• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران [سری4]

• شروع کننده موضوع Zed
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : تصور ما از کاربران [سری4]

اعلام میدارم که فقط به عشق لواشک و قاقا لی لی دارم قاف رو تصور می کنم :D

به نقل از قاف :

ما رو تو ویکی پدیا پیدا میکنن تو چی؟ هه

ابتدا مهر تایید خود را بر این پست می نهیم تا دیگران به وجود نازنین قاف :)) پی برند!

به نقل از قاف :
اونایی که میخوان برن پلی تکنیک و از غذاش میترسن و اینا....
میتونن برن اکسیژن
پایینترش تو چارراه لیوئه (البته خیلی راضی نبودیم ما ازش)
بالاتر از لیو و پایینتر از اکسیژن چنتا غذای خونگی فروشی هم هست
اوندست ولیعصر، تو چارراهم هم بستنی هست هم چنتا فست فود
ولی از همه مهمتر.... هات داگ دانشجوییه! که ناموس هات داگاس...
همون چارراهو 100 متر 150 متر بطرف فردوسی برید به هات داگ خوران میرسید... قبلا جاش بهتر بود(روبرو پارک دانشجو :-") ولی الان بخاطر زیرگذر جابجا شده و رفته یه جا بزرگتر (همین جای فعلی)
بالاتر از دانشگاهم سر کوچه رحیم زاده هم فست فود هست (جهان!) البته سگ پزیه :-"
و هم دوذوقه که قیمتاش به دانشجو ها نمیخوره :D
موفق باشید :D

همه اینا بخاطر اینه که بوفه درست حسابی نی! L-:

الان که فکرشو میکنم ربطی به این تاپیک نداشت! :D
ولی ناموسا کار کردما... خودم فکر نمیکردم انقدر فست فود رفته باشم :-"

بسیار آدم شکمو ایه! :D به نظر میاد اهل دور دور و خیابون متر کردن باشه

به نقل از قاف :
خب یه استدلالی... یه چیزی... حرفی... حدیثی... همینطوری خشک خشک؟ مزخرفه؟

این اخلاقش خیلی خوبه که حتی اگه با طرف مقابل مخالف باشه ( یا حتی موافق باشه ولی طرف دلیل نیاورده باشه) یه جوری با شوخی میگه به فرد مورد نظر که آدم بهش بر نمی خوره!

به نقل از قاف :
گیریم فرض
گریم کردی
کلیپ هم
دادی کلی
بدن خوب
زلم زیمبو
پوووف
درخت کریسمس!
اینا همش کلیشس
واس ما نذار تریپ پس

6- اپیکور بند

به نقل از قاف :
بده گل سمی که آرمان خوله رد میده
گله کوش نیست؟ ولی kushه رول بعدی که
میگه جمعه شب میاد میگی فوله مرتیکه
تو که ری×ی انقد هم نزن شله زرد نی که
آه
عکس نگیر او×ی دافات دستمال منن
عین سیاره میان دورم درجا بزنن
اینجا گرمی نمیدن بگو گرمی چندی؟
همین!
دست کنم جیب شلوار بگم...

فاطماگل- اپیکور بند!

اپیکور بند گوش میده

دیگه فعلا همینا

پ.ن: کسانی که پست "نتایج اومد" ش رو دیدن میدونن که گاهی اوقات یه شوخیای بسیار بامزه ای می کنه که آدم دلش میخواد هزاران منفی بهش بده :D

moOn:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ارومیه

×تصورم اینه که ایشون کمی بی حوصله و عجوله. دوست داره هرکاری رو شروع می کنه، زود به نتیجه برسه. این عجول بودن، تو قضاوت هم هست. یعنی به جای تحلیل و فکر کردن، ترجیح می ده زود نتیجه گیری کنه.
×همیشه فکر می کنم با چهره ی پوکرفیس نشسته پشت مانیتور و حرفای طنزش رو پست می کنه. آدم درونن جدی ای ه که به شاد بودنِ اطرافیانش اهمیت می ده. و خب، شوخ طبعی خوبی هم داره. فقط گاهی اغراق شده ست.
×به مبحث هوش و معما علاقه منده.(بدیهیات:د) ولی تو این زمینه هم دوست داره سریع موضوع رو حل کنه و بذاره کنار. از این که مسائل تو ذهنش پیچ بخورن، خوشش نمیاد!
×خیلی بامعرفت و مهربونه. اگر آدمی بهش ثابت بشه، همه جوره براش مایه می ذاره.
×فکر می کنم بعد از ورود به دانشگاه خیلی تغییر کرد.
×سخت و دیر اعتماد می کنه. تا کسی رو بشناسه، رفتارش نسبت به اون شخص، احترامِ همراه با شک و تردیده :د

پ.ن: اینا نتیجه ی خوندن تعداد زیادی از پستای ایشونه و تصوری که تو ذهنم نقش بسته. الان خیلی سخته واسه تک تک شون نقل قول و اثبات بیارم :د بپذیرید!

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

خوب ایشون :
* خشونت در پس چهره ای ک ب نمایش میذاره کاملا قابل لمسه در حدی که با اینکه مثلا خواهرشو خیلی دوست داره حتی به اونم رحم نمیکنه ، این خشونت مدت زیادی که در وجودش تثبیت شده و یه سابقه ی حداقل 4-5 ساله داره
به نقل از قاف :
من وقتی دیدم قبول شدم، خیلی خونسرد از پشت صندلی پاشدم،با خواهرم تنها بود، گرفتم انقدر تکونش دادم تا رفت بالا آورد!
یه نمونه از این خشونت (قدیمی ترین چیزی که میشد پیدا کرد )

*ادعا داره دانشگاه نروئه
شاید ریشه ی این دانشگاه نرو بودنش این حرف باشه
به نقل از قاف :
موقه ثبت نام، یکی از مسئولای ثبت نام که دانشجو بود پرسید رتبت چند شده؟ منم گفتم
یهو بلند شد داد زد یاابوالفضل :O اشکاااان(بغلیش) این با فلان رتبه اومده اینجا...
چرا اینطوری انتخاب رشته کردی؟ چرا خودتو بدبخت کردی؟!

از اون روز من این شکلیم: :|
دمش گرم در بدو ورود به دانشگاه روحیمو ساخت کلی!

درمورد اعتبار مدرک ماینور میشه ینفر توضیح بده؟ :D ینی امکانش هست من بدبخت نشم؟ :D
و اگه اینجوری فرض کنیم میشه سجاد رو یه ادمی تصور کرد که بسیار زیاد تاثیر پذیره

*فرزند خلف

به نقل از قاف :
بابام نشسته و انگور میخوره
بعد میگه؛ سجاد میله پرده رو یه دستمال میکشیدی (آخه نه که هرروز میبینم خاک گرفته...)
سجاد یه جارو میزدی
سجاد لباسشویی صدا میده یه نگاه بکن بهش (بخدا من رشتم علومه... حتی خود کامپیوترم درست حسابی یاد نمیگیرم :D که اگه یادم بگیریم واقعا ربطی به لباسشویی نداره دیگه)
سجاد کاش میرفتی یه جفت دستکش میخریدی
سجاد خیار نداریم
سجاد...

میگن برده دار های بریتانیایی گفتن جم کنین بریم بابا... ما برده دار نیستیم که!

پ.ن: پدر وقتی شماره حسابمو اس ام اس میکنم واسش که پول بریز کار دارم میگه چشام ضعیفه نمیتونم بخونم شماره رو(بعد حالا کاراکترارو رو کیبورد گوشیش میبینه که جواب میده ها) بعد الان گرد و غبار رو روی میله ی پرده دیده...

*یه سری چیز بدون شرح باید نقل کنم :-"
به نقل از قاف :
خب وقتشه من داخلی شم دیگه... :D
به نقل از قاف :
به قدری مافیایی لایک میشن پستا که میشه بدون باز کردن لیست گفت کیا لایک کردن یه پستو
:-"

*اگه چیزی بگین ک بهش بر بخوره با خاک یکسانتون میکنه .....:-" :-"

*نمی تونه ادرس بده ازش ادرس نپرسین هیچ وقت
*بعد اینجوری متصورم ایشونو ک
به پشتی تختش تکیه داده لپ تاپش رو پاهاشه عینکشو گذاشته کنارش تا اگه مجبور شد بزنه
قد بلند با یه چهره ی ^-^ به انظمام مقداری ریش
طبیعتم تخریب میکنه از وقتی تخریب کردن مد نبود !

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

اینم تصورات شما از قاف! قاف بیا و پست جمع بندی نهایی رو بذار

خب شما تا یک هفته یعنی دقیقا تا آخر شنبه ی هفته ی آینده وقت دارید که ++MaRyAm++ رو تصور کنید!

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

درسته

بسیار آدم شکمو ایه! :D به نظر میاد اهل دور دور و خیابون متر کردن باشه
نه به این شکل، ناهارم نمیخورم حتی :-" ولی خب یه دورانی بود که 16 ساعت مدرسه بودیم، نیاز بود بلد باشیم اونجاهارو :-" خیابون متر کردنم فقط یه سریاشون!

این اخلاقش خیلی خوبه که حتی اگه با طرف مقابل مخالف باشه ( یا حتی موافق باشه ولی طرف دلیل نیاورده باشه) یه جوری با شوخی میگه به فرد مورد نظر که آدم بهش بر نمی خوره!
مرسی :D

اپیکور بند گوش میده
راستش نه، ولی خوب جالب بودن اون تکستا!

کسانی که پست "نتایج اومد" ش رو دیدن میدونن که گاهی اوقات یه شوخیای بسیار بامزه ای می کنه که آدم دلش میخواد هزاران منفی بهش بده
خودم یادم نیست #-o

تصورم اینه که ایشون کمی بی حوصله و عجوله. دوست داره هرکاری رو شروع می کنه، زود به نتیجه برسه. این عجول بودن، تو قضاوت هم هست. یعنی به جای تحلیل و فکر کردن، ترجیح می ده زود نتیجه گیری کنه.
متاسفانه این درسته، ازشم خیلی ضربه خوردم! ولی خب... :-??

همیشه فکر می کنم با چهره ی پوکرفیس نشسته پشت مانیتور و حرفای طنزش رو پست می کنه. آدم درونن جدی ای ه که به شاد بودنِ اطرافیانش اهمیت می ده. و خب، شوخ طبعی خوبی هم داره. فقط گاهی اغراق شده ست.
تصحیح کنم که طنزی وجود نداره، من اتفاقات رو اونطور میبینم! و خب خوبیش اینه که آدم زندگی ناامید کننده ای نداره؛ و بدیشم اینه که خودش میدونه واقعیت چیه و سخته واسش

فکر می کنم بعد از ورود به دانشگاه خیلی تغییر کرد.
شکست.

خشونت در پس چهره ای ک ب نمایش میذاره کاملا قابل لمسه در حدی که با اینکه مثلا خواهرشو خیلی دوست داره حتی به اونم رحم نمیکنه ، این خشونت مدت زیادی که در وجودش تثبیت شده و یه سابقه ی حداقل 4-5 ساله داره
13 سال. :)

ادعا داره دانشگاه نروئه
من نمیرم چون حال ندارم
دیگه اینکه گفتن نداره :D

اگه چیزی بگین ک بهش بر بخوره با خاک یکسانتون میکنه
نمیدونم از کجا میگی!

نمی تونه ادرس بده ازش ادرس نپرسین هیچ وقت
هرچند اینکه من نتونم دقیق بگم چجوری برید فری کثیف دلیل نمیشه ادرس دادن بلد نیستم؛ ولی همیشه جوابم به کسایی که ادرس میخوان، "نمیدونم"ه؛ چون حوصله ی توضیح دادن ندارم براشون! یه نقشه وردارن که گم نشن :-"

طبیعتم تخریب میکنه از وقتی تخریب کردن مد نبود !
طبیعت ذاتا یه مانع برای بشره! چرا باید نذاریم از بین بره؟ :-"

هرچند قاف رو بازنشست کردم (اول قرار بود یه مرخصی بره ولی خب...)؛ ولی برای احترام به بقیه و اینا( :-") از قول قاف جواب دادم این پستارم؛ هرچند امیدوار بودم برای نقل قول ها از کاراکتر قاف نقل قول کنید، نه بقیه؛ اینطوری ممکنه یه سری تناقض دیده شه...

مرسی که شرکت کردن.

پریماه

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرز 1
شهر
تهران

صورت گرد
قد 158
نه چاق نه لاغر
احساساتی
منفی باف
زیاد کلمات رو کتابی میگه

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

مریم >:D< ;;) *-: *-: *-:

خب من زیاد پستاشو اینا رو نخوندم بیشتر خارج از فروم در ارتباطیم برا همین استدلالی ندارم از اینجا ک بخوام بیان کنم . اما خب از دید روانشناسی از روی رفتاراش و خلقیاتش حدسیاتی (حدسیاته . اون شناختایی ک دارمو نمیگم .) ک دارم اینان :

دختر آرومیه و منطقی و مهربون . روحیه لطیفی داره فک کنم :د و فقط کافیه بدونه مشکلی براتون پیش اومده حتی اگه کمکی از دستش بر نیاد حرفایی میزنه ک سعی کنه ارومتون کنه . اهل دوستیای گروهی نیست همیشه یکی دو تا دوست داره اما خیلی صمیمی . دختر قوی عی هست . نجیبه . زبر و زرنگ ب نظر میرسه "-: . یکمم یه کوچولو شیطنت میکنه گاهی . اشپزیش خوبه :د خونه داری بلده :د بچه ها رو دوست داره :د مذهبی و معتقده .

زیاد قابل اعتماد نیست همیشه "-: (اشاره میکنم ب اون دفعه ای ک منِ بیچاره رو از خواب بیدار کردین بعد گوشیو گذاشتین اسپیکر با بعضیا ("-:) صداشم در نیاوردین "-: )

ایشون عاشق فرانسه و فرانسویه در حدی ک رشتشو هم تو همین زمینه انتخاب کرد و خب حس میکنم بخاطر این علاقش مترجم موفقی میشه ! (یکی اواتارای قدیمیش و صوبتایی ک تو بانگاش شده "-: )
و کلن ایفل دوست هستن ایشون "-: (اشاره ب کادوی زهرا و عکس ماه عسل "-: )

نقاشی کشیدن و نشستن بین مداد رنگا رو دوست داره => خیلی حوصله داره . نقاشی اینا واقعن حوصله هنری میخوان ک من ندارم :د

بعدم اینکه بعضی چیزا رو ب روی ادم نمیاره . (نگم بهتره :د) ب هر حال من همیشه از این بابت شرمندشم X_X
بعضی چیزای دیگه رو هم ب روی ادم نمیاره ولی یه حسایی بم میگه پشت سر ادم با زهرا در موردش حرف میزنن :-s :D

فلن همینا ب ذهنم رسید :د

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

++MaRyAm++ ----> بست بست فرند >:D< x:
اینو باید توضیح بدم ک وقتی من از چهار ماهه پیش با مریم شب و روز گذروندم توصیفش میکنم ... گفتن ذکر کنم :-" :D

شناخت من از مریم یه شناخت 5ساله س و دوستیمون یه دوستی 4 ساله
دفه ی اول ک دیدمش (اردوی معارفه ی مدرسه بود اگه اشتباه نکنم ) جز کسایی بود که با خودم گفتم " یاد بگیر ازش ، بزرگ شو یکم :-" " ... یه بچه ی مظلوم ِ ساکت
شاید حتی ب اینم فک کردم که چقد با بکس سر ب سرش بذاریم ک کم هم حرص ندادیم بهش ،خدا بگذره از سر تقصیراتمون :-"
بعد یه سال که گذشت به طور کامل فهمیدم
از ان نترس ک های و هوی دارد
از ان بترس ک سر به توی دارد
یا یه همچین چیزی

پتانسیل بالایی واسه شیطنت داره و پایه ی هر گونه خرابکاری ----> از اونجایی که چهره ی مظلومی داره ، عامل اجراییه خوبیه :D

خودش فکر میکنه احساساتی نیس ولی هست اینو وقتی میشه فهمید ک یه عکس از آریانا میبینه
جا داره بگم یه ذره عدل تو رفتار. این دختر نی ... تبعیض بین آریانا و زهرا بیداد میکنه

تقریبا وابسته ب کانون خانواده ، دلتنگی هاش برای مامانش اینا اینو نشون میده ولی خوب زیاد بروز نمیده

یه اخلاق خوب داره و اون اینه ک اگه چیزی ناراحتش کنه صاف و پوست کنده بهت میگه

اهل تعارف و اینا نیس ، حداقل با من ، و این زندگی رو راحت میکنه :)

اگه به یه چیزی پیله کنه تا قضیه رو کامل نفهمه دست بردار نی :-"

اگه نخواد حرفی بزنه هیچ جوره نمیتونی از زیر زبونش بکشی ------> (یه چیزی بود ک که من فک میکردم نیست ، بعد دیدم هست ) [مریم م اینو یادم نرفته 9بهمن ک داریم برمیگردیم باید بهم بگی :D ]
وقتایی ک حالت خوب نیس و نمیتونی تصمیم منطقی بگیری خیلی خوب کمکت میکنه ( اخرین مورد امروز عصر :D ، قبلیش هم بعد اربعین بود :-" )

در آخر بعد همه ی اینا بگم ک :
گرچه این خوبیا رو داره ولی ... یه دوست عین مریم داشته باشی دشمن نمیخوای :))

prosur

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

مریم ;;)
خیلی نشده که باهاش چت کنم اما خواننده ی چت هاش با دیگران تو گروه بودم؛
دختر اجتماعی ـیه، باحوصله :D،رنگ بنفش دوست :-" ~ به خاطر تنها عکسی از پروفایلش که یادمه. یه دختر بود با سویشرت بنفش که به سمت چپ خودش نگاه می کرد و چهرش معلوم نبود. :-" :D

اینجور که به نظر میاد به جای همه راننده ها من باید قوانینو رعایت کنم :|
شهروندی قانونمند.
البته که فک می کنم به نوعی تحت فشار شرایط بوده در این بعد! به خاطر این:
اینکه میگن تو دنیاایران(و بالاخص نجف آباد)تنها جاییه که اگه موقع عبور از خیابون یک طرفه به دو طرف نگاه نکنی فردای آن روز مراسم ترحیم آن مرحوم بر سر مزارش برگزار میگردد،کاملا صحیح است :D
امروز نزدیک ب نصف شدن بودم که فهمیدم چ خبره ب خودم جنبیدم هنوزم نفسی میادو میره،شکر خدا :)

وااای چقد خوبه با یه آدم موفق که برنامه ریزی دقیق واسه آیندش و ذوق در مورد انجام کارهاش و پروژه هاش داره حرف بزنی :)
طرفدار نظم و برنامه ریزی.

وای چقد این کلمه ی "بیخیال"امشب پر کاربرد و آرامش بخشه :))
آسان گیرید که آسان گذرد :D :)) :)) :))
دختری که معمولا استرس و دغدغه داره و شخصیت "تِیک ایت ایزی" گیری نداره.ولی سعی می کنه که این بیخیالی رو با جمله به خودش تلقین کنه :-"

×خدا تنهایی ای رو که به بعضیا میده،نعمته واسه اون بعضیا،متاسفانه خودشون نمی فهمن و فک می کنن عقل کلن،متاسفانه [-(
به حکمت و مصلحت خداوندی معتقده.

چقد خوبه تنهایی یه ریسک بزرگو قبول کنی،انجامش بدی و به نتیجه برسی،تنهایی :D
طرفدار استقلال یافتگی.

دیدن شاعر مورد علاقه و شنیدن شعرهاش از زبون خودش و بازسازی شدن صحنه ی یکی از خاطرات خیلی خیلی خوبت تو اون فضای شاعرانه ;;)
دوس داشتم میتونستم اون لحظه ها رو بغل کنم >:D<
#ذوق مرگ :-"
+ فعالیت مستمرش تو تاپیک بیت های قشنگ؛ طرفدار شعر و شاعری.

وانمود کردن سخت است. :D
بلد نیس نقش بازی کنه. :-"

و باز هم ال کلاسیکوی غیر قابل پیش بینی و حساس 8->
امیدوارم بازم جدال دوست داشتنی و پر هیجان بین دو تیم رو ببینیم :D
فوتبال دوست.

و برای بار شونصدم ب این نتیجه رسیدم که خرید بزرگترین تفریح دنیاست :D
از جمله افرادیه که "خرید درمانی" روش تاثیر داره. از بعد روانشناسی قضیه اگه نگاه کنیم. :-"

اینجاام آلبوم من :D

1.کیفم :))
2.بدلیجات1 :-"
3.بدلیجات2 :D
4.دستبند صورتی x:
5.کعبه x: x:
6.تهران :)
7. شعروگرافی (;
مورد 1 و4 رو که در پست هاش رویت کردم، خودش درست کرده بود. پس هنرمند و با ذوقه+ آشپزی بلد. :D
+مدرکی دیگر:
ی تابلو مداد رنگ دارم حدود ی سالو نیمه دارم اینو میکشم :D خورد ب دوران کنکورو اینا ولش کردم الان تقریبن رو ب اتمامه،عکس ی یوز پلنگه عاشق چشماشم اصن نگاش میکنم شرشر آرامش میاد ب سمتم :))

با خود باوری تا اینجا اومدم بقیشم همین طوری ادامه میدم!
و چقد کمک میکنم خودم ب خودم....
اعتماد به نفس و خودباوریش در سطح قابل تحسینیه+ جزو معدود افرادیه که شجاعت اینو داشته که بره رشته ای که بهش علاقه داره درس بخونه <D=

مریم
عبری هستش!
ب معنی خدمت گزار معبد :)
چیزی که مشهوده کلن در پست های ایشون اینه که از لحاظ اعتقاداتش و باورهاش در سطح خوبیه، ینی به واسطه ی همین موارد هس که کسب آرامش می کنه.

بهترین بازیکن ک باید رونالدو بشه!
درسته ک تیمش تو جام جهانی عملکرد خوبی نداشت اما تو لالیگا فوق العاده بوده /m\
طرفدار رئال و رونالدو و سپاهان و ذوب آهن! و این ینی این که بارسایی و پرسپولیسی نیس؛ صوبتی ندارم دیگه در این باب. :|
:D
الان یادم اومد که چند تا پست تو تاپیک والیبال هم داشت. کلن ورزش دوسته. :D

نتیجه گیری نهایی: انسان برونگرایی ست!: )

++MaRyAm++

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از می :
صورت گرد
تقریبن :D
قد 158
169 :-"
نه چاق نه لاغر
اوهوم :)
احساساتی
خودم فک نمیکنم زیاد احساساتی باشم ،شایدم تلقینه :D
منفی باف
خیلی کم با توجه به شرایط موجود
زیاد کلمات رو کتابی میگه
ن اتفاقن اینجوری نیسم زیاد :)
ممنون از تصورت :)

به نقل از sadlove :
مریم >:D< ;;) *-: *-: *-:
مهرناز x: x: x:

خب من زیاد پستاشو اینا رو نخوندم بیشتر خارج از فروم در ارتباطیم برا همین استدلالی ندارم از اینجا ک بخوام بیان کنم . اما خب از دید روانشناسی از روی رفتاراش و خلقیاتش حدسیاتی (حدسیاته . اون شناختایی ک دارمو نمیگم .) ک دارم اینان :

دختر آرومیه و منطقی و مهربون . تو خانواده اصلا آروم نیستم اما تو جمع دوستام یه کمی،منطقیم، مهربونو دیگ من نباید بگم :D
روحیه لطیفی داره فک کنم :د نه اونقدرا لطیف :))
و فقط کافیه بدونه مشکلی براتون پیش اومده حتی اگه کمکی از دستش بر نیاد حرفایی میزنه ک سعی کنه ارومتون کنه . خودمم از این وضعیت حس خوبی میگیرم.
اهل دوستیای گروهی نیست همیشه یکی دو تا دوست داره اما خیلی صمیمی .
اهل دوستیای گروهیم هستم اما با یکی دو نفر توی گروه همیشه صمیمی ترم،توی گروه شخصیتای زیادی هس و من نمیتونم با همشون یه جور برخورد کنم طبیعتن و در مورد دوستای خیلی صمیمیم حتما برام خیلی مهمن که تا اون حد باهاشون صمیمیم (; :D :D
دختر قوی عی هست . احتمالا
نجیبه . موچکر :)
زبر و زرنگ ب نظر میرسه "-: فقط به نظر نمیرسه ها،میشه گفت زرنگم :D :-تعریف از خود :))
. یکمم یه کوچولو شیطنت میکنه گاهی . شاید یه کم بیشتر
اشپزیش خوبه :د بد نیس،اما خیلی حال و حوصله سر گاز واسادن ندارم :-"
خونه داری بلده :د اوهوم (;
بچه ها رو دوست داره :د نه خیلی زیاد :-"
مذهبی و معتقده . بلی :)

زیاد قابل اعتماد نیست همیشه "-: (اشاره میکنم ب اون دفعه ای ک منِ بیچاره رو از خواب بیدار کردین بعد گوشیو گذاشتین اسپیکر با بعضیا ("-:) صداشم در نیاوردین "-: )خبر رسیده که بعضیا اعتراف کردن کار خودشون بوده،من بی تقصیرم :))

ایشون عاشق فرانسه و فرانسویه در حدی ک رشتشو هم تو همین زمینه انتخاب کرد و خب حس میکنم بخاطر این علاقش مترجم موفقی میشه ! (یکی اواتارای قدیمیش و صوبتایی ک تو بانگاش شده "-: )
و کلن ایفل دوست هستن ایشون "-: (اشاره ب کادوی زهرا و عکس ماه عسل "-: )
کاملا درسته،عاشق فرانسه و پاریس و ایفلم به شدت x:
عکس ماه عسل
:))
نقاشی کشیدن و نشستن بین مداد رنگا رو دوست داره => خیلی حوصله داره .
نقاشی اینا واقعن حوصله هنری میخوان ک من ندارم :د
آره نشستن بین مداد رنگیارو خیلی دوس دارم اما خیلی حوصله هنری ندارم،فقط برای هنرایی که خیلی دوس دارم حوصله به خرج میدم :D

بعدم اینکه بعضی چیزا رو ب روی ادم نمیاره . (نگم بهتره :د) ب هر حال من همیشه از این بابت شرمندشم X_X
دوس ندارم تو کار کسی فضولی کنم واسه همین نمیپرسم،اگه هم بپرسم واس اینه که اگه بتونم کمک کنم :) دشمنت شرمنده (;
بعضی چیزای دیگه رو هم ب روی ادم نمیاره ولی یه حسایی بم میگه پشت سر ادم با زهرا در موردش حرف میزنن :-s :D
کدوم چیزا؟ :D

فلن همینا ب ذهنم رسید :د
مرسی عزیزم >:D<

[/quote]
به نقل از زهرا :) :
++MaRyAm++ ----> بست بست فرند >:D< x:
زهرا :) ------->بست بست بست فرند >:D< x: x:
اینو باید توضیح بدم ک وقتی من از چهار ماهه پیش با مریم شب و روز گذروندم توصیفش میکنم ... گفتن ذکر کنم :-" :D
ایشالا4سال (;
بفرمایید :D

شناخت من از مریم یه شناخت 5ساله س و دوستیمون یه دوستی 4 ساله
دفه ی اول ک دیدمش (اردوی معارفه ی مدرسه بود اگه اشتباه نکنم ) جز کسایی بود که با خودم گفتم " یاد بگیر ازش ، بزرگ شو یکم :-" " ... یه بچه ی مظلوم ِ ساکت جدن اینطوری به نظر میومدم؟ :))
شاید حتی ب اینم فک کردم که چقد با بکس سر ب سرش بذاریم ک کم هم حرص ندادیم بهش ،خدا بگذره از سر تقصیراتمون :-"
برو هفت شبانه روز از این کارت استغفار کن [-( :))
بعد یه سال که گذشت به طور کامل فهمیدم
از ان نترس ک های و هوی دارد
از ان بترس ک سر به توی دارد
یا یه همچین چیزی
چی شد اینو فهمیدی؟ :D

پتانسیل بالایی واسه شیطنت داره و پایه ی هر گونه خرابکاری ----> از اونجایی که چهره ی مظلومی داره ، عامل اجراییه خوبیه :D
استاد مایی :D توام اصولن مغز متفکر خوبی هستی :))

خودش فکر میکنه احساساتی نیس ولی هست اینو وقتی میشه فهمید ک یه عکس از آریانا میبینه
اما خیلی احساساتی نیستم،شایدم تلقینه :-"
جا داره بگم یه ذره عدل تو رفتار. این دختر نی ... تبعیض بین آریانا و زهرا بیداد میکنه
آریانا کوچولوعه خب خیلی شیرینه،زهرا فقط حرص دادن بلده :D به هر حال بیشتر دقت میکنم از این به بعد :)

تقریبا وابسته ب کانون خانواده ، دلتنگی هاش برای مامانش اینا اینو نشون میده ولی خوب زیاد بروز نمیده
وابسته که هستم اما ن اونقدر زیاد :D

یه اخلاق خوب داره و اون اینه ک اگه چیزی ناراحتش کنه صاف و پوست کنده بهت میگه
میخوام اصاب خودم راحت باشه میگم که نخوام خودم حرص بخورم :))

اهل تعارف و اینا نیس ، حداقل با من ، و این زندگی رو راحت میکنه :)
خیلی اهل تعارف نیسم اما با تو کلن راحتم :)

اگه به یه چیزی پیله کنه تا قضیه رو کامل نفهمه دست بردار نی :-"
موقعیت مشابه برام پیش اومد که دس برداشتم :))

اگه نخواد حرفی بزنه هیچ جوره نمیتونی از زیر زبونش بکشی ------> (یه چیزی بود ک که من فک میکردم نیست ، بعد دیدم هست ) [مریم م اینو یادم نرفته 9بهمن ک داریم برمیگردیم باید بهم بگی :D ]
حالا فکرامو میکنم ببینم چ جوری بپیچونمت :D :-"
وقتایی ک حالت خوب نیس و نمیتونی تصمیم منطقی بگیری خیلی خوب کمکت میکنه ( اخرین مورد امروز عصر :D ، قبلیش هم بعد اربعین بود :-" )
باید به یه دردی بخورم خو :))

در آخر بعد همه ی اینا بگم ک :
گرچه این خوبیا رو داره ولی ... یه دوست عین مریم داشته باشی دشمن نمیخوای :))
با تچکرات فراوان از شما :))
به نقل از Prosur :
مریم ;;)
ویدا (;
خیلی نشده که باهاش چت کنم اما خواننده ی چت هاش با دیگران تو گروه بودم؛
دختر اجتماعی ـیه، باحوصله تقریبن اجتماعی اما حوصله رو نه زیاد :D
:D،رنگ بنفش دوست :-" بیشتر صورتی دوست اما بنفشم بدم نمیاد :)
~ به خاطر تنها عکسی از پروفایلش که یادمه. یه دختر بود با سویشرت بنفش که به سمت چپ خودش نگاه می کرد و چهرش معلوم نبود. :-" :D
شهروندی قانونمند. خوبه اگه اینجوری باشم :D
البته که فک می کنم به نوعی تحت فشار شرایط بوده در این بعد! متاسفانه بله :) به خاطر این:
طرفدار نظم و برنامه ریزی. اوهوم :))
دختری که معمولا استرس و دغدغه داره و شخصیت "تِیک ایت ایزی" گیری نداره.ولی سعی می کنه که این بیخیالی رو با جمله به خودش تلقین کنه :-"
اتفاقن چون "تیک ایت ایزی"گیرم این کلمه رو با خودم تکرار می کنم :D
به حکمت و مصلحت خداوندی معتقده. بلی :)
طرفدار استقلال یافتگی.شدیدن :-"
+ فعالیت مستمرش تو تاپیک بیت های قشنگ؛ طرفدار شعر و شاعری.
از قبل دوس داشتم اما تازگیا به طرز عجیبی دنبال شعر و شاعر و اینام :D
بلد نیس نقش بازی کنه. :-" بلدم اما خیلی پرفکت نیس،سوتی میدم :D :-"
فوتبال دوست. بلی،بسیار (;
از جمله افرادیه که "خرید درمانی" روش تاثیر داره. از بعد روانشناسی قضیه اگه نگاه کنیم. :-" خیلی تاثیر داره،اصن روحم شاد میشه :))
مورد 1 و4 رو که در پست هاش رویت کردم، خودش درست کرده بود. پس هنرمند و با ذوقه+ آشپزی بلد. :D ممنون ازت،آشپزیم بلدم :) :D
+مدرکی دیگر:اعتماد به نفس و خودباوریش در سطح قابل تحسینیه+ جزو معدود افرادیه که شجاعت اینو داشته که بره رشته ای که بهش علاقه داره درس بخونه <D= اعتماد به نفسم بد نیس اما خود باوری نداشته باشم کلن زندگی محوم میکنه،واقعن خوشحالم که این رشته رو میخونم :) :D
چیزی که مشهوده کلن در پست های ایشون اینه که از لحاظ اعتقاداتش و باورهاش در سطح خوبیه، ینی به واسطه ی همین موارد هس که کسب آرامش می کنه. اوهوم :)
طرفدار رئال و رونالدو و سپاهان و ذوب آهن! و این ینی این که بارسایی و پرسپولیسی نیس؛ صوبتی ندارم دیگه در این باب. :|
ذوب آهن ن خیلی اما رئال و سپاهان شدیییییید :)
منم صوبتی ندارم :D عاخه پرسپولیس؟ویدا ناامیدم کردی
:))
:D
الان یادم اومد که چند تا پست تو تاپیک والیبال هم داشت. کلن ورزش دوسته. :D
بلی ورزش میدوستم،بسیار :)

نتیجه گیری نهایی: انسان برونگرایی ست!: )
سو سو ام ن خیلی درون گرا ن خیلی برونگرا :)

ممنون از این که وقت گذاشتی :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

خب اینم از این

تا یک هفته( تا آخر روز شنبه) آینده وقت دارید که تصوراتتون از Prosur رو بگید

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

خب اول که سلام!
بعدش من رفتم از اون پستای قدیمی کنکاش کردم که گردگیری شه مصلن!
دوستان رعایت کنین حتی من که تازه واردم می دونم که اینجارو نباید با چت روم اشتباه گرفت
شدیدا معتقد به جمله ی لج درآر "چت ممنوع" ایشون از اول مدیر گروه به دنیا اومده بودن! :D :D

یه سری کلاس های توجیهی اختراع و برگزار می کردم در این رابطه که چگونه عقل خود را به کارگیریم؟ چون فکر می کنم 100درصد مشکلات انسان های گذشته و حال ( به احتمال زیاد اینده) بر اصل فقدان مخ و منطق استواره :D :D
شاید منطقی
متمایل به منطق مطلق #شرلوک هلمز طور

منطق رو دوست دارم،ادم منطقی رو دوست دارم،همه ی تلاشم رو هم میکنم که یه ادم منطقی باشم!
بیشتر سعی میکنه راه عقلو بره و و از روی احساس تصمیم نمیگیره!

ته دلا دوست ندارم بزرگ بشم /یه سری چیزا هست که ادم وقتی بهشون فکر میکنه پشتش می لرزه اصلا دوست ندارم به اونا برسم X_X X_X X_X X_X
از آینده میترسه! هم اینکه یه سری چیزا تو زمان حالو دوست دره که نمیخاد بگذره ازشون و هم اینکه از روبرو شدن با یه سری مسائلی که کیفیتشون واسش مبهمه واهمه داره!

تو خونه ی ما با وجود قدرت برتری در مقام مادر (که اتفاقا خیلی روی درسای فرزندان خود حساس می باشن)هیچ کس نمی تونه بیشتر از ساعت 8 صبح بخوابه
آرزوی خواب تا لنگ ظهر! عقده ای نشی یه وخ! :-"
بسوزه پدر استرس
استرس ؛ مرگ خاموش
شدیدا استرسی!
عد به من میگن چرا اینقد با خودت خودکار میاری سرجلسه در جواب این افراد باید بگم که : اولا جیبامو ندیدی هنوز :))
استرسش اینگونه هم نمود پیدا کرده گاها! :-"
از زمانی که باسواد شده اینقد خودشو لوس می کنه،به همین بهانه هم کلی از مامان بابام هدیه می گیره ~X( ~X( ~X(
پس من چی اخه؟؟؟؟ :( :( :(
حسووووووووووووووود :D
داشتم دیوونه می شدم دیشب خواب زلزله دیدم.
خواب هاش شدیدا تحت تاثیر احوالاتشه! مغزش خیلی هوشیاره!
اول از همه شعر به توان دو هزار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ادبیاتی و اهل شعر و اینا! متعاقبا دارای روحیه ی لطیف و حساس! #روانشناسی طور
ظاهرشون یه چیزه باطنشون یه چیز دیگه؛ باهات گرم می گیرن ولی وقتی نزدیکشون نباشی ازت فاصله می گیرن ،داشته هاشونو به رخ این و اون می کشن در حالی که در مقایسه با خیلیا هیچی ندارن...هیچی واقعا
از دورویی بیزاره!! خودش آم صاف و صادقیه!
از یه سری چیزا خیلی عصبانی میشه که نمیتونه تحمل کنه اصن!
تو اردو خیر سرم می خواستم با نگاهم لهش کنم
علاقمند به ارتباط چشمی :))
× ستاد شبگردان بیکار سمپادی حوصله سر رفته !
بیکار بوده یه زمانی! خدا توفیق داده رستگار شده! :D

- به خاطره های ریحانه گوش بدم: تامل درباره ی اینده :D
ریحانه ی اول راهنمایی بهترین لحظات زندگیم را می سازند این روزها
اینقد که هی ریحانه رو ببینی و با خودت بگی این دختر چقد فسقلی بود و الان چقد لیدی طور داره میشه!
قطعا خاطرات امروز بعد از ظهر با ریحان، پتانسیل این رو داره که بزنه تو دهنِ همه ی حسرت ها. 8->
ما دوستایی که به قول ریحان همون یک درصدیم
به فردی به نام ریحانه شدیدا علاقمنده! x:
قدرت فراموش کردنشو نداره ;;)
جزو بهترین دوستاشه!
الانم لیدی طور شده! :> B-)

PA-ri-SA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

دقیقا نمیدونم باید از کجا شروع کنم ولی دوستی منو و ویدا ی دوستی قدیمیه...
دوستیمون داره11ساله میشه...
خب دقیقا یادم نیس کی؟کجا؟چ جوری با ویدا آشنا شدم ولی اولین خاطرات از ویدا همکلاسی سوم دبستانم بود که سر کلاس ی موضوعی رو مطرح کرد و خانم انوری معلممون تشویقش کرد بعد چند دقیقه خانم انوری از بچه ها پرسید که ویدا چی گفت و ن تنها کسی بودم که تو کلاس جواب دادم فک کنم از همون موقع باب آشنایی ن با ویدا باز شد...
ویدا اصولا آدم پر هیجانیه و خیلی خیلی خاطره داره....بیشتر از مامان بزرگا حتی

NT

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
NEYSHABUR
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
Amirkabir University of Technology
رشته دانشگاه
computer eng.

پراسر...... ویدا......

*بامزگی فوق العاده و توانایی تعریف کردن داستان به روش مخضوض خودش و کلا کار ها و چیز هایی که فقط مال خودشه کافی است فقط یک بار چند ساعتی رو با هاش بگذرونین تا بعد از اون در هر دور همی که نیست به شدت جاش خالی باشه........

*[quote author=Prosur]
اعتراف می کنم وقتی بچه بودم فرق دقیق بین خر و الاغ رو نمی دونستم!
:D :D :D
[/quote]
حالا این که یه چشمه شه ولی کلا از این قبیل مشکلات فرق بین دو چیز و اینا زیاد داره......... :))

*[quote author=Prosur]
بدتر از اونایی که وقتی شوخی می کنی جدی می گیرن، اونایی هستن که وقتی جدی میگی شوخی می گیرن...
[/quote]
در اینجور مواقع به شدت عضبانی میشود...... دیده شده که گاهی ضورتشم سرخ میشه کاملا..... جدی ها .....:D

*[quote author=Prosur]
اعتراف میکنم نصف “آره یادم میاد” هایی که گفتم چاخان بوده
حوصله نداشتم طرف تعریف کنه!! :D :D
[/quote]
به عقیده ی من حافطه اش از ۷۵٪ انسان هایی که دیدم بهتره ........ چرا واقعا...؟؟؟؟!!

*[quote author=Prosur]
من از ضعف بدم میاد...متنفرم!از این که خودمو ناراحت نشون بدم، بدم میاد...............................الان فقط عصبانیم!عصبانی
[/quote]
اینو کاملا جدی میگه...... بار ها و بار ها دیده شده و علتش هم به تضور من انتطار بیش از حدیه که از خودش داره و دوست داره که از کمال توانایی هاش استفاده کنه و به هیچ عنوان به کمتر از اونم راضی نمیشه........ خلاضه که خودش برای خودش از هر معلم سخت گیری هم سختر گیر تره.........

*[quote author=Prosur]
اعتراف می کنم در اوان بچگی جک هایی می سرودم از خودم بس طویل...
[/quote]
کلا داستان سرایی و انشا و ایناش حرف نداره.....

*[quote author=Prosur]
از همون اول که کلا همینجوری ردیف ردیف به صندلی ها میخورم کلا دکور دگرگون میشه با ورود من!
[/quote]
کلا به این ور اون ور زیاد میخوره ..... تو خیابونم زیگزاگ راه میره ...... :سوت

*[quote author=Prosur]
- به پند و اندرز های گاه و بی گاه نیلوفر گوش بدم: خخخخخخخ :)) :)) خودش فک می کنه می تونه مارو خانوم کنه ولی خب من بیشتر تمرین یه گوش در یه گوش دروازه می کنم تا اینجای کار هم که جز سودمندترین تمرین های من بوده :D با تشکر از نیلوفر
[/quote]
به هیچ وجه به حرف های بخت برگشته ای به نام نیلوفر گوش نمیدهد علی رغم اینکه نیلوفر تا مرز کندن مو های خودش پیش برود....... :سوت

*[quote author=Prosur]
خودِ درونم میگه در آخرین نفس های تعطیلاتت کنارش باش و نخواب... چَشم
[/quote]
پایه اس آقا پایه.........

*[quote author=Prosur]
چرا من ی مدته نمتونم حرف بزنم؟
چرا نمتونم اجتماعی باشم؟
چرا دلم برای خیلی از ادمایی ک زنگ می زنن و میگن دلتنگتیم ، تنگ نشده؟
[/quote]
کلا همش با خؤدش بو با رفتار خؤدش درگیره و فکر میکنه که در اکثر چیز ها ضعیف عمل میکنهو و بیشتر این چیز ها هم به خاطر مقایسه ی خودش با دیگران و در نطر گرفتن رفتار یه سری ها ه عنوان رفتار نرماله که فکر میکنه نرمال اینه که اونجورر باشه....... گرچه که از تضورات خودش خیلی بهتره به نطر من.....

*[quote author=Prosur]
چقدر چقدر چقدر برقراری ارتباط با آدمایی ک فرق شوخی و جدی رو نمی فهمن انزجار آوره!
[/quote]
کلا ی سری چیز ها از قبیل این بالایی به شدت اعضابشو به هم میریزه و تا حد زیادی واسش قابل تحمل نیست

*[quote author=Prosur]
- مرض داری؟
- حرف شما متینه :)
- پس قبول داری مشکل از خودته؟
حالت خوبه؟
- وااااااا! !!
-. ..
× آخخیییشششششش.... :))))))))
پاسخنقل قول
[/quote]
ولی اخیرا به درجه ای از عرفان رسیده که دیگه اضن اینا واسش مهم نیست...... فکر کنم اینا از اثرات همون نیلوفر کچل همون چند تا پست بالاست.....

*[quote author=Prosur]
و من تممام این مدت مورد عنایت افرادی واقع شدم
به غایت بی خرد
که با کلام های پر ز در و گوهرشون(!!!) نیش زدند و زجر دادند و اشک ریختاندند؛
[/quote]
کلا حرف های دورو بریاش اذیتش میکنه با اینکه سعی میکنه که بی توجه باشه ولی همینجوری دور سرش میچرخه و کلافه اش میکنه خب کسانی که اذیتش کنن هم اگه زیاد نباشن خودش خودشو اذیت میکنه و اگر از خودش و عملکردش راضی نباشه حتی نگاه کردن بقیه رم برداشت به تاسف و اینا میکنه...

*[quote author=Prosur]
׫جاده به جز جدایی هیچی به من نداده...مثل تموم عالم-مهستی»
[/quote]
کلا علاقه ی خاضی به این آهنگ داره و به دلایل مختلف ازش یاد میکنه

*[quote author=Prosur]
به نظرتون بد نیس آدم ندونه دوست صمیمیش در چه سطحی فوش بلده؟ :-"
[/quote]
کلا سوالات جالبی داره از اهمین قبیل که گاهی میپرسه و من کلا میمونم...... و جدی هم براش سواله.....

**توضیح۱: تا حد ممکن به پست اضافه میشود بعدا
**توضیح ۲: اگر چیزی تو توضیحات هست که از پست ها نتیجه نمیشه بر مبنای دوستی نزدیک ۸ ساله ایه که باهاش دارم.....

prof.m.d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

خب ویدا ;;)

بگم که بنده بدلیل معذوریت از استفاده از نقل قول خودداری میکنم و سعی میکنم از داده های خودم یکسری نتیجه گیری ها داشته باشم :D :-"

_دیده شده این بشر از حدود۷-۸ سال پیش تا عصر حاضر تغییری در طرز لباس پوشیدن جینگیلی مستان(واژه ی بهتر یافت نش:D) نداده بعنوان مثال یه تصویر واضح از ش با شلوار قرمز و شنل آبی و جورابهای آویزونی دار که آویزونیهای رنگانگش از کفش بیرون زده دارم: دی
=>خودش رو پایبند قوانینی که بنظرش مسخره میاد نمیکنه اگر در هیبت یک لباس بخوام توصیفش کنم شبیه جوراب راه راه رنگارنگه :>

_به نظرش خوندن مقاله از کتاب مفیدتره+حوصله ی گوش دادن زیاد نداره اشاره به اون پستی که میگه"اعتراف میکنم نصف وقتایی که میگم یادم میاد،یادم نیومده فقط حوصله ی گوش دادن ندارم"
=> دوست داره سریع نتیجه ی کارشو ببینه+کاری رو که از نتیجش مطمئن نباشه شروع نمیکنه+آدم بی حوصله(اصلاح کن خودتو :D)

_وقتی یکی از اعضای خانوادش سردرد میشه با دوستاش بیرون نمیره با اینکه ممکنه مدت زیادی همو نبینن
=> حس خانواده دوستی بسیار زیاد :لایک

_توی راه ۲-۳کیلومتری مدرسه با دیدن ذکور تغییر مسیر داده بنده را همراه خود ۵-۶بار بطور زیگزاگی به این طرف و آن طرف خیابان کشانده ;))
=>پسر فوبیا#قطعی :))

_"من خنگم،من بی لیاقتم،من شایستگی چیزایی که الان دارمو ندارم"جملاتی ان که به کرات ازش میشنوید بعد از خراب کردن یک امتحان
=>انسان مسئولیت پذیری هست کلا+مشکوک به خود خنگ پنداری :))+حدسم اینه که وجدانش زیادی بیداره :D والا آدم اینقد خودملامتگر :-"

_تا لحظات آخر امتحان نکته مرور میکنهو تا قبل پخش سوالات سوال و نکات کلیدی میپرسه :-"+تا چیزی رو که میخواد بدونه نفهمه طرف مقابلشو کچل میکنه
=> خلاصه که از آن آدمهای دست از طلب نداره.. (;

_سوابق دهشتناک اردویی که بعنوان مثل یکبار از هشت صبح تا سه عصر ۵ وعده پر خورد در حالیکه ما درحال انفجار بودیم بعد در راه برگشت اطهار گرسنگی میکرد :-" به گزارشات موثق نامبرده در ان روز نهار و شام هم صرف کرده :D
=>سیستم گوارشی قابل بررسی و کلا مشکوک : دی

همین دیگه خیلی زحمت کشیدم#انتطار جبران در آینده ی نه چندان دور :-"

arezoo.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
فقط نه فصل مورتیمر خوندم......

سلام.....من به ببدبختی اومدم ویکم گیجم خواب بودم....برای همین چرت وپرت شد زیاد تحویل نگیرین!!!!!!

خب مورد اول :
ایشون هم به همانطور که همه ما بودیم موقعی فقط یک ستاره داشته......و در بانگ ها صفحه اول به این موضوع اشاره کرده!و مثل اکثر ما چون با ذوق وشوق به این مسئله اشاره کرده که یک ستاره ای شده....پس احتمالا خیلی با عشق میومده سایت!

مورد دوم:احتمالا در همان زمان ها مقادیری جوگیر هم بوده!چرا که در تاریخ 19 زوئن بانگ زده مدتی میرم و ده روز بعد سروکله ش پیدا میشه وبانگ میزنه

حتی اگه کسی بهت بدی کرد بازم هیچ وقت قلبش رو نشکون...! :-< :-<
چون فقط یه قلب داره...! :( :(
بزن دندوناشو بشکن که ۳۲ تا داره لامصب...!! :D :D

ین درواقع مدت کوتاهی که برای خودش در نظر داشته نیاد سایت ده روز بوده!وبعدش خیلی خوشحال برمیگرده!

مورد سوم:
احتمالا انسانی است که به کلمات دقت میکنه وبراش مهمه....از همونایی که بینِ
[یک]
- میشه سعی کنی تو زندگی من نباشی؟
+
-زندگیم خیلی اضافه ـس. تو که اضافی نیستی!

[دو]
-میشه سعی نکنی تو زندگیم باشی؟
-اضافه میشی رو زندگیم!

×این دو تا فرق دارن با هم بچه جون :))
این جملات فرق میزارن.......البته بنده خودم هم فرق میزارم اما از اونجایی که خیلیا نمیزارن میشه ویدا رو حساس روی کلمات وبیان اونا دونست

مورد پنجم:
به نظر من از اون دسته آدماییه که مثلا برین مترو میبینین واستاده گوشه مترو بعد با یه لبخند مبهمی نگاهت میکنن....وهندزفری توگوششونه وانگار خیلی زندگیشونو دوست دارن!

آدم وقتی ندونه با خودش چند چنده، لحظه هاش رو تو "نگاه کردن" خلاصه می کنه. کار خاصیم نمی کنه. فقط نگاه می کنه. این بقیه ـن که تو اینجور شرایط تازه جلوه می کنن! وقتی می فهمن تنها کاری که از دستت برمیاد، نگاه کردنه. این قسمت قضیه اصلا بد نیس. تازه دورُ برتم پر میشه از رنگای جورواجور.حس های مختلفی رو هم تجربه می کنی. حس های بد هم، خوب میشن اگر بعد از لمس کردنشون، قدر حس های خوب رو بیش تر تر بدونی. دنیات عوض میشه. خودتم عوض میشی در آخر. "زندگی هم با تحول آغاز میشه نه با تولد".
قسمت بد قضیه اما، اونجاس که قرار نبوده هر کسی جزو هر بقیه ای باشه. قرار بوده یه آدمایی رو خیلی دوست داشته باشی. قرار بوده اونا هم_خون_نواز باشن. قرار بوده.قرار بوده. قرار بوده...
× من ناراحت نیستم از این که تو اینقد منفوری. تو هر بار، باعث میشی به کسایی که مثل تو نیستن، بیشترعشق ورزی کنم؛ بیشتر، بعد از یه دقیقه ندیدنشون دلم تنگ بشه براشون. بیشتر، حس کنم چقدر خوشحالم از داشتنشون. بیشتر به این فکر کنم که چقدر "بهترین قسمتِ بدترین" ـه مَنَن.
××خیالم وقتی راحت میشه از پوچ و تهی بودنت، که خیال ن. راحت باشه از بی ارزش بودنت. وقتی می بینم ن. آرومه و خیالش راحت، دلم قرص میشه. می فهمم که لازم نیس ازت متنفر باشم. فقط برات آرزو می کنم به "نگاه کردن" نیوفتی. به خاطر ن. ؛ اون برخلاف تو الهه ی احساسه. تازه، تو برخلاف من، هیچ کسی رو نداری تا مایه ی دلگرمیت باشه. تو هیچ کسی رو کنار خودت نگه نداشتی...
×××هر وقت خواست برگرده به خودِ اصلیش، حتما بهش میگم یه کام بک استیج برگزار کنه. که قشنگ بتونی تغییراتشو ببینی. که هر بار دیدیش هی بهش نگی چقدر تغییر کردی. فک نکنم بشناسیش تو نگاه اول، به خاطر همین حتما بهش میگم یه کلاه بذاره رو سرش که اسمش روش نوشته شده باشه! فقط به خاطر انبساط خاطر تو: ))

چون به هرحال با کسی که حالا به هر صورت رفتارایی انجام داده که مطابق میلش نبوده واذیتش کرده اینطوری حرف زده.....وخب کار خوبی میکنه اصلشم همینه آدم نباید برای اذیت کننده ها خودشو ناراحت کنه.....و اینکه احتمالا انشا خوبی داشته تو مدرسه....کلا ح. ب هاش خیلی از لحاظ نگارشی قشنگه....

مورد ششم: براساس پستهایی که اخیرا در انجمن نوروساینس داده واکثرا هم راجب هیپنوتیزم وبه فروید هم اشاره میکنه میشه گفت کتاب روش روانکاوی فروید رو خونده ویا یکی دیگه که توش اسمی از هیپنوتیزم برده شده!پس احتمالا به روانشناسیم علاقه داره یا حداقل خواسته یکم درباره ش بدونه

مورد هفتم: کلا براساس مجموع پست هاش وشناخت کلی که ازش دارم کتاب خونه...وآدم پایه وفانیه....ولی حس میکنم اگه از خودش بپرسم شاید بگه که دوتاشخصیت داره....یکیش یه آدم گوشه گیره که میشینه کتاب میخونه وپتو میپیچه دورش کنار شومینه با لیوان قهوه ،با جامعه میونه خوبی نداره وتماشا کردن مردمو ترجیح میده
شخصیت دوش آدمیه که اونقدر شاده که هیچ چیز وهیچ کس نمیتونه مانع شادیش بشه و احتمالا لباسای رنگی رنگی داره.......

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

فقط در یک جمله بگم شخصیت بسیار مرموز و جذابیه اینو از پستاش(که من هر چی سعی کردم روانکاویشون کنم نتونستم) میشه فهمید

moOn:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ارومیه

ویدا هستن، ماه هستن ؛؛) :د

+یه دخترِ خیلی مودب، باهوش، فهمیده، مهربون و حساس ه.
+از واژه چیدن، واژه خوندن، واژه ها رو بی نهایت بار تکرار کردن لذت می بره :د
+شخصیت ثابت و متعادلی داره. یعنی هیچ جوره تحت تاثیر فضا و جو قرار نمی گیره و همیشه متد خودش ُ داره.
+اندکی وسواس های مختلف داره "-:
از قبیلِ وسواسِ کامل داشتن هرچیزی، مطمئن شدن از تمام یافته ها با جزئیات.
(این وسواس وقتی به شخصیتِ خودش می رسه، خیلی شدیدتر می شه!)
+خب من قبلن به اشتباه تصور می کردم که دختر آروم و خیلی کم حرفی ه! اما ظاهرن از شنیده شدن بیشتر از شنیدن لذت می بره!
+سخته براش از گذشته و آدم هاش بگذره. می تونه هربار واسه هر اتفاقِ کوچیکی که خیلی قبل افتاده، ناراحت بشه و خسته نمی شه از اول مرور کردنِ علل هر اتفاقی رو.
+کمال گرا، ترقی خواه و به دنبالِ پیشرفت. (با این که به خاطر کمال گرا بودنش دنبالِ تغییرات و پیشرفت های بزرگه، اما از طرفی چون ذهن دقیق و ریزبینی داره و به جزئیات اهمیت می ده، قدرِ پیشرفت های کوچیک ش رو هم می دونه!)
+تعداد پستاش تو انجمن روان شناسی قابلِ توجه ه و خب، طبیعتن به روان شناسی علاقه داره. اما علت علاقه ش، بیشتر تمایل ش به خودشناسی ه. البته حس هم دردی و درکِ خوبی از احساساتِ بقیه داره و سوالات جالب و عمیقی هم به ذهنش می رسه. در کل با بقیه مهربون تر ه از خودش!
+ایشون هم از اون مدلاست که "لحظه ها رو جمع می کنه." و از تک تک اطرافیان هم همین انتظارُ داره! مثلن اگه شما یادت نباشه اولین باری که هم دیگه رو دیدید، دقیقه ی چاردهم مثلن یه هواپیما داشته از بالا سرتون رد می شده، حافظه تون در حد ماهی گُلی ه """-:
+از جملاتِ مثبت و امیدبخش! خوشش میاد و تاثیر هم می گیره ازین جمله ها.
+ذهنِ خلاقی داره و از پیچیده کردنِ مسائل خوشش میاد "-:

پ.ن:من جدن خسته م واسه نقل قول -_-
حتا چندتا نقل قول جمع کردما، ولی وسطا بی خیال شدم! خیلی سخته خب، شما چطور می تونید؟ ((:

prosur

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

سلام ;;)

~rey han
بعدش من رفتم از اون پستای قدیمی کنکاش کردم که گردگیری شه مصلن!
کار خوبی کردی. :D البته از زمان ارسال اون پست ها تا الان یکمی خیلی زیاد تغییر کردم :-"

شدیدا معتقد به جمله ی لج درآر "چت ممنوع" ایشون از اول مدیر گروه به دنیا اومده بودن! :D :D
یه قاعده ی کلی هس، اونم این که من هم خیلی به قوانین احترام میذارم و هم اینکه خیلی قوانین رو دور میزنم :-" ؛البته مسلما این دو پدیده همزمان با هم رخ نمیدن. کاملا بستگی به حال و هوام داره این قضیه والبته شرایط موجود! دیگه این که من اولین و اخرین باری که از یه جمله با مفهوم "چت ممنوع" استفاده کردم، تو همون پستم بود که البته واسه هفت پشتمم بس بود. :))

شاید منطقی
متمایل به منطق مطلق #شرلوک هلمز طور
درسته.از من آزمون شخصیت گرفتن و نتیجه ی اصلی هم همین بود که شخصیتی منطقی دارم. :-"

بیشتر سعی میکنه راه عقلو بره و و از روی احساس تصمیم نمیگیره!
درسته. خیلی در حق احساسم ظلم می کنم :-" :D

از آینده میترسه! هم اینکه یه سری چیزا تو زمان حالو دوست دره که نمیخاد بگذره ازشون و هم اینکه از روبرو شدن با یه سری مسائلی که کیفیتشون واسش مبهمه واهمه داره!
درسته :D

آرزوی خواب تا لنگ ظهر! عقده ای نشی یه وخ! :-"
دو سه باری خوابیدم. :-" ینی بیشتر حالت آزمایش کردن داشت.اونقدرام که فکر می کردم هیجان انگیز نبود. :)) همون تعداد دفعاتی که تا ظهر خوابیدم وقتی از خواب بیدار شدم حالم خوب نبود . :-" به جای این که خستگیم بیشتر در بره تو اون مدت خواب، خستگیم بیشتر هم شده بود!

شدیدا استرسی!
شدیدا درسته! #-o

استرسش اینگونه هم نمود پیدا کرده گاها! :-"
آره آره! :))

حسووووووووووووووود :D
من چون هر چی آدم حسود دیدم به بهترین شکل ممکن منفور بودن خودشون رو بهم اثبات کردن، همیشه با خودم میگفتم نباید مثل اونا باشم؛ که تاثیر هم داشت از همون بچگی :D. به طور کل آدم حسودی نیستم ولی به حال خودم حسرت زیاد می خورم.
البته این نکته رو بگم که تمام چارچوب های اخلاقی من واسه خواهرم صدق نمی کنه. :D من زیاد سر به سرش میذارم. :D :-"

خواب هاش شدیدا تحت تاثیر احوالاتشه! مغزش خیلی هوشیاره!
من نمی دونم چرا فقط وقتی حالم بده خواب هامم مستفیض میشن! :-?

ادبیاتی و اهل شعر و اینا! متعاقبا دارای روحیه ی لطیف و حساس! #روانشناسی طور
ادبیات رو دوست میدارم. اما احساسات؛ بعضی وقتا مثل یه تیکه سنگم اما بعضی وقتا هم به شدت احساساتم فوران می کنن. :D

از دورویی بیزاره!! خودش آم صاف و صادقیه!
از یه سری چیزا خیلی عصبانی میشه که نمیتونه تحمل کنه اصن!
این از دورویی بیزار بودن و گرایش داشتن به سمت همون صداقت و راستی هم باز برمی گرده به آدمای دورو و دروغ گویی که تا به الان به هر دلیلی باهاشون برخورد داشتم.
البته اعتراف می کنم اینجوریم نیس که تا حالا دروغ نگفته باشم :-"

علاقمند به ارتباط چشمی :))
من علاقمند نیستم! :)) اعتقاد دارم! اونم چون دو سه بار خیلی غیر ارادی اتفاق افتاده و نتیجه مثبت هم در پی داشته. :D :))

بیکار بوده یه زمانی! خدا توفیق داده رستگار شده! :D
خدا به شما هم از این توفیق ها دهاد! :D

به فردی به نام ریحانه شدیدا علاقمنده! x:
قدرت فراموش کردنشو نداره ;;)
جزو بهترین دوستاشه!
الانم لیدی طور شده! :> B-)
تکذیب نمی کنم. :-"

×ریحان منظورم از این که تو چند وقت اخیر خیلی تغییر کردم این بود که اگر درباره ی اون پست ها همون زمانی که ارسال شدن می پرسیدی، جواب های خیلی متفاوتی می گرفتی. :D

~Ghazale Khanoom

دقیقا نمیدونم باید از کجا شروع کنم ولی دوستی منو و ویدا ی دوستی قدیمیه...
دوستیمون داره11ساله میشه...
ینی من یازده ساله دارم تحملت می کنم؟! :)) :D *-:

خب دقیقا یادم نیس کی؟کجا؟چ جوری با ویدا آشنا شدم ولی اولین خاطرات از ویدا همکلاسی سوم دبستانم بود که سر کلاس ی موضوعی رو مطرح کرد و خانم انوری معلممون تشویقش کرد بعد چند دقیقه خانم انوری از بچه ها پرسید که ویدا چی گفت و ن تنها کسی بودم که تو کلاس جواب دادم فک کنم از همون موقع باب آشنایی ن با ویدا باز شد...
همین جا بود. از اول هم گلوکز بودی. :)) :D

ویدا اصولا آدم پر هیجانیه و خیلی خیلی خاطره داره....بیشتر از مامان بزرگا حتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا