقایسه با اون دو تا چطوره
خوشحال میشم نظراتتونو بدونم
نردبام فیزیک 1 خیلی حجمش کمه.من پارسال یکی دو هفته قبل امتحانا ترم گرفتم.یه مقدار از فصل 2 و 4 موند اونم واسه اولین آزمون قلمچی که از کل دهم بود زدم.
اگه میخوای بگیری به نظرم بعد عید بگیر.کل دهمو باهاش دوره کن.من این کارو کردم باز خورد نسبتا خوبی داشت.
سه سطحی به نظرم بدرد این بیشتر میخوره که بخوای از خودت آزمون بگیری و اینا.
الگو هم حجمش زیاده ولی خوبیش اینه که تستای مهمش مشخص کرده.یعنی میتونی فقط سطح 2 ها و مهمارو بزنی اگه نمی رسی.
ریاضی نردبام و آیکیو سوالاشون نه ولی ایده های خوبی تو راه حلاشون هست.ضروری نیست البته اگه با منبع قوی داری می خونی.ولی خب واسه تابستون سال یازدهمت واسه دوره چون حجمشم کمه چیز خوبیه

reyhaneh24

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو تا برنز کارآفرینی
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روانشناسی
بچه ها
پیشرفت تحصیلی سمپاد
تاریخش کیه ؟!
فردا یا پس فردا ؟

مدرسه به ما گفته چهارشنبه
ولی تو سایتا زدن سه شنبه :|

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
بچها آزمون شما کدومو پیشنهاد میکنین؟؟قلمچی ، گزینه دو ، گاج...خیلیا قلمچی میرن ولی گفتم باز بپرسم بهتره...بعد اینکه شما از دهم شروع میکنین آزمون دادن رو؟؟روزی چند ساعت واسه‌ی دهم وقت میذارین؟؟کتابای کدوم انتشارات بهترن؟؟من خودم از اردیبهشت ک آزمونای پایانی نهم شروع شدن ، استفاده از پلنر رو شروع کردم...
راجب برنامه ریزیم بگین..‌.من برنامه ریزی میکنم توی پلنر ولی در آخر نمیدونم چرا نمیتونم تمومش کنم :(
با اینکه اصول برنامه ریزی و منعطف بودنشم رعایت میکنم...
اگر هم کسی هست واسه انسانی دقیق راهنماییم کنه ممنون میشم

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
بچها آزمون شما کدومو پیشنهاد میکنین؟؟قلمچی ، گزینه دو ، گاج...خیلیا قلمچی میرن ولی گفتم باز بپرسم بهتره
داری میری دهم؟
تابستون که هیچ کدوم بابا از حالا درگیر نشو می بری تا تهش! از مهر شروع کن آزمونو(البته اگه میدونی میتونی خیلی هم خوبه! )
ولی برای پایه که رتبه و اینا اهمیت خاصی نداره به نظرم گزینه دو رو بده چون هم بانک سوال خوبی داره هم تحلیل آزمون توپی داره! من گاج ندادم ولی بین قلمچی و گزینه دو اگه جامعه آماری گزینه دو حتی نزدیک قلم چی بود به هیچ وجه نمی رفتم قلم چی!

کتابای کدوم انتشارات بهترن؟
انتشارات اصلا مهم نیست که هیچ حتی نظرات بقیه هم تا حدود زیادی مهم نیست! (مثلا واسه رشته ریاضی)(ممکنه به نظر یکی فیزیک خیلی سبز خوب باشه یکی بگه میکرو حتی یکی بگه مهر و ماه! من از سه مشاور مختلف پرسیدم هر سه میگفتن رتبه برترا اینا رو گفتن!) پس انتشارات و اینا رو ول کن حالا که دهمی وقت داری خودت یه لیست از کتابایی که میگن خوبن رو تهیه کن برو خودت ببینشون هر کدوم بیشتر باهاش حال کردی همونو بگیر!
ساعت درس خوندن و برنامه ریزی هم یه چیز شخصیه یه مدت خودت باید بخونی یه ماه اینا با برنامه ات بعد هر هفته یه ارزیابی کوچیک از خودت بکنی ببینی چه درسی رو چقدر خوندی چقدر یاد گرفتی و ...
یه روشی که شاید کمکت کنه برای شروع اینه که ضرایب کنکور رو برای هر درس جمع کن تقسیم بر ساعت مطالعه ای که میخوای تو هفته داشته باشی کن خلاصه اینجوری تقریبا واسه هر درسی یه حداقل یا حداکثری دستت هست ( نمیدونم متوجه شدی یا نه برای رشته ریاضی بگم اینجوریه که مجموع ضرایب کنکور واسه زیرگروه 1 میشه 38 در نتیجه من اگه در هفته بخوام 38 ساعت درس بخونم باید 4 ساعت ادبیات بخونم 3 ساعت دینی و 12 ساعت ریاضی ) اینجوری اخر هفته میبینی چه درسی کافی بوده دست به ساعت مطالعه ات نمیزنی کم بوده زیادش میکنی و ...

Lushato

لنگر انداخته
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frz 1
شهر
idk
سال فارغ التحصیلی
1403
داری میری دهم؟
تابستون که هیچ کدوم بابا از حالا درگیر نشو می بری تا تهش! از مهر شروع کن آزمونو(البته اگه میدونی میتونی خیلی هم خوبه! )
ولی برای پایه که رتبه و اینا اهمیت خاصی نداره به نظرم گزینه دو رو بده چون هم بانک سوال خوبی داره هم تحلیل آزمون توپی داره! من گاج ندادم ولی بین قلمچی و گزینه دو اگه جامعه آماری گزینه دو حتی نزدیک قلم چی بود به هیچ وجه نمی رفتم قلم چی!

انتشارات اصلا مهم نیست که هیچ حتی نظرات بقیه هم تا حدود زیادی مهم نیست! (مثلا واسه رشته ریاضی)(ممکنه به نظر یکی فیزیک خیلی سبز خوب باشه یکی بگه میکرو حتی یکی بگه مهر و ماه! من از سه مشاور مختلف پرسیدم هر سه میگفتن رتبه برترا اینا رو گفتن!) پس انتشارات و اینا رو ول کن حالا که دهمی وقت داری خودت یه لیست از کتابایی که میگن خوبن رو تهیه کن برو خودت ببینشون هر کدوم بیشتر باهاش حال کردی همونو بگیر!
ساعت درس خوندن و برنامه ریزی هم یه چیز شخصیه یه مدت خودت باید بخونی یه ماه اینا با برنامه ات بعد هر هفته یه ارزیابی کوچیک از خودت بکنی ببینی چه درسی رو چقدر خوندی چقدر یاد گرفتی و ...
یه روشی که شاید کمکت کنه برای شروع اینه که ضرایب کنکور رو برای هر درس جمع کن تقسیم بر ساعت مطالعه ای که میخوای تو هفته داشته باشی کن خلاصه اینجوری تقریبا واسه هر درسی یه حداقل یا حداکثری دستت هست ( نمیدونم متوجه شدی یا نه برای رشته ریاضی بگم اینجوریه که مجموع ضرایب کنکور واسه زیرگروه 1 میشه 38 در نتیجه من اگه در هفته بخوام 38 ساعت درس بخونم باید 4 ساعت ادبیات بخونم 3 ساعت دینی و 12 ساعت ریاضی ) اینجوری اخر هفته میبینی چه درسی کافی بوده دست به ساعت مطالعه ات نمیزنی کم بوده زیادش میکنی و ...
مرسی عزیزم واقعا لطف کردی...عاره نهمم من
ینی گزینه دو بهتر از قلمچی هست؟؟از چه لحاظ؟؟

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
مرسی عزیزم واقعا لطف کردی...عاره نهمم من
ینی گزینه دو بهتر از قلمچی هست؟؟از چه لحاظ؟؟
خواهش میکنم:)
قلم چی هیچ امکاناتی نداره فقط ازمونه ولی گزینه دو بررسی کارنامه داره نقاط ضعف و قدرتت رو میگه برات مقایسه میکنه تو هر درسی کجایی نسبت به بقیه چقدر باید پیشرفت کنی و بانک سوال خوبی هم داره
تازه برنامه هم داره نسبت به سطحت a باشه یا B یا c

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
برای شیمی و ریاضی تجربی کدوم کتاب درسنامه‌ش خوبه؟
و کدوم کتاب تستاش؟
شیمی درسنامه و هم تست دوجلدی های مبتکران/بهمن بازرگان/بهترین کتابا هستن؛البته مونده کدوم سال برا چه پایه،و چه منظور کتاب بخوای:سال به سال مبتکران/جامع هم ای کیو گاج کتاب خوبیه/ازمونی شیمی هم موج ازمون نشرالگو/مسائل هم خیلی سبز خوبه با نشرالگو
ریاضی هم به سطحت مونده چا کتابی رو استفاده بکنی درحد متوسط و بالا/ مهرو ماه جامع ریاضی،ای کیو جامع ریاضی کتابای خوبین وهردوهم تست و هم درسنامه قوی دارن.
دهم جدا ریاضی خیلی سبز/یازدهم جدا ریاضی خیلی سبز و آی کیو/دوازدهم هم اون جامع هایی که بالا گفتم بهترن

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی

hadiso

این اکانت خاموش شد.
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
انگار امسال قراره برای دبیرستان هم کتاب تکمیلی بدن ولی از پایه دهم شروع میکنن یعنی امسال به پایه یازدهم و دوازدهم کتاب تکمیلی نمیدن

hadiso

این اکانت خاموش شد.
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
واقعا ؟؟

نظام قدیم کتاب تکمیلی داشتن برا دوره دوم
ولی الان نمیدونم این دهم به ما میدن یا نه
من هم به قطعیت نمیدونم ولی دبیرهایی که باهاشون در ارتباطم اینو گفتن
راستی جمعه ها هم انگار از دهم مدرسه کلاس میزاره(-#
از این موضوع خبر ندارم والا

Ghazal.zm

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرودشت
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
من امسال ورودی نهم به دهم تجریبم... نگرانم جلوی بقیه کم بیارم ...یا حتی اخراج بشم :/ حس میکنم بقیه از من بالا ترن ... خودمو باور ندارم!
شمایی که دهم وارد شدید میشه بگید روزای اول چطور بود؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
سلام
من امسال ورودی نهم به دهم تجریبم ... نگرانم جلوی بقیه کم بیارم ...یا حتی اخراج بشم :/ حس میکنم بقیه از من بالا ترن ... خودمو باور ندارم!
شمایی که دهم وارد شدید میشه بگید روزای اول چطور بود؟
همه مثل خودتن. اصلا نگران نباش. اخراج چیه بابا. راحت بهترین نمره ها رو میگیری. مدرسست دیگه. ناسا که نیست.

Ghazal.zm

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرودشت
سال فارغ التحصیلی
1403
همه مثل خودتن. اصلا نگران نباش. اخراج چیه بابا. راحت بهترین نمره ها رو میگیری. مدرسست دیگه. ناسا که نیست.
هیچ اعتماد به نفسی ندارم اینقدر بقیه بهم گفتن شانسی ک داره باورم میشه واقعا یه چیزی هست! مرسی :)

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
سلام عزیزم ببین هیییییچ دلیلی واقعا نداره که اخراج بشی یا درست از بقیه بچه ها ضعیف تر باشه
تو اینقدر عرضه داشتی و تلاش کردی که نهم خوندی و با آزمون ورودی وارد سمپاد شدی پس یعنی لیاقتشو داشتی و اگه با همین پشتکار ادامه بدی دلیلی نداره نگران باشی
یه واقعیت اینه که اصولا تو چون می خواستی یه آزمون ورودی شرکت کنی و وارد سمپاد بشی راهنمایی رو خوب خوندی و پایه ی نسبتا قویی داری ولی بعضی از بچه های سمپاد که مستقیم وارد می شن (تاکید می کنم بعضیاشون) توی راهنمایی اهمیت چندانی ندادن به درس خوندن
ممکنه بگی نه اونا شرط معدل داشتن راستشو بخوای من که دبیرستان خوندم و از بچه های سمپاد که راهنمایی هم بودن شنیدم واقعا موردی سراغ ندارم که اخراج کرده باشن به خاطر معدل
خلاصه اینکه تو از اونا اصلا کمتر نیستی از بعضیاشون ممکنه بهتر هم باشی

من اولین روزی که وارد سمپاد شدم بیشتر سمت اونایی رفتم که توی راهنمایی هم با هم بودیم کم کم با بقیه هم آشنا شدم و رفتم سمتشون ( قسمت زیادش اونا اومدن سمت من ولی خب)
سرم توی کار خودم بود مثلا معلم استراحت می داد بچه ها می رفتن بازی من می نشستم می خوندم (یادش به خیر :) )
من ردیف آخر می نشستم و همه می تونم بگم بلا استثنا فکر می کردن من دانش آموز تنبلم بعضی دانش آموزا و معلما هم ما که تازه وارد سمپاد شده بودیم رو جدی نمی گرفتن ولی من شخصا کاری به این جور چیزا نداشتم یه شانس داشتم که با تلاش به دستش آورده بودم و نباید از دستش می دادم

خلاصش اینه که نگران نباش. معنی نداره اصلا نگران باشی. یه شانس داری ازش خوب استفاده کن اگه معلما هم چیزی گفتن یا حتی هم‌کلاسیات لبخند بزن و صبر کن اولین نمره ی خوبت رو ببینن اون موقع به واقعیت پی می برن

اول ببخشید اگه طولانی شد
دوم اینکه اگه نیاز به صحبت در مورد جو و غیره داشتی من هستم چون جات بودم سعی می کنم کمکت کنم

Ghazal.zm

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرودشت
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام عزیزم ببین هیییییچ دلیلی واقعا نداره که اخراج بشی یا درست از بقیه بچه ها ضعیف تر باشه
تو اینقدر عرضه داشتی و تلاش کردی که نهم خوندی و با آزمون ورودی وارد سمپاد شدی پس یعنی لیاقتشو داشتی و اگه با همین پشتکار ادامه بدی دلیلی نداره نگران باشی
یه واقعیت اینه که اصولا تو چون می خواستی یه آزمون ورودی شرکت کنی و وارد سمپاد بشی راهنمایی رو خوب خوندی و پایه ی نسبتا قویی داری ولی بعضی از بچه های سمپاد که مستقیم وارد می شن (تاکید می کنم بعضیاشون) توی راهنمایی اهمیت چندانی ندادن به درس خوندن
ممکنه بگی نه اونا شرط معدل داشتن راستشو بخوای من که دبیرستان خوندم و از بچه های سمپاد که راهنمایی هم بودن شنیدم واقعا موردی سراغ ندارم که اخراج کرده باشن به خاطر معدل
خلاصه اینکه تو از اونا اصلا کمتر نیستی از بعضیاشون ممکنه بهتر هم باشی

من اولین روزی که وارد سمپاد شدم بیشتر سمت اونایی رفتم که توی راهنمایی هم با هم بودیم کم کم با بقیه هم آشنا شدم و رفتم سمتشون ( قسمت زیادش اونا اومدن سمت من ولی خب)
سرم توی کار خودم بود مثلا معلم استراحت می داد بچه ها می رفتن بازی من می نشستم می خوندم (یادش به خیر :) )
من ردیف آخر می نشستم و همه می تونم بگم بلا استثنا فکر می کردن من دانش آموز تنبلم بعضی دانش آموزا و معلما هم ما که تازه وارد سمپاد شده بودیم رو جدی نمی گرفتن ولی من شخصا کاری به این جور چیزا نداشتم یه شانس داشتم که با تلاش به دستش آورده بودم و نباید از دستش می دادم

خلاصش اینه که نگران نباش. معنی نداره اصلا نگران باشی. یه شانس داری ازش خوب استفاده کن اگه معلما هم چیزی گفتن یا حتی هم‌کلاسیات لبخند بزن و صبر کن اولین نمره ی خوبت رو ببینن اون موقع به واقعیت پی می برن

اول ببخشید اگه طولانی شد
دوم اینکه اگه نیاز به صحبت در مورد جو و غیره داشتی من هستم چون جات بودم سعی می کنم کمکت کنم
ممنون رفیق ^^

بالا