• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون های آزمایشی گاج، قلمچی و ...

کانون میرین یا گزینه ی دو یا گاج یا ...؟

• رای‌دهندگان
    508
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
1. هزینه هر آزمون قلم چی چقدر است؟
2. هردوره چند آزمون هستش؟
3. آیا پشتیبان اجباری است؟
4. قلم چی کلاس داره؟

taraneh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
شهر
ارومیه
مدال المپیاد
مطالعه برای المپیاد نجوم (فعلا مرحله 2!)
پاسخ : سوالاتی در خصوص آزمون قلم چی

هزينه‌ي هر آزمون حدود 6 هزار تومن هستش 16هزار تومن هزينه‌ي پشتيبانه ، يه مقدار هم واسه‌ي مجله‌ي كانون و اين چيزا ميگيرن. تا جايي كه ميدونم پشتيبان اجباريه چون بايد زنگ بزنه حوزه و ساعت آزمون رو بهتون بگه اما اگر كسي نخواد پشتيبان غير از اطلاع رساني حوزه و زمان آزمون چيز ديگه‌اي بگه (مثل مشاوره درسي) بايد به مسئول كانون بگه يه فرم امضا كنه و مراحلش رو طي كنه. قلم‌چي كلاس آموزشي نداره فقط آزمون ميگيرن اما كلاسهاي پيشرفت تحصيلي و مشاوره‌ي درسي هر دو يا سه ماه يكبار داره. (ضمنا اين مبلغها مال پارساله امسال شايد تغيير كنه من در جريان نيستم چون امسال نميرم قلم‌چي)

kaktoos

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران
شهر
تهران
رشته دانشگاه
صنایع

تا اونجایی که من میدونم کلاس هم داره. اما از آزموناش جداست.
یعنی هر کی بخواد کلاس ثبت نام میکنه. هر کی هم بخواد آزمون.

taraneh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
شهر
ارومیه
مدال المپیاد
مطالعه برای المپیاد نجوم (فعلا مرحله 2!)

نميدونم مال ما كه كلاس آموزشي نداره.شايد مال شما پيشرفته‌است به هر حال شهرستانها بايدم فرق داشته باشند ديگه :D

m.kavakebi

کاربر فعال

حدود 22-23 تایی آزمون داره که از دوهفته یکبار شروع می شه و آخر هفتهای یک بار می شه
به نظر من برای قبل از عید 2هفته یک آزمون زیاده و وقت دانش آموز رو تلف می کنه تازه اونو جوری بار میاره
که به فهمیدن مطالب کمتر اهمیت بده!! و دنبال فرمول های تستی باشه که این خیلی خطر ناکه
ولی برای بعد از عید(اتمام دروس پیش)هفته ای یک بار لازمه* ..

parva

کاربر فوق‌فعال

پشتيبان اجباري هست ولي اگه از پشتيبانت زياد كار بكشي كه از دستت كفري بشه خيلي راحت مي توني از شرش راحت شي :D كار سختي هم نيست حد اكثر ديگه اگه {ببخشيد} خيلي بي عرضه و دست وپا چلفتي باشي 1 ماه طول مي كشه !!!!!!!!!!!! البته قابل ذكر هست كه بچه هاي سمپاد تو اين مورد هم مثل بقيه ي موارد موفق اند

sina_oonline

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
بریتیش کلمبیا
رشته دانشگاه
دکترای بایوانفورماتیک
قلم چی

کانون فرهنگی آموزش یه نهاد عمومی هستشکه خدماتش شامل آزمون-کتاب-مشاوره و کلاس های رفع اشکال در آموزشگاه های مجاز است
هر 2 هفته یه آزمون می دی ....نقطه قوتش کارنامه اونه که خلی زود حاضر میشه
بهدش این که برای یه سال عضویت تو آزمون هاش حدود 170 هزار تومان هزینه داره...پشتیبان تو شهر ما که گویا اختیاریه ولی تقریبا همه دارن...من به شخصه فکر می کنم پول باسه پشتیبان دادن هدر دادن پوله
اصلا من حاضر بودمهمین پول که ازمون گرفت نوش جونش باشه دیگه برام زنگ نزنه آخه چیزی برا گفتن نداره و خیلی بی محتوا حرف می زنه
آها البته یه مزیت داره در هر آزمون اگه نفر اول پشتیبانت بشی یه کتاب مفتی می گیری
بهد این که خانواده های شهید و .. و خانواده های کم بضاعت بورسیه میشن

ukabet

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران

من چند ماهی هست که منتظرم بهم زنگ بزنن ...

godabez

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti sari

كاملا با نظر يه سمپاديه ديگه موافقم كه گفت:" اونو جوری بار میاره
که به فهمیدن مطالب کمتر اهمیت بده!! و دنبال فرمول های تستی باشه که این خیلی خطر ناکه "
اين كه بچه ها از فهميدن دور ميشن بيشتر تقصير خودشونه!
دوستان دقت كنيد!!! فهم عميق و مفهومي مطالب باعث موفقيت تو كنكور ميشه! حتما حل تشريحيه سؤالها رو بلد باشين. سعي كنين اثبات فرمولها رو ياد بگيرين! ضرر نميكنين ! اميدوارم بدونين چرا! كسي هست كه دليلشو ندونه؟ كتاب درسي وزارتي كه اكثرا تو مدارس سمپاد بهش كم لطفي ميشه رو خوب بخونين! بعدش برين دنبال مكمل! حتما مطالب مكمل بخونين!

amy lee

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
رشته دانشگاه
not decided

آخر قلم چی خوبه یا بد؟ :-\

soha h

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+یزد
شهر
یزد
دانشگاه
university of tehran
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از amy lee :
آخر قلم چی خوبه یا بد؟ :-\

بستگی به شخصیت خودت داره دیگه.من می گم خوبه یعنی برای بچه های ما که خوب بود.بعد از عید سال پیش که توش حرفی نیست بهتره شرکت کنی اما در مورد قبلش خودت رو اسیر چه کنم چه کنم نکن یا برو یانرو ولی بعدش که رفتی دیگه نباید افسوس بخوری اخ چه قدر وقتم داره تلف می شه

amirfardanian

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
تلگرام
اینستاگرام

بچه ها يه سوال اساسي به نظر شما من برم قلم چي يا نه؟
نمي دونم كسي الان اطلاعات داره از كانون (قيمتش ،خدماتش و.....) اگه كسي مي دونه بگه؟

soha h

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+یزد
شهر
یزد
دانشگاه
university of tehran
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

هزینه ی هر آزمون 16 هزار تومان
خدماتش هم که پشتیبان هست که بهتون توصیه نمی کنم اما یه پشتیبان منطقه ای داره(جدای از پشتیبان خودتون) که اگه ترازتون بالای 6500 بشه باهاتون تماس می گیرن که به نظر من تماسشون مفید بود در خصوص مطالعه در س هایی که توش ضعیف تر هستین راهنمایی تون می کنن
بستگی به خودتون داره .نمی دونم کلاس چندمین اما اگه سال سوم یا پیش هستین حتمن با یه ازمون منظم پیش برین فرق نداره قلم چی باشه یا گزینه 2 ترجیحن با ازمونی برین جلو که هم کلاسی هاتون هم می دن
موفق باشید

darya.D

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد

به نظر من کاری به کار پشتیبان نداشته باش البته بعضی وقتا یه حرفای به درد بخور میزنه ولی بیشتر وقتا به درد نمی خوره من به پشتیبانم گفتم تو جلسه هاش شرکت نمیکنم دفتر برنامه ریزم براش سر آزمون می یارم اونم قبول کرد که البته من هیچ وقت نبردم (;

ثمین

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
المپیاد زیست

سلام، من امسال میرم دوم دبیرستان.به نظر شما لازمه از امسال در این آزمونها شرکت کنم؟ مفیده ؟
بعدم کدوم موسسه بهتره و آزموناش قویتر و استانداردتره؟
در کل میخواستم یکم در این موارد راهنماییم کنین. پیشاپیش ممنون.

kquran

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
مدال المپیاد
شیمی...مرحله 2!
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از محمد مطهری :
1. هزینه هر آزمون قلم چی چقدر است؟
2. هردوره چند آزمون هستش؟
3. آیا پشتیبان اجباری است؟
4. قلم چی کلاس داره؟

1- بستگی داره کی ثبت نام کنید ... هر آزمون قیمتش فرق می کنه و مجموعه ی آزمون های بعدی یه قیمت رو میگیرن!!!
2- 4 آزمون تو تابستون معمولا برگزار میشه و حدودا 18-19 تا هم تو طول سال
3- آره خب از این پولی که واسه ثبت نام داده میشه یه بخشیش به پشتیبان میرسه و مجبورید از پشتیبان استفاده کنید اما خب تو 3 سالی که من کانون بودم از مشاور خیری ندیدم(از بقه ی چیزاشم غیر لایتنر و دفتر برنامه ریزی چیزی ندیدم)
4- برخی مراکز دارن!!

یه سوالم من داشتم : الان همتون کنکور دادین؟!

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دوستان بابا سال داره شروع میشه ! ما بریم قلمچی یا نه ؟!
سطح آزمون های قلم چی من شنیدم خیلی ساده ی و همچنین اصلا تو سوال هاشون تعادل ندارن ! یعنی مثلا از یه بخشی که اهمیت چندانی نداره و تو کنکور هم به فرض یه سوال ازش میاد میان وکلی سوال طرح میکنن و از یه بخش دیگه که میتونه اهمیت زیادی داشته باشه اصلا سوال نمیاد ! درسته ؟
در کل بین قلم چی و گزینه دو و... کدوم برای منی که امسال میرم سال دوم بهتره ؟ چرا ؟
دوستانی که از این موسسات استفاده کردن لطفا تجربیاتشون رو در اختیار ما هم بزارن . ممنون

666_yahud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
دانشگاه
علمو...کدوم علمو کدوم صنعت
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از نــيما :
سطح آزمون های قلم چی من شنیدم خیلی ساده ی و همچنین اصلا تو سوال هاشون تعادل ندارن ! یعنی مثلا از یه بخشی که اهمیت چندانی نداره و تو کنکور هم به فرض یه سوال ازش میاد میان وکلی سوال طرح میکنن و از یه بخش دیگه که میتونه اهمیت زیادی داشته باشه اصلا سوال نمیاد ! درسته ؟
در کل بین قلم چی و گزینه دو و... کدوم برای منی که امسال میرم سال دوم بهتره ؟ چرا ؟
دوستانی که از این موسسات استفاده کردن لطفا تجربیاتشون رو در اختیار ما هم بزارن . ممنون
داداش من یک سال رفتم کانون پشیمون کردم تابستان امسال هم رفتم گزینه 2 به درد نمیخورد ولی فکر کنم کانون چون شرکت کننده هاش بیشترن بهتر باشه من که امسال کنکور دارم هیچ کدوم نرفتم مامانم دیوونم کرده رفته کانون ثبت نام کرده ولی من هنئز به هیچ ازمونیش از اول تابستون نرفتم

soha h

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان+یزد
شهر
یزد
دانشگاه
university of tehran
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

مرکز ما گزینه ی 2 برگزار می کنه .به بچه ها گفته بودن علامه حلی هم گزینه 2 میدن
ازمون پویا(سمپاد) فقط سال پیش برگزار می شه یا سوم هم داره؟اگه همه ی سمپادی ها تو این ازمون شرکت می کردن ازمون خوبی می شد سوالاش خوب بود

kquran

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
مدال المپیاد
شیمی...مرحله 2!
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از نــيما :

اگه داری میری سال دوم بهتره بری گزینه 2 بعد ببینی چه جوریه اگه خوب بود سال دیگه ادامه بدی...و در سال پیش دانشگاهی هیچی جز سنجش ندی...
اما اگه بد بود سال بعدش برو قلمچی...
این هم که مطالبش پرته واقعا درسته...در مورد خاستگاه بزو گوسفند سوال اومده بود پارسال تو قلمچی!!!

بالا