• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

یورو 2016

قهرمان بازیِ امشب؟

• رای‌دهندگان
    29
وضعیت
موضوع بسته شده است.

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان
پاسخ : یورو 2016

به نقل از amirziaee680 :
المان تیم خوبی هس؟؟؟
اون جمله آخر من در مورد افتخارات آلمان به خاطر این سوالت بود ، مگر اینکه از نظرت تیمی که افتخارات زیادی داشته باشه تیم خوبی نیست :-"

• لایک
امتیازات: ari76

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از ×عرفــــانــــ× :
اون جمله آخر من در مورد افتخارات آلمان به خاطر این سوالت بود ، مگر اینکه از نظرت تیمی که افتخارات زیادی داشته باشه تیم خوبی نیست :-"
دقیقن به هیچ عنوان معیار خوبی نیست!

پرسپولیس هم تیم خوبی بود پارسال ولی افتخاری داره که به پای استقلال برسه؟؟؟ =))

تیمی خوبه که خوب بازی کنه ! مثه آدم تمیز بازی کنه :-" :-"

• لایک
امتیازات: mhdl

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان

به نقل از amirziaee680 :
دقیقن به هیچ عنوان معیار خوبی نیست!

پرسپولیس هم تیم خوبی بود پارسال ولی افتخاری داره که به پای استقلال برسه؟؟؟ =))

تیمی خوبه که خوب بازی کنه ! مثه آدم تمیز بازی کنه :-" :-"
آمار آلمان خیلی قوی بوده و هست ، الان آمار ها حرف میزنند در غیر این صورت احساس تعیین کننده بهتری یا بدتری میشه. برای این مسئله نیازی به بررسی 1998 نیست ، همین 2 سال پیش آلمان قهرمان جهان شد با (تقریبا ) همین ترکیبی که الان داره
فوتبال آلمان نه وابسته به عشق به فوتبال برزیلی است نه نبوغ ذاتی موجود در کشور های آمریکای جنوبی ، مثل آرژانتین یا پرتغال بازیکن محور هم نیست، این موفقیت آلمان فقط حاصل برنامه ریزی مطالعه و تحلیل فوتبال و تقویت بوندسلیگا هست .

• لایک
امتیازات: ari76

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

آمار آلمان خیلی قوی بوده و هست ، الان آمار ها حرف میزنند در غیر این صورت احساس تعیین کننده بهتری یا بدتری میشه. برای این مسئله نیازی به بررسی 1998 نیست ، همین 2 سال پیش آلمان قهرمان جهان شد با (تقریبا ) همین ترکیبی که الان داره
فوتبال آلمان نه وابسته به عشق به فوتبال برزیلی است نه نبوغ ذاتی موجود در کشور های آمریکای جنوبی ، مثل آرژانتین یا پرتغال بازیکن محور هم نیست، این موفقیت آلمان فقط حاصل برنامه ریزی مطالعه و تحلیل فوتبال و تقویت بوندسلیگا هست .
میگم میخوای بگو بوندیس لیگا هم لیگ اوله خیال خوتو و خودمو راحت کن!

خب من فوتبال زیبا رو نسبت بازی نتیجه گرا ترجیح میدم! فوتبال زیبا هم سلیقه ایه! بنظر من حتی اتلتیکو هم فوتبال زیبا بازی میکنه! ولی بایرن مونیخ به هیچ عنوان!

• لایک
امتیازات: mhdl
  • شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بله و یورو 2012 هم با همین ترکیب قهرمان نشد. جام جهانی 2010 هم همینطور. بدنه اصلی آلمان یکی بوده تو این دوره ها. آلمان تیم خوبیه ولی خیلی کم تونسته جلو تیمای قدرتمند تو مراحل حساس خوب بازی کنه. نیمه نهایی یورو قبلیو اگر یادتون باشه کاملا واضح بود این موضوع. و الانم دقیقا همون اتفاق تکرار شد و فرانسه با یک بازیِ حساب شده تونست کاملا بازیکن های خوب آلمان رو مهار کنه. به نظر من مشکلی که الان آلمان داره نداشتنِ یک پلن بی قوی عه. بازیای این چندسال رو نگاه کنین تیمایی که آلمان رو بردن اکثرا یک فرمولِ بازی داشتن و یواخیم لو نتونسته این مشکل رو حل کنه.

ضمن اینکه بدنه اصلی آلمان بایرن مونیخه. بدون شک گندی که گواردیولا زد به بایرن بی تاثیر نبوده روی ضعف تیم ملی آلمان. آلمانی که قهرمان جهان شد، بیشتر بازیکنایی بودن که با بایرنِ هاینکس هم قهرمان شده بودن.

erfaWn

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
لاهیجان

به نقل از Fateme.RMA :
بله و یورو 2012 هم با همین ترکیب قهرمان نشد. جام جهانی 2010 هم همینطور. بدنه اصلی آلمان یکی بوده تو این دوره ها. آلمان تیم خوبیه ولی خیلی کم تونسته جلو تیمای قدرتمند تو مراحل حساس خوب بازی کنه. نیمه نهایی یورو قبلیو اگر یادتون باشه کاملا واضح بود این موضوع. و الانم دقیقا همون اتفاق تکرار شد و فرانسه با یک بازیِ حساب شده تونست کاملا بازیکن های خوب آلمان رو مهار کنه. به نظر من مشکلی که الان آلمان داره نداشتنِ یک پلن بی قوی عه. بازیای این چندسال رو نگاه کنین تیمایی که آلمان رو بردن اکثرا یک فرمولِ بازی داشتن و یواخیم لو نتونسته این مشکل رو حل کنه.
من گفتم آمار خیلی قوی داره و نه اینکه همیشه قهرمان شده ، در ضمن روند رو به رشد آلمان در این سال ها ببینید شما میگید 2012 و 2010 قهرمان نشد 2014 که قهرمان شد ، این یعنی مسیر درست
و مسئله دیگه اینکه واقعا فکر میکنید فرانسه بازی حساب شده کرد ؟! فرانسه خوش شانس بود ، میدونست تا دقیقه 15 گل نزنه دیگه آلمان به جو و محیط عادت میکنه و بازی رو بدست میگیره ، فشار آلمان رو فرانسه رو میشد کامل حس کرد ، خیلی خوش شانس بودن که پنالتی گرفتن و اون فشار رو شکستن
نیمه دوم هم فرانسه با خیال راحتی بازی میکرد ولی آلمان تحت فشار بود ،
یعنی واقعا تیرک آلمان حساب شده بود یا خوش شانسی فرانسه ؟ ضربات سر آلمان حساب شده بود ؟ پنالتی که برای آلمان نگرفتن حساب شده بود یا شانس ؟

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از امین :
کلمه‌ی کثیف و عبارت کثیف‌بازی‌کردن منو یاد تیم ایتالیا می‌ندازه، با اون دفاع اتوبوسی و سیستم ترسوطور ش. اگه بازی آلمان کثیفه، بازی ایتالیا چیه پس؟ سوپر فرا کثیف؟ 80 دقیقه دفاع کنی بعد یهو گل بزنی؟
هر تیم یه هنری داره. پرتغال الان هنرش اینه مساوی بگیره پنالتی بزنه بیاد بالا :)) ))) ایتالیا هم که گفتم، حالا آلمان این بین داره با آنالیز بازیکنا و موقعیت‌ها و چه و چه و چه به اصطلاح "ماشینی" بازی می‌کنه این اسمش هنر نیست؟ "غیرت" ؟ :د

دو تا بحث ! یکی اینکه ایتالیا تو این تورنومنت اصلا اتوبوسی بازی نکرد . چرا کونته تیم رو روی دفاع وحشتناک قوی BBC و بوفون ساخته بود ولی اتوبوسی بازی نکرد . ایتالیا اگر یکی ، فقط یکی از هافیک های مصدوم یا محرومش بودن می رفت بالا . بحث دیگه هم اینکه فرضا اتوبوسی بازی میکرد . چرا کثیف باشه ؟! آلمان و اسپانیا هافبکای خیلی خوبی دارن ، ایتالیا دفاع های خیلی خوبی داره ، چرا براساس چیزی که داره بازی نکنه ؟! الکی حمله کنه که صرفا بازی تماشاگرپسند تر بشه ؟! تازه اونم فوتبال دفاعی قشنگی های خودش رو داره ، همین که 80 دقیقه دفاع کنی و یکهو گل بزنی آخر هیجانه .

پ.ن : کاری به سبک آلمان ندارم ! :D

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

من گفتم آمار خیلی قوی داره و نه اینکه همیشه قهرمان شده ، در ضمن روند رو به رشد آلمان در این سال ها ببینید شما میگید 2012 و 2010 قهرمان نشد 2014 که قهرمان شد ، این یعنی مسیر درست
و مسئله دیگه اینکه واقعا فکر میکنید فرانسه بازی حساب شده کرد ؟! فرانسه خوش شانس بود ، میدونست تا دقیقه 15 گل نزنه دیگه آلمان به جو و محیط عادت میکنه و بازی رو بدست میگیره ، فشار آلمان رو فرانسه رو میشد کامل حس کرد ، خیلی خوش شانس بودن که پنالتی گرفتن و اون فشار رو شکستن
نیمه دوم هم فرانسه با خیال راحتی بازی میکرد ولی آلمان تحت فشار بود ،
یعنی واقعا تیرک آلمان حساب شده بود یا خوش شانسی فرانسه ؟ ضربات سر آلمان حساب شده بود ؟ پنالتی که برای آلمان نگرفتن حساب شده بود یا شانس ؟
چرا آلمان فقط 15 دقیقه آخر کشید جلو؟ چرا کل نیمه دوم رو مثه 10-12 دقیقه آخر بازی نکرد! بازی ماشینی یعنی بازی بدون انعطاف! یعنی این!

farzane.f

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان
مدال المپیاد
زیست
رشته دانشگاه
پزشکی

رونالدو :( :( :(
خیلی وحشین واقعا X-(
دیگه پرتغال باید ببره واقعا

بعدا نوشت:یییییسسسسسسسسس

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

به نقل از Fateme.RMA :
سلام و درودِ گرم و صمیمانه عرض میکنیم خدمت طرفدارای بیشمارِ آلمان :)) :))
سلام و درود گرم و صمیمانه عرض میکنیم خدمت طرفدارای فرانسه و مخالفان بیشمارِ پرتغال :))

تو این تورنمنت من طرفدار آلمان بودم و پرتغال! دلم میخواست جفتشون رو تو فینال ببینم ((:
انصافا بدون کریس عالی بود بازیشون، و خوبی این قهرمانی این بود که این پیروزی برای یک "تیم" بود + بدون ستاره ش و برای اون.
چقدر کریس گریه کرد :-< و چقدر خوشحالش کردن 8-> خدا کنه پایان همه گریه ها همینجوری باشه 8-> و این
حیف نمیتونه با زانوش بالا پایین بپره 8->
پ.ن: گویا داره میپره :|

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بله پرتغال قهرمان شد. در کمال ناباوری و ناشایستگی ((:
از بقیه بازیا بگذریم، امشب انصافا خوب بازی کردن مخصوصا نیمه دوم وقت اضافه. وقتی کریس مصدوم شد من واقعا فکر کردم پرتغال از هم میپاشه و اصلا نمیتونه حتا 1% امید به برد داشته باشه. ولی واقعا یک شگفتی بود که بدون ستاره اصلی خودشون قهرمان شدن.
چه کرد پاتریسیو تو این بازی. ناروا نیست اگر بگیم یه تنه پرتغال رو قهرمان کرد ((: واکنش هاش واقعا عالی بود.

من به هیچ وجه پرتغال رو شایسته قهرمانی نمیدونم. تو این تاپیک هم از اول مخالفت کردم با بالا اومدن ناجوانمردانه ش ((: اما واقعا با مصدوم شدن و اشک های کریس تحت تاثیر قرار گرفتم و الان خوشحالم که قهرمان شدن و کریس رو ناامید نکردن ((: بدون شک قدم بزرگی بود برای توپ طلا 8->

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

اوکراین و البانی حقشون از پرتغال بیشتر بود :|

بعدن نوشت : انقده دوس دارم دیس لایک میکنین شما آلمان دوست ها و رونالدو دوست ها! :* (اصن قلبم واسه شما ها می تپه)

نصفی از دخترا فقط بخاطر عضلات و بدن رونالدو دوسش دارن! ادامه بدیــن خانومای محترم و آقایون محترم تر! =))

Shirin 77

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
96

من برتغالو از فرانسه بيشتر دوست داشتم ولي المان يه جيز ديكه بود برام :D حيف شد :(

amirziaee680

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

ایشالله جام جهانی روسیه نایب قهرمانی فرانسه و قهرمانی ایران =))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا