• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ویروس‌‌ها

• شروع کننده موضوع

برگ زرین

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سلام

ببخشید من یه ویروسی گیرم افتاده که میره میبینه اون تایتل فایل یا پوشه ای که باز کردم چیه بعد اگه توش کلمه anitivirus یا اسم آنتی ویروسای معروف باشه میبنده!!!
اصلا نمیتونم آنتی ویروس نصب کنم!
کسی هست کمکم کنه؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : ویروسی که صفحه نصب آنتی ویروسو میبنده

از این آنتی ویروس های بوتیبل استفاده کن پاک کنه. Bootable

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

من چنین مشکلی داشتم پیشِ دو نفر اهلِ فن هم بردم ولی کاری از دستشون برنیومد و نهایتا ویندوزمو عوض کردم :rolleyes:

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

الان یک سیستم دست من هست که تقریبا همین بلا سرش اومده. البته eset نصب بود خوشبختانه تونستم آپدیت کنم. ولی این ویروس عجیب همه چیز سیستم رو از کار انداخته. قابلیت آپدیت و فایروال و ... همه رو زده ترکونده. check disk رو یه کاری کرده اجرا نمیشه و ...
ویندوزش اصله و کلی تلاش کردم بدون دست زدن بهش، درستش کنم اما گویا چاره ای نیست جز یک تغییر اساسی !

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از میم ح میم دال :
الان یک سیستم دست من هست که تقریبا همین بلا سرش اومده. البته eset نصب بود خوشبختانه تونستم آپدیت کنم. ولی این ویروس عجیب همه چیز سیستم رو از کار انداخته. قابلیت آپدیت و فایروال و ... همه رو زده ترکونده. check disk رو یه کاری کرده اجرا نمیشه و ...
ویندوزش اصله و کلی تلاش کردم بدون دست زدن بهش، درستش کنم اما گویا چاره ای نیست جز یک تغییر اساسی !
خب این ویروس عجیب غریب ، در اصل یک روت کیت بود. روت کیت چیزی بدتر از ویروسه که به سیستم نفوذ میکنه و کنترل سیستم رو دستش میگیره. بعد از کلی کلنجار رفتن با سیستم و امتحان کردن آنتی ویروس و روش های مختلف و حتی رفتن تا مرز فرمت کامل هارد، با استفاده از Kasper removal tool مشکلات حل شد کامل :))

ph_pouya

p o u y a
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز (سابقاً :-")
پاسخ : ویروس‌‌ها

برای هر ویروسی که به پستتون می‌خوره یه تاپیک جدا نزنین. همین‌جا بحث رو ادامه بدین.
:‌)

بالا